Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:21:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 141008 пъти)
 
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 05, 2016, 20:52:47 »

Ще пиша ще пиша! Ние имаме и две малки дъщерички и просто нямам много време и нерви, а е аз живея извън БГ от 15 години. То освен най близките ми роднини май че друг не ми остана там. А те ще дойдат разбира се!
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #256 -: септември 06, 2016, 15:46:08 »

Hubavi dati ste izbrali Mellie  smile
Neznam kak e v Germaniq sas svatbite, i nie sme izvan BG ot poveche ot 10 godini no svatbata darjaxme i dvamata da e v BG, moje bi zashtoto i majat mi e bulgarin, no tuka pri nas do 23 v nai dobriqt sluchai 23:30 i posle trqbva da si xodqt gostite, i personala si gi goni i teb vkluchitelno, nqma koi da ti stoi do 1-2 prez noshta da te obslujva. Nqkak si po veselo si e v BG, kakto kazva Silviya91 i pochivka ste si napravim s priqtelite v BG, no i negovite rodnini izcqlo jiveqt v BG i nqma kak da gi karame nasam.  good
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #257 -: септември 06, 2016, 16:01:59 »

Momicheta eto i moeto satvorenie. Samo rozoviqt tik tak lipsva no ste go nabavq dove4era.  danceg


* 123456.JPG (75.8 KB, 1024x1024 - видяно 805 пъти.)
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #258 -: септември 06, 2016, 18:32:15 »

Просто  Bravo Nijolovateddy !! Много ми хареса !! С радост бих приела да съм шаферка с такава покана ! Много добре си го измислила и с розовия тик-так - перфектния завършек ! Сигурна съм чени твоите момичета ще го харесат !
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 06, 2016, 21:48:05 »

Hubavi dati ste izbrali Mellie  smile
Neznam kak e v Germaniq sas svatbite, i nie sme izvan BG ot poveche ot 10 godini no svatbata darjaxme i dvamata da e v BG, moje bi zashtoto i majat mi e bulgarin, no tuka pri nas do 23 v nai dobriqt sluchai 23:30 i posle trqbva da si xodqt gostite, i personala si gi goni i teb vkluchitelno, nqma koi da ti stoi do 1-2 prez noshta da te obslujva. Nqkak si po veselo si e v BG, kakto kazva Silviya91 i pochivka ste si napravim s priqtelite v BG, no i negovite rodnini izcqlo jiveqt v BG i nqma kak da gi karame nasam.  good

Олеее скука там при вас! Тук не е така, но разбира се всичко си има цена... дай да се видим в темата организиране на сватбата от чужбина, за да не отегчаваме и разводняваме темата тука...

 А твоето творение е направо невероятно! Браво! Талант!
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #260 -: септември 06, 2016, 22:46:49 »

Blagodarq vi momicheta  danceg za sega samo ednata shaferka e poluchila podaraka do kraq na sedmicata mislq che ste pokanq i drygite dve ot tuk. A za dvete ot BG dogodina za sajelenie che cenite na koletite sa  Oh my ....
Ste chakam da pusnete snimki na roklite kato reshite  DANCE
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #261 -: декември 08, 2016, 22:17:53 »

Голяма драма с моите шаферки .. Оказа се е въобще не могат да се разберат какво искат .
По план ще имам 4 шаферки - колкото повече -толкова повече проблеми хахаах smile ! Това са ми най-близките приятелки и те по между си по принцип не са супер близки ,но кажи -речи се познават! Отдавна бях казала да отидат да мерят някъде рокли и после да си направят чат да обсъждат - 2 са от Варна , 2 в София, да пращат снимки и да обсъждат ... Колкото аз отидох толкова и те ,нормално всяка си има нейните неща и май на никой не му беше до шаферски рокли .
Използвах момента ,в който бях в София ( една от шаферките от Варна също беше там ,та идеално ) бяхме гледали рокли на мегз и ги помолих да отидем да пробваме ,за да видим как ще са.
Отидохме ... Роклите и качеството не са нищо особено на скромната цена от 36 лв си е направо Уааау  Girl_hide . Няма как да покрия и техните рокли и затова ми е неудобно да искам да дават много пари за рокля ,която ще сложат един път пък и от това ,което виждам съм напълно права ,защото май и те не искат или по точно са разделени 2 на 2 .. естествено всеки си знае ...дори и не съм помислила да упрекна някой или да се разсърдя защо това или онова ...
Но кофтито е че тези които искат по-скъпи рокли не искат и да погледнат тези то мегз и въобще става много голяма лудница ... Накрая аз се чувствам по средата и виновна че не мога да помогна с нищо.
Но им казах ако не се разберат няма да са облечени като шаферки и готово , не искам излишни драми .Идеята ми за шаферките бе да откроя най -най - най близките си приятелки и да ги накарам да разберат и да почувстват колко са специални те за мен , а накрая май ще се изпокарат и ще се гледат на кръв на сватбата  crazy мисля че сбърках малко с тези шаферки ..                             
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: декември 10, 2016, 23:21:22 »

Силвия? ами остави ги да си решат сами кой как да у облечен. Толкова стрес имаш покрай организацията, пусни го това да пътува! По скоро им определи задължения! Кой ще държи букета като ти пречи, кой ще се грижи за чантата ти, ей такива неща...
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #263 -: декември 11, 2016, 00:48:38 »

Мели ами май от там идва проблема че ги оставих сами да си решават ... За сега стреса ми покрай сватбата са шаферките ... Но след като си казах всичко тук предния ден май ми олекна  blush и за това им казах и още предната седмица както искате така идвайте като не можете да се разберете само не ме поставяйте между чука и наковлнята че  beating !! Да са ми живи и здрави и дано това да са ми единствените кахъри !
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: декември 12, 2016, 13:18:46 »

При положение, че те трябва да си плащат за роклята съвсем нормално е да не могат (да не искат) да се разберат smile

Ако ти плащаш веднага щеше да ги строиш и да се свърши работа. Но ако те си поемат разноските са много рядко случаите, в които повече от 2 девойки на едно място, които не са близки, да вземат общо решение за благото на трета, независимо, че тя е булка и те я обичат и искат да е щастлива...

Не се притеснявай. Шаферките не са толкова важни по сватбите. Аз например нямах. Ако пак трябва да се женят, пак ще взема същото решение - да нямам smile
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #265 -: декември 12, 2016, 13:22:51 »

Аз нямах шаферки, но незнайно как най-близките ми приятелки без да се наговарят бяха облечени в един цвят   smile
Активен
panda_m
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #266 -: януари 17, 2017, 21:47:57 »

milady ти не искаш да са нито обвързани, нито сгодени, нито омъжени ли?
И аз отначало не исках да са омъжени ОБАЧЕ никъде не пише, че не трябва и мисля да си запазя първоначалната идея за момичетата. Едната се омъжи преди 3 сед.,но ще си я запазя като идея, защото шаферките са за да помагат на булката. Сестра ми категорично ми отказа да ми бъде шаферка, защото не искала да носи лилаво  crazy, и сега се колебая за 3 съм сигурна, макар, че за едната чакам да обсъдя идеята с моя човек да я превърнем в кръстница, но все още не сме стигнали до избора на кръстниците.
Като цяло ще са 3 или 4 + една малка сладурка на 8 години, която мисля да върви пред мен на открития ритуал и да хвърля розови листенца (все пак ще сме в Казанлък  give_rose )


Здравей,
искам да те питам откъде намери роклите на шаферките ти и може ли снимки, тъй като и моята сватба ще е лилава и в момента събирам идеи?
Мерси предварително!
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 27, 2017, 22:01:03 »

Както обещах в другата темичка, ето роклите на мойте шаферки (на 2 и 7 годинки).

Като обща визия ето това им е стила, взела съм им също и наметки такива за вечерта ако захлади



ета и самата рокля на каката, на мялката мушмурочка е почти същата, но без цветето



И мисля ето този тип обувки да им взема, но трябва да намеря подходящ цвят


 

« Последна редакция: март 27, 2017, 22:13:37 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 27, 2017, 22:29:05 »

Прекрасни са  good Не знаех, че и за малките така изпипват роклите! Чудесен стил, много нежни. Момичетата ти ще бъдат направо принцеси! Обувките са много подходящи също smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 27, 2017, 22:40:30 »

Прекрасни са  good Не знаех, че и за малките така изпипват роклите! Чудесен стил, много нежни. Момичетата ти ще бъдат направо принцеси! Обувките са много подходящи също smile

Благодаря! Наистина много красиви неща има за дечицата! Аз се замислям дали да не им взема и по една резервна рокля, друго моделче, защото те със сигурност ще се наклепат за нула време. Ние щи гледаме всичко да е много експедитивно, защото а
от 50 човека над 10 ще са деца, а дечицата бързо се отегчават и уморяват. Ако успеят мойте да издържат чисти и спретнати до фото сесията, ще съм доволна!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines