Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:24:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169936 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 21, 2015, 10:33:54 »

Аз май попропуснах, какво за кокошчици, някой ни е направил комплимент или ? smile Вчера почивах и не бях на работа, бях с майка ми в Плевен, където моя гинеколог от София работи през дни от седмицата.. Преди седмица, май казах някъде й откриха миомни възли, големи и много.. Та ще се наложи операция, но вчера й взема проби за биобсия чрез кюртаж.. ДАно да няма проблем, толкова съм притеснена.. Тя не е свикнала да ходи на доктор и беше много притеснена.. Всичко мина наред, сега малко я боли, но е номалрно.. Та стоя при нея и не й даваме много, много да се натоварва.. Въпреки, че вчера след манипулацията (която се прави с пълна упойка) доктора я бута на количката и тя нашата, тръгва веднага да става, за да си ходим.. Ние с доктора  Oh my ... , казахме и да ляга веднаа поне 1 час  crazy И след малко си тръгнахме и ми заявява, "хайде да се разходим малко по магазините да се разсеем", викам а бе жена луда ли си.. но.. се поразходихме, на обезболяващи е сега, но най-много се надявам да няма никакъв проблем и при операцията да й махнат само матката (не че е малко sad), но поне да запазят яйчниците и тн.. Оф, излях си душичката.. оставям ви...

Прекрасен ден, момичета smile Почти пролетно ми е! give_rose give_rose give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #406 -: февруари 21, 2015, 10:51:48 »

Александрова, дано не е нищо обезпокоително и нещата бързо да се оправят. Не й се тресете толкова на жената. И аз след абразиото веднага станах, облякох се и си потеглих за вкъщи. Не съм чакала цял час, 10 минути почаках и се чувствах добре после. Питайте я тя как се чувства, а не предполагайте на своя глава. То по-хубаво от това да не се залежаваш след всякакъв вид операция, особено нещо свързано с корема, няма.

Аз вчера си взех дипломатаааааааааа!!! Зам.деканката ми я връчи с думите, че ме помни още от първи курс - тогава дори с малко уплашен поглед, пак не ми е слизала усмивката от лицето! Такава съм си аз, чаровница.  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 21, 2015, 12:45:12 »

Честито Наде  give_rose Със здраве да си я ползваш  Bravo

Иначе, наясно съм, но тък беше с пълна упойка, доколкото съм запозната абразио се прави с местна.. Тя се облече и усети как се залюля, та постоя двадесетина минути.. Но искам глобално да е наред, че да си продължим организацията и да спре да се притеснява, че "се занимаваме и притесняваме само с нея" .. Просто не е свикнала, миличката ми, винаги тя мисли за всички хора и се опитва да оправи света  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #408 -: февруари 21, 2015, 13:01:35 »

С пълна се прави абразиото.

Такива са силните хора, смелите. Не бива да я съдите за това, а да я окуражите. Дано всичко е наред с нея!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #409 -: февруари 21, 2015, 13:33:07 »

Аз нали винаги съм на обратно Wink, но съдейки по моите реакции, точно защото бях изключително изплашена и притеснена, след абразиото отидох на работа. То просто не ме свърташе на едно място...А трябва да се лежи, че да не се предизвика някой кръвоизлив, поне в първите часове.
Александрова,минала съм го точно това месец след решението за сватба на сина. Слава Богу, резултатите от биопсията позволиха отлагане за 3-4 месеца и се подложих на операция след сватбата. От сърце желая на майка ти също да са добри резултатите. Операцията е тежка, при мен отстраниха всичко, но след 5-6 месеца се забравя. Е, няма как да не качи някое и друго кило и да я заливат горещи вълни, ама ще си я траете. На моите деца им спестих притесненията по време на чакането, но съпругът ми беше ни жив, ни умрял, та трябваше заради него да се правя на спокойна. Силни прегръдки, да идва и да минава heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 21, 2015, 18:58:06 »

Свеки, благодаря за окуражаващия пост. Радвам се, че всичко е минало наред  @}->--Силно се надявам и при нас да мине така, но няма как да отложим операцията за след сватбата, понеже има 6 месеца, по-добре да минава и да се оправи до сватбата smile Знам, че темата е малко гадна за разказване, другите да ме извинят.. Ти приемаш ли някакви лекарства? Нея много я притесняват хормоните.. Но се надявам поне, че се налага отстраняване само на матката, все пак яйчниците остават и не е максимален стрес за организма  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 21, 2015, 19:58:43 »

alexandrova_90, на майка ми извадиха матката в Плевен преди 5-6 години. Там са най-добрите  good Възстанови се доста бързо, въпреки че деня след операцията ѝ е било доста гадничко. Е, трябваше да си попочива един месец след това, но след това беше като нова. Лапароскопска беше операцията, белезите са миниатюрни. Не съм била с нея, защото благоволи да ни каже ден-два преди операцията и каза, че баща ми и стига да не се мъкнем и ние, тя щяла да ни звъни, и след като са я събудили ни звънна smile Кураж, мила smile

А иначе ми се струва вие говорите за венозна упойка, при която те приспиват, но това не е общата анастезия, при която си интобиран. На мен с такава венозна ми правят ентоскопските изследвания. Събудих се много весела, но след около час започнах на повръщам и ми беше доста гадно. При операцията майка ми са я интобирали, ама тя нищо не помни.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #412 -: февруари 21, 2015, 20:24:11 »

За това казват преди операцията да не си пил и ял нищо. И аз го изпитах на плещите си това с повръщането след лапароскопията.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: февруари 22, 2015, 08:15:52 »

Да, на абразиото /биопсията/ упойката беше венозна, после с интубация. При мен не се препоръчваше лапароскопия, трябваше да се огледат органите и да се решава в момента. След това пак чаках за резултати от биопсия...Не съм приемала хормони, бях на 57 и вече нямах мензис. Въпреки това си имах отливи и приливи Wink и проблеми със стомаха. След 4 месеца се върнах на работа. Свиква се с дискомфорта, не е нещо невъзможно. Пушачките понасят по- тежко интубацията и после много кашлят. Няма страшно, болките в първите часове са като при раждане, на втория ден вече нямах нужда от болкоуспокояващи и ме раздвижиха. Ще играе хоро майка ти на сватбата, всичко ще е както трябва good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 22, 2015, 10:14:55 »

Ха, добро утро! smile

Панди, да объркват ме тези упойки.. но е била с венозна със сигурност, а при операцията ще е с интубация..

Майка ми е на 42г., естесвено най-много се притеснява от хормоните след това... Има колежка, на която са направили операция с отстраняване на матка+ячници и сега доста тежко се възстановява, понеже дисбаланс сигурно е лека дума да каже, че изпитва чисто хормонално.. Но, доктора обясни, че в ситуация, при която яйчниците се запазват няма да е до такава степен, извращението за организма.. Пък да видим..

Свеки, аз съм сигурна, че до сватбата ще играе хоро... и не само.. Тя е зверски борбена..


Спирам с тази, караща ме да настръхвам тема, да не психирам всички, ще ви досаждам с това по-нататък, като дойде време за операцията....

Дайте да говорим за по-приятни темички, като например почти готовото да излиза бебе на Мариолкааааа lol)))))))))) Хихи  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #415 -: февруари 22, 2015, 13:40:52 »

Малко  Offtopic, но понеже досега разчиствам малко някои теми. Тони, стискам палци всичко при майка ти да мине, вярвам, че една врачанка не се дава и всичко ще е наред. Разбирам, че сега имаш повод да си по-емоционална, но моля те, опитай се да гледаш малко по-отгоре на някои теми и не избухвай за щяло и не щяло. Пазете си нервите, момичета, след време всичко минава, а писаното и впечатленията остават, едва ли искате да ви гледат само като биткаджийки.  girl_wink

Съвсем добронамерено го казвам това и присъединявам тук и Миленката, и Cerise, че и техни мнения трябваше да местя в кошчето, защото бяха само тип караница, без да са практически по въпроса. Да знаете, форумът и след години се чете, хубаво е, когато нещата в сватбените теми са подредени и полезни. На виновника, бан има за малко, дръжте се и вие на положение и не се поддавайте на всяка провокация, а и знаете, че мъжете като цяло си говорят по-джаста-праста, не приемайте всяка дума лично, иначе пак ще трия.

Желая ви хубав ден на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 22, 2015, 14:25:43 »


nadelina88, аз не бях яла 24 ч преди това. Просто на всеки различно му понасят упойките.

Иначе вчера беше много хубаво времето, възползвахте ли се? Аз не излизах,но си изкарах добре деня - една моя братовчедка и беше на гости. Когато беше малка, все и правех прически. Сега вече е порастнала и се възползвах аз от нея - оправи ми веждите, да и с грим и прическа без повод се сдобих. Вечерта не ми беше много весело - забравих да запазя това, което редактирах по статията и днес пак ще трябва да правя същото. Чак се разревах от яд.

Хубав ден от мен smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 22, 2015, 14:38:47 »

Дени, съжалявам за създадената работа, може и да съм прекалила малко, но по принцип лесно паля.. а сега явно съм малко по-уязвима... Вземам си бележка  blush Иначе благодаря за хубавите думи, борбени жени сме врачанките, а майка ми е направо НЕчовек, та знам всичко ще мине и ще се отдадем на хубавите емоции.

Иначе вече съм София, понеже Илиян беше оправил, а Румбата изчистил..Се изкъпах, пуснах пералня и ще чакаме кумците ни да ни искат прошка smile Решихме поне първата година, след сключването на брака им да го направим "както си му е реда"... С баница, вместо кокошка (пържолки) и да се видим вкъщи. Те ще са с прекрасната ми бъдеща 6-месечна кръщелница, надбожествена е...Малка, сладка, бухтичка.. По-късно имаме скайп-разховор с бъдещите ни кумове.. В общи линии се очертава интересна вечер  tease Girl_hide give_rose give_rose


Панди, каква статияя, да не си журналист smile Или пишеш любителски някъде?  Wink

Миленка, вие ходихте или ще ходите ли при вашите кумове? Първият ви такъв повод като семейство smile ?
« Последна редакция: февруари 22, 2015, 14:40:21 от alexandrova_90 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #418 -: февруари 22, 2015, 14:48:04 »

Йес! Само един пост мой изтрит Yes Дени   blush

Тони рано ни е на нас за раждане, още две седмици и влизам в деветия, след това поне още две седмици на топличко да поседи, че не сме готови все още  smile За майка ти, много млада бре? Всичко ще бъде наред, това е малкия дявол!

Не знаех че у кумове се ходи днес. При нас се иска прошка и се лацка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 22, 2015, 14:53:26 »

Мариолка, знам че ви е рано да се гушкате, ама дай малко за усещанията... Като те гледам, колко си емоционална е забавно около теб, сигурна съм..

А, колкото до това и при нас се иска прошка от по-възрастните, това с яйцата и бялата халва, а също и се ходи при кръстниците (кумовете) smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines