Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:53:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 143512 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 26, 2015, 21:40:50 »

Cerise , какъв ресторант търсиш, къде и за коя дата smile Може да помогнем smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 26, 2015, 21:49:07 »

Ние не сме имали проблеми с музиката, купона си ни вървеше супер но приключихме към 1 pardon
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #167 -: януари 26, 2015, 22:52:24 »

idinka, на мен пък те ми отговориха първи днес (Централ Парк), но ще изчакам да видя за Берлин като  ми отговорят дали са свободни за нашата дата. Като че ли повече ми се иска да сме там...
госпожица, благодаря ти отново  give_rose
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #168 -: януари 26, 2015, 23:36:30 »

Winter_sun и двата ресторанта изглеждат хубави, но Берлин ми допада повечко. girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 27, 2015, 08:34:38 »

Берлин е суууупер, особено ако сте не повече от 80 човека. Много красив, семпъл, почти не се нуждае от украса, само свежи цветя и толкова... Супер столове, които не е нужно да обличаш в тъпите калъфи (мразя ги). На мен лично от Берлин ми отговориха след 3 дни и то дори изпратих втори път имейл с въпрос, до колко време ще получа отговор, защото се поизнервих от чакане. Получих имейл с отговор, но без прикачен файл хйаха Както и да е накрая се разбрахме и се видяхме с Елена, която ми се стори добър професионалист, леко фамилиарничеше в повече и се държеше една идея по изкуствено.. Най-тъпото беше, че приятеля ми закъсня и трябваше да се върнем в ресторанта, за да го видим пак, понеже говорехме на Лоби бара и с 100 уговорки ни пуснаха понеже Г-н Д.П вечеряше, имаше моля ви обаче по-тихичко и т.н Хотелът е пълеен и с охрана съответно, заради това че той го използва като свой дом smile  danceg danceg
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #170 -: януари 27, 2015, 09:50:05 »

Ооооооо, г-н Д.П.  angry Надявах се да не е истина това за него... Уби ми се желанието като че ли... nea Охрана, циркове, все едно сме пак в зората на демокрацията.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 27, 2015, 10:05:39 »

Cerise , какъв ресторант търсиш, къде и за коя дата smile Може да помогнем smile
Шумен е мястото, датата е - септември. Тъй като ще бъде само ресторант, без други церемонии, може да варира. А това което търся, е стандартна достатъчно широка и добре вентилирана зала, всъщност трябва да е хотел-ресторант. Защото не съм от града и цялото действие - гримиране, прическа - за мен, шаферките и мама и "взимането ми" ще се случат в хотелски стаи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 27, 2015, 10:15:21 »

winter_sun , истина е, по анцуг и тениска с охранители. На мен първо пред входа на хотела и рецепция, ми направиха впечатление няколко човека със слушалки и т.н, но после го видяхме и него самия с останалите. Иначе е яко, поне сватбата ще е охранявана smile Бих се притеснявала само да не реши, че му е прекалено шумно и да направи проблем, но то важи и за останалите гости на хотела, а както казват другите булки, чиито сватби са били там не е имало проблем. При мен, обаче е изключено сватбата да приключи в 1ч., освен ако не ни подтикнат към това smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 27, 2015, 15:13:01 »

winter_sun , истина е, по анцуг и тениска с охранители. На мен първо пред входа на хотела и рецепция, ми направиха впечатление няколко човека със слушалки и т.н, но после го видяхме и него самия с останалите. Иначе е яко, поне сватбата ще е охранявана smile Бих се притеснявала само да не реши, че му е прекалено шумно и да направи проблем, но то важи и за останалите гости на хотела, а както казват другите булки, чиито сватби са били там не е имало проблем. При мен, обаче е изключено сватбата да приключи в 1ч., освен ако не ни подтикнат към това smile
Този човек /КОЙ  bad/ не е гост на този хотел.
Ресторантите му, магазините му, лафките му...
Не, благодаря. По чисто морални съображения.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #174 -: януари 27, 2015, 15:20:18 »

По време на сватби никога не е имало проблем с музиката, никога не е имало охрана и въпросният не много лицеприятен представител на съвременната ни крадлива власт изобщо не се мярка там. Но все пак  хотела явно е негова собственост, това е факт. Има достатъчно места за сватбени тържества, съвсем спокойно може да пропуснете този хотел, ако изнесените факти не ви харесват. Лошото е, че за повечето ресторанти в района от Бояна до Симеоново , също има какво да се каже относно собствениците и парите с които са строени. Няма как да икономисваш от закуските и да построиш хотел за милиони и то на апетитно и скъпо място. Да не говорим за факта, че тези хотели изобщо не функционират, защото в този район туризъм няма, остават само сватбите и единичните посещения за вечеря с любовницата smile
« Последна редакция: януари 27, 2015, 15:22:14 от Deliysky » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 27, 2015, 15:22:57 »

По документи собствениците са други, дори преди време съм работила в техен хотел на Златни пясъци (Берлин Голдън Бийч). Не знам каква е тази история с господина и живуркането му тук, но не казвам, че ще провали нечия сватба, просто ми е странно и по-скоро неприятно smile
Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #176 -: януари 27, 2015, 16:59:16 »

Здравейте!
Аз също съм кандидат булка и тепърва навлизам в дебрите на организирането на сватбено тържество. Набелязала съм си няколко ресторанта, които ми харесват и са свободни, но се затруднявам в избора. Трябва да се съобразят тооооолкова много неща, че тотално се обърках вече. Засега комплекс SkyWay в кв. Симеоново ми е фаворит, но четейки темите тук ми прави впечатление, че не е особено предпочитан от бъдещите булки. Та се чудя защо smile Вие имате ли някакво виждане по въпроса? Били ли сте на сватба там? Ще се радвам, ако някой сподели как е обслужването, храната и въобще всичко, за което се сети. Благодаря!
« Последна редакция: януари 27, 2015, 17:03:27 от FuSTuKa » Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 27, 2015, 17:04:18 »

Здравейте дами,
и аз като FuSTuKa съм кандидат булка (без определена дата), но тъй като се очертава сватбата да не е в моя град, а в Казанлък и събирам мнения за заведения.
разгледах някои хотели и ресторанти в Казанлък и попаднах на 2-3 които ми направиха впечатление.
Ако някой има мнения за тях ще може ли да ги споделите. Става въпрос за:
1. хотел Казанлък (ресторанта)
2. Лятна градина Ориент
2. Плаза хотел

Благодаря ви smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 27, 2015, 17:15:41 »

FuSTuKa , сватбата на Мариолка е била там, виждала съм снимки и е било супер. Ние просто по-рано харесахме ресторант и не стигнахме до там да го видим smile
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #179 -: януари 27, 2015, 17:51:16 »

Deliysky, ти бил ли си там на сватба? Имам предвид дали от собствен опит знаеш, че като стане 23ч. не ти дръпват шалтера. Защото alexandrova_90 каза, че при разговора си с управител на Берлин, са й казали, че музиката се намалява с 15-20 % след 23ч. Аз споделих това с нашия ди джей и той беше много учуден как точно изчисляват процентите  blush  А колкото до това колко точно е неприятен въпросният човек, дори няма нужда да го коментираме  bad
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines