Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:40:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 160234 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #315 -: януари 16, 2015, 09:03:55 »

Ау, писали, писали...  blum
Хайде, хайде! Свекърва си вади ризите от години назад, пък чак толкова ли да е тайно посланието? menyanthe, това, което си описала, го разбрах, ама подтекстът не е ясен blum А и наградите!
Инче, Кухня в Париж го има в Замундата, ама предполагам, че положението с торентите във Франция стои по-различно от тука.
Браво на Рататуй! Bravo Хайде сега да имаш работа по специалността с адекватни шефове Wink
Аз понеже попаднах преди време на идиоти и ми променяха договора с "мой" подпис, та си извадих ПИК. Гледам какво става там, че току виж ме бяха турнали на 4 часа. После върви ги съди, че ме подписвали beating Наистина е за 5 минути работа - докато си дадеш личната карта и ти го разпечатват. Мъжът ми мрънкотеше, че го карах да го вади този ПИК, ама после се убеди, че е супер удобно. Повече време му отне да паркира отвън smile И детските така си смятам най-лесно, и справка си правя...
П.П. Включих компютъра да поръчвам кухня на дребната... Ако така я карам, на едно голо кафе ще стои детето insane


* 9ebc972aa9c101905869d9969a723781.jpg (43 KB, 550x551 - видяно 159 пъти.)
« Последна редакция: януари 16, 2015, 09:11:56 от Alichka » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 16, 2015, 09:17:15 »

Ками, що не му готвиш на детето? То ще ти излиза по-изгодно от кухнята!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #317 -: януари 16, 2015, 09:23:42 »

Изобщо не ми излиза по-изгодно. През седмицата сме на държавна кухня и първо, второ и трето са ми общо 1 лв за деня. Почивните дни сме на частна кухня - 3 или 3,60 лв за ден с доставка до вкъщи. Така успявам да й осигуря доста голямо разнообразие, а и прекарваме повече време навън. Нямаме домашни зеленчуци или месо, че да правя нещо по-здравословно. Е, когато някой ми даде нещо домашно, го готвя за малката! Поне детето ми не е претенциозно и всичко яде - не подбира кухните Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #318 -: януари 16, 2015, 09:48:22 »

Честито на Рататуй! Много се гордеем с теб!

Само ми е трудно да свикна с новия ти аватар smile

Това за децката кухня звучи доста изгодно, стига да готвят вкусно и разнообразно.. Имах позната , която се оплакваше че кухнята, в която е записана е само прах в очите и храната нито е достатъчна, нито е добре сготвена и накрая си отписа детето, защото уж с кухня ама беше все гладно...

Ние тръгваме след няколко часа за Батак и нямам търпение... До 3 на работа и после здравей уикенд! Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo Пък и времето го дават прекрасно
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: януари 16, 2015, 10:08:38 »

Свекс, ако не ти тежи, снимай си задачите в реда на изпълнение smile , ше се получи интересно give_rose

Браво на Менианте, за поредния снежански подарък , аз също имах от нея чудесен и много значим за мен.! heart

На Миленката, успешен уикенд, приятно да си изкараш.

А за детските кухни, аз съм силно За- едно да свикват да ядат каквото ще има после и в детската и в училище в стола и второ- лично аз не съм по многото домакинстване, та малко през просото я карам, за подобни задачки smile . Но разбира се, на който му е кеф, и има домашни продукти, е страхотно да си прави храната сам.

Ратче, честито!

На другите успешен ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #320 -: януари 16, 2015, 10:10:51 »

Хайде, хайде! Свекърва си вади ризите от години назад, пък чак толкова ли да е тайно посланието? menyanthe, това, което си описала, го разбрах, ама подтекстът не е ясен blum А и наградите!
Колко си деликатна, приказката е "кирливите ризи", пък е и в синхрон с темата за банята funnytooth
Аз вчера не писах много за подаръка, защото се чувствах засрамена blush. Така се бях отдала на моите Радини вълнения покрай Коледа, че не можах да зарадвам никого от форума допълнително. След обяд пък Родният ми съобщи, че го пращат в командировка в Сингапур и аз може да го придружа и да му нося куфарите. Че като ме нападнаха едни мисли за паднали самолети точно по тези дестинации, не ви е работа. Ако и двамата се гътнем, никаква финансова полза за децата, освен недвижимото имущество. Иначе аз мога да взимам неговата пенсия, която определено ще е по-висока от моята Wink. Но пък и финансови разходи по нас няма да имат, че нали уж малкият ни гласеше за старчески дом в Мексико. Още мисля по въпроса, но все повече клоня да отида...
Връщам се на подаръка. Всичко е правено специално за мен, много е мислено, нямам думи.....
Всеки джоб, отговарящ на месец от годината,  е от различен плат и се закопчава с копчета. Вътре има формичка за рисуване върху кафе и жълто листче със задача за месеца. Първата оставя следа точно като на приложената снимка. Ваня се канеше да ходи на втори курс за такова нещо /забравих му името/. Първата задача е да се обадя на човек с когото не съм се чувала от поне 10 години и да си уредя среща с него. Ама как първият, за когото се сетих, беше точно онзи зъболекар, дето ми беше гадже в зачатък и дето се беше качил на тротоара за да ме целуне. Да си призная, напъвам се за друг човек /нали жената не е човек smile, а приятел на човека/ и за никой друг мъж не се сещам да отговаря на всички условия diablo. Като си изпълня задачата, трябва да отворя красиво опаковано пакетче с награда. Както обаче си признах, тръгнах да отварям без да съм прочела упътването и вече зная, че имам мартеничка и рамка за снимка. Ще съобщавам какви са другите задачи и се надявам да устискам и да не надниквам предварително къде какво има.
Пак имам много работа...Успешен ден на всички!
А, темата за баните доста ме е обсебила и разпитах майка ми, та се сетих и за още подробности. Wink


* coffee6.jpg (55.49 KB, 300x225 - видяно 2024 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #321 -: януари 16, 2015, 10:11:19 »

Миленка, ами то сега всеки има право да си се запише, където иска - няма райониране. Ние до нас имаме две общински кухни. Като частни в Пловдив има 5-6 на брой. Та преглеждам менютата и поръчвам, което ми хареса. Аз си ползвам две частни най-често. Моя приятелка се отказа от общинската, че нейният си е гладник и не му стига. Сега си поръчва екстра менюта. На нашата мома понякога даже й остават. Пък вечер винаги иска да й се даде я сирене, я кашкавал, я салата - все нещо си намира от нашата маса blum Стига с тия бебешорски теми тук!
Стягай куфарите, че такова слънце се е оперило при нас!!! Няма го и противния вятър от вчера и си е само за разходки danceg Хубаво да си изкарате give_rose
Абе и аз не мога да свикна с новия аватар на Рататуй, ама ще се наглася, обещавам blum
П.П. Свекърва, сега ти видях поста. Вчера нямахме вода, та моят мъж хукна да се къпе в нашите (нали са комшии). Подсетих го да си вземе гащи и чорапи, а аз се подсетих как някои са ходели на баня на мръсен г.з с чисти гащи, че да не разнасят излишно багаж funnytooth Благодатна тема се оказа банята, ей!
« Последна редакция: януари 16, 2015, 10:17:27 от Alichka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #322 -: януари 16, 2015, 10:20:24 »

Миленка приятно изкарване през уикенда!

И аз като Еми що да се пъна да готвя като хората са го измисли, ММ ми вика инстант домакиня. Викате времето хубаво нваън а? Живот и здраве на 28 ми ще ходим на лекар и ще видим бело видело. Ония ден ревах и ревнувах че другите хора могат да стоят прави аз пък не. Луда работа.

Свекс пълен ти е филма. Отивай в Сингапур, току виж намериш малко дръпнато женче да ти чисти вкъщи,а и няма да се сдобиеш със златни обеци. Подаръка е трепач, евала на menyanthe, скри ни шапките на всички!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 16, 2015, 10:36:33 »

svekarva, ама те и наградите са номерирани - да знаеш! Гледай внимателно.  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #324 -: януари 16, 2015, 10:53:34 »

Да, да, дълго търсех номерацията, че е със същия цвят като шарките на хартията, но си зная вече работата smile.
Alichka, тъкмо в тази насока ще продължа за банята, как да оцениш някоя жена, какви препоръки ми е давала нееманципираната баба, на какво ми е обръщала внимание еманципираната баба Wink
Мариолка, направо и това си помислих. Wink От Китай имам подарък едно микроскопично златно сърце, ама точно като китайска висулка от магазини за 1лв. и чиния, която тук е 10 пъти по- евтина. От Южна Корея отново са обеци, сребърни и дребни, тях ги пробутах на снахата, защото носи всякакви.
« Последна редакция: януари 16, 2015, 10:57:08 от svekarva » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #325 -: януари 16, 2015, 12:33:09 »

Инка,да за пълнометражния ти говоря.
Абе много забавен сериал?С кеф го гледам.

Снощи как съм се смяла с моите мъже.
Таткото -Марти подреждай си играчките
Марти -Ама мама ми разрешава ,да са на масата
Т-Не може ,искам всичко да подредим,ела тук да преценим кое е за изхвърляне кое е за коша с играчки
М-Уффффффффф,ти сега какво, искаш да се караме ли smile
А аз гладя в другата стая ,после ги чувам пак -Таткото- подай им дистанционните
Мартин -Ама ти нарочно ли ме разкарваш,защото искаш да не си почивам pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: януари 16, 2015, 13:22:07 »

Привет!

Аз петъчно се уредих вкъщи с Явко ,който е с зачервено гърло и екстри.То от това хубаво време нищо хубаво не очаквам .Мразя топли и слънчеви зими и това си е.Не е нормално и не ми носи никаква радост слънцето по това време на годината.Искам си сняг и студ.

Иначе съм приспала наследника и си гледам вчерашните серии на Кухня ,че ги проспивам нещо напоследък.

Ина,наистина гледай и пълнометражният филм ;Кухня в Париже .И Зона Замфирова гледай .Някой го беше споменал по назад,чудно филмче е според мен.

Ратауи поздравления!

Свекърва даааа Февруари съм на Бариста втората ми част.Много е готин курса .И лектора тази година един сърбин ,готин и той  tease.Аз за Сингапур пък хич не бих се и замислила .То за никъде не бих се замислила.Надявам се ,че и ти не се страхуваш наистина.Ако ще те успокои ,поне няма да си сама smile

mariola85 честно това лежане си е наказание за дейни хора като нас.И аз ревях по цял ден . cray А пък някой като ми кажеше ;"Почивай си ,че сега ти е паднало",ама никак не го разбирах ,честно.Никак!До човек си е,какво да се прави!Хайде ,наближаваш 30-та.Юнак си ти!

juji големи преговори се водят във вас .Хубави вечери си имате!

Alichkaаз мразя детските кухни ,особено държавните.Много глупости дават на децата според мен,обаче всичко наистина е въпрос на приоритети.Уважавам избора на човек.



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 16, 2015, 14:11:46 »

Менианте, ти ли си била! Леле, колко съжалявам, че така сме се разминали и не съм си била вкъщи. Много, много извинявай! Аз като видях първите ти съобщения, много се развълнувах, ама после като казах на мм и той ми каза, това сигурна някой се шегува или някви деца са ти намерили номера и си играят, изобщо не ми е минало през ума, че ще имам още един подарък. Още веднъж много, много извинявай, че сме се разминали- първия път като ми писа бяхме в едно заведение и късно видях смс-а, а втория път бяхме излезнали, а за другите пъти не съм и разбрала, много съжалявам!
Гледам за бани си говорите, аз имам случка от банята в Банкя, не я помня, защото съм била малка, ама майка ми я напомня и до днес  Xixixi . Благодарение на мен тате е влизал в женската част, дали не съм добра дъщеря  Wink , имало много жени и майка, като казала да излизаме съм се тръшнала, че искам тате да ме вземе и съм почнала да пищя и рева, накрая жените казали "да дойде тоя баща и да си вземе детето" и той влезнал и ме взел.
Свекърва, ако съм на тебе и мм пътува ще тръгна пред него даже! Особено такива хубави дестинации......ох, как ми се пътува!
Фиби, бързо да се възстановява Явчо!
А аз днеска си правих изследвани на ЩЖ и нищо не разбирам едни показатели нагоре, други надолу- шантава работа. 
« Последна редакция: януари 16, 2015, 14:41:12 от ratatui » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 16, 2015, 14:48:10 »

Кажи му сега, че не е било майтап!  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 16, 2015, 14:59:14 »

Да той вчера, като му показах подаръка и ме пита "Ти нали вече получи един, втория да не е бил за някой друг и да си взела чужд подарък?", показах му картичката и от куриера и му дадох да опита бонбоните, които почти изяде, много хареса и каза догодина пак, че иска  Torte. Каже от къде, наистина са много хубави и искам още.
А забравих да кажа, че моя чадър е слънчоглед  heart , много е хубав! Аз даже бях видяла в нета и исках точно такъв, ама не съм намирала. Ще си го пазя, ако тая година успеем да си направим още една фото сесия ще ми влезе точно в употреба.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines