Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:21:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 137953 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 08, 2014, 19:05:48 »

аз на свекър ми си казвам татко, ама от сърце.
Мариолка, уби ма. Ма поне ше има кво да разказваш на лапето някой ден smile
Свекс, тази украса е ужасна, в евроленд продават подобни украси и са адски кичозни и непразнички за мен.
Тонина, здрасти , да минаваш по често smile
Дениии и тиии ! <3

Да не изпусна някой, приятна вечер smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #136 -: декември 08, 2014, 19:27:31 »

Свеки, не се сдържам, след като видях тази снимка на пекино-пловдивския дЕдо Коледа. Заприлича ми този на ей тия:









Емче,  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: декември 08, 2014, 19:54:34 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Деничка, не бях направила тази връзка! Издигат ми се в очите, добро копие са сътворили. Wink
Това зад мен е Снежанка, Дедо Коледа е просто приказен в сравнение с нея. Жълтеникавия тен е поради лошото влияние на дъжда върху златните гирлянди, иначе блестеше ослепително момата в началото. Wink В групата има и едно отровно синьо джудже, два елена, и каляска. Пусто много вали днес, но в най- скоро време ще се изфукам и с тях. Тези са пред сградата на Пещерска гроздова и охраната не позволява много- много да се снима. Ще го удрям на молба..... Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 08, 2014, 21:18:27 »

Олеле! Мислех, че истърканата 10-годишна коледна украса на Варна е грозна, ама ваш’те Шрекове избиха рибата!!! tease
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #139 -: декември 08, 2014, 21:56:11 »

Ммммм, колко е хубаво да се прибереш след 12 часов работен ден и най-накрая да се отпуснеш в леглото на топло с.... порядъчно количество мандарини   Girl_hide  Не ми се смейте и не ми се карайте. Казват, че не трябва да се хапват вечер цитрусови плодове, но ми е толкова уютно коледно като ми зимирише на мандаринки... smile Мъжът ми искаше да гледаме някакъв филм за Втората световна война, но след "Антихрист" (репетиции) и "Ромео и Жулиета" (представление) щеше да ми дойде доста в повече и затова легло, мандарини и интернет новинки. Как да не намина да ви видя по вечерно време  Wink
(Еми , обещавам да съм по-редовна в посещенията)

И понеже както казах съм на мандаринки, моля един мандаринов коняк за вас, дами!!


* NutmegMandarinBrandy_AlessioFangano_December13_5.jpg (64.37 KB, 300x199 - видяно 2086 пъти.)
« Последна редакция: декември 08, 2014, 22:00:33 от Tonina » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #140 -: декември 08, 2014, 22:45:41 »

Ех, че весело в темата било в началото на тази седмица! Коледните украси в Пловдив от свекс, историята за годежа с автентичните тоалетни от мариолка  funnytooth

Аз също на моя свекър си му казвам татко от сърце и ние му бяхме на имен ден два поредни дни, че девер ми беше в Хамбург в събота и трябваше да празнуваме повторно и с него в неделя smile Център на вниманието беше не свекър ми, а нашата малка принцеска волно или неволно  girl_wink

ratatui, моят телефон пристигна в петък, а този на мм днес. Иначе чакам още две пратки от тях - памперси и гърне - подарък за бебето на близка приятелка. Памперсите направиха опит да ги доставят в събота, но тъй като бяха взели само единия пакет и него не ми го дадоха и казаха, че трябвало двата пакета заедно да ми ги доставят и още няма памперси  crazy Иначе от телефоните сме много доволни и двата са от полския T-mobile - разбира се по първоначалното предложение за език на менюто и от разните вградени приложения.

панди, поздравления за успешно преживения социален уикенд.  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: декември 09, 2014, 10:25:42 »

Хайде на кафетоооо!
Ей, няма да спре този дъжд, пак започвам да се чувствам като ...вътрешното на мидата sad
Днес ми е много изнервено, да видим до къде ще я докарам. Трудовата книжка още се спотайва, майка ми редовно изключва новия мобилен като реши да затваря след разговор, котката реши да се прави на простачка и вместо да яде от паничката, вади храната, пльосва я на паркета и я яде от там.
Тук половината колеги са болни с болничен и ги няма на работа , съответно на нас, здравите, ни излиза през носа.
Вчера украсявахме залата за коледните тържества и малко ми стана криво, че за поредна година нямаме средства и си караме с наличните красоти. Хехе, беше ми писнало да украсявам и открасявам  Wink елхата и лани я замотах в кухненско фолио. Сега само го развъртях и за пет минути бях готова барабар с лампичките.
Утре ще се събират ветераните /пенсионерите/. Има доста възрастни, по на 80 години и повече. Аз покрай майка ми, като видя възрастен човек и се стягам. Не ми се мисли, че догодина и мен ще ме причислят в тази група и ще трябва да ям и да се веселя с тях на една маса.....
Върнах се да препрочета вчерашните коментари, малко да се развеселя. Мариола, ама как те разбирам за тази тоалетна Wink. На село беше на всичкото отгоре на височинка. Голямо щурмуване падаше - една напред, три подхлъзвания. На светло добре, но вечер трябваше да се крепи и фенер Wink. Мен повече ме притесняваха кокошките, щото те умираха да вървят след мен и да кудкудякат и да летят при всяко мое залитане и отправяне на благословии diablo.
Уф, имам и излизане по инстанции. Хайде, успешен ден!


* koleda-goresht-napitka-(18)-23309-500x0.jpg (65.36 KB, 500x609 - видяно 151 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #142 -: декември 09, 2014, 10:29:07 »

svekarva сега се сетих че твоето чудо от немския магазин щеше да ми свърши работа  funnytooth

Тук вали сняг, тъкмо малко да покрие мърсотията. Вече втора седмица няма слънце в София. Добре че отидохме на юг малко да не забравим какво е слънце.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 09, 2014, 11:12:58 »

И при мен вали сняг. Почти не е спирало от вчера sad
Натрупало е и като гледам май няма намерение да спира скоро.
Ама хич не я обичам тая зима. Хубаво е да я гледам само от вкъщи на топличко.

Свекърва на теб кога ти е последния работен ден?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 09, 2014, 11:24:10 »

Аз пък така да искам сняг! Омръзна ми с тоя дъжд. Понеже съм от лудите дето, гърми вали с детето сме на вън. Та тия дни се връщам като мокра кокошка, а все пак и себе си трябва да пазя малко повече сега.
Та понеже съм рожденичка да ви почерпя https://www.flickr.com/photos/pdlfiestas/4553388000/in/photostream/
Така исках сняг за РД, ама на....дъжд. И все ми едно криво на тие мой РД. Може би щото все чакам някой да ме изненада с нещо, пък пусто все не ми се получава... И подърците си знам предваритлно и все едни и същи хора се сещат да честитят /визирам моето семейство и свекърите/. Ама съм от тейя инати дето няма да си сложа датата във ФБ, понеже предпочитам един да ме поздрави щото се е сетил, а не щото го е видял някъде!
Наоплаквах ви се.... ама с тва време върви и такова настроение...За капак и дребната днеска е кисела и ми лази по нервите. А бе идилия. crazy
« Последна редакция: декември 09, 2014, 11:27:28 от punk_girl123 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: декември 09, 2014, 11:25:10 »

Сняг е супер !!! Искам и аз  heart

Мариола, с голямо удоволствие прочетох разказа ти за годежа. Много ми е мило да чета такива неща. Да са ви живи и здрави годениците и хубаво да ги ожените като му дойде времето.
Смях се и аз като другите на тоалетната. Цяло приключение. Това си е шанс да имаш такава вьзможност. За повечето хора които познавам това е суперекстравагантна случка, която се вижда само по филмите  funnytooth

Свекьрва снимката с нещото отзад ме разби. Пьк няй учудена бях че било Снежанка. Брай, родината не е свьршила да ме изненадва…

Аз довьршвам досиетата. Сега дописвам почти с родилни мьки това, дето сама сьм си отговорна за него. А другото дето сме по двойки, вчера партньорката ми направи изненадваща нервна криза, че сьм била всякаква, та цяла нощ не сьм спала от косене. Уж сьм звяр, ама пьк сьм и чувствителна. Направо красавицата и звяра 2 в 1.  pardon  На всичкото отгорем днес пак трябва да се виждаме да довьршваме, ама айде още два дни и всичко да ми се маха от главата.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 09, 2014, 11:36:22 »

punk_girl123, аз собствения си рожден ден забравям понякога (и именните дни също) - какво остава за нечий друг. А ако се сетя, обикновено е в някакъв безбожен час - ако е рано сутринта, си мисля: "по-късно ще се обадя" и по-късно става 11-12 вечерта и чак тогава се сещам пак и обикновено накрая пращам някой смс.  blush badgirl
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 09, 2014, 11:37:17 »

Пънки, честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и любов!
Свекърва, тая снежанка ми е малко страшничка, на мен златното ми зеленее и все едно е излязла от някое блато.
При мен вали нещо между дъжд и сняг, само да ме мокри като изляза да си пусна колетчето за моя певец/певица.
Сила, дано скоро да ти дойдат всичките покупки. Аз днес чакам да ми дойде телефона, а вчера направих още 2 поръчки на за котката и една за подаръци за коледа на роднините.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: декември 09, 2014, 11:55:00 »

punk_girl123, честито! Да си ни жива и здрава good
Ина, специално за теб цялата снимка. Би трябвало да е Снежанка с тази корона на главата smile. Другото е да е тъщата на Дядо Коледа, ама тогава моето място не е там Wink
То в този дъжд и разговори за тоалетна , се сетих, че големият син ми беше задал въпрос: "Като се ходи на пикник, в тази кошница гърнето ли си носят?" Беше на около 4 годинки и явно се е бил впечатлил от някакъв филм по телевизията. Ами така де, какво се прави на пикник, освен да се пи.ае на открито? Wink
Ина, стискай зъби още 2 дни! Поне задвижиха ли се работите по стажа?
always_and_forever , на 30.12. живот и здраве ми е последният работен ден.  smile


* .jpg (45.35 KB, 509x382 - видяно 144 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #149 -: декември 09, 2014, 12:06:23 »

punk_girl123 Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива.  heart

И аз много не обичам РД си ден, не е имало година в която да не рева. Много ми е напрегнато, даже напоследък и не го празнувам.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines