Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:17:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 141041 пъти)
 
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #240 -: септември 02, 2016, 20:40:45 »

Да да ,казаха че ще помагат за всичко от което имам нужда ,но за сега няма с какво още ,та затова са се заели с роклите,които ще са розови ,защото това е цвета на сватбата  danceg  Bravo . За сега 19.08.2017 ,но има възможност за 26.08 все още не сме избрали ресторанта .
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 02, 2016, 22:29:42 »

Здравейте момичета !!! Искам да ви попитам вие от къде намерихте рокли за вашите шаферки?? Аз поръчах една пробна от алиекспрес  blush ,но нещо не съм много доволна от роклята! Естествено за парите ,които струваше е супер - 20 лв ,но все пак мисля че не е нашата рокля! Не искам да затруднявам шаферките със скъпи рокли мисля че всяка може да отдели по 50-70 лв . Гледах в интернет рокли на Мегз ,някой има ли наблюдения ???
Мислех си и да намеря шивачка ,но преполагам  че така ще отидат над 100 лв за рокля. ( Да добавя сватбата ще е във Варна )

Важно е да говорите с момичетата да ги питате дали са съгласни да носят еднакви рокли или предпочитат различни.. С моите шаферки се разбрахме, че аз ще им взема роклите ( еднакви ), да ми кажат кои размер носят.. И така аз избрах и модела и цвета и те много ги харесаха..
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #242 -: септември 02, 2016, 22:58:20 »

Silviya91 19.08.2017 mni beshe parviqt izbor super data ste izbrali  danceg no i 26.08.2017 si e super  chee
Az imam chystvoto che restoranta da izbera i datata mi beshe nai trydno, vednaj reshish li se sled tova mai vsichko tragva po voda  DANCE Vie v koi grad ste organizirate tarjestvoto?

Djosi, s moite shaferki sme govorili che ste se saobrazq s tqhnoto mnenie za men e po vajno da ni e veselo da organizirvame zaedno, da se zabavlqvame zaedno...abe da sme si zaedno  goody Inache az oshte ot samoto nachalo im kazax che ne iskam roklite im da sa ednakvi ne mi dopada tozi stil, predpochitam da sa v sashtata cvetova gama, a modela vsqka da si izbere. Te ne sa protestirali pone za sega de, da vidim kato se izmislqt cvetovete za svatbata togava kakvo ste izmislim  Bravo
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #243 -: септември 02, 2016, 23:31:49 »

djosi аз с моите нямам проблем , казаха каквото аз харесам , искам да са дълги рокли по принцип защото има различни момичета с различни телосложения , но за сега не са пробвали нищо . Един път като тръгнат да пробват ще го решим . Искам да се чувстват комфортно в роклите и в ролята си на шаферки .
Nijolovateddy нашата сватба ще е във Варна . А иначе да еди път избереш ли дата и ресторант всичко др е лесно . Пфф ние се чудим още , но ми се иска вече да решаваме .
А ще имате ли малки шафери и шаферки ?
Аз мисля да поканя малкото момченце на едни приятели тогава ще бъде на 2 и половина - голям сладур е . Той е първото дете в компанията и ми е голяма слабост , нямам търпение да го видя с папионка и мини риза Хаха Wink  pardon
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: септември 04, 2016, 17:37:08 »

Nijolovateddy
И на нас ни остава мноооого време до сватбата ,но всички момичета се вълнуват и някак си стана доста спонтанно това с поръчката на рокля.
Дано да успеем да намерим рокли ,че това със сайтовете както вече видях е с шанс 50 на 50 а представям си ако 6 момичета си поръчат поотделно роклите.Притеснявам най-много че може на някоя роклята да не отговаря и ще станат едни ...
Май за сега остава варианта с магазините в България ! Забравяме за интернет за малко  pardon

Аз имам 2 рокли ето от тези китайци и много си ги наресвам и като визия и като качество - http://www.ever-pretty.com/eu/

Само дето ги паръчах чрез амазон.де

Мога да покажа снимки поне на едната, другата една приятелка я взе назаем.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #245 -: септември 05, 2016, 03:33:46 »


Silviya91, мисля че ще имам малка шаферка дъщерята на братовчедка ми. Иначе доста приятелки родиха но мисля че 1-2 годишните няма да ги включвам, че са още малки, но определено ще са с роклички и костюмчета и ще са много големи сладури. Незнам как е във Варна, едва ли има разлика голяма от Пловдив, но датите се изпаряват като топъл хляб. Аз да се похваля вчера ходих да прибера една от бъдещите шаферки с мъжът и че се прибраха от Бг и я изненадах с подарък. Бяла кутия с розова панделка тя се учуди но незнаеше защо й подарявам подарък а и незнаеше че имаме дата вече. Като отвори пакета и взе бутилката страшно много се изкефи, аз й написах с сребърен цвят маркер дали ще ми стане шаферка напълних бутилката с водка и тя като се съгласи отпи глътка. В пакета й бях сложила пакетче с хапче за главоболие, " спешна помощ" пакет който има само женски неща, лепенки за мазоли, презрамки, лепенки за отстраняване на дезодорант, гъбичка за петна, пиличка и още, розов тиктак, розов гланц за устни и огледалце. След като й видях реакцита се успокоих и съм готова да довърша пакетите на останалите момичета. Бях леко притеснена че идеята ми много не струва но сега се чуствам по сигурна че и другите ще реагират така ✊
« Последна редакция: септември 05, 2016, 03:44:09 от Nijolovateddy » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #246 -: септември 05, 2016, 03:36:15 »

Аз имам 2 рокли ето от тези китайци и много си ги наресвам и като визия и като качество - http://www.ever-pretty.com/eu/

Само дето ги паръчах чрез амазон.де

Мога да покажа снимки поне на едната, другата една приятелка я взе назаем.
Mellie, не успях да видя модела само уебсайт ми се отвори. Имаш ли снимка да публикуваш тук на модела да ги видим?  smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #247 -: септември 05, 2016, 08:31:24 »

Nijolovateddy , много се радвам че добре се е получила изненадата за твоята първа шаферка !!! С нетърпение чакам да видя снимки  Bravo Може би и аз ще трябва да измисля оригинален начин да поканя моите шаферки   huhhuh.gif , но за сега имам мноооого време да си мисля , уви всички шаферки са в България !
Иначе датите във Варна се топят ... Даже ме е страх да пиша на двата ресторанта между които се чудим , може въобще да няма тази дата вече sad !!
Успех с останалите кутии !
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: септември 05, 2016, 11:32:35 »

Silviya91, мисля че ще имам малка шаферка дъщерята на братовчедка ми. Иначе доста приятелки родиха но мисля че 1-2 годишните няма да ги включвам, че са още малки, но определено ще са с роклички и костюмчета и ще са много големи сладури. Незнам как е във Варна, едва ли има разлика голяма от Пловдив, но датите се изпаряват като топъл хляб. Аз да се похваля вчера ходих да прибера една от бъдещите шаферки с мъжът и че се прибраха от Бг и я изненадах с подарък. Бяла кутия с розова панделка тя се учуди но незнаеше защо й подарявам подарък а и незнаеше че имаме дата вече. Като отвори пакета и взе бутилката страшно много се изкефи, аз й написах с сребърен цвят маркер дали ще ми стане шаферка напълних бутилката с водка и тя като се съгласи отпи глътка. В пакета й бях сложила пакетче с хапче за главоболие, " спешна помощ" пакет който има само женски неща, лепенки за мазоли, презрамки, лепенки за отстраняване на дезодорант, гъбичка за петна, пиличка и още, розов тиктак, розов гланц за устни и огледалце. След като й видях реакцита се успокоих и съм готова да довърша пакетите на останалите момичета. Бях леко притеснена че идеята ми много не струва но сега се чуствам по сигурна че и другите ще реагират така ✊


Еееее как не струвала идеята?!?! Направо е страхотна! Аз бих била токова щастлива и горда, ако бях на мястото на твоите шаферки итака ме поканят!

Ще покажа снимки щом разбера как да ги кача от телефона...
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: септември 05, 2016, 11:47:18 »

Nijolovateddy , много се радвам че добре се е получила изненадата за твоята първа шаферка !!! С нетърпение чакам да видя снимки  Bravo Може би и аз ще трябва да измисля оригинален начин да поканя моите шаферки   huhhuh.gif , но за сега имам мноооого време да си мисля , уви всички шаферки са в България !
Иначе датите във Варна се топят ... Даже ме е страх да пиша на двата ресторанта между които се чудим , може въобще да няма тази дата вече sad !!
Успех с останалите кутии !

Вие коя дата сте си избрали? Ние май вече решихме сватбата да е в Германия. Просто неговите гости са много повече от мойте  sad
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #250 -: септември 05, 2016, 12:30:15 »

Mellie 19.08.2017 или 26.08.2017 още сме в чуденка  blush
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: септември 05, 2016, 13:02:21 »

Ааах августовска сватба на морето! Ще е прекрасно!  heart
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #252 -: септември 05, 2016, 18:06:13 »

Mislex si da snimam paketa predi da go zatvorq no ne go napravih i az neznam zashto. Ste snimam nqkoi da vi gi pokaja.
 Mellie az sashto mnogo bih se izkefila nqkoi da me pokani taka na svatba az sam mnogo otvorena za takiva idei.
Silviya91 nqma da e losho da proverish zashtoto posle da ne se okaje che nito ednata nito drygata. Stiskam palci i dvete da sa otvoreni i sami da si reshite koeto pove4e vi haresva.
Az bqh dva dena v golemi razmislici zashtoto i nie bqhme haresali dve mesta i si vikah az nqma da resha ako prodaljavam taka i vzex nqkakvo reshenie i veche uj gotova da go kazvam i kakvo ednoto mqsto izvednaj vze da ni postavq usloviq  girl_impossible shok i nqkakvi shantavi ceni  NO i mi stana edno takova mnogo lesno sled tova koe mqsto da izbera.
Mellie ti spomenala li si koq data e vasheto tarjestvo i kade?  danceg
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: септември 05, 2016, 18:20:11 »

Eeee хайде снимай следващия път да видим и ние!

Ние си избрахме дати - 7ми юли в съвета, 8-ми църква и тържество... Мислехме да правим 2 сватби - една в Германия и една в БГ, обаче се отказахме, че много скъпо. Така че само в Германия, защото неговите гости са в пъти повече от мойте и така. Харесали сме си няколко места, но тепърва ще решаваме. Само дано да не ни изпревари някой!
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #254 -: септември 05, 2016, 20:49:19 »

 Offtopic Еее , германците не ходят ли на почивка лятото ... Може да изкарат една почивка в България , пък вие да си отпразнувате сватбата, не знам как са сватбите в Германия ама в Белгия са доста по-различни ... Аз предложих на моите гости чужденци( е не са много ама все пак ) да си организират почивката в България . За сега всички са съгласни !! Ама пък и вие щом повечето гости са германци ще е голяма лудница да организираш всички и ще ти е доста напрегнато . Пиши в някоя от другите теми за ресторанта и каква е традицията за сватба в Германия : )
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines