Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:45:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 131268 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #195 -: декември 23, 2014, 13:20:59 »

Тук има затишие... Май всеки се подготвя за празниците  или от работа няма време да се включва Wink
И аз нямам какво да се похваля към момента и затова искам да Ви пожелая незабравимо хубави моменти покрай предстоящите празници. И нека всички да се радваме на лека и спокойна бременност, на риткащи крачета в коремите и през новата година да си получим хубави пролетни подаръци  give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #196 -: декември 23, 2014, 21:47:10 »

mamcheto,благодаря за пожеланията.И от мен приемете само положителни емоции и благопожелания!От все сърце ви желая най-вече здраве!Бъдете със семейството си на най-светлите празници! diablo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 24, 2014, 12:43:39 »

Да ви се връщат красивите пожелания! Нека коледното чудо съпътства вас и близките ви през цялата 2015 година! Имахме коледен концерт снощи и още не сме се отърсили от емоциите, тръгнахме по гостита вече. Весели празници на всички и целувки!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #198 -: януари 03, 2015, 19:28:59 »

Честита нова година на всички! Нека вие и семействата ви се радвате на здраве и много щастливи мигове. И естествено спокойна и лека бременност!
Аз чакам да дойде вече датата за прегледа, за да видим как се развива малкото човече и дали ще се отсрами да се покаже какво ще е smile Иначе коремчето си расте и вече доста се усещаме - едни такива нежни побутвания. Понякога обаче все едно ток ме удря в областта на пъпа.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #199 -: януари 04, 2015, 00:00:12 »

Честита Нова Година и от мен момичета!Бъдете най-вече здрави и щастливи!
Аз ви пиша доволни вече от вкъщи,благодарна и щастлива че успях да изпълня най-силното желание на детето-да гостуваме при бабите за празниците.През повечето време мързелувах,угаждаха ми много,а бе абсолютна почивка.Днес може инот преумората да е ,че път,багажи... И минсе струва че пак получавам контракции,които не ги ипределям с точност.Че малкото много се върти и не мога да определя дали са контракции или "надупване".Гледам да съм спокойна,казвам си че от една страна си е време да получавам подготвителни,а и аконима нещо сериозно то ще се види и ще реагира доки.Вече съм по спокойна ,като сме в 7 месец.Бързо се мина това време и се надявам останалото да се изтъркули.Чудя се кога да почвам с малкото покупки ,че си имаме повечето неща,а и дрршки ни дадоха,сега само чакат да им се пъсне една вода и да се изгладят.Вие кога почнахте,ако сте почнали?
И аз чакам с нетърпение прегледа другата седмица,че доки ми каза,че за нев прегледите през27-28 седм и към 33 са и важни и задължително иска да ме види независимо от консултациите.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 07, 2015, 09:13:12 »

Здравейте и честити минали и настоящи празници!  give_rose След ваканцията нещо взе да ме домързява и хич не ми се работи вече, а до 45 дневния имам още почти 3 месеца... Ако не беше тоя чужбински проемт хич и нямаше да се занимавам с работа! Сега подготвяме отново пътуване, в края на февруари и друго в края на март. Мисля да отида на 1вото в 26та седмица, но за 2то 30-31ва едва ли, че яко ме е шубе, да не взема да родя в Италия. Пък и ще сме 3ма възрастни с 15 младежи на 16-18 г. та е много по-различно когато носиш отговорност... Нищо - живот и здраве може да ида догодина... Утре съм на консултация, стискайте всичко да е наред и вече да ни кажат пола, че не издържам. Усмихнат и топъл ден на всички!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #201 -: януари 07, 2015, 11:18:01 »

Здравейте и от мен и За много години!

Ние в понеделник бяхме на консултация, лекаря каза че съм идеална. Пълнея съвсем нормално - до 23та седмица 5 кг. (не знам защо по календарчето в подписа показва 21ва)
Много му е мерак на лекаря да ме спре от работа, обаче хем ми се иска да го послушам , хем знам че ще откача у нас толкова време сама....
Иначе бебчо е добре, даже е прекрасен. Мъжа ми като му говори и го усеща, мен не ме отразява, но той като заговори и го усеща и почва или да рита или спира да рита blum Много е смешно...

Абе да ви питам - допълнителното осигуряване как по- точно поема раждането? Имам допълнително осигуряване в "Доверие" и от офиса ми казаха че могат да ми поемат раждането и да не платя нищо, или да платя раждането и после те да ми го изплатят... Някой знае ли повече инфо?
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #202 -: януари 07, 2015, 11:48:35 »

Миленка, аз имам допълнително осигуряване към Доверие, обаче те не поемат цялото раждане, а само избор на екип, което е 900лв. Като родиш, искаш от болницата документ за избор на екип, фактура за раждането, документ от банката за IBAN-a ти, попълва се една декларация за възстановяване на разходте (можеш да я свалиш от сайта на Доверие http://www.ozof-doverie.com/ или ако искаш ще ти я пратя) и после с всички тези документи отиваш в централата на фонда във Sopharma Business Towers и им ги дават. До около 10-тина дни ти ги прееждат.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #203 -: януари 07, 2015, 12:01:56 »

Благодаря за отговора smile Мисля да се възползвам
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #204 -: януари 07, 2015, 12:08:40 »

Естестено, че като имаш възможност ще се възползваш 900 лева са си 900 лева все пак smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 07, 2015, 12:11:12 »

Миленката провери в сайта на Доверие дали имат договор с болницата, в която ще родиш.ако имат тогава не се плаща.Ако нямат ще ти възстановят разходите.Имай предвид обаче , че не всичко ще ти платят.Повечето болници във фактурите разпределят разходите по пера и една част е за грижи за бебето и тях няма да ти ги платят примерно.Най добре се обади и питай.
Аз съм болна вече 6 ден.мисля да ида на джипи днес.че явно не ми минава.Ужас.гърлото ме боли, хрема и кашлица.
Нещо не е много активна темичката ни.Повечето мами май ще имат второ като мен и определено има разлика с първа бременност. Сега покрай грижите за детето , някак си по малко мисля за бременността.Което от една страна е добре, че не си вкарвам паранои.
Ко га ще почвате с покупките?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 07, 2015, 13:56:20 »

Руми, вярно си е, че няма време покрай дечковците за писане. Пък първескините са по срамежливи smile
Ние за покупките, а бе идея си нямам. Трябва да седна и да си направя списък какво точно ще ми трябва. Като цяло да ти кажа, май ще чакаме да позатопли, че с 340 майченство и 600 заплата на ММ, нещо не артисват през зимния период, а все са ни скъпи покупките. Не ми се мисли, че и данъци трабва да платим април, за да пуснем дребната на ясла. А бе да не се оплаквам, ама ще пазарим като остане с какво smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 07, 2015, 14:09:32 »

Абе честно казано, бих могла да пиша за глупости и бла-бла да запълваме темичката, но все си мисля, че по-добре по същество и малко ме мързи  tease а с каката проблеми няма, вкъщи е само вечер след 19:30... Покупките, мисля като изляза в 45дневния, а до май мисля да съм се справила с детската - 2 единични с гардеробче и бюро! Ако някоя от вас иска дрешки за момиченце, мога да й пратя, разбира се като ни потвърдят гащите на 3Д-то
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 07, 2015, 14:12:33 »

Пънк гърл, имам и доста неща като за каката ви, ще ти пиша по- нататък за детайли на лични ако искаш...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 07, 2015, 14:32:50 »

И ние трябва да правим детска стая. Чудя се дали да я поръчам с две легла или с едно.Сега Ники спи в кошара 140/70 и в единия случай ще купувам 2 легла а в другия 1 легло и 1 кошара.Други покупки и аз накрая ще правя.То са предимно дребни неща шишета и дрехи. Д
Даже и дрехи няма много да взимам , защото имам много, даже неносени.Но друго си е нови дрешки. Аз реално ще взимам минимално  майчинство, защото ще имам 2 години и половина прекъсване.Но карай.
Пънки ти реши ли къде ще раждаш? А другите момичета решили ли сте в частна или държавна.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines