Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:41:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 143568 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 28, 2015, 14:32:03 »

Аз вече ангажирах длъжностно лице за изнесен ритуал, който ще е реален, а не инсценировка. Трябва ни хотел с възможност за изнесен ритуал, иначе напълно се оплескват нещата.
Вега е зает за 13 юни sad
Засега само Сюит и Скай Уей са свободни. Но нито един от двата варианта не ме грабна на първо четене. Дано изскочи нещо друго.  SUICIDE
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #226 -: януари 28, 2015, 14:37:14 »

Брех, в София нали не може реален ритуал? shok
Иначе Вегата нямат градина, така че нямаше да ти свърши работа и без това.

Може да видиш Парк Инн, до болница Токуда се намира, има малко тъп бар в средата на ресторанта, ама иначе е ок.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 28, 2015, 14:55:20 »

Аз вече ангажирах длъжностно лице за изнесен ритуал, който ще е реален, а не инсценировка. Трябва ни хотел с възможност за изнесен ритуал, иначе напълно се оплескват нещата.
Вега е зает за 13 юни sad
Засега само Сюит и Скай Уей са свободни. Но нито един от двата варианта не ме грабна на първо четене. Дано изскочи нещо друго.  SUICIDE

Уговори си среща с управителката, аз изоообщо не исках да сме там от снимки, просто накрая приятеля ми настоя да отидем, ресторанта беше подготвен за събитие (почти всяка вечер има, понеже и други мои приятели ходиха да го гледа и го избраха за сватбата си). Отидох без грам желание и въпросът не беше до средставата, които ще отделим, тъй като искаме да го направим един път, но по възможност качествено. Като една представителка на зодия Везни, естествено първоначално си казвам "Не трябва да харчим много пари", но като се запретнахме... Беше ясно, че и 80 и 100лв да ни кажат, ще ги дадем, стига да ни удовлетворява.
Ресторанта е просторен, много място има, моя позната е правила сватба там 180 човека (и каза, че леко им е теснеело, но са се събрали). Когато ние отидохме имаше събитие с подредени кръгли маси, облечени столове, цветя и т.н за 130 човека, беше супер широко и приятно. Има уникална панорамна гледка, малка тераса (със свалящи се "найлони" ли знам ли аз как се казват, които предпазват от вятъра, печки, масички, столове) за пушачите, за да не се налага да слизат до 1вия етаж. Има място, на което децата могат да си играят слагат им масички, столове, книжки и т.н за рисуване. Има огромна тераса за изнесен ритуал, място ако вали да се направи ритуала... Много хубаво меню (като ястия) и най-важното са готови да пресъздадат идеята ти за украса на 100%, цветя и други малки детайлчета, като ако има нещо невъзможно ти казват, че ще проверят и така. Аз например харесах едни свещници от Гранд хотела, които са и място за цветя едновременно, каза ми че ще направи всичко възможно да ги вземе, ами ще ги имам на сватбата smile Също и едни столове от ковано желязо за изнесения ритуал... а бе знаят как да продават продукта си накратко, професионализъм, това все пак са мениджъри и персонал (сервиз, кухня) обучени в Гранда и се опитват да наложат, този нов хотел на пазара.

Личният контакт е супер важен, за да усетиш мястото и оррганизатора, с който ще работиш  good good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #228 -: януари 28, 2015, 14:56:07 »

Спокойно има достатъчно ресторанти , които да проверите... Виждам че се въртите около 5 6 имена, а има много повече... Просто потърсете. Дори да излезете от рамките на много препоръчваните и полулярните... Бес Уестърн на Експото има прекрасна градина, но като всичко в СФ - проблеми с музиката в градината след 22,00ч.

Разгледайте и ще намерите

http://restorantite.com/svatba/sofia

http://www.gloriapalace.net/index.php?PageID=45&ParentID=8

https://www.hotelsilverhouse.com/bg/content/svatbi
http://www.atlantic-bg.com/bg/rest
http://www.arenadiserdica.com/bg/pages/weddings-in-sofia.html

ето един интересен индийски със зимна градина
http://multikulti.bg/map/bg/spot/kohinoor/

Ето и едно предложение по темата "на поляната" хахаха http://www.partymanagement.bg/wedding/garden-wedding
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 28, 2015, 15:11:12 »

Opice, за колко човека беше? Ние гледахме 6аТо и Casa Boyana, но са за по-малко хора и затова така и не отидохме до там, иначе от познати все + коментари за двете места  : Wink
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #230 -: януари 28, 2015, 15:12:41 »

Каса Бояна нямат градина или тераса също.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 28, 2015, 15:14:19 »

Каса Бояна нямат градина или тераса също.

Да, извинявам се, забравих за градината sad  NO blush
Активен
ina_simeonova
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #232 -: януари 28, 2015, 15:52:11 »

Здравейте момичета,
 на тези от вас, които са с резервации в Берлин, ще кажа че ресторант се намира и за 4 дена! Вярно , че се изприщихме, ноооооо ресторанти има. Ще пиша като се разберем с тях. Иначе бих ви посъветвала да изискате категоричен отговор от ресторанта до една седмица дали ще ви организират сватбата или не! Това е несериозно и непрофесионално, какво значи не е ясно! Тия луди ли са? Това са сватби, не партита за рожден ден!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #233 -: януари 28, 2015, 16:08:19 »

Да, ще се обадя в петък/понеделник да питам и ще мислим после какво да правим, поне за мен до септември има време.

Ина, а вие кой ресторант избрахте в крайна сметка в последния момент?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #234 -: януари 28, 2015, 16:30:04 »

Каса Бояна нямат градина или тераса също.

Каса Бояна имат нещо средно между градина и тераса, което се намира зад хотела и където се правят изнесените ритуали и уелкъмдринк.
Съмнявам се обаче, че след промяната на дизайна на ресторанта, продължават да обслужват сватби.
« Последна редакция: януари 28, 2015, 16:33:04 от DjNick Mc » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 28, 2015, 16:36:09 »

...поне за мен до септември има време.

Точно снощи се замислих, дали не е още твърде рано да организирам нещата, ама като гледам теб и alexandrova_90, все сме септемврийчета и се поуспокоих.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #236 -: януари 28, 2015, 16:39:01 »

Ами аз вече имам ресторант (това е под въпрос както се оказа), църква, диджей и фотограф, та...датата е фиксирана, ще изчакам становището на Берлин до една седмица и ще го мислим.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 28, 2015, 16:51:49 »

Никак не е рано за София, след като избрахме ресторанта, според неговата заетост запизхме дата, понеже датите, към които се насочихме бяха заети и остана 5.09, която се указа инфарктна smile ДЖ, към който се бяхме насочили беше зает, затова пък имахме късмет с Хорхе, тук супер smile Фотото беше зает, избрахме друг.. Ана се указа заета с фотото, което искахме първоначално хаха и в крайна сметка ще снима някой друг от филмова къща Виктор Попов, та съвсем не е рано... още имам работи за капариране, но основното е това...
Активен
ann_pp
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #238 -: януари 28, 2015, 16:52:29 »

opice, 13 юни беше свободна дата в Експото до понеделник. Ако ти се струва добре като вариант, може да звъннеш и там.
На мен много ми хареса градината и честно казано затова решихме да запазим там. От гледна точка на музиката ми казаха, че прибират само бас колоните, иначе музиката отвън продължава да върви.
И все пак, някоя съфорумничка, ако си е провела сватбата там, моля да сподели впечатления. Мерси!  smile
Активен
ina_simeonova
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #239 -: януари 28, 2015, 16:54:36 »

Здравейте момичета, след изхвърлянето ни от Берлин ни прибраха в Експото.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines