Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:57:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 159581 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 02, 2015, 12:28:09 »

ахаха Кенефка е много яка.  blum
Моите котки бяха с италиански или френски имена, винаги по няколко. Шу- нуа беше едната.  Другата беше
Сара-Мара -Гатто- Мъркиджани danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 02, 2015, 12:36:24 »

Сара-Мара -Гатто- Мъркиджани  yahoo уникално е наистина!

Преди пък баба ми имаше едно сиамско и беше кръстила Шана, на някакъв любовен роман, който всички баби четяха. Само дето в последствие стана Шанко  pardon Пък едни познати на наште си взели едно мърляво улично коте и го кръстили Пурко (от Господин за един ден), ама сега е Пуркеса  funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #17 -: февруари 02, 2015, 13:13:59 »

Хахаха, Пуркеса (почти като дукеса) и Мъркиджани къртят мивки. Дано да няма форумско коте Мивки. Сещам се за роднини на мъжа ми - те също си кръщават така животните. Един ден свекър ми обяснява за тяхното куче и аз 4 пъти попитах как се е казвало. Пък то, видиш ли, се казвало Моето куче pardon
Та единия подарък ми е пантофи с животни - такива много харесвам blush (срам - не срам). Вчера ги вадя от торбата и викам "О, таралежи!", а ММ - Ми и майка така каза, ама не са таралежи. Хъскита са!". Реши да попита Мария, а тя отговори категорично - Ма! "Не, тате, не са котета, кучета са!" И така вчера малката не спря 4 часа да ме преследва с "Бау-бау-бау", прави им боц и им дърпа ушите crazy
Еми, къде се беше изгубила последно време? Нещо и Рататуй ми бяга, или бъркам?!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 02, 2015, 13:27:06 »

Alichka,   danceg  danceg danceg #сестри

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 02, 2015, 13:48:07 »

Оо и аз зимата съм с такива обувки и мойте са хъските smile Даже имам 2 еднакви чифта,ам, единия вече замина скъсан.
Инче, щях да те питам как правиш глазурата на къпкейковете?
Manyenthe и при нас е така...техническа нация. Аз едно време играех Ну Погоди с яйцата в кошницата! После и тетриса...
Аз не съм ви се похвалила къв срам беше миналата седмица... Свеки има РД на 25 януари. Обаче мойта глава бременелска хим не се е сетила, че в неделя е 25ти. И на 24ти оставям дребната на свекито, да си почина малко, без въобще да се сетя, че има празник. Та на 25ти не само, че ми гледа детето ми и без подарък, че даже и забравихме да й честитим. Идва племеницата ние като решихме да си вземем дребната и вика "ЧРД бабо!" и ние с ММ така се спогледахме. А бе няма такава излагация.... Добре, че не се разсърди жената, ме само и стана неприятно /или поне не показа да се сърди/ Ама пък си хареса закъснелия подарък, който получи в събота /оня ден/. Та сега ми е толкова криво пред нея...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #20 -: февруари 02, 2015, 14:10:43 »

Привет и  от мен
punk_girl123,случва се да забрави човек...а и вие после сте се реванширали.На мен ми се случва два пъти да забравя РД на съпруга.
Втория път той ми се порасърди малко.Аз ден по рано се сещам ,че той е рожденник,но до там .Падна се през седмицата,и той излизаше тогава в 3,30 сутрин на работа ,аз се събуждам ,звъня му.Информирам се как вървят нещата при него ,кога ще се прибере и до там айде чао......Ама нали е през седмицата и гости не предвиджахме ,чак в събота щяхме да празнуваме и няма как да се сетя.Някъде към 3 след обяд се сетих да му честитя .Та още ме майтапи по този повод.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: февруари 02, 2015, 14:22:35 »

Пънки споко и аз забравих на моята свеки тази година, а ММ  на брат му. Тази седмица свекъра май има РД huhhuh.gif ма  не знам кога  pardon

Кенефка е страхотна виж каква хубава козина има  good само не знам от кенефа или от шампоана. И аз едно време кръщавах дворните на истински хора ( имахме хранителен магазин, бяха кръстени на кварталните пияници) Командир Ильо, Дельо и Столе Лий. съседите отмъкнаха едното в Германия та имаха сестра Ману в чужбина хихихи. Идва си майка ми един ден и вика Командиро Ильо го е прегазила кола и аз  shok, та докато уточни кой котката или човека, е оказа се коткаТА  blush

пффф цяла нощ не съм спала, то ритници, то киселини то болки, и са продължава... мрън! bad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #22 -: февруари 02, 2015, 14:30:02 »

Хахахах Кенефка къртииииии funnytooth funnytooth
В нашата къща на село всички котки дружно са Лъки. Женски , мъжки няма значение. Все са Лъки... По едно време станаха 2 и бяха бялата Лъки и черната Лъки, в последствие станаха на Бялата Лъки детето си има дете  и то си има дете и то си има дете... та сега се делят на Лъкита и Лъки - the original! хахахаах danceg

Въпросната Original почина отдавна, но всички я помним - много бойна котка. Страшен ловец на всякакви гадини. Току хване нещо и гордо викаше баба ми да го види. Змии ловеше, таралежи... но най- много баба се впечатляваше, защото се биеше с бялки, съсели и невестулки... Редовно идваха да замъкнат някоя кокошка, но Лъки - the original храбро се биеше с тях, все ходеше ранена милата, ама по нейно време бабините кокошки бяха много добре защитени... tease Да кажем че тая ми ти котка беше СИК-а и ВИС-а на бабината къща хахахах
За съжаления накрая я ухапа една бялка, та я отрови и милата издъхна. Но остави поколение и поколението също не се справя зле - само дето не се бие с гадните гризачи и на баба рязко и намаляват кокошките....

Оххх върнахте ме в спомени хахахах funnytooth laugh laugh

Пънки няма страшно - на всеки се случва smile


пффф цяла нощ не съм спала, то ритници, то киселини то болки, и са продължава... мрън! bad

Мариолка - адски добре те разбирам, то при мен са едни ритници - силен е момъка явно, едни киселини - в живота си киселини не бях имала сега почти всеки ден по цял ден имам - ужасно е .....
« Последна редакция: февруари 02, 2015, 14:43:28 от milenkata » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: февруари 02, 2015, 14:41:23 »

Оф, това със забравянето и на нас навик ще ни стане... Племенникът го бяха планирали и шумно се разтръби кога ще се ражда. Да, ама той реши да изпревари събитията. Вече две години все се питаме кога беше РД му. Същото е и с именния ден. Кръстен е на дядо си, та даже му потретва името. Всичко хубаво, ама родителите държаха да му се говори на галено име. Така му смачкаха името, че хич не се сещаме, че и той милият празник има. Честитим на свекъра, а племенника... huhhuh.gif
Хайде и аз да покажа... Тия пантофи ми станаха фикс идея като дете. Комшиите ни имаха квартиранти гърци (доходоносно и модерно за 90-те години занимание). Та гръцките студенти продаваха такива пантофи, но за нас цената беше като бутикови ботуши...

П.П. Е, Панде, утрепа ме с чорапите funnytooth Сега чак ги видях!


* Picture 0392.JPG (57.58 KB, 700x394 - видяно 341 пъти.)
« Последна редакция: февруари 02, 2015, 14:43:07 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: февруари 02, 2015, 14:45:05 »

Хаха, съвсем са таралежи good!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 02, 2015, 14:47:41 »

Свекърва, относно излизането с тези познати, може и да не са чак толкова скучни и случайно да се е случили да говорят само за внуците. Според мен, ако пак излезнеш с тях, просто насочваш разговора в друга посока, която ти е по-интересна от хваленето на внуците, аз така правя smile
Преди да родя имах една компания много готина (десетина човека по двойки) и тъй като всички родиха преди мен и темата бебета+пюрета+памперси беше номер едно като се видехме и направо ми бяха дошли до гуша, веднъж не ги изтърпях и ги попитах за тях други теми няма ли и как не могат да се абстрахират, те ме контрираха, че "Ще видя аз като родя" (вече бях доста бременна като повдигнах въпроса), но наистина винаги съм се стараела да не досаждам на никой с тази тема (особено яко няма дете и не го интересува в супер детайли). Все се стремя да имам и други теми на разговор, размисъл и т.н., затова те разбирам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 02, 2015, 19:42:55 »

ми и аз ги помислих за таралежи.
Али, чета ви, ама нещо не ми се пишеше. иначе си тренирам, чета си  разни нещица, опитвам се да се развивам . smile
замислям се за пътешествие  края на лятото, и почвам да осмислям бюджета и да събирам отсега. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: февруари 02, 2015, 22:03:30 »

Докато пиша и Бам! две страници…

Айде отивам да чета.

Допьлнение:
Хубаво за котки си говорите, не сьм компетентна и нямам какво да кажа по темата. На Секи историята ме сети за оня виц за човека дето гневно обикалял влака и питал вьв всяко купа: "Ти имаш ли внуци?" и когато най-накрая чул заветното: "Не", влезнал отпуснал се блажено и казал: "Тогава ще слушаш сега да ти разкажа за моите."

Глазурата е 50г масло, 300г пудра захар и 120г сирене Филаделфия.

Бях на лекар днеска за кашлицата и сьм на антибиотици.
Вечер ми е много кеф да си чета форума и да усещам как мьрдучка бебунето. Бях и на сьбрание в училището на Марта. Какво винаги беше мнго приятно. И тьй.

ПП, Като знае човек, че са хьските, си приличат на хьскита. А на Пандето чорапите са един пьт  good
ППП> Само аз ли нямам котка и такива пантофи?
ПППП> Мениант, кога ще имаш резултатите?
« Последна редакция: февруари 02, 2015, 22:44:41 от inaxastra » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: февруари 03, 2015, 10:26:05 »

Ина, не си само ти и аз нямам котка и такива пантофи  funnytooth
А нямаше ли как да бъдат изгбегнати гадните антибиотици? sad

 
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #29 -: февруари 03, 2015, 10:46:25 »

 tease tease tease tease blum blum blum blum blum И аз нямам... Имам алергия към косматите любимци, а  косматите пантофи - веднъж обух едни такива на гости и щях да се претрепя хахахаха

Оххх тези антибиотици са супер вредни и гадни... Нищо друго ли не помогна?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines