Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:57:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 142457 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 26, 2015, 10:49:18 »

Дрийм, във Варна се намират, това е сватбена агенция принципно.. Иначе, материяте е една лъскава супер лека, лежерна, която като видях в Ателиер в цикламено  Oh my ... Имаше едни клинчета, като бях малка лъскавички  crazy В подходящият цвят обаче е супер, те имат снимки във фейсбук на шаферки от сватби и изглежда супер https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152893332409396&set=o.281342028669506&type=1&theater
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 26, 2015, 10:51:57 »

Роклите от снимката стоят меко казано ужасно NO
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 26, 2015, 10:57:21 »

Да, определено не са ги вързали по най-удачния начин според мен, но говорим за МАТЕРИЯТА..Това беше първата снимка, на която попаднах, за да дам линк към фб им.. Вариантите са 50, от които поне 30-тина са страхотни.. Като цяло трябва да имаш малко вкус, при избор на подходящ за физиката ти начин на връзване.. Не само за това, а принципно..  Wink
« Последна редакция: март 26, 2015, 11:05:43 от alexandrova_90 » Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #93 -: март 26, 2015, 12:00:00 »

Имаме раздвижване по въпроса с шаферските рокли... Ние се бяхме спрели на този вариант http://dreamday.bg/content/15-50in1 и ги намерихме в този сайт, дооооста по-евтини, отколкото в Ателиер. В Ателиер ни казаха 150лв/дълга рокля, а тук понеже ще поръчаме 3броя, ще ни излязат по 90лв/брой.. Най-важното, че има цветове.. Чакам да потвърдят и трите, и ще поръчаме  Yes


Нико, нещо не ме кефят..  NO pardon

Wow, тези седят изненадващо добре. И много се радвам на факта, че сватбената агенция се намира във Варна, това ще улесни обикалянето на шаферките. smile Само че аз лично не успях да открия адрес нито на страницата им, нито във фейсбук... huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 26, 2015, 12:20:22 »

Едната ми шаферка живее във Варна и ще им звънне днес, ще дам отзиви след това..  good
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #95 -: март 26, 2015, 14:36:31 »

Ууу, тука на тая снимка са супер:

https://www.facebook.com/DreamDay.bg/photos/a.504903426313364.1073741844.281342028669506/505103812959992/?type=3&theater

Дам, дай инфо после, че искам и аз да поръчам, виж цвета как ще уцелим и размерите, не знам...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 26, 2015, 14:42:10 »

За размерите на сайта пише, че се изпращат стандартните - гръдна обиколка, ханш, талия, дължина.. Ако не искат да се видят с моята приятелка, ще искам снимка на роклята, която ще ми изпратят и пратката да е с предварителен преглед, т.е ако не ми харесват - не плащам и им ги връщам  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 26, 2015, 15:11:00 »

Тази сватба ми изяде нервичките. Преди няколко дни една от шаферките каза, че заминава за Англия, днес друга ми сервира,  че  заминава за Америка. Е няма лошо да са  живи и здрави, но поне да бяха казали за техните планове  нямаше да купувам рокли, да правя букети, бутониери и всякви измишьотини за тях  beating   diablo
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 05, 2015, 19:05:47 »

djosi , мила не се ядосвай ! Аз бях казала , че не искам да имам шаферки .Защото ми беше писнало да слушам как не мога да се  разберат и да си изберат рокли. В крайна сметка ще имам 4 шаферки с жълти рокленца , купени от Online магазин за 22 лв. Харесаха си ги и веднага ги поръчаха !  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 05, 2015, 19:56:24 »

Скоро се виждах с една приятелка, която ми каза, че шаферката и се обадила вечерта преди Денят, за да и каже, че не може да дойде. Така, че.... добре сме  tease
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 08, 2015, 08:35:49 »

Айде и тука да се "наместя" smile
Шаферките от сега ми ядат ушите, не знам какво ще ги правя до септември biggrin biggrin biggrin
Имам си 6 прекрасни шаферки и 1 ко-шаферка ..
Цветът на сватбата е черно и бяло и червено като акценти само. За шаферките понеже не се познават, а и нямам възможност да ги събера на едно място , реших да им направя група във фейсбук , където да решаваме всичко около цветя, рокли и т.н. и т.н. smile Леле, леле, леле !! Как реших, че 6 момичета с различни фигури и мнения ще се спрат на един модел ?!?!?  crazy crazy crazy Не съм била наред като съм си го мислила хахах Споровете почнаха от рано - едната иска да е чисто черна, другата иска да е черно и бяло, после дължината - къса или дълга, с презрамки или без , от дантела или от тафта или сатен или ... т.н.  После взеха да се карат коя рокля колко струвала защото едната предлага рокли от 30-40 лева , другата предлага рокли за 100 долара biggrin вече ми иде да се гръмна .... Ко-шаферката ( разбирейте 13 годишната ми братовчедка) пък си хареса смешна рокля, която няма да й стои добре на фигурата , но тя ДЪРЖИ да е такава .... БЛЯКС ! хахаха
как издържате психически ? Аз съм едва в началото и не знам вече как няма да ги убия всичките до една до септември
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 08, 2015, 08:46:57 »

Теди, добре дошла  welcome-2
Спокойно, няма как да накараш толкова кокошки  pleasantry да се разбират.. Жени сме  pardon Иначе, няма как толкова момичета, да са с еднакви вкусове, фигури и т.н. Наложи цвят и от там нататък вече всяка да си прецени, може би и материите де.. Грозно ще е да са 23934924 различни нюанса, защото от цветовете ще изглеждат различно в различни материи.

Дрийм, понеже ти бях обещала, като имам развитие по шаферските рокли, да ти кажа. Моята приятелка се е срещнала с девойката за роклите. Снима ми няколко цвята, които са около това което търсим, ама на снимката харесах едно, тя ми казва то е зверски розово.. Викам, ясно няма да стане така. Миналата седмица момичето от сайта ми е изпратила мостри на платовете, които са в розовата гама, за да ги видя на живо и си избрах цвят, сега остава да задвижим и шиенето. Доволна съм от материите и отношението определено  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 08, 2015, 09:18:24 »

Теди, подкрепям alexandrova_90! С модела няма как да ги ограничиш, освен ако не е някакъв универсален. Но имай предвид, че те тази рокля втори път няма да я облекат (казвам от опит) по никакъв повод.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 08, 2015, 09:41:47 »

Добре заварили , мацки  give_rose
alexandrova_90 , изобщо не ми беше минало през ума да ги ограничавам , но те сами бяха проявили интерес да са еднакви , само че като взеха да го говорят настана какафония biggrin Наложи се да им съставя и пусна анкета , която в крайна сметка наклони везните към следното : Дълги, черни рокли , не искаха един плат , но това не ме притеснява защото в черното няма нюанси Wink Единственото , което им казах, че настоявам е да си показват какво са харесали в общата група, за да не стане една с много официална рокля , а друга със семпла права , изчистена рокличка ... Шашава работа сме ние жените, никога нямаме угодия !
nansita , рокличките ще са черни и не искам да са някакви кой знае какви модели, които да не могат да облекат втори път. Така като ги гледам какво харесват момичетата , мисля че повечето ще и намерят и други поводи да ги облекат, макар че идеално те разбирам. Бях шаферка на сестра ми и си взех невероятна червена рокля, но от около 7 години си виси в гардероба, макар че имам голямо желание да я облека по някой повод smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 08, 2015, 09:45:55 »

Абе то и аз имам една много симпатична бяла рокля с червена панделка, ама няма шанс да я облека някъде. Моделът е супер ежедневен, материите са сатен и шифон. Къде ще облечеш такава рокля? Истината е, че това е инвестиция за едно обличане. Черна, бяла, зелена- все тая. smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines