Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169805 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #465 -: февруари 24, 2015, 23:50:10 »

Eдин ден да ме няма и глей ко станааааа smile Много писане много нещо...

Не мога да смогна да ви изчета, но успях... Няма да успея да се вместя по всички теми, че ще стане един поооост...

Днеска беше кошмарен ден! Много натоварен и много луд... crazy Сутринта се обадиха от  фирмата на баща ми че си искат колата "веднага", та сме без кола, до края на седмицата докато ми одобрят кредита и вземем тази която харесахме. Поне не сме неподготвени smile Но... точно днес като сме без кола трябваше да ходя на фетална морфология, а Фил трбваше да чака дивана. Дивана трябваше да дойде до 2 за да може той в 5 да ме вземе с неговата служебн кола и да идем заедно на феталната - Е само да кажа - дивана дойде в 6,30... като между 2 и 6.30 все казваха че идват до 30 минути... Резултата- Фил до последно си стоя да ги чака, загуби  клиенти,защото съдружника му е по огледи и в магазина нямаше никой, аз закъснях за феталната и изхарчих сумати пари за таксита....Прегледа мина добре - малкия е инат от сега - краката са му качени на главата и си е хванал петичките с ръчички - резултата - няма шанс да му видиш личицето хахахахахах funnytooth  heart Застанал е седалищно и явно му е мега удобно изкривен на чорчик.......аххахахах Как ли не го въртя лекарката, н еможах да му видя личицето... Иначе е в прекрасно състоянние и върви все още с две седмици напред....

 Междувременно до края на седмицата колежката ми е командировка и точно днес имаше ужасно много работа,но мен повече ме изнерви не многото работа а това че народа явно забрави че съм сама и 7 души искаха 12 различни неща едновременно и на всички им беше "много спешно". Толкова много че през 10 минути ме прекъсваха и тамън да се съсредоточа да направя едно от 1000- та неща, като ме прекъснат и айде пак от начало.... crazy beating
Отидох на фетална и после се върнах в офиса - прибрах се чак към 8.....
Оказа се че дивана хубуу дошъл, ама на Фил му казали 70 лв да го качат до 2ия етаж и после по 2% на час от цената за монтаж.... beating beating beating Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... ... той им теглил една дълга и безкрайна и сам го е качил и сам го и сглоби...Естствено беше пренатоварен и кисел заради загубения ден. Аз се прибрах , почнах да оправям и да спретна нещо за ядене... и и аз бях мега кисела и изнервена...  
Но после му разказах за феталната (която той пропусна sad ) и някак всичко ни мина  heart
Абе лудницааааа crazy

Сега поне и двамата лежим на много удобно и н можем да се накефим smile Откачен ден хахахахха tease tease crazy crazy crazy

Виждам че и при вас е весело, утре ще се включа в раговора адекватно - ако не ме побъркат и утре от работа хахахах

Инка това с чорапа ме уби хахаххахахх lol lol lol lol lol
« Последна редакция: февруари 24, 2015, 23:51:53 от milenkata » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #466 -: февруари 25, 2015, 09:07:32 »

Добро утро!
Ина, и мен ме разсмя искрено с тия чорапи blum Това е бичът за добрата домакиня!
Сещам се, че като лежах за задържане по болниците, мъжът ми само прозвъняваше за пералнята. От мен искаше да казвам "Светло." или "Тъмно.". Ама какво да кажа, като ми изрецитира "сив потник" по телефона? Добре, че му познавам дрехите Wink
Имам и един комшия - израснали сме заедно и много сме си помагали във взаимоотношенията с гаджетата. Та чукнал си нашият среща с едно момиче. Купил си и риза за тая цел! В тях облякъл ризата и почва да ми се конти с кои дънки или с панталон да съчетае нещата. В един момент му викам "Ти имаше едни светли дънки - бели. Защо не обуеш тях?". А той безмълвно ми ги извади от гардероба - бяха светло-бебешко-розови funnytooth lol С какво ги е боядисала майка му - не знам! Ама беше много равномерно...
Айде, днес да сте само на On с хубавите новини!


* 7(345).jpg (30.38 KB, 620x312 - видяно 110 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #467 -: февруари 25, 2015, 09:24:12 »

Добро утро.
Готин виц за 50-те нюанса. Аз съм като мъжете с пералнята, пускала съм 2-3 пъти в живота си, и то с наставления от майка ми по телефона. Онзи ден качвам едни дрехи за пране при нея (понеже ние още нямаме пералня) и тя като ги видя...извади половината и ми каза, че тя ще ги пусне по-късно, хич не ми бяха за една пералня цветово. Ама ще се науча!!!

Един виц вчера ми прочете колежката в училище и се скъсах от смях. Толкова ми е харесал, че тая сутрин с мисълта за него се събудих и тичах да го разкажа на Митко. Сега ви го показвам и на вас.
 
Учителката пита децата: - Деца, какви лекарства знаете? Марийка: - Панадол. Петьо: - Аспирин. Иванчо: - Виагра... - Иванчо, я кажи за какво е виаграта? - Как за какво? За разстройство! - Как така за разстройство? Защо реши така? - Чух я мама една вечер да казва на татко: "Ето, вземи една виагра, барем това твое лайно се стегне.."

Лек ден ви желая. Аз днес си оправих косата!!!  Makeup

П.П. Днес е световния ден за борба с тормоза в училище - Ден на розовата фланелка. Облякла съм си розова фланелка и тръгвам да боря тормоза!
« Последна редакция: февруари 25, 2015, 09:28:35 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 25, 2015, 09:43:45 »

Добро утро, момичета  butterfly

Голям смях с двете смешчицииии  funnytooth DANCE girl_haha

Аз пък снощи заспах в 20:30ч. от тая скапана настинка или знам ли и аз какво, та не можахме да си поприказваме с ММ и сутринта, докато се набърборим - закъснях за работа.. Добре, че при мен и в 9 да дойда не е проблем, просто мен си ме чаака  pleasantry

Търся си някой, който да ходи на концерта на Ерос Рамацоти (обожавам го и получавам душевен оргазъм, когато го слушам този човек  heart) , ако не си намеря дружка, ще е с ММ, но той далеч не си пада по подобна музика.. Достатъчно е, че ме търпеше когато имахме две отделни коли (свихме разходите и имаме обща-от БАЩА МИ-дано не си я вземе и той.. А ММ движи със служебната му навсякъде, без проблем) и като го возех, търпеше моята флаш памет с Ерос, Аеросмит, Бон Джоуви, Браян Адамс и Бионсе (луд микс, а?)  crazy
Та, ако сред вас има фенки, с удоволстие бих споделила емоцията с вас smile  pardon

Миленка, честито за диванчето  Bravo Не знам от коя фирма е, но и ние когато си получавахме новите мебели от АИКО, платихме доставка (добре, че сляхме всички мебели на веднъж и само 25лв.), за кухнята платихме качване (80лв по препоръка на младежа, понеже имаше гаранция), дивана го качиха Илиян и бащите, понеже е огромен.. иначе и ние до първия етаж трябваше да платим за него 75лв..  crazy И си го сглобиха сами.. дори не помня цената за сглобяване, то не че имаше много за сглобяване де.. Той си беше на 4-5 готови части.. А за баща ти.. Защо и как им дава сърце на тия бащи, да постъпват така.. Разбирам те, повече от добре... Моя преди да се съберат с майка ми crazy се държеше така, все едно съм осиновена или знам ли... заварено дете, а не ме е направил той, ебати!  diablo А, сега е по-нисък от тревата и отново ме обича, безкрайно  pleasantry Само, че аз вече си имам едно на ум и съм доста по-резервирана.. Постоянно повтарял на мама, пропуснах едни от най-важните години в живота й, как ще го поправя.. Е трудно.. "Сетила се Мара, да се побара" както казваше баба ми..


Положително емоциии и гледаме по-ведро на нещата... Прекрасен ден на всички и целувчициии  give_rose give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: февруари 25, 2015, 09:50:16 »

Добро утро и от мен smile
 Посмях се със сутрешното кафе на вица за 50-те нюанса и за лекарствата. Ще ме уморите от сутринта!!
Али, аз имам една такава пола- равномерно боядисана от пералнята от розова тениска на сестра ми.  funnytooth  girl_haha
Ако знаех по-рано, че е световния ден за борбата с тормоза в училище, щях да си облека нещо розово.
Едно време в училище все имаше някой "набит" в коридорите, ама не се е чувало да има чак пребити и вкарани в болница...ако е имало, са били единични случаите..Поне моите спомени са такива. Ех, как ми липсват ученическите години - по цял ден в ателието да творим...
Миленка, голям инат това малкото бебче! Аз не съм много запозната, ама има ли как да отидете пак на фетална морфология с Фил? Тоя път може да склони да ви се покаже мъника smile Хем и таткото да му се порадва на живо smile Пък за колата - не се ядосвай! Всяко зло- за добро! Аз все това си повтарям, като се случи нещо гадно. Още се чудя как им дава сърце да се държат така...моя баща не го помня, а сега с втория ми татко (който е част от съзнателния ми живот) се разбираме добре. Но в тинейджърските години беше някакъв ад...аз инатеста, той с казармените си схващания. Горката ми майка! Как не ни е изгонила и двамата - не знам?!?!  beating crazy
Тони, кога е концерта на Ерос Рамацоти?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: февруари 25, 2015, 10:01:21 »

Нат, 26.09.2015.. Нямам търпение smile

А, забравих да похваля бебо, Миленка smile Обичам упорити бебоци  Bravo Нали трябва да има изненада, няма да се показва от сега.. Цял живот ще си го гледаш, прекрасен ще е сигурна съм  heart

Ние единия път като бяхме с моята приятелка на не знам колко си Д, като се облещи онова ти ми бебе срещу мен, толкова се стреснах  shok Зловещо си беше.. Тя прекрасницата днес е била на преглед, 6 месеца, 70см - 10.700..  Oh my ... Прекрасна е, малко дебеличка, интересното е че и моята приятелка и мъжа й са супер слаби (спортисти са имат мускули, ама са слаби), а ти е дундичка. Приятелите ни се шегуват, че е мое бебе хахаха
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: февруари 25, 2015, 10:21:56 »

О Александрова /ще извиняваш, ама докато ти запомня името ще мине време, пуста бременност/ те като пораснат и се издължават, а като проходят и имаш чувството че се стапят мъниците. Просто бебета са си дудньовци.
Миленка и при вас са пози... Явно ще си приличат нашите, че и ние бяхме вчера на праглед. Ми не само краката, ми и ръцете пред лицето. Доки се измъчи, ама хвана една две снимчици, колкото да се види, че и това е копие на баща си. Даже му викам на ММ , как пък не можа поне деното да остави на мен да прилича. Майка ми като и разказваме и показваме снимките и се хили " Ми той Краси си е хубав". Аз - Ми много ясно! Няма да си взема някой грозен, да ми прави грозни деца!!
А бе смях с нас. Ама и това ще е една маймуна. Дребната беше така и не можахме да я видим докато не се роди, че й пола чак в 7ми месез си показа. Това поне само лицето крие...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #472 -: февруари 25, 2015, 10:40:19 »

Привет и от мен ,миналата седмица като ме тръшна една ангина ,цяла седмица не отлепям от леглото,такава гадост.....още се възстановявам .Та по този повод изпратихме "началството" да го гледа баба му на село,защото майка му нямаше как да стане и да му сготви.
Снощи с мъжа ми му разглеждаме снимки и клипчета ,че вече ни е мъчно за него,и аз му казвам на половинът-Добре ,че за мен се ожени, да имаш такъв красавец за син.Ако беше взел друга нямаше да ти се получи funnytooth-Той ме поглежда изумен и пита ,ти добре ли си.Ми добре съм ,факт е ,че Мартин е мое копие  funnytooth
А той бандитко ,вчера заключил баба му в мазето и добре ,че жената се движи с телефон на всякъде, та повикала помощ ,свекъра .И Мартин  съответно вечерта не и дава телефона тя да ми се оплаче.Абе като отиде там и пощурява това дете  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #473 -: февруари 25, 2015, 10:50:53 »

Аз на тия ФМ хич не можах да се насладя. sad Факт, че Мария беше супер гледано бебе, ама повече оглеждаха чаркалъците вътре в мен. Имах прегледи от по 40 минути! Тя Мария нямаше и голям мерак да се показва - свита вечно на кълбо, вървия я виж! Така ме беше наплашила една докторица - направо ми отписа бременността. Ама аз щото съм проклета, взех че я износих и то до 9-я месец. В болницата само повтарях - да стигна до 7-я, а акушерките ми се караха - Никакъв 7-ми, в 9-я да раждаш blum
Александрова, то и ние с ММ сме слаби и високи. Наш`та си беше дундава от бебе, ама сега ела да я видиш. Нищо общо! Днес сме на имунизация и пак ще е тичане от кухнята към поликлиниката, чак е досадно sad Поне времето май ще се оправи, че на сън ме носи цяла сутрин.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: февруари 25, 2015, 11:05:48 »

Пънки, няма проблем казвай ми както запомниш, ще го приема, заради бебчето  blum

Иначе, знам, че всички бебета са дундьовци и с гривнички.. То, това им е бебешкия чар  heart Стреснали са я малко, че можела да има диабет.. И са пуснали изследвания.. В рода им няма хора с диабет, знам ли.. Изключвам го като опция.. Дано всичко е наред... Тя си е толкова прекрасна  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: февруари 25, 2015, 11:16:12 »

Наде, и аз с моята коса не мога да се оправя. Всеки път преси, сешоари и т.н. Ето сега милото ми подари четка с топъл въздух и гледам да използвам нея и да спра с пресата, защото само си гора косата. Не, че и така не се гори, ама така се успокоявам поне.
Много готин виц.  blum

pandapanda, да така е. Едва ли си познаваме. Ти от кога не си във Враца?

И аз им се чудя на някои хора как се отнасят към малките деца. Все още нямам деца и не знам какво е, но предполагам, че на човек му писва от постоянното мрънкане на мъниците. Това естествено не е оправдание за отношението им към тях. Особено пък баби и дядовци така да се отнасят към внуците си. Все пак не са постоянно с тях и за тия няколко часа нищо няма да им стане, но всичко си е до човека. Това със връзването, затварянето и т.н. хич не го проумявам.

Миленка, така е. Когато си правиш планове, все нещо се обърква. Поне при мен е така. Честит ви диван и дано съвсем скоро да се похвалите и с нова кола. Малкият от сега е срамежлив. Пу пу да е жив и здрав ще има да си го гледате.  blum

Тони, това "Сетила се Мара, да се побара" до сега не го бях чувала. Интересна мисъл.  smile Доста голяма бебе си има твоята приятелка. Аз такива ги обичам, пухкави та пухкави.  Bravo

punk_girl123, и ти ли ще си имаш копие на таткото. На почти всички мои познати, даже да не кажа всички, децата им са одрали кожата на бащата. Как пък нещо и от майката не взеха?! Шегувам се, важното е да живи и здрави.

« Последна редакция: февруари 25, 2015, 11:43:20 от always_and_forever » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #476 -: февруари 25, 2015, 12:10:27 »

Аз не знам дали новите ни врачанки в темата знаят, ама и аз допълвам групата. tease
Слава богу, с годините се притъпи врачанският характер, че иначе вярно си е зло, каквото и да си се хвалим ние. Но хайде, да не почвам тая тема, че колко лафове съм чувала за там, а в работа колегите отначало само като чуеха Враца и се почваха казармени истории за поделението без вода, всеки разказва какво гадже имал от там, кой за каква сбъркал да се ожени и всякакви подобни. Зз затова моят мъж си го избрах да е с родА от още пО на север, та да изпъкна на негов гръб. Хахахах.  smile (Главните букви са за ударенията, да ви улесня).

Видях, че лекичко сте засегнали темата с децата... аз покрай легендите за тежкото и ужасно гледане на деца, за мъките и недоспиването, за болестите и драмите, така се бях наплашила от това, че дори си мислех, че няма да съжалявам, ако нямам. Ама добре че ни се случи, за да открия какво щастие е и сега много се дразня, като слушам някой да предвижда:"О, ще видите колко е тежко. О, как ще се мъчите, досега си живяхте." Ако на мен някой ми беше изтъквал само положителните неща, щях по-рано да се навия за дете, а не да се страхувам от това толкова много и да имам хиляди съмнения. Та, в тази връзка, страничните коментари и псевдо-дисциплините могат много да вгорчат живота на човек, още повече щом опре до детето му. Това по повод свекъра на Пънки.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: февруари 25, 2015, 12:35:58 »

Дени, събрахме се! Иначе за нраава.. зли сме  blush С все сила се опитвам да подтисна това  pardon

Иначе, винаги моите познати са се оплаквали, как едва ли не, след като се е появило детето "живота им свършва", колко е тежно и т.н.. И ние с ММ някак не се замисляхме на този етап за бебе.. Моята приятелка, за която така говоря, обаче беше преломния момент.. Не я разбрахме, че е бременна.. Имам предвид знаехме, но нямаше мрънкане, нямаше оф-кане, пъшкане.. До последно си беше  tease danceg , гледаше супер положително на цялата бременност и четеше, разходки а-у, хранешеше супер здравословно и правилно, не е повърнала нито веднъж  shok Знам, че е относително, но според мен всичко това е важно.. Сега си гледа бебчето кажи-речи сама, мъжа й не и помага грам! Справя с всичко, излиза непрекъснато с нея.. Дори и вечер на бар ходим, сестра й гледа бебка.. Кърми я все още и се съобразява на мах с нуждите на бебето, но в никой случай живота й не се е променил в лоша посока, а напротив... Прекрасен пример ми е .. Вече и ние работим по въпроса, работата няма да се свърши, а пари... Винаги ще може и още...  Wink Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: февруари 25, 2015, 12:38:00 »

Сетих се за една моя съученичка, чието бебе е от неплануваните.. Тя е другата крайност, постоянно се оплаква и дава на майка й да се грижи за бебето, спря да кърми нарочно.. Пуши, пие.. ужас
Та е въпрос на съзнание, нагласа и как гледаш на живота...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: февруари 25, 2015, 12:42:21 »

О това с децата е толкова относително. Аз като коментирам, обикновено казвам " да знаете какво ви чака", но не в смисъла, че е нещо ужасно, а просто ново.
Обаче много си зависи и от родителите де....Кумовете си къпят малчо с душ, а той е на 15 дни. АЗ се престраших да къпя с душ чак като АЛекс стана на 6 месеца и си седеше сама. Пък като са толкова малки незнам... Все пак ушичките трябва да се пазят, а тоя душ пръска. Ама на тях не им пука, пък и детето си жива и здраво. Аз също не мога да възприема и затоплянето на банята са става с душа. Просто тая влага дето се вдига, не мисля, че е удачно бебче да я вдишва. Ама те си го правят и не им е проблем.
Според мен е щото са млади и не им пука, чак толкова...
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines