Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:51:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 147662 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #390 -: февруари 09, 2015, 22:26:45 »

Е то точно това, че се плаща на отворена бутилка е далаверно, плюс това те са част от Фантастико и ще ти птодадат алкохола на преференциални цени. Точно, защото съм ги сравнявала, Берлин е по-скъп, определено.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #391 -: февруари 09, 2015, 22:35:58 »

Благодаря  give_rose
Днес получих оферта от skyway  определено не ми харесва  nea
Плаща се на отворена бутилка.
И това ,което изключително много ме подразни е плащането 50лева ако си донесеш твоя торта  angry
Не смятам да го гледам въпреки евтините менюта ще ми излезе по скъпо от Берлин.. NO

100 пъти съм писала че не излиза по скъпо а с няколко хиляди по евтино даже, ама кой да чете... Тортите са им прекрасни и на нормални цени, алкохола е на префернциални цени, ама друго си е да си внесеш нали? И после да се чудиш алкохола който ти е останал какво да го правиш... Не те упреквам, и на мен на пръв поглед ми изглеждаше скъпо но добре че ММ е добър в математиката и на бързо сметна предполагаемите разходи и изчисли разликите с другите ресторанти. Вие си решавате.  Wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #392 -: февруари 09, 2015, 22:55:37 »

100 пъти съм писала че не излиза по скъпо а с няколко хиляди по евтино даже, ама кой да чете... Тортите са им прекрасни и на нормални цени, алкохола е на префернциални цени, ама друго си е да си внесеш нали? И после да се чудиш алкохола който ти е останал какво да го правиш... Не те упреквам, и на мен на пръв поглед ми изглеждаше скъпо но добре че ММ е добър в математиката и на бързо сметна предполагаемите разходи и изчисли разликите с другите ресторанти. Вие си решавате.  Wink
И аз съм на това мнение. В Интерпред дори предлагат алкохола на доставни цени и каквото остане неотворено се връща. Там даже няма никакви такси за отваряне на бутилка.  good good good

Друг е проблема, че напоследък се навъдиха много ментета. Даже в оригинални бутилки. Сещам се за един приятел и колега, който държеше дискотека и караше барманите и сервитьорите да чупят празните бутилки. Глобяваше ги по 50лв за всяка празна несчупена бутилка, която видеше. Всичко това, защото идвали някакви тарикати и ги изкупували по 2лв. Прав е!!! Колко народ си замина. Някой към токсикологията, а други там, от където няма връщане. sad sad sad
Дори и сам да си купиш алкохола няма гаранция. Даже и в Метро съм попадал на Бърбън менте. Това обаче е друга тема. Като цяло съм За - тортата и алкохола да са от ресторанта. Само да са качествени.
 good good good
« Последна редакция: февруари 09, 2015, 22:58:39 от AIVEN » Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #393 -: февруари 10, 2015, 00:46:39 »

Съжалявам ,но колкото и да е по евтино не ми харесва да ме задължават да взимам  тяхна торта дори и да е хубава!
Относно алкохола може и да сте прави ,на пръв поглед не ми изглеждаше добре твърде много условия и твърде много обяснения ,а не съм го харесала чак толкова.
И вече се извиних ,че не съм прочела всичко опитвам се да наваксам  give_rose
Исках сама да си купя алкохола ,за да се предпазя точно от разреден и некачествен алкохол
работила съм в заведение и знам ,какво се прави
не важи за всички ,но наистина си е масово
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #394 -: февруари 10, 2015, 01:05:57 »

AIVEN знам ,че има и ментета много и ще си е голям цирк с алкохола ,защото с половинката не пием  funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 10, 2015, 01:27:45 »

Аз пък да се оплача, снощи ми прищрака да намеря алтернативен ресторант, в случай че нещо с този не си допаднем като се видим.
И се оказа, че имам само още една възможност с този капацитет в града.  crazy
Вече се чудя, ресторанта ли, града ли или мъжа да сменям.  lol
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #396 -: февруари 10, 2015, 03:25:40 »

Всичко сменяй само мъжа недей!  blum weddingday
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #397 -: февруари 10, 2015, 08:05:40 »

Съни, споко бе, никой не ти се кара, само обясняваме :-)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #398 -: февруари 10, 2015, 08:18:01 »

Да аз не ти се карам просто ти обяснявам че ще спестите доста пари. Wink. Те от Скайуей са доста умни, много добре са си измислили офертата, евала, хем алкохол от тях а вече и торти от тях. Кувертите едни от най ниските в града. Но както и да е, не отхвърляй нито един ресторант преди да отидеш на живо, всичко обиколете. Даже и до Рестотрант Враня идете.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #399 -: февруари 10, 2015, 08:29:04 »

Исках сама да си купя алкохола ,за да се предпазя точно от разреден и некачествен алкохол
работила съм в заведение и знам ,какво се прави
не важи за всички ,но наистина си е масово
Искаш да кажеш, че се съмняваш в ресторанта, че ще ти разредят алкохола ли? Никой не е написал подобно нещо. Не го е и помислял дори! По-внимателно чети какво ти пишат хората. Много от постовете ти са неадекватни и не на място.
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #400 -: февруари 10, 2015, 11:29:48 »

Изобщо и не мисля ,че някои ми се е карал само си казах истината и тя е ,че сега бързам да наваксам с инфото  smile
Исках тортата да е от моя позната ,която прави страхотни неща и за това не ми хареса ,че трябва да съм с тяхна торта
И да знам ,че всяко заведение трябва да са види преди да изберем злополучния Берлин разгледахме някои и знам разликата от снимки и на живо
За алкохола не съм си и помисляла ,че ти си казал нещо такова AIVEN АЗ  го казвам
Всички знаят за разреждането на алкохола ,а за ментетата не всички собственици чупят бутилките това е
За адекватните постове ,сигурно вече се сещаш ,че за първи път в живота си пиша по форуми  smile
Последните новини от мен за Берлин са ,че Десислава не си дига телефона от хотела казаха ,че и тя и колежката и са болни ,а от днес от хотела ни затварят...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 10, 2015, 12:07:15 »

Аз също мисля, че офертата е добра. За съжаление "нашия" ресторант не ни прави отстъпка от цената на алкохола там и ни позволяват да си внесем. Което мен лично ме затруднява, тъй като не разбирам от алкохол, нито знам как да разпозная ментето по бутилката. Също така, трябва да напавя проучване кое от къде да се купи, понеже не знам как процедират в Русе...
Отделно за тортата- при положение, че тортите им са вкусни и пресни, съгласяват се да ти я направят по твой вкус, е голямо олеснение. Не се налага да търсиш сладкарници, да контактуваш с 15 подизпълнителя, да се притесняваш как ще я доставят и ще дойде ли навреме....поне на мен би ми било много по-лесно.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 10, 2015, 12:16:01 »

Ние пък имаме друг случай - хотелът работи с определена сладкарница. Цената на сватбената торта поръчана през хотела и директно през сладкарницата се различава с 1,10лв. на парче.....
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #403 -: февруари 10, 2015, 12:32:14 »

Последните новини от мен за Берлин са ,че Десислава не си дига телефона от хотела казаха ,че и тя и колежката и са болни ,а от днес от хотела ни затварят...

Аз тая седмица не съм звъняла, някой ми каза, че в края на тая седмица щели да връщат пари, ще се обадя в четвъртък. Иначе и на мен миналата седмица 2 дни звънях и не ми вдигна. Тревожа се вече.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 10, 2015, 12:33:40 »

Ние пък имаме друг случай - хотелът работи с определена сладкарница. Цената на сватбената торта поръчана през хотела и директно през сладкарницата се различава с 1,10лв. на парче.....
Уха, разликата не е малка. Надявам се е във ваша полза...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines