Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:33:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 143540 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 29, 2015, 16:47:24 »

Силвър Хаус - меню от 44 до 50 лева
5 часа, след петия час оувъртайм 100 лв/час
...може би през уикенда ще ходя да го погледна....

А утре е краят на работната седмица, мисля да звъня в Берлин  diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #256 -: януари 29, 2015, 17:24:20 »

Бихте ли споделили мнения и впечатления от хотел Силвър Хаус  pardon

Ресторанта е в"Г" форма и е тъмен. Имат много хубава градина за изнесен ритуал

Иначе за залите без прозорци аз да си кажа търсех изрично такава. Лятото късно става тъмно, и хората не се веселят и пият на светло. Казвам ви го аз как го чувствам и с други хора сме си говорили на сватби че просто не върви пиенето и танците  pardon
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #257 -: януари 29, 2015, 17:43:53 »

А утре е краят на работната седмица, мисля да звъня в Берлин  diablo

И аз diablo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 29, 2015, 18:19:30 »

Ресторанта е в"Г" форма и е тъмен. Имат много хубава градина за изнесен ритуал

Иначе за залите без прозорци аз да си кажа търсех изрично такава. Лятото късно става тъмно, и хората не се веселят и пият на светло. Казвам ви го аз как го чувствам и с други хора сме си говорили на сватби че просто не върви пиенето и танците  pardon

Мариолка, Това е дооооста интересен факт, който бях пропуснала, честно казано, но мина вече избрахме ресторант на последния етаж с доста прозорци... Надявам се през септември към 20ч. да се е свечерило  tease А иначе, мен пък изцяло затворените зали без прозорци, леко ме побъркват, става ми едно клаустрофобично, че не виждам какво се случва на вън хаха smile  Girl_hide
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #259 -: януари 29, 2015, 19:26:25 »

След драмата с Берлин, ако държите на място в близост, проверете Каза Бояна и Чепишев. Каза Бояна е малко по-скъп но поне хората работят много професионално.Чепишев има 2 различни зали, преди година смениха управителката и обслужването доста се подобри.
Активен
ina_simeonova
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #260 -: януари 29, 2015, 19:34:41 »

Здравейте момичета,
 
аз нямам нова информация от ресторант Берлин, но и в момента нямам време да се разправям с тях. Мисля обаче, че било доста професионално от тяхна страна да излязат с официално становище за вашите сватби! Настоявайте за отговор, защото това е абсурдно! Аз сега трябва да си променям цалата нагласа за моята сватба, украсата , темата , да не говорим ,че на поканите ми пише техния адрес! Ужас ви казвам! Вместо да си избирам розички и панделки , аз тука се притеснявам за глупости! Не ги оствяйте на мира, докато не ви кажат със сигурност, какво става!
Активен
deni123
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #261 -: януари 29, 2015, 21:07:25 »

Здравейте,исках да споделя с всички на които сватбата им е планирана за парк хотел Берлин.Нашата също трябваше да е там,но предвид обстоятелствата решихме,че дори и да се оталожат нещата няма как да им имаме доверие и отидохме да си вземем капарото.Хотелът е затворен и не работи,дори не ни пуснаха да влезем вътре.....
Активен
liolio
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #262 -: януари 29, 2015, 21:13:52 »

Здравейте,исках да споделя с всички на които сватбата им е планирана за парк хотел Берлин.Нашата също трябваше да е там,но предвид обстоятелствата решихме,че дори и да се оталожат нещата няма как да им имаме доверие и отидохме да си вземем капарото.Хотелът е затворен и не работи,дори не ни пуснаха да влезем вътре.....
Правилно ли разбирам, че не си успяла да си вземеш капарото?
Защото ако ситуацията е такава предлагам да се организираме и Пеевски да го взривим!
Активен
deni123
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #263 -: януари 29, 2015, 21:23:39 »

Ние си взехме капарото,но с разправия по телефона 2 часа.Съветвам ви да се позаинтересувате и да ги потърсите,защото хотела наистина е затворен и надали нещата ще се оправят.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #264 -: януари 29, 2015, 22:27:47 »

Ами аз утре ще им се обадя, но и аз клоня към взимане на капарото и изчезване оттам. Скапана работа, и църквата в близост вече ми е капарирана.

Дени, я кажи плс като не са те пуснали в хотела, как точно си взе капарото, щото обмислям утре да се обадя и аз да се разправям също. Явно няма да я бъде.
« Последна редакция: януари 29, 2015, 22:52:38 от dreamcometrue88 » Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #265 -: януари 29, 2015, 23:50:47 »

По тоя повод дайте мнения за Бест уестърн и за Зест. Очевидно трябва да започна търсенето наново. angry Искам да е нещо с хотелска част и възможност за изнесен ритуал иии да изглежда добре, разбира се :-)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 30, 2015, 08:47:35 »

В Зест съм аз, трябва да го видиш и тогава да прецениш... Експото има прекрасна градина, за ресторанта не съм много сигурна, лично мен управителката ме изнерви ужасно много и прекратих всякаква комуникация. На моя позната сватбата й е била там, но например каза, че на сестра й сватбата е била в Тера и била много по-хубава, а сигурно не е лесно да кажеш, че нечия сватба е била по-добре организирана и осъществена от твоята. Така, че срещички там и ще прецениш по управителите, как изглежда ресторанта е супер важно, но персонала е този, който може да скапе едно тържество, независимо къде се намира.. Гуууд лък smile  good

Междудругото не знам за кой Бест питаш, аз пиша за този на Цариградско smile
« Последна редакция: януари 30, 2015, 08:50:05 от alexandrova_90 » Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #267 -: януари 30, 2015, 09:45:45 »

За този на Цариградско, аз даже не знаех, че има два :-D

Бтв, каква е тая простотия, че всички управители работят маааксимум до 18ч, как си я представят тая работа да идем да се видим така diablo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 30, 2015, 10:12:50 »

Ако трябва да бъда честна само с тази на Експото имах подобен проблем и май Вега, но аз така и не отидох, другите ме чакаха дори до 18:30, и по-късно. Аз работя до 17ч., но ММ е до 18 и няма как да стигнем по-рано от 18:30-19...

Всъщност и в Москва имах подобен проблен, но не ходи там, по-добре  NO
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 30, 2015, 11:07:33 »

Берлин размаха белият байряк. Без никакви уговорки са готови да ми върнат капарото, имам уговорка в обедната почивка да ида и да ми върнат парите в брой. Да видим каво ще стане...

Сега обаче започва трудното. Първото нещо, което организирахме за сватбата беше ресторънтът, а то какво стана.  sad angry angry Моля за идеи накъде да се насочим. Искаше ми се хотел с ресторант, в южната част на София, от една страна може би и да е за добро, че Берлин отпадна, понеже бройката на  гостите от 75 набъбна на около 100 и Берлин щеше да ни теснее.

Може би ще разгледаме Силвър Хаус, който към момента е свободен, но този "Г" образен ресторант ме притеснява...

Ще видим Сюит Хотел, който обаче е в Студентски град, което мен лично малко не ми допада.

Дайте мнения за хотели в центъра... напълно съм объркана какво да правим.

Задължително трябва да има тераса или градина за изнесен ритуал, понеже вече ни е ппатен.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines