Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:53:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 142244 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #75 -: март 23, 2015, 14:53:33 »

Тони на бул Сливница има голям магазин за платове. Провери там дали няма твоите цветове и необходими платове, щом ще шиеш.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 23, 2015, 14:54:36 »

Според мен не трябва да се търсят шаферски рокли от такива магазини. Ако отидете в един обикновен магазин за дамска мода ще намерите всякакви модели и цветове рокли. Моята от преди 2 години струваше 45 лв. над коляното от сатен,подплата презрамки и нещо прозрачно отгоре-не знам как се казва. Взех си я от един магазин в Люлин като имаше различни цветове и размери. Тези от вас които имат ФБ-ми могат да я видят.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 23, 2015, 15:01:32 »

Роклите на моите шаферки са от Fashion gallery outlet  /Люлинския/, по около 52-3 лева всяка.
Дълги  рокли от шифон с подплата и горна част от по-твърд релефен плат /имитира дантела,  но не е/.
Случайно ги намерих, там има и много кич, но може да се попадне на нещо хубаво /в достатъчно бройки ако имаш късмет/.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 23, 2015, 15:02:02 »

Ние малко ударихме на камък с шаферските рокли.. Навсякъде като кажа шаферки и казват - минимална сума за рокля 250лв  crazy Oh my ... Аз не искам модел на Долче и Габана все пак, а най-обиконавена рокля .. В Ателиер, може да успеят да направят роклите (модела е този, който става да се носи по 5-6 различни начина) на цена от около 150лв, но не са сигурни дали ще има плат в търсения от мен цвят.. Та, най-вероятно ще купим плат и ще си ги ушият при шивачки, които не определят свръхвисоки цени, щом чуят булка, шаферка, сватба  crazy
тони, що не хванеш и не поръчаш от някой сайт или БГфирма за рокли , които имат производство? да се измерят момичетата и ше поръчвате стандартен размер. аз така направих. ако на някоя й е малко голяма, ще се преправи до 5-10 лв, дава се на шивачка за  да се смали и това е. просто всичките ги накарах да поръчат с номер нагоре, щото малка ли е, няма оправия smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 23, 2015, 15:06:32 »

Аз обявявам, че моите шаферки не са в час. Тотално.
Преди малко едната ми прати снимка на роклята, която си е поръчала - принт в зелено и синьо, бяла основа. Аз съм с розовеещи цветове за украса и нюансите на цветовете не се връзват с роклята по никакъв начин.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 23, 2015, 15:08:51 »

Нат,ти не ги ли насочи поне в цветовата гама. То аз ги насочих ама какво от това,едната си е купила телесен цвят с черна дантела отгоре,роклята ми харесва,но не и за шаферка crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 23, 2015, 15:11:58 »

Ооо, как да не съм- казах им, мостри им дадох. Все тая. Чакам да видя другите мадами какво ще измислят smile Каквото- такова.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 23, 2015, 16:23:18 »

Благодаря ви момичета, при нас основния проблем е, че едната шаферка е в Стара Загора, другита във Варна, а третата тук.. Едната с голям бюст и нормална височина/ширина lol ; другата висока 180см без бюст; третата малко 150см с всичко на място.. Така или иначе ще са с различни модели, само цветовете ще са еднакви. Със сигурност отпада варианта за купуване от магазин, за да изглеждат официални и да ми харесват ще струват поне 300лв. Ще се шият  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 23, 2015, 16:47:58 »

Сещам се,че в магазините на Нико по Графа съм виждала симпатични модели летни рокли, които са подходящи за шаферски. Миналото лято имаше в много различни пастелни цветове. Може да провериш какво има там. Цените бяха към 30-50лв макс.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #84 -: март 23, 2015, 16:59:27 »

Тони, Нанси добре подсеща за Нико- ако си чела всичките теми на булките имаше една от там купила роклите за шаферките. Успех
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 26, 2015, 10:25:36 »

Имаме раздвижване по въпроса с шаферските рокли... Ние се бяхме спрели на този вариант http://dreamday.bg/content/15-50in1 и ги намерихме в този сайт, дооооста по-евтини, отколкото в Ателиер. В Ателиер ни казаха 150лв/дълга рокля, а тук понеже ще поръчаме 3броя, ще ни излязат по 90лв/брой.. Най-важното, че има цветове.. Чакам да потвърдят и трите, и ще поръчаме  Yes


Нико, нещо не ме кефят..  NO pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 26, 2015, 10:29:33 »

ми доста по ниска цена ти дават, макар че може да ги натиснеш за още отстъпка, ако питаш мен, и така са малко скъпи, все пак моделът е раздвижен, но не е безкрайно скъп като материя. та да не се правят на луди и да свалят оше smile, натисни ги  още малко smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #87 -: март 26, 2015, 10:31:15 »

Тони, не мога да отворя оттук линка, но за кои рокли говориш от Ателиер, тези ли? http://atelierivoire.bg/twist-match-bridesmais-dresses/
Там ли искаха по 150лв? Ъх, и мен ме бяха грабнали и исках да ги поръчвам :-(
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 26, 2015, 10:44:41 »

Дрийм, да за тези, да не говорим, че няма цветове  NO

В сайта, който качих има над 10 цвята, ще видим.. Дано са подходящи, да изберем и поръчаме..Ще се опитаме да смъкнем още цената, ама и така е добре  good

Хахах, даже пише, че дават CD с видео, как да направиш 50-те различни варианта  Yes
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #89 -: март 26, 2015, 10:45:26 »

Български ли е сайта? Могат ли да се видят на място, мен материите много ме притесняват...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines