Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:42:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 141009 пъти)
 
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #225 -: март 07, 2016, 14:41:43 »

p4elichkata ето заповядай :
http://www.very.co.uk/little-mistress-embellished-maxi-dress/1600000745.prd
това , което съм пратила е даже роклята . Но аз дадох 25 паунда, бяха намалени.

Pronovias_SP , аз също исках да платя роклите, но те настояват.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #226 -: март 08, 2016, 14:17:33 »

Браво, Miss! Много са сладки, роклите, които си поръчала. Щом шаферките ти настояват да ги платят, това вече е друго.
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #227 -: март 08, 2016, 15:01:47 »

p4elichkata ето заповядай :
http://www.very.co.uk/little-mistress-embellished-maxi-dress/1600000745.prd
това , което съм пратила е даже роклята . Но аз дадох 25 паунда, бяха намалени.

Pronovias_SP , аз също исках да платя роклите, но те настояват.

Много са красиви роклите. Но няма цвят тюркоаз или корал, каквито на мен ми трябват. Вероятно ще шием, дано успея да намеря точните платове.
Активен
hottie
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #228 -: юни 24, 2016, 16:09:23 »

Наистина са страхотни тези рокли smile И аз искам да са дълги за моите шаферки. Но понеже са 8 реших да им взема плат и те да си ги ушият, но този модел е супер smile
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #229 -: юли 28, 2016, 13:24:33 »

Искам и аз да съм ти шаферка! Браво страхотен избор  yahoo
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #230 -: август 27, 2016, 23:02:35 »

Здравейте момичета,

Исках да попитам как сте поканили шаферките си? Идеята която за сега имам е да им направя пакет в който да сложа забавни неща. Мислех си бутилка (която виждате на снимката долу) на която да напиша въпроса си към тях, но незнам дали със бяло сребърен цвят, или нещо от гамата на златните, тъй като ще са облечени (поне за сега такава е идеята) в нюанс на златно но всяка с модел който си хареса.  Една колежка ми даде идея да залепя някаква лепенка от другата страна на бутилката, но си мисля че ще стане много натрюфено, може би още един надпис от другата страна от сорта на "тим булка" или просто "шаферка". Мислех си още да включа червило/гланц в розов цвят, малка пила за нокти, пакетче алка-зетцер за след купона и огледалце малко в този пакет. Може би още някои неща да включа за по-интересно но нямам за сега никаква идея.  Girl_hide
Вие какво бихте ме посъветвали? Мислите ли че е готина идея или прекалено плоска?
Благодаря ви предварително за идеите и мненията! 


* IMG_3739.jpg (22.05 KB, 750x1334 - видяно 388 пъти.)
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 29, 2016, 23:20:48 »

Nijolovateddy аз нищо не разбирам от  тези нещо, но идеята много ми хареса за персонализирана бутилка с въпроса написан на нея!

И аз да попитам - а каква точно е ролята на шаферката? Ние имаме 2 госпожици едната ще е на 7, а другата на 2,5 годинки и искаме да ги включем някакси в церемонията. И  се разтърсих да видя каква роля би трябвало да изпълняват като шаферки. Наща сватба ще е протестантска защотомилото е протестант и те позволяват "смесени" бракове, а в наще църкви ни можело - трябвало да се покръсти, което просто няма да стане. Та си мислих наще малките може да хвърлят листенца от рози и да носят кутийката с пръстените или нещо подобно. Но по-малкото е страшен бандит и не знам колко отговорност може да понесе...
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #232 -: август 30, 2016, 16:50:33 »

Nijolovateddy аз нищо не разбирам от  тези нещо, но идеята много ми хареса за персонализирана бутилка с въпроса написан на нея!

И аз да попитам - а каква точно е ролята на шаферката? Ние имаме 2 госпожици едната ще е на 7, а другата на 2,5 годинки и искаме да ги включем някакси в церемонията. И  се разтърсих да видя каква роля би трябвало да изпълняват като шаферки. Наща сватба ще е протестантска защотомилото е протестант и те позволяват "смесени" бракове, а в наще църкви ни можело - трябвало да се покръсти, което просто няма да стане. Та си мислих наще малките може да хвърлят листенца от рози и да носят кутийката с пръстените или нещо подобно. Но по-малкото е страшен бандит и не знам колко отговорност може да понесе...
Mellie,
Moite shaferki ste sa blizki priqtelki na moqta vazrast s koito ste si organizirame mominsko party. Nqmam nqkakva specialna rolq za tqh no ima malki neshta koito se ugovarqme da pravqt, kato naprimer edna ot ideitie ni e kato vlizame v zalata vqka shaferka s maja si (tai kato moite momicheta povecheto sa jeneni) si izbira pesen i nqkolko sekundi ste tancyvat na vlizane v zalata, ste sa oblecheni v cvetovete na svatbata  i taka. Ne mislq che specialno v Bulgaria shaferkite imat nqkakva specialna rolq no moje vinagi da im namerish neshto zanimatelno koeto da ukrasi svatbata vi  smile Wink
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 30, 2016, 21:56:21 »

Благодаря Nijolovateddy! Ние още не сме решили къде ще е сватбата - тук в Германия или пъ в България или и двете, макар че 2 сватби не ми се правят май. Аз съм била шаферка на сватба в БГ преди години и отговарях за цветята от гостите. Но мойте дъщерички са още много малки за такива отговорности. А в Германия съм била само на една сватба и нямаше шаферки изобщо. Ти много добре си го измислила това за танца при влизането! Много е оригинално!
Като говорим за шаферки от къде купувате детски шаферски рокли?
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #234 -: септември 01, 2016, 14:11:41 »

Здравейте момичета !!! Искам да ви попитам вие от къде намерихте рокли за вашите шаферки?? Аз поръчах една пробна от алиекспрес  blush ,но нещо не съм много доволна от роклята! Естествено за парите ,които струваше е супер - 20 лв ,но все пак мисля че не е нашата рокля! Не искам да затруднявам шаферките със скъпи рокли мисля че всяка може да отдели по 50-70 лв . Гледах в интернет рокли на Мегз ,някой има ли наблюдения ???
Мислех си и да намеря шивачка ,но преполагам  че така ще отидат над 100 лв за рокля. ( Да добавя сватбата ще е във Варна )
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #235 -: септември 01, 2016, 18:22:01 »

Здравейте момичета !!! Искам да ви попитам вие от къде намерихте рокли за вашите шаферки?? Аз поръчах една пробна от алиекспрес  blush ,но нещо не съм много доволна от роклята! Естествено за парите ,които струваше е супер - 20 лв ,но все пак мисля че не е нашата рокля! Не искам да затруднявам шаферките със скъпи рокли мисля че всяка може да отдели по 50-70 лв . Гледах в интернет рокли на Мегз ,някой има ли наблюдения ???
Мислех си и да намеря шивачка ,но преполагам  че така ще отидат над 100 лв за рокля. ( Да добавя сватбата ще е във Варна )
Zdravei Silviya91, nie nikak daje ne sme nablijili do tozi moment s izbiraneto na roklite, no se nadqvam shaferkite ot BG da uspeqt da si namerqt podxodqsti rokli kogato mu doide vremeto.
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #236 -: септември 01, 2016, 18:58:18 »

Nijolovateddy
И на нас ни остава мноооого време до сватбата ,но всички момичета се вълнуват и някак си стана доста спонтанно това с поръчката на рокля.
Дано да успеем да намерим рокли ,че това със сайтовете както вече видях е с шанс 50 на 50 а представям си ако 6 момичета си поръчат поотделно роклите.Притеснявам най-много че може на някоя роклята да не отговаря и ще станат едни ...
Май за сега остава варианта с магазините в България ! Забравяме за интернет за малко  pardon
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #237 -: септември 02, 2016, 15:56:58 »

Nijolovateddy
И на нас ни остава мноооого време до сватбата ,но всички момичета се вълнуват и някак си стана доста спонтанно това с поръчката на рокля.
Дано да успеем да намерим рокли ,че това със сайтовете както вече видях е с шанс 50 на 50 а представям си ако 6 момичета си поръчат поотделно роклите.Притеснявам най-много че може на някоя роклята да не отговаря и ще станат едни ...
Май за сега остава варианта с магазините в България ! Забравяме за интернет за малко  pardon
Neznam kak e v BG obache tuk edin edinstven pat porachax roklq online bez da sam q vidqla v magazina kato doide  Oh my ...  Oh my ... samo na cvqt beshe sashtata inache modela nishto obsto a kak mi stoeshe ako znaesh.....   yahoo mnogo se smqxme s moite priqtelki. Mislq che dobre si se nasochila kam magazinite i pone da vidish modelite i da precenite koe kak ste stoi na momichetata sled tova moje i online da gi vzemesh i da gi porachash da gi ushiqt. Neznam kak izliza po na smetka. Kasmet silviya91, prati ni snimki kato gi izberete.  smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #238 -: септември 02, 2016, 17:35:33 »

Единствения проблем е че аз не съм в България  angry и общо взето май шаферките сами ще си ходят за рокли и ще си пробват ,ще пращат снимки ,няма как. Не знам колко пъти ще се мога да се прибера до България и колко неща ще успея да свърша,но нали затова са шаферките хахах  blush
Вашата сватба кога е Nijolovateddy
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #239 -: септември 02, 2016, 20:10:15 »

Единствения проблем е че аз не съм в България  angry и общо взето май шаферките сами ще си ходят за рокли и ще си пробват ,ще пращат снимки ,няма как. Не знам колко пъти ще се мога да се прибера до България и колко неща ще успея да свърша,но нали затова са шаферките хахах  blush
Вашата сватба кога е Nijolovateddy
Nie tazi sytrin opredelixme nai nakraq datata sled golemi kompromisi  yahoo 07/22/17  pleasantry
Az mislq da im izbera cveta i vsqka ste si meri i haresa model i predi da q vzemem ste iskam da q vidq dali cveta savpada, no im imam doverie. Inache az izobsto nqma da moga da si xodq do BG, no pone tri ot shaferkite sa tuk pri men moga da gi sledq ot blizo  Bravo no razchitam na tqh za idei i pomosht v organizaciqta predpolagam che stom sa izbrani ste dadat vsi4ko ot sebe si. Vqrvam che i tvoite momicheta ste se postaraqt. Vashata data koga e?
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines