Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:15:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 147661 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 03, 2015, 17:33:22 »

Djosi, кой е вашият град?
Иначе и ние имаме резерва - чеверме в гората хихихи
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 04, 2015, 09:55:09 »

Нашият е най-западналия град Видин, ама площади и поляни колко щеш  funnytooth funnytooth
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #347 -: февруари 04, 2015, 13:48:59 »

Cerise, djosi  Bravo Bravo Bravo размях те ме с Вашите гори и площади, за тази ателнатива не бях се сетила  danceg. Мойта сватба както писах преди е в Добринище. Когато избирах ме на къде да гледа изнесения ритуал към Родопите или Пирин, аз си избах към Родопите, но там имаше посята царевица хахаха. Та си дадох мнението да кажат на комшията, през 2015 год да посади слънчогледи, да не ми разваля гледката blum
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #348 -: февруари 05, 2015, 20:25:59 »

Някой ходил ли е в хотел "Земята и хората"? Как ви се струва, тъй като на нас много ни допадна по снимките в сайта?  smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #349 -: февруари 05, 2015, 20:48:58 »

Момичетааа, капарирахме ресторант - Вега yahoo Сега остава да измисля къде ще е изнесеният ритуал...

Някой има ли инфо от Берлин, вчера не ми се обадиха, днес не вдигат телефоните и леко почвам да се плаша...
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 06, 2015, 11:58:35 »

Нашият е най-западналия град Видин, ама площади и поляни колко щеш  funnytooth funnytooth
Значи нямаш драма smile
Бонония-та е ясна smile
Може л исватба, пък да не е там  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 06, 2015, 12:12:15 »

Дрийм , браво! Много е хубав Вега, а щом ви устройва и като бройка, още по-добре! Както са ти казали момичетата, изнесен ритуал в Ботаническата е супер като идея, за Семинариата не съм чула никой да е правил изнесен...
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #352 -: февруари 06, 2015, 12:26:23 »

Да, там е хубаво, но е много сложно, аз де факто искам изнесения, за да не се разкарваме до 100 места, пък то така ще стане пак типичното обикаляне. Ще умувам още за изнесения smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 06, 2015, 12:39:20 »

Nelka, няма да ни е там сватбата smile
Бононията има капацитет 240 места като 80 са в градината.. Кухнята също не ми харесва, няма да изпадам в подробности какво сум чула от близки..
Ще сме в Fanty-g.. а и получаваме отстъпка за хотел.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 06, 2015, 12:47:32 »

Nelka, няма да ни е там сватбата smile
Бононията има капацитет 240 места като 80 са в градината.. Кухнята също не ми харесва, няма да изпадам в подробности какво сум чула от близки..
Ще сме в Fanty-g.. а и получаваме отстъпка за хотел.
Там не съм ходила, дано е по-хубаво от Бонония.
И аз съм чувала гадости, дори съм склонна да им вярвам. Особено за това какво се случва по баловете примерно.


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 06, 2015, 13:21:50 »

То е истина, била съм последно  на сватба, храната беше студена и ужасна на вкус, ядох само салатата..
А братовчед ми каза, че  на бала са сложили наядена пържола.. Много надписват за безалкохолни и вода.. Гадна работа.. Сега има друг собственик и може да е по добре не знам.
Другия ресторант ми харесва най- вече защото е светло, а не тъмно като в повечето ресторанти в  града..
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 06, 2015, 14:17:21 »

Faith_13, ние ходихме да видим Земята и хората. Като цяло не е лош ресторантът, НО се намира в нещо като офис сграда, не е особено представително, от стъкления асансьор се виждат разни разхвърляни офиси. Ресторантът изглежда добре, но пространството е накъсано от разни колони, облепени с огледала. Има едина много готина водна стена, която създава приятно усещане. Казаха, че капацитетът на ресторанта е около 90 места. Лошото е, че от едната страна гледа направо към централата на фирма ВОЛФ ( angry), а и сякаш нямаше места за паркиране.

Иначе, аз да се похваля, резервирахме си 13 юни в хотел Сюит, ресторант Зест. Дано всичко мина добре...
 Като че ли се отказах от варианта с тяхна декорация, показаха ми разни снимки, но не бях впечатлена. По-скоро ще си наемем отделно фирма за декорация.
 
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 06, 2015, 14:46:31 »

В Бонония се е подобрила храната при новия собственик, но ми е толкова гаден и соц ресторанта, че и със страхотна украса пак не ми харесва. Позната ми е разказвала за нейната сватба там как след основното сервитьорите са извадили тенджери и започнали да слагат карначета по чиниите  Oh my ...

Иначе във Видин може да се направи много хубав изнесен ритуал в Баба Вида или в Художествената галерия  good
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #358 -: февруари 06, 2015, 15:11:10 »

liolio, исках да ти пиша за Берлин, но ти е пълна кутията.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 06, 2015, 16:16:32 »

opice, миналата година имаше една съфорумка със сватба в Suite. Разрови се да видиш как е било. Разказ от първо лице винаги помага много smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines