Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:16:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 153919 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 06, 2015, 16:29:12 »

Да, тя ми изпрати снимки и на мен, Опис, мога да ти покажа и сватбата на моя приятелка там (Това е било първото събитие на хотела). Иначе, нищо не ти пречи да си наемеш фирма допълнително, ние платихме за включена украса, казаха ми, че ще е всичко, което искам. Както ти казах ми подсигуриха всички дреболийки по украсата и са налични, т.е ще го има, но ако ми кажат малко цветя, ще доплатим някаква сума (Дано не се налага, но съм подготвена, ако ми кажат малко 5-7 цветя..Иначе съм наясно, че трябва да се съобразим горе долу със сезонността им).  Girl_hide
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #361 -: февруари 06, 2015, 19:26:14 »

Благодаря ти за мнението, opice! Все пак вероятно ще го видим, стига да си изясним датата, тъй като все още продължаваме да се чудим дали да е тази или следващата година. Wink

Колкото до Бононията във Видин - преди 5 години там ми беше абитуриентския бал. Не знам как е, но със сигурност не бих го избрала за такова важно събитие, като сватба.
Активен
liolio
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #362 -: февруари 06, 2015, 22:14:12 »

Faith_13, ние ходихме да видим Земята и хората. Като цяло не е лош ресторантът, НО се намира в нещо като офис сграда, не е особено представително, от стъкления асансьор се виждат разни разхвърляни офиси. Ресторантът изглежда добре, но пространството е накъсано от разни колони, облепени с огледала. Има едина много готина водна стена, която създава приятно усещане. Казаха, че капацитетът на ресторанта е около 90 места. Лошото е, че от едната страна гледа направо към централата на фирма ВОЛФ ( angry), а и сякаш нямаше места за паркиране.
Днес ходихме да видим Земята и хората. Ресторанта е уникален и е може би по-добър и от Берлин. Има външен асансьор до самия ресторант на осмия етаж. Хареса ни както самия ресторант, така и отношението на управителката. След много душевни терзания избрахме Вега. Не се съмнявам в добрите намерения на Земята и хората и съм сигурен, че ще направят всичко възможно да се справят добре, но Вега са се доказали в това. След разговор с декораторка решихме да се вслушаме в думите ѝ, че "Вега са добре смазана и неотказваща машина за сватбени тържества".

Относно паркинга на Земята и хората - има 150 паркоместа на три нива надолу.
На младоженците се полага президентския апартамент и отстъпки за момински партите, с които не съм запознат.

П.П: dreamcometrue88 вече не ми е пълна кутията. Изпразних я (отново) така че можеш да пишеш smile
« Последна редакция: февруари 06, 2015, 22:16:23 от liolio » Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 07, 2015, 10:02:36 »

Ние ще сме в хотел "Акорд".  yahoo
Ресторанта много ни хареса. Много приятна и топла обстановка, заради цвета на стените. Трябват ни и доста стаи, така че си търсихме ресторант с хотел и голям капацитет. Стаите също ни харесаха и ни устрои идеално като вариант и цена.
За сега сме много доволни от отношението на управителя. Много е готин млад човек, който влиза в положението на всеки.
Ще му подготвим и някакъв подарък и на сутринта след сватбата ще му го дадем, но за сега още не сме измислили какво. Някой, ако има идеи моля да сподели.
Мислехме за бутилка уиски и още нещо към него, но се оказа, че не пие никакъв алкохол, за това отпада като вариант.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 07, 2015, 10:26:20 »

orhideq87, честито за ресторанта. И ние сме там smile Кога ви е датата. Аууу супер още една булка в "Акорд" yahoo Управителят наистина е много готин човек, спечели ме още първия път като говорихме. Много се радвам за вас.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 07, 2015, 12:07:42 »

Сватбата ми е след две седмици и няма време...  Oh my ... . Разбира се отдавна сме го запазили де, още през октомври го капарирахме. smile , но сега реших да пиша. От начало бях спокойно и колкото повече се доближавам до заветната дата, толкова повече започвам да се притеснявам. Дано всичко да бъде наред  huhhuh.gif
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 07, 2015, 12:12:11 »

Еййй сууупер. Всичко ще мине добре Wink Не се прутеснявай. Наслаждавай се на последната седмица ка г-ца smile  После да споделиш впечатления от ресторанта Wink
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 07, 2015, 12:14:46 »

Ще разкажа smile
Активен
julka_bg
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #368 -: февруари 07, 2015, 19:37:28 »

Може ли някой да даде мнение за "Лебеда" в Панчарево. Много ми хареса, преди малко бях там и се оказа,че датата която искам е свободна.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #369 -: февруари 07, 2015, 19:54:07 »

Ами доста е тъмен, ама с допълнително осветление става. НО четох скоро, че ако не сте достатъчно голяма сватба дават самата градина понякога за друго събитие и може да си пречат...дано се включи някой, който е бил там :-)
Активен
julka_bg
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #370 -: февруари 07, 2015, 20:17:36 »

Да и аз така знам но не виждам как ще си пречат,нали едните са навън, а другите са вътре.Интересуваме как стои въпроса с храната и обслужването.Моля ако има някой със скорошни впечатления да сподели.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 07, 2015, 23:31:09 »

Единствения вариант, при който да НЕ си пречите е, ако капарирате всички места и платите затова да не се допускат, хората, които са в градината и поради това, че е студено или вали, искат да пренесат своя празник и разбирания за музика, шум и т.н, различен от вашите вътре в ресторанта... Не съм била свидетелн на подобно нещо, чела съм само. Ходила съм само на вечеря, кухнята е добра, ресторанта тъмен (много тъмен! NO) и вътре и навън градината (която е най-прекрасното място за мен за сватби, ако можеш да си я позволиш, да я капарираш цялата, а и ти се рискува с времето) са много големи и шанса да няма друго събитие е минимален, особено летния сезон, когато там е пълно.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #372 -: февруари 08, 2015, 06:11:40 »

 
Цитирам "Бтв, каква е тая простотия, че всички управители работят маааксимум до 18ч, как си я представят тая работа да идем да се видим така diablo"

Случайно прочетох един стар пост и без да имам нищо лично искам да ви представя и една друга гледна точка. Вие обикновено работите до 17 или до 18. Ако шефа ви, ви накара да останете още 1-2 часа след работа, дали ще ви е приятно? Дали ще изявите желание? Имало клиент на фирмата, ОК, но............. , ще си помислите, нека си го посрещне шефа, аз искам да си отида в къщи, работното ми време свърши.Управителите на ресторанти не са собственици, те са като вас. Не бива да им се сърдите. Аз например за данъчните служители се явявам своего рода клиент. Защото............. обикновено когато ходя в данъчните служби, ходя за да плащам нещо. И там работното време е твърдо - от 8 до 17. Както и на банките. А има служби с работно време само сутрин. Някои от пишещите в темата са идвали при нас на среща. Знаят , че и ние и другите колеги от бранша не сме върнали човек нито след 19.00, нито в събота и неделя (когато не сме на снимки). Но този факт не задължава никого да ви обърне внимание в извън работно време. Не искам да обидя с този пост никого, но не сте прави. Не заради начина ви на мислене, а заради начина на изказване на мнение. Просто цивилизования начин е друг. Всеки си има условия. Един финансови, друг нефинансови. Не ви харесва Няма сделка. Не е нужно негативни изказвания по нечии адрес. Защото ако се появи един супер ресторант в София със едни супер условия и един супер куверт (например 20лв за 5 степенно меню) и управителя на този ресторант има само един час приемно време сутрин от 10 до 11 (примерно) , ще си намерите начин да отидете може би smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #373 -: февруари 08, 2015, 06:22:51 »

Ами доста е тъмен, ама с допълнително осветление става. НО четох скоро, че ако не сте достатъчно голяма сватба дават самата градина понякога за друго събитие и може да си пречат...дано се включи някой, който е бил там :-)
Да и аз така знам но не виждам как ще си пречат,нали едните са навън, а другите са вътре.Интересуваме как стои въпроса с храната и обслужването.Моля ако има някой със скорошни впечатления да сподели.

Когато ангажирате ресторанта, вие сте във вътрешната част. Там няма да има други хора, независимо колко човека сте. Чувал съм, че пускат свободна консумация на 2рия етаж (които е съвсем отделен) но когато съм бил там никога не се е случвало.Градината винаги се ползва от външни гости, няма друга опция, но те не ви пречат, нямат достъп до ресторанта .Храната и обслужването са супер, проблеми имаше преди 2-3 години но ги отстраниха. Там привлекателното е опцията за изнесена церемония до езерото, от вътре езерото почти не се вижда. Ресторанта е супер тъмен и трябва да се консултирате с вашия видео-фото екип, защото някой колеги могат да ви откажат да снимат там, други няма да ви дадат гаранция, а трети ще си осигурят осветление и асистенти и това ще се отрази на цената (а четвъртите пък ще си замълчат и ще ви излъжат, че всичко е ОК само за да ви вземат парите). Мнението ми е актуално, само миналата година съм влизал там 3 пъти.Ако има още нещо, пишете в темата, ще отговоря.

alexandrova_90 , градината не може да капарираш, там сватби не се правят отдавна, само изнесен ритуал. В 22.00 идва полицията и спира музиката веднага или пише акт който плащате вие и пак спират музиката smile
« Последна редакция: февруари 08, 2015, 06:27:10 от Deliysky » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #374 -: февруари 08, 2015, 10:01:06 »


Цитирам "Бтв, каква е тая простотия, че всички управители работят маааксимум до 18ч, как си я представят тая работа да идем да се видим така diablo"

Случайно прочетох един стар пост и без да имам нищо лично искам да ви представя и една друга гледна точка. Вие обикновено работите до 17 или до 18. Ако шефа ви, ви накара да останете още 1-2 часа след работа, дали ще ви е приятно? Дали ще изявите желание? Имало клиент на фирмата, ОК, но............. , ще си помислите, нека си го посрещне шефа, аз искам да си отида в къщи, работното ми време свърши.Управителите на ресторанти не са собственици, те са като вас. Не бива да им се сърдите. Аз например за данъчните служители се явявам своего рода клиент. Защото............. обикновено когато ходя в данъчните служби, ходя за да плащам нещо. И там работното време е твърдо - от 8 до 17. Както и на банките. А има служби с работно време само сутрин. Някои от пишещите в темата са идвали при нас на среща. Знаят , че и ние и другите колеги от бранша не сме върнали човек нито след 19.00, нито в събота и неделя (когато не сме на снимки). Но този факт не задължава никого да ви обърне внимание в извън работно време. Не искам да обидя с този пост никого, но не сте прави. Не заради начина ви на мислене, а заради начина на изказване на мнение. Просто цивилизования начин е друг. Всеки си има условия. Един финансови, друг нефинансови. Не ви харесва Няма сделка. Не е нужно негативни изказвания по нечии адрес. Защото ако се появи един супер ресторант в София със едни супер условия и един супер куверт (например 20лв за 5 степенно меню) и управителя на този ресторант има само един час приемно време сутрин от 10 до 11 (примерно) , ще си намерите начин да отидете може би smile

Да не са длъжни да чакат и да остават след 18:00, но тук говорим за управление на частен бизнес. Демек ако всички срещи с бъдещи младоженци са ми след 18:00 измествам работното си време да мога да ги посрещна, вместо да оставам 2 часа след работа ( аз работя за Ирландски клиент и вместо от 09:00 отивам от 10:00 на работа за да сме в една времева зона )Ако казвам че не мога слагам бизнеса в риск и да загубя много потенциялни сватби. Всички от бранша с които съм комуникирала се съобразяваха с работното ни време, включително и от Експото, тогава управителката ни изчака до 18:30. good
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines