Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:48:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 142171 пъти)
 
anestodiq
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #165 -: юли 13, 2015, 08:35:51 »

Момичета от къде поръчахте шаферските рокли ?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 13, 2015, 09:57:39 »

ОТ тук http://dreamday.bg/  pardon Зависи какво искате  huhhuh.gif
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 13, 2015, 21:42:42 »

http://megz.eu/index.php/collection/megz-lady-dresses
Утре пристигат и  нямам търпение да ги видя  yahoo мисля, че се вълнувам повече от самите шаферku biggrin
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 14, 2015, 13:41:09 »

Момичета, Никога, Никога, ама Никога не си поръчвайте от този сайт :Х  както се вълнувах супер много, точно за 2 секунди останах адски разочарована.... Естествено, че винаги трябва да си имаме едно наум като поръчваме от интернет сайтове, ама такова чудо не ми се е случвало, а аз Много пазарувам онлайн.
Поръчах 2 рокли в 2 различни размера... пристигнаха Коренно различни рокли една от друга (въпреки че разликата трябваше да е единствено в размерите), а за модела, който е показан в сайта и реалния думи нямам да опиша.... Направо много ми потънаха гемиите sad
Надявам се да ми върнат парите, както пише в сайта и ми казаха по телефона, ама не бих се учудила, ако и това като роклите им се окаже измама :Х
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 14, 2015, 13:50:48 »

Доста неприятно, имаш ли план Б?
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 14, 2015, 14:51:12 »

Ами за сега само се надявам да ми върнат парите, защото 100 лв са си 100 лв... а е напълно невъзможно да ги продам тея подобия на рокли :Х
Има още 2 месеца до сватбата и ще търся по магазините нещо.. хубаво, че са само 2 големите шаферки, но лошото е че живеят на 400 км от мен и не знам как ще им купувам рокли без тях, а са категорични че няма  да приемат пари да си ги купят сами :Х Подозирам, че ще отидат, ще си купят рокли и после ще има една кавга "ние ще ги платим, не ние ще ги платим.." и така докато не се предаде някой...
И  май се оказва, че нямам план Б biggrin
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 14, 2015, 15:24:20 »

Моите шафери са предимно деца и една голяма, с която се разбрахме да си избере модела, ще купим плат и при шивач. В крайна сметка тя ми отказа финансирането  nea sad и сега търси шивач вече.
Ще видим сега как ще се оправям с нея. А за останалите шафери, майка ми ще им шие папионки на момченцата, а за  малката шаферка свекърва ми отговаря smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #172 -: юли 23, 2015, 17:39:13 »

Manuela, аз поръчах от сайта, който каза Тони и макар че малко се помотахме със самата поръчка и комуникация, като уточнихме нещата станаха за 7-8 дена. Изглеждат чудесно и съм много доволна от качеството.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 23, 2015, 22:19:15 »

Момичета, Никога, Никога, ама Никога не си поръчвайте от този сайт :Х  както се вълнувах супер много, точно за 2 секунди останах адски разочарована.... Естествено, че винаги трябва да си имаме едно наум като поръчваме от интернет сайтове, ама такова чудо не ми се е случвало, а аз Много пазарувам онлайн.
Поръчах 2 рокли в 2 различни размера... пристигнаха Коренно различни рокли една от друга (въпреки че разликата трябваше да е единствено в размерите), а за модела, който е показан в сайта и реалния думи нямам да опиша.... Направо много ми потънаха гемиите sad
Надявам се да ми върнат парите, както пише в сайта и ми казаха по телефона, ама не бих се учудила, ако и това като роклите им се окаже измама :Х
Ужас... и аз мислих да поръчам от тук.. имаш ли снимки на роклите да видя колко са зле... дълги ли са?   аз подозирам, че материята ще бъде ужасна за тези пари.... оххх... голяма дилема... а модела изглежда идеален.... но явно снимките лъжат
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 24, 2015, 07:57:14 »

Аз много бях харесала един модел рокли от МЕГЗ, накарах за улеснение едната шаферка да отиде да пробва.. Тя ми звънна ужасена, вика абсурд няма как да стане  huhhuh.gif По-добре отидете до магазина и ги вижте.. Имат в по-големите градове  good
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 24, 2015, 09:54:26 »

Не, не ги снимах, за което много съжалявам сега, но исках да ги прибера по най-бързият начин и никога повече да не ги виждам :Х само като се сетя сега и не ми се вярва как може да изпратят нещо такова и да си мислят, че няма да бъде върнато ?!?! то нямаше и 5% прилика с красивите рокли от снимките. Тъкмо днес изтича срока да ми върнат парите, но засега още няма превод.. ще започвам телефонен тормоз  biggrin a шаферките ми още са без рокли.. така че ако някоя от вас попадне на нещо.. smile Тези, които показахте по-горе са много хубави, но 150 лв за 1 рокля ми се вижда множко (според нашия бюджет ест), но ако не харесаме нещо друго ще обсъдим пак бюджета просто smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #176 -: юли 24, 2015, 10:31:17 »

Manuela, за дългите рокли 3 броя ми взеха по 90лв на рокля.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 24, 2015, 10:36:44 »

Manuela, не са по 150лв, не знам коя рокля гледаш де.. smile
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 24, 2015, 18:31:15 »

ами аз в dreamday виждам само 2 под 100 лв и те са детски.. всички дълги рокли са по 150лв, което ме кара да ги харесвам по-малко biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 27, 2015, 09:07:18 »

Да, потвърждавам.. Дългите рокли вече са по 150лв, моите шаферки понеже бая се помотаха.. Сега цената е качена двойно.. Уж били с по-хубав плат, аз директно започнах да търся друг вариант.. Роклите не са безумну красиви, по-скоро са практични и със сигурност не струват 150лв, така че ще търся кой да ги ушие.. Тъпото е, че няма време за 1 месец.. Не ми се занимаваше и с това, ама  pardon
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines