Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:07:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 145617 пъти)
 
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #300 -: януари 31, 2015, 23:47:25 »

Важна е и цялата обстановка, стените и т.н. Има и ресторанти с цветни стени, което със сигурност трябва да се комбинира добре с другата украса... girl_wink
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #301 -: февруари 01, 2015, 00:34:27 »

Имаме си ресторант!!! Скай уей  danceg danceg danceg yahoo
Много съм щастлива!!! Страдах, че няма да може да сме в Берлин, но то е било за добро.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 01, 2015, 10:04:51 »

winter_sun, поздравления  Bravo give_rose Успех напред с организацията, прекрасно е когато намериш "своето място"  good
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #303 -: февруари 01, 2015, 10:23:56 »

И на мен Скай Уей много ми харесва, той ми е в топ три, ама много ми се струва неудобно, че няма хотелска част. winter_sun, вие вкъщи ли мислите да се прибирате след тържеството?
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #304 -: февруари 01, 2015, 10:30:41 »

Мерси, Александрова! И също така благодаря, че ми помогна преди няколко дни  give_rose
Да,  чувството е друго,  когато откриеш твоето си място.

dreamcometrue88, ние нямаме "в къщи" в София  smile И двамата не сме от там. Неговите гости ще се приберат, защото са наблизо, а всички мои и ние, ще бъдем на хотел.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 01, 2015, 11:08:17 »

Винаги можете да намерите хотел в близост до ресторанта, дори може да е по-евтин и много хубав. Хотелите, където има ресторанти за сватби са с една идея по-високи цени на стаите, именно заради удобството на непосредствена близост, но едва ли ще е проблем, гостите да повървят 15мин или да вземат такси.. Винаги всеки иска да направи максимално удобство за гостите си, но едва ли някой гост ще се обиди, ако повърви малко след хубаво парти и забавление smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 01, 2015, 11:33:00 »

На мен би ми се искало да настаним гостите, които са от провинцията, в самия хотел, където е ресторанта, но не знам как ще ни излезе сметката с финансите... Ще го обмислим допълнително, понеже засега все още нямаме дори ресторант  sad
Относно мокета в ресторант Зест, доста е неугледен ... На мен въобще не ми хареса, но притиснати от обстоятелствата май ще изберем него.
Също така не ми допаднаха много много столовете в този ресторант, понеже единствената опция да се уеднаквят е да се сложат тези калъфи, което определено не беше моето желание. Както казва мъжа ми - предлагат "чаршаф за стол". Аз исках само по една панделка на столовете като акцент, но тук това просто няма как да стане.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 01, 2015, 11:54:25 »

Опис, тогава не го избирайте, после цял живот ще си гледаш снимките и видеото и ще си викаш, защо се набутахме там, като не го харесвах...
Разглеждали ли сте 6ато? Имат страхотна градина и малка хотелска част.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #308 -: февруари 01, 2015, 11:57:16 »

Опис, гледахте ли Скай Уей и Бест Уестърн?
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 01, 2015, 12:17:06 »

dreamcometrue88, Скай Уей го гледахме още преди време, едната му зала ни е малка, другата няма нито един прозорец и това не ми харесва. Може  би съм много взискателна, не знам...
За кой Best western става дума, в София има поне 3 от тази верига...
А за 6ato мисля, че също ще ни е малък. Гостите по предварителни изчисления вече са 100...
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #310 -: февруари 01, 2015, 12:17:52 »

За този на Цариградско.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 01, 2015, 12:19:50 »

Опис, столовете няма как да не са покрити в Сюит, поне не ги покриват с лъскав сатен, мястото го видяхте за събитие или както си е обикновено ресторанта, аз може би ако го бях видяла кежуал никога нямаше да го харесам... но ходихме три пъти и беше за събитие и трите пъти... така и не съм го виждала в нормалния му вариант  danceg Иначе отидете до Експото, за Скай уей не съм много запозната, не съм ходила не ме грабна мястото. Експото е красиво, иначе като бюджет със сметките там, в Тера и в Сюит ни излизаше едно и също, но при Експото е кофти, че с украсата трябва да комуникираш с още хора от агенции и флористи, което аз не исках определено и както казах управителката не я намерих в настроение smile Успех  good


П.С 6аТо е супер, но за максимум 70 човека...
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #312 -: февруари 01, 2015, 12:34:35 »

Аз гледах много хотели наблизо. Дори харесах един, който е точно на километър. Не виждам проблем да долазим до там след сватбата  smile Другото, което е, че ние ще поемем нощувките на хората и дори да бяхме в ресторант, който е в хотел, едва ли щях да мога да наема 15 стаи за по 100 лева...
Опис, да ти кажа, че наистина местата изглеждат коренно различно когато са украсени. И на мен Скай уей не ми направи никакво впечатление, когато видях залата, наредена със сините столове, върху червения мокет. После обаче, когато получих офертата, видях, че залата вече не изглежда така. Мокетът е сменен, много по-стилно е. И сега ще покажа същото това място, но украсено. Мисля, че е вълшебно!
http://djstoian.blogspot.com/2014/12/blog-post.html?spref=fb

П.С. Относно 6ато, имам офертата им. За мен обаче е неприемлива. Понеже ние ще сме между 60 и 70 човека, ми казаха, че разликата в кувертите (защото минимумът им е 70 човека), та ако сме 60, разликата от 500 лева, можем да я използваме за украса или добавка към менюто. И мисля, че те говорят само за сватба на открито. А аз не искам такава. Капацитетът на ресторанта за мен не е повече от 40 човека.
« Последна редакция: февруари 01, 2015, 12:39:44 от winter_sun » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #313 -: февруари 01, 2015, 13:07:58 »

Ооо да в Скайуей смениха мокета с бежов 2013 та. Аз много се изкефих, че червения много ме дразнеше. Ние спахме в хотел   Китка, че нали не трябва да се връщат младоженците от там откъдето са тръгнали  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 01, 2015, 13:38:02 »

Момичета, Феста Барчело на бул. България функционира ли още и организират ли сватби?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines