Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 08:08:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 148120 пъти)
 
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #120 -: януари 15, 2015, 16:05:27 »

Аз съм си отбелязала да видим "Царско село". Градината изглежда много хубава, едва ли ще има кой да прави проблем за музиката..След репликата на един познат, че "там е само за паралии, че няма каде иначе да си хвърлят парите" подсъзнателно реших, че ще се разочаровам ако ми хареса пък куверта дойде в повече. Но щом Tinkata казваа, че е прилично отново го връщам в списъка!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 15, 2015, 16:10:25 »

Не,  Tinkata, като цяло съвсем забравихме, дори не сме коментирали... Ще пусна запитване и ще отидем да погледнем, а през това време ако някой има преки впечатления от сватби, може ли да каже?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #122 -: януари 15, 2015, 16:14:30 »

А този в Уго как е хотела? Кабу май се казваше. Друг вариянт видях при ХИТ в Младост са отворили хотел, но там е малко подалеч.

Царско Село е в Червено, на мен това ме спря честно

Експото е добър, но имай на предвид че залата е на втория етаж, гостите ще трябва слизат един етаж надолу да пушат, което означава празна зала през повечето време.

Мое предложение, Макси на Симеоновско, идеално място за големи сватби!
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 15, 2015, 16:17:45 »

Кувертът е 50-55 лв., оувъртайм е по 100лв. на час, няма ограничение до колко часа да приключи тържеството (в доста от хотелите има такова). Има малък параклис и може направо на едно място да е и църковният брак, и изнесеният ритуал на беседката примерно (като се доплаща разбира се). Поне според мен са нормални цените там, иначе и аз живеех със заблудата, че е "скъпарско". Имам близки, които миналата година бяха на сватби там и казват, че всичко е било на ниво  good

В розово е залата, не е червена, като между другото снимките в нета са доста нереалистични откъм цветове, та е хубаво на място да си се види smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 15, 2015, 16:29:53 »

Ох, благодаря ти... добре, че ме подсети smile  Bravo
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 15, 2015, 19:10:03 »

mariola85 благодаря за предложенията, мисля, че и Кабу е удачно като местоположение (за него не се бях сетила)  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 15, 2015, 19:12:43 »

А този в Уго как е хотела? Кабу май се казваше. Друг вариянт видях при ХИТ в Младост са отворили хотел, но там е малко подалеч.

Царско Село е в Червено, на мен това ме спря честно

Експото е добър, но имай на предвид че залата е на втория етаж, гостите ще трябва слизат един етаж надолу да пушат, което означава празна зала през повечето време.

Мое предложение, Макси на Симеоновско, идеално място за големи сватби!

Моля те има ли как да пуснеш линк с някакви снимки, излизат ми някакви снимки на сладкарница или как да кажа... ???  blush blush blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 15, 2015, 19:14:27 »

Също не знам кой каза, че е избрал Равно поле, може ли да дадете информация за куверт и цена на нощувката?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #128 -: януари 15, 2015, 19:20:41 »

Моля те има ли как да пуснеш линк с някакви снимки, излизат ми някакви снимки на сладкарница или как да кажа... ???  blush blush blush
http://www.maxisofia.com ето това е, това е комплекс Макси
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 15, 2015, 19:27:42 »

Ох, аз от всички коментари преди си мисля някъде в симеоновО, гледам излиза нещо супер тъпо и викам, а бе аз ли съм смотана ... Хаха мерси!!! Wink
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 16, 2015, 11:17:36 »

За Равно поле - вижте в сайта им. Имат подробна оферта с куверти, цени за украса на столове и т.н. Поне за ориентир мисля, че ще свърши работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 16, 2015, 11:25:36 »

Доста отдалечено идва, предвид на това че искам и църковен брак в същия ден.. Струва ми се достакато крайна сума, особено с частта 250лв/час оувъртайм... и куверта не е нисък, а не включва някаква украса, доколкото видях, пък и гостите или трябва да ги превозим или да вземем нощувки там... Много е красиво, иначе smile  Bravo
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 16, 2015, 12:56:09 »

Аз съм на същото мнение. За тези цени може да се направи сватба извън София и да се покрият всички нощувки. В Равно поле видях, че иамт такса за внасяне на алкохол на човек и доста други.
Активен
ann_pp
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #133 -: януари 16, 2015, 21:29:53 »

Здравейте от мен,

Тази година ми предстои сватба и с годеника ми търсим усилено нашето място. За сега сме разглеждали главно в провинцията, но нито един комплекс не ни е грабнал. Сега сме решили да разгледаме ресторанти и хотели/комплекси в София. Можете ли да ми препоръчате място?

Изискванията са ни да има възможност за изнесен ритуал в градина, ресторантът да е просторен, да събира 100 човека и ако може да е без колони в средата на помещението smile Цената на куверта да е 50-70 лв. Мислим утре да се разходим до Овалната зала на ресторант България и Експо хотела на Цариградско.

Благодаря ви предварително smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 18, 2015, 11:16:50 »

Ох, момичетааа, вчера ходихме до Панорама на Парк хотел Москва... От асансьора една задушлива миризма, вътре имаше някакво мероприятие и миришеше на салата (ужасно), а бара, който се намира на входа  Oh my ... тооолкова соц... С приятеля ми се спогледахме и в един глас "трябва да плащат много добре за фотограф" понеже на снимките излгеждаше ок...  crazy Вече почти се отчаяхме, в понеделник имаме среща в Суит хотел, но на мен по снимките не ми е най-любимото място... И след това ще трябва да се опитаме да постигнем някакъв консенсус с Тера, понеже това определено е мястото, което ни грабна  cray cray cray

ann_pp за Експото на Цариградско от моя позната зная, че е ок като ресторант, тъй като и ние търсим място за сватба със същите условия, но в отговор на запитването ми ни изпратиха супер непрофесионална оферта, куверта е към 60лв, нищо особено, като сложиш допълнителните такси и т.н ще излезе дооооста над 70лв. мога да ти я пусна на лично, ако искаш smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines