Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2024, 02:51:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 134326 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #225 -: януари 09, 2015, 18:42:08 »

Не предлагат в София в Щерев такава услуга, предполагам на своя воля го прави твоя лекар, много мило, че иначе по 90 лева е нощувката в болницата понеже само един път на месец можеш да лежиш за задържане.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 09, 2015, 18:48:54 »

Здравейтееее, да се отчета от днешния преглед yahoo Доки каза че всичко е наред мери, тегли и каза резултата е следния: теглото на бебо е 280гр, на мама с още 2 кг за един месец, околоплодните води са ок и   накрая след дълго гледане каза: "чурка за сега не виждам" ...... yahoo Bravo
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #227 -: януари 09, 2015, 19:42:37 »

Еее Роди супер - хайде сега ти с мома, а аз с юнак Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #228 -: януари 09, 2015, 23:03:50 »

Здравейте момичета.Пиша ви от болницата,от една страна тъжна,но с чувството че съм взела правилното решение.При приемането на ехографа засякоха контракция която не усещах.А какво да говоря за другите,които усещам.Важното е,че шиййката е наред и няма разкритие за сега.Ще търпим няма начин.
Роди,пожелавам ти една госпожица сега heart
Sise1902,а как ти вляха за толкова малко време?На мен като ми я пуснаха на по силно и щях да припадна,сега съм постоянно жадна а е намалена.
Оф,няма да се оплаквам!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 10, 2015, 09:02:13 »

Като чета между редовете и ето че съм пропуснала, че ще влизаш в болница. Стискам палци бързичко да мине времето и да се чувствате добре и ти и бебе след това!  good Не мисли за глупости и гледай да почиваш, не се притеснявай за каката, щото все пак не е бебе, ще се справят някак и без теб за няколко дена! Ние ходихме на РД снощи, общо взето нямаме спирка, аз и затова не качвам кг сигурно  pleasantry
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #230 -: януари 10, 2015, 17:32:46 »

Рубин, предполагам, че и количеството, което вливат е от значение. Лекарски работи- не им се меся, но не ми стана лошо. След това обаче и аз изпитвах жажда. По принцип ми казват, че трябвало да пия много вода сега поне докато съм бременна, но аз съм много скарана с това "правило". Тя затова и кожата на ръцете ми е непрекъснато суха, чак ме боли, но приемам течности, колкото мога. Явно пак са недостатъчни обаче...
Не се притеснявай и не ги мисли тези неща сега. Гледай бебчо да е добре, а всичко останало ще си дойде на мястото. Ние жените сме куча марка, нали знаеш- устояваме на всичко smile

mariola85 сега погледнах в ценоразписа на клиниката в Русе, че ме заинтригува дали наистина моят доктор ми прави вливанията на добра воля, но виждам, че си го имат обявено в ценоразписа като манипулация. Всъщност за мен е по- добре така, защото определено ми е голямо удобство.
http://invitrorusse.com/bg/main/prices
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 12, 2015, 12:24:18 »

Здравейте, как сте в това снежно време? Аз си чакам една поръчка от алиекспрес, та се чудех в Бг пощи ли да я търся? Знам, че в някои форуми има адски мн инфо, но нямам никакво време да чета та рекох да попитам ако някой знае...  blum
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 12, 2015, 14:41:26 »

По повод този сайт - някой да е поръчвал да ми каже доволен ли е?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 13, 2015, 08:13:41 »

Много хора са доволни, до седмица 10 дена ще мога да ти отговоря като получа нещата.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #234 -: януари 13, 2015, 08:26:48 »

Здравейте момичета!Ето ме и мен от нас вече.Престоя ми мина стаенително бързо и да споделя,че макар условията да не са като в хотел например,отношението на всичкине страхотно!Не съм очаквала такова внимание,отношение и загриженост на персонала дори и за най-малките прищявки на пациентите.
В Токуда условията са невероятни,но пък сз ходя в Шейново заради моята си прекрасна докторка.Но пък не е чак толкова зле,особенно ефното момиче което беше в нашата став сподели готчивия си опит от Майчин дом,по отношение на лекаритр инисловията там.Мина ми много бързо времето ,че имах късмета да се падна в стая с много готини мамчета!
Сега си почивам в нас,гледам да не синдавам зор и се моля всичконда е наред е дледеащите два месеца.
За сайта,майка ми беше правила поръчка лятото,доста неща поръчах като рокли най-вече.Половината неща да страхотни,другата половина не са това което очаквах.Имайте предвид размерите на някоо моделинса умалени и например рокля която си поръча майка ми тазмер XL,понеже тя го имаше предвид че е умалена от размер L,с тя излезе S-M.Сега аз я нося pardon
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #235 -: януари 15, 2015, 10:19:22 »

Вчера бях на преглед и всичко е наред с малката девойка. Вече е 680 грама и 30 см. Много сме доволни. Докторът каза, че имала много мозък, а таткото учудено се обърна към него с въпроса от кого ли го е взела smile  Отново ми пуснаха изследвания и се оказа, че хемоглобинът ми е нисък, та сега трябва да засиля приема на месо.
Мами, вашите бебоци кога са активни? При мен малката мърда и ме рита почти денонощно. Сутрин преди да закуся и вечер, когато си лягам да спя е най- активна, но като цяло и през деня доста си ме рита. Докторът ми каза, че това било много добре за двигателната й система, но аз на моменти си втълпявам, че може нещо да не й е наред и затова да ме рита толкова често и силно.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 15, 2015, 10:59:17 »

Аз и това съм пропуснала - в коя седм.си? И за 1во ли си? Моето го усещам от 13-14 г.с някъде, а от 17-18та направо си рита яко, но ми е 2ро, при каката почнах да усещам чак към 20та г.с.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #237 -: януари 15, 2015, 12:27:36 »

Оххх много работа при мен и рядко влизам във форума, но като гледам и вие не сте много активни та не изтървам нищо  blum
При мен ритането беше предимно вечер, но от известно време напомня за себе си и по обед. Даже и в момента се обажда Wink А предната вечер реши, че няма да ме остави да спя - тъкмо бях задрямала като ме сръчка  smile
Но като знам каката как ми променяше формата на корема знам, че това което е сега е  нищо, с това което ме чака по-нататък  blush
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #238 -: януари 15, 2015, 12:47:38 »

При мен е първо бебче и затова всичко ми е ново smile
В 25 гест. седмица съм, но я усещам от около 20-та. Често се случва и при мен да ме буди нощем, особенно, ако корема ми се е опрял повече на матрака- все едно се разхожда по леглото, явно й стеснявам пространството smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #239 -: януари 15, 2015, 14:20:52 »

Дами знаете ли нещо по този въпрос?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=635067.0

Сега ме навива една приятелка , да ходим да се запишем студентки в някой университет за 3 4 месеца и после като родим да си подадем тази декларация... Дали е възможно? Аз съм завършила магистратура вече, как мога да ходя да се записвам някъде другаде за няколк омесеца само... Нещо не ми е ясна врътката...  И какво е това копие от заповед на директор

Някой има ли повече инфо по темата?
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines