Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:39:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 204055 пъти)
 
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 15, 2015, 21:50:46 »

Да се похваля нашите покани вече са поръчани. Изпратиха ни електронния им вариант.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 16, 2015, 08:48:40 »

Сладка, честито. smile От къде ги поръчахте и кога трябва да са готови?
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 16, 2015, 09:10:52 »

Поръчах ги от svatba-bg.info. Максимум до 2 седмици Трябва да са готови.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 16, 2015, 12:18:47 »

Нашите са вече почти раздадени, за моя голяма изненада и повечето ми потвърдиха - въпреки 5те оставащи месеца.
Другото, което много ме зарадва - три момчета, които живеят в чужбина и им изпратих он-лайн варианта настояха да им запазя по една хартиена, защото била "страшна, уникална, скандална и тн...".
Текстът ми дойде като идея, след като прочетох един готов, но така го променихме, че всички го оцениха.
Наистина много се радвам на поканите ни. Никога не съм си мислела, че ще представляват нещо подобно и няма да има и помен от любов в тях, но изобщо не съжалявам.
« Последна редакция: март 16, 2015, 12:54:21 от Cerise » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 16, 2015, 12:22:07 »

Браво, Cerise, само ги подсети да ти потвърдят още веднъж като наближи.
И аз да дам отчет- остават 10 покани за раздаване!  yahoo Вече имам повечето потвърждения, както и 3 категорично отказали.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 16, 2015, 12:24:04 »

Ох аз съм много ядосана
на моя мъж. Днес го питах дали да плащам електронните покани и той каза  чакай до април.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 16, 2015, 12:55:35 »

Ох аз съм много ядосана
на моя мъж. Днес го питах дали да плащам електронните покани и той каза  чакай до април.
Сладка, хич не се ядосвай, аз на моя ако оставя каквото и да е за сватбата ще се оженим на 32 април.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 16, 2015, 13:13:23 »

Ние сме раздали малка част.. Няколко седмици сме луднали от задачи и сме само в София... Много ми е тъжно, обаче че едната ми приятелка няма да може да дойде с мъжа и сина си от Германия  cray
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 16, 2015, 14:49:13 »

Тъкмо писах с фирмата да ги помоля да ги разделят на гости,кумове и родители и ми казаха,че ги пращат в разгънат вид. Лошото е,че свекървата ще ги получи и трябва тя да ти сгъва.
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 16, 2015, 15:21:58 »

alexandrova_90 спокойно.
Нашите приятели от Германия, Франция, Англия , Америка и Нова Зеландия не дойдоха - но въпреки това се оженихме.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 16, 2015, 15:29:05 »

Имам няколко гости от чужбина, които са ми особено важни и близки до сърцето.. Тези бяха едни от тях... Уви..  pardon
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #131 -: март 26, 2015, 09:30:45 »

Момичета,

   За тези от вас, които са с винтидж тема и още не са си подготвили печатните материали (покани, тейбълки, меню, табло и тн), нещо много добро:

http://www.designcuts.com/design-cuts-deals/comprehensive-vectors-bundle/
и по-точно: Really Rustic Vintage Wedding Kit
http://www.designcuts.com/wp-content/uploads/2015/03/vector-library-3b.jpg

Като си закупите целия пакет сток материали срещу 30 долара, получавате този пакет елементи, който може да се оцвети във вашата гама. Много красиви неща има. Трябват ви само малко познания по някой от графичните софтуери.

Всъщност сега видях, че в пакета има още много подходящи за целта материали. Дано да са полезни за някой smile


« Последна редакция: март 26, 2015, 09:32:55 от flutter » Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #132 -: март 26, 2015, 18:44:09 »

Момичета, да си покажа моите покани smile В София съм вече и днес ги избрах, вечерта ми ги изпратиха.
Картонът е перлено златист, но не си личи.


Много са хубави!!! Ако искаш ми вярвай, точно такива си ги представях и аз. Понеже работя в копирен център и често ползваме ефектни и перлени картони, искам сама да си направя поканите. Искам да са максимално изчистени и да нямат излишни елементи по тях, си ги представях точно в този вариант smile И сега, когато ги виждам реализирани, още повече ми допадат. Още един път поздравления  Bravo Bravo Bravo
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #133 -: март 27, 2015, 07:03:54 »

Момичета, докато организирате сватбите си, понякога струва ли ви се, че има конспирация срещу вас? Подобно усещане имам с поканите. Не знам дали няма някаква обратнопропорционална зависимост между желанието всичко да върви по мед и масло и вероятността да се случи.
   Ние си правим поканите сами. Искахме да са интересни, мислихме ги доста и преди да ги пусна за печат решихме да направим мостри. Мострите станаха готови миналия петък, бях се уговорила с момичето в печатницата да ми ги пусне по куриер за събота. В събота с разочарование разбрах, че са забравили да ги пуснат и се уговорихме за понеделник. В понеделник след подозрително забавяне на куриера реших да проверя по номер на товарителница, и, О!, изненада - пуснати вместо до адреса ми, до централен офис до поискване. Незнайно защо, никога не се е случвало и няма логика. В крайна сметка ги получих във вторник, правихме корекции вечерта и в сряда поръчах целия тираж. Вчера тиражът беше готов и аз помолих да ми ги пуснат по експресен куриер, понеже тази вечер ще пътуваме и искаме да занесем. Доставиха ги, този път по план. Разтворих 2-3 и изглеждаха супер. Бях много доволна и щастлива... до момента, в който отворих цялото тесте на масата вкъщи и видях, че половината са брак. Работя като гафичен дизайнер от години и никога не съм виждала такъв дефект при печат. Все едно са напъскани с белина. Вбесих се адски. Най-вече, че изобщо ми ги пращат в този вид. Та днес ще правя рекламация...И това във фирма, с която никога не съм имала проблем, винаги са били много акуратни и добри в изпълнението.
   
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 27, 2015, 08:10:50 »

flutter Това,което ти се е случило е ужасно NO. Аз имам чувството,че всички се опитват да провалят сватбата- от поканите до ресторанта. Явно народа яко се е изродил crazy Разкажи после какво е станало. И също така няма да е лошо да споделиш коя е фирмата.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines