Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 147659 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 10, 2015, 12:40:17 »

Мелита, вие сте се насочили към конкретна сладкарница и тя работи с вашия избран хотел, така ли? Това е добре, щом цената е 1,10лв по-ниска, можете да поръчате през хотела? Къде е оловката и мястото за притеснение ?
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 10, 2015, 12:45:00 »

Когато имахме среща с хотела ни казаха, че работят с еди коя си сладкарница.
В последствие реших да ги проверя и разбрах, че цената е по-ниска с 1,10лв. отколкото в хотела. Демек в хотела ни взимат повече пари. Сега се чудя как да го изиграя, защото не съм съгласна при 120 човека да плащам по 1,10лв на парче отгоре..
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 10, 2015, 12:50:52 »

А от ресторанта какво казват по въпроса? Защо предлагат тортата толкова скъпа?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 10, 2015, 12:58:37 »

Пффф, а имаш ли такса от хотела за внасяне на собствена торта? Ако, нямаш - просто си я купи и внеси без хотела, като посредник (1,10 за "услугатаа"). Иначе аз със сигурност бих отнесла този въпрос до ръводоството  на хотела.. малко обирджийство, доста пари ще им дадете все пак  beating crazy
« Последна редакция: февруари 10, 2015, 13:02:09 от alexandrova_90 » Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 10, 2015, 13:01:21 »

Не сме ги питали още. Хотелът е в различен град, от този в който живеем и срещата ни ще е след около един месец пак.

Предполагам, че е за печалба. Мястото като цяло е по-скъпо и може би разчитат на хора, които предпочитат удобството да поръчат всичко направо през хотела, вместо да обикалят сладкарници.

Ще ги попитам де, но със сигурност няма да им платя повече за "услугата"
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #410 -: февруари 10, 2015, 14:15:44 »

Аз тая седмица не съм звъняла, някой ми каза, че в края на тая седмица щели да връщат пари, ще се обадя в четвъртък. Иначе и на мен миналата седмица 2 дни звънях и не ми вдигна. Тревожа се вече.
И аз се тревожа вече ,защото си мисля ,че са ми запаметили номера и на мен и на половинката и нарочно не вдигат ,на него даже му затвориха  ...нали казахме на рецепцията за какво звъним...а на Елена телефона няколко пъти даде заето веднага звъннах след това ..но нищо
Малко глупав въпрос ,но си ми получила отговора на лично нали? Защото нямам нищо в изпратени и се чудя дали съм отговорила изобщо на някой ..
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #411 -: февруари 10, 2015, 14:47:10 »

Да, получих :-)

На мен Елена ми вдигна миналия вторник, каза в сряда ще се обадим, а у, и оттогава ни вест, ни кост. angry
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 10, 2015, 15:03:13 »

Ние нямаме такса нито за внасяне на торта (опитаха се да ни убедят да поръчаме от тях, но ние казахме, че вече сме си избрали и нямаше проблем) нито такса за внесен алкохол или отворена бутилка. Тъпо е и за такива неща да взимат пари, след като си плащаме куверт, овъртайм, допълнителни поръчки... Идва ми малко прекалено.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 10, 2015, 15:08:35 »

При нас в куверта влизаше торта, но работя в такава фирма и обясних, че ще е кофти спрямо колегите да не взема тортата от тук, а и не ми харесаха никак техните торти. Та предложих замяна за уелком дринк и се съгласиха  good Нямаме такса алкохол, ще си внесем наш, уиски, вино бяло и червено (купено и домашно, всичките ми приятели обожават виното на баща ми.... Много е добър, но няма да стигне, та ще има и купено), ракия (домашана). Друго според мини проучването, което направихме сред гостите, осъзнахме че няма да има нужда, та това ще е  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 10, 2015, 15:17:42 »

Ние алкохол ще си внасяме, без допълнителни такси и съм доволна. Казаха обаче, задължетилно 50гр. алкохол включени в куветра от тях. Съгласих се, обаче ми предложиха вариант да го заменя за бира на човек. Което бее много по-добрата идея. Всъщност с това ме спечелиха. Защото така или иначе ще има едни 5 човека, които ще пият бира и ще отиде при тях всичката, а останалите - направо ще започнат и ще приключат на една ракия - няма да смесват видове.
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #415 -: февруари 10, 2015, 15:31:11 »

Да, получих :-)

На мен Елена ми вдигна миналия вторник, каза в сряда ще се обадим, а у, и оттогава ни вест, ни кост. angry
Това си е някакъв ужас видях ,че други хора са чакали доста докато се свържат shok
А чесно казано не ми се иска да се натресем там без среща ...особено с тези бабаити дето са се във фоайето .. Едно от момичетата беше писало нещо за страхотно посрещане ,но е имало уговорена среща поне и си е взело парите...
Звъня постоянно и ще продължавам ,но мисля да пробвам и от друг номер сетих се ,че номера ми го имат още и при даване на капарото отделно ,че от рецепцията ни запомниха вече ...
И как се извъртат простоооо  angry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 10, 2015, 15:34:39 »

Ние алкохол ще си внасяме, без допълнителни такси и съм доволна. Казаха обаче, задължетилно 50гр. алкохол включени в куветра от тях. Съгласих се, обаче ми предложиха вариант да го заменя за бира на човек. Което бее много по-добрата идея. Всъщност с това ме спечелиха. Защото така или иначе ще има едни 5 човека, които ще пият бира и ще отиде при тях всичката, а останалите - направо ще започнат и ще приключат на една ракия - няма да смесват видове.
Супер сте се договорили! При нас ситуацията с алкохола е същата. Даже мислехме да ги молим да не слагат по масите от техния, просто да си го платим. Но сега ще ги запитам дали може да се замени с 1 бира на човек.  give_rose
Активен
liolio
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #417 -: февруари 10, 2015, 15:37:09 »

Това си е някакъв ужас видях ,че други хора са чакали доста докато се свържат shok
А чесно казано не ми се иска да се натресем там без среща ...особено с тези бабаити дето са се във фоайето .. Едно от момичетата беше писало нещо за страхотно посрещане ,но е имало уговорена среща поне и си е взело парите...
Звъня постоянно и ще продължавам ,но мисля да пробвам и от друг номер сетих се ,че номера ми го имат още и при даване на капарото отделно ,че от рецепцията ни запомниха вече ...
И как се извъртат простоооо  angry

Вчера половинката звъня. Управителките не вдигат, затова звънете на телефона от официалния сайт. Доколкото разбирам и двете управителки в момента са болничен. Обещали са на жената да се обадят днес. Ако не звъннат - утре със скандал!  tease
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #418 -: февруари 10, 2015, 15:53:56 »

Там и звъняхме и двамата на мен казаха днес да звънна ,че били болни двете това беше вчера
Днес сутринта не ми казаха ,че са болни а ,че четвъртък щели да бъдат на работа
На половинката днес първо затваряха после ,пак някви глупости ..изсмукани от пръстите
Аз днес се накарах малко ,защото хич ме няма в скандалите и исках да говоря с шефа им на двете девойки щом ги няма ..болни и липсващи
Обаче нямало с кой да говоря и точка ,освен с тях двете ....безумие  angry
Активен
liolio
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #419 -: февруари 11, 2015, 14:55:26 »

ANGRY

Телефона на рецепцията в Берлин - непрестанно зает.
Телефона на Десислава - непрестанно зает.
Ако някой има имената и телефона на другата управителка моля да ми ги прати или да ги публикува публично.

Утре ще ходя в хотела и със скандал и разправия ще си взимам капарото!!! Ако някой има желание да се организираме, нека пише.

ANGRY
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines