Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:23:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169811 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 24, 2015, 11:08:39 »

Здравейте smile

Аз се успах днес (добре, че нямаше за къде да ставам) и яко изоставам с графика. Сега закусвам и пиша - и аз съм мултифункционална Wink

nadelina88, аз хич не се пристенявам от старата ми любов (така да го наречем), ама ние никога не сме губили връзка, може би ако не сме се виждали няколко години ще ми е по-странно. Пък и той е лекар и това лято е болницата ме виждаше в най-ужасното ми състояние, няма вече накъде да се притеснявам smile И все пак не мисля, че трябва да ти пука особено.

always_and_forever и alexandrova_90 и аз едва ли ви познавам, тъй като завърших ЕГ през 2005 и нямам много познати от Враца като цяло.

Alichka и аз обичам да се разхождам виртуално със стрийтвю-то Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 24, 2015, 11:11:16 »

Привет и от мен!
Наде много си зависи от отношението и раздялата. Аз със всички бишвши си имам приятелски отношение. Е не е като да пием кафе всеки ден, ама си пишем във ФБ от време на време. Само с един нещата се разиха така, но и не съжалявам.
Миленка така те разбирам за габарита. АЗ и за това не карам чужди коли, даже на ММ колата не я карам, че е толкова изтумбена. Моята така съм и свикнала,че на сантиметър мога да я паркирам. Ама като я погледне човек ще каже, че по слух паркирам, а то все ме удрят без да съм виновна. Но да ти кажа и аз малко се стреснах като една ме натресе отзад в осмия месец с Алекс. Даже ММ ми взе ключовете, че всики се бяха шашнали. Сега ми е трудничко да шофирам, че ми е много голям корема, но въпреки това си шофирам. То като си свикнал с нещо и е много трудно да отвикнеш.
Ние пък как по поръчка ни дойде Сирни заговезни. Малко се бях разсърдила на свекърите, че бяхме на гости. Дребната беше в кофти настроение и ревна. Пък свекър ми като рече, " да я изкараме в коридора като реве". Аз така се обидих, да не е куче ние да вечеряме тя в коридора. Като се фукнах и си я грабнах. За секунди се изнесохме. Ама по празника си простихме...smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #452 -: февруари 24, 2015, 11:22:43 »

Може да е мултифункционален, ама като му гледам бедърцата, клинчето и тясното пуловерче, май за основното си полово предназначение е миниефективен Wink.
Пред старите си любови и аз се изчервявам, макар да са от преди 40 години smile. Избягвам умишлено дори и случайни срещи, извъртам глава или пресичам улици на неподходящи места, само и само да не се наложи да си говорим.
Моята наследничка и днес я няма /трябваше да е на работа вече/ та взех да си мисля, че пак някой се е разболял.
Задават се дълги почивни дни, планирате ли нещо?
Пънки, той сигурно за да я стресне го е казал, не вярвам да е мислил сериозно да го направи. Хехе, ама дето викаш, тъкмо навреме, иначе цяла година трябваше да чакаш да си простите Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 24, 2015, 12:03:18 »

Свекс, ще умра от смях с теб  funnytooth Но си права, изглежда силен в любовните ласки, ама със същия пол... "Няма нищо по-голямо и грозно от мъжката любов", както казва ММ smile  nea

През дългите почивни дни ще работя.. Понеже после ще ми се налага да отсъствам от работа, а не искам да си хабя отпуската.. Да не говорим, че ОТНОВООООООООО съм болна  cray GROAN GROAN GROAN Писна ми от тоя имунитет...  diablo Пак сополи, кихане, леко даже и кашлям.. Да се надявам, ще успея без ходене до личната, не искам да ме няма на работа..

Раздялата с бившите.. Имам един, от чието присъствие леко ме побиват тръпки, но беше голяма, луда любов... Аз и до днес нямам проблем с това, да се виждаме, понеже във Враца излизахме с общи приятели... На него му е проблем, не знам и аз защо.... pardon С всички останали (2-ма де, говорим за "осъзнатите" гаджета) сме в добри отношения, но жените им не ме долюбват... Комплексът на несигурната настояща, винаги ми е бил много чужд и странен... crazy В крайна сметка, всеки има минало, но нали е минало??

Наде, красотата е широко понятие и дори ние понякога да не се намираме в състояние на топ-красова.. Другите пак си ни намират за красивички  Makeup chee Curtsey

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 24, 2015, 12:25:37 »

Хихих, пича от снимката е един път...добре поне,че ММ не е привърженик на тази мода. Обаче, имам един приятел, който се облича така. Все се успокоявам, че е малък още, ще се научи (набор '95 е май), ама надали. Понякога се пудри повече и от жените! Чак да ти стане неудобно покрай него...И си харесва жени, определено не го привлича същия пол.
Тони, и аз го раздавам леко болна. Върнах се от командировка здрава и в офиса ме розболяха.  beating
Целогодишно има някой болен и си предаваме вирусите като в детската градина - един да се закашля и започва вълната от болни. Лошото е, че много малко си вземаме болничен. Сакън, да не избяга работата! crazy Сега чак разбирам защо бременните ни колежки са в болничен от ранните месеци - то с тия вируси и грипове в офиса няма оправия!
Бившите....и комплексите на настоящите им са много забавна тема. Ние не се ревнуваме. Драчим се понякога на тема бивши, но е по-скоро за спорта, нито аз, нито той наистина мислим казаното. smile
Пънки, не знам какви са ви взаимоотношенията със свекърите, ама ми изглежда много грубо да реагира така...малко дете е, по-добре да я залъже нещо, не да я пъди така..ама аз нали си нямам още деца и не разбирам много много. smile
Ооо, аз съм си планирала една ползотворна и дълга почивка  yahoo
Пуснаха ме отпуска до 6.03 вкл и ще ходим на гости при бъдещите свеки и тъща. Имаме един план-график за изпълнение...хотел,ресторант,сватбена агенция, фолклорен ансамбъл, DJ, фризьор и ей така, за цвят - 2 презентации и 2 курсови работи ми насадиха. И още 4 превода (ако за всичките преводи до момента ми плащаха по 1лв на страница, щях да съм уредила сватбата, пътешествието и първата вноста по апартамента...ама да не ставаме алчни, едно "браво" с потупване по рамото стигат) за разкош biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 24, 2015, 12:48:11 »

Oх, да.. Забравих за Пънки, да изкоментирам.. Не знам дали не го е мислел.. Има такива нервни хора, които прилагат соц мисленето си за възпитание, няма как да им се сърдим.. Правилно им изглежда  pleasantry pardon
Напомня ми за една случка: Бяхме на гости на свекървата на моята приятелка (на която сме кумове) и ще се разхождаме из Пловдив, а тя трябва да остане с бебка, защото беше на 5 месеца и навън беше много студено.. Малката беше в периода, когато беше научила как да се смее и просто не спираше, стига само да и правиш разни смешки с уста и се заливаше от смях.. Изобщо не е от ревливите бебета и си мислехме, че ще се "справи". Е, уви.. Прибрахме се "на пожар" 20 минути, след като бяхме излезли.. Отваряме входната врата и се чуват някакви викове, дрънкане с една дрънкалка (така, че ние се стреснахме, какво остава за бебето) .. Тя се надвесила над легълцето и я клати ли клати.. все едно има земетресение.. Само като ни видя малката, се ухили до ушите.. И после куп коментари, как била безкрайно глезена, как тя когато имала близнаци (таткото и сестра му) ги затваряла в 8ч. вечерта и до сутринта, дори да плачат не ги отваряла  Oh my ... Така ги възпитала да не са глезени  shok NO И още куп глупости... Та доста ме шашкат някой хора с разбиранията си, относно възпитанието на деца, не че имам деца, но никак не ми се струва редно  blush nea
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 24, 2015, 12:59:15 »

А бе той свекър ми едва ли е имал това на предвид. Обече дребната беше наказана, точно 5 минути пред коментара и видя, че това няма да помогне. Другото е, че тя като види баба си /понеже свекърва ми е толкова мека Мара/ и почва да се глези и да се инати понеже знае, че става нейното.
И комбиназията от нещата просто адски ме изнерви. Все пък съм бременна и на мен ми кипва по лесно от обикновенно. А стронното в ситуацията беше, че щом затворихме входната врата и спря и плач и всичко и направо друго дете... Ама тя си знае, че при мама и тати няма номера.
Просто понеже бяхме заедно с сестрата на ММ и пламаницата. А тя е доста по капризно и разглезено дете от моето. Имало е подобни ситуации, но не съм чула такъв коментар за нея. И ми стана едно криво, моето да седи в коридора като животно, а за племеницата минава с " тя си е такава, по емоционална".
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #457 -: февруари 24, 2015, 13:03:20 »

Вярно, че никой нямаше сутринта! Всеки се изпокрил и симулира работа, а? Wink
За сметка на това пък направих супер разходка. Малката по чудо не мрънкотеше, че толкова я возих и по-малко ходеше. От вчера нещо не съм добре с кръста. Май част от него остана на пързалката в квартала? Та снощи бях прегърбена, а днес - полуглътнала бастуна Hmmm
Ох, Пънки, ще ме съсипеш funnytooth Едва ли ти е било смешно, ама ако знаеш как изглежда като го коментираш... Аз нещо напоследък подобни неща си ги пускам покрай ушите. Дразнят ме, ама гледам да си отвличам вниманието, рязко сменям темата и хич да не си слагам такива неща на душата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 24, 2015, 13:10:44 »

В много семейства, детето на дъщерята е по-милото внуче.. При нас със сигурност ще е така, не мога да обясня, но го знам.. Принципно бъдещото ми свеки, дори не се стреми да го крие, че има предпочитание към дъщеря си повече, отколкото към ММ.. Не знам как да го обясня, не че не го обича. Сестра му винаги се оплаква, колко им е трудно, как нямат възможност за това, за онова и т.н. Илиян от 16-годишен се издържа сам  crazy от неговите родилите вземаме толкова рядко пари (когато той се ядоса, че дават само на сестра му..), дори да са ни трябвали ужасно много, той никога не им е казвал.. Ценя това, но ме е яд, защото не е двустранно.. Не е като да не получават стабилни високи доходи сестра му и мъжа й... Просто се оплакват и искат винаги от техните, а все пак и ние и те, вземаме в пъти повече от родителите му..

Много е дълга темата.. ама да си изкажа болката  funnytooth А пък, ако ви разкажа за рождените дни... Преди аз да съм в семейството, те не си подаряваха НИКАКВИ подаръци за рождените дни.. Нямало нужда?  crazy
То и сега сестра му и зет му не подаряват нищо за рождените дни на родителите им, но поне научих Илиян, че е хубаво човек да се чувства значим и да му се подари нещо, ако трябва и мъничко..  pardon

Странна работа..  NO
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #459 -: февруари 24, 2015, 13:42:00 »

Съвсем не в темата за възпитанието, а обратно в темата за кокошките... Отскоро обмислям да си купя конски витамини за маска за коса. Понеже търся точни пропорции и рецепти, сега чета едни бисери от "мамата". Така не съм се смяла от постовете за банята тук. funnytooth
Днес косата от влагата ми е werewolf Ни преса, ни сешоар може да я оправи!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 24, 2015, 13:51:18 »

Али, не знам защо си го причинявате това.. Бъдещата ми кума, постоянно се мажеше с някаква смес от такива винамини, зехтин, мед, ракия и кисело мляко (за последното не съм много сигурна). Това нещо се измива ужасно.  girl_impossible Аз съм само с шампоан и маска на Keune, скъпички са, но си заслужават инвестицията.. Сега съм с такива за косопад, понеже много ми се беше изтощила косата, а и не ядях месо доста време, та беше започнала да падна.. УЖАС.. Но, помагат и косопадът, доста намаля, след 2-3 месеца използване.. good

ЕДИТ: Пропуснах да кажа, че боядисвам косата си непрекъснато от 6-ти клас си правех кичури  crazy. Постоянно я третирам с преса, сешоар.. Та, ако можеше да плаче, моята да е останала без сълзи до сега  NO
« Последна редакция: февруари 24, 2015, 13:53:48 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #461 -: февруари 24, 2015, 14:00:01 »

Аз ползвам Ревалид шампоан и балсам, а понякога една маска за коса със змийско масло crazy Идеята ми е малко да я подхраня. Вече не кърмя и мога да си позволя такива експерименти. Силно казано експерименти - аз съм ползвала витамините преди време. Това си е за определен курс, а не за постоянно. Но след раждането и кърменето косата става ужасна. Аз също я боядисвам. За мен поне красивата коса е здрава и лъскава. Дължината е плюс good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 24, 2015, 14:39:52 »

По темата за косата мога от опит да препоръчам продуктите на Macadamia. В момента използвам 2 техни продукта и съм много доволна. Косата ми е нормална към суха, много лесно се наелектризира и преди да използвам продуктите на тази марка, нямаше блясък и много се късаше и заплиташе.
Скъпички са, обаче си заслужават всяка стотинка.
Иначе една колежка на работа си прави маска с газ и някакви други шашми, ще я разпитам и ще ви пиша рецепта smile

Едит: Ето и маските:
1. Равни части газ, оцет и олио. С нея се стои възможно най-дълго време и се измива.
2. 1/2 чашка за алкохол бира и 1 жълтък. Стоиш 1ч и после измиваш.
Маските са за подхранване и блясък на косата.
« Последна редакция: февруари 24, 2015, 15:18:02 от nansita » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #463 -: февруари 24, 2015, 14:43:25 »

То и тук, мисля в темата на Фиби и Изабел бяхме коментирали за тези конски витамини. Наистина действат безотказно. В последно време чуждоземските мами ползват арганово масло, също спира косопад. Аз слагам маска по 2-3 пъти в годината, пак със съставка арганово масло и съм много доволна. В критическата възраст косата капе по същия начин като след раждане, ама и не се възстановява Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #464 -: февруари 24, 2015, 23:32:15 »

Изчетох на диагонал пак и доста се посмях с миниефективността на половото предназначение  funnytooth funnytooth funnytooth

Пак невчас се включвам, ама толкова мога:

Знаете ли какво е 50 нюанса сиво ??
Черен чорап в бялото пране.
 lol
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines