Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 15:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 146158 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #90 -: януари 05, 2015, 15:59:45 »

...... Харесва й стилът на Вега, като куверти до към 45-50 лв. Харесва й и Арена ди Сердика, но й било скъпо там (не знам колко е там)...

Като Вега на визия и цени е Феста. На цена до 50лв има много ресторанти в София. Принцес - има 3 зали, малката е точно като за тях, Интерпред - един супер коректен ресторант, но визията е друга smile Ако търсите приемлива цена и добро качество Флауерс и Акорд са местата. Куверт около 34лв и добро обслужване.има и много други места, нека девойките да споделят всяко от тях с куверт до 50лв.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #91 -: януари 05, 2015, 20:03:56 »

А, да, аз веднага се досетих, че е номер, но пък от друга страна наистина гледам, че доста неща са заети през септември. В крайна сметка окончателно се спряхме на Берлин парк smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #92 -: януари 06, 2015, 01:50:59 »

Берлин Парк и Каза Бояна също отговарят на визията сходна с Вега но вторият предполагам ще е над посочения бюджет.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 06, 2015, 15:35:34 »

Благодаря ви! Ресторантът е капариран, диджеят запазен, фотографът трябва скоро да получи парите от капарото по сметката си, гримьорът/фризьорът също е запазен smile Организирахме сватбата за два дни.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #94 -: януари 06, 2015, 16:28:48 »

В крайна сметка кой ресторант избра? smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 06, 2015, 16:30:44 »

Момичето капарира Централ форум...тези, които искаше, бяха заети....
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #96 -: януари 06, 2015, 17:11:42 »

Здравейте бъдещи булки!
Включвам се и аз  smile! С годеника ми живеем в Мюнхен и трябваше да организираме всичко по празниците в краткото време, през което си бяхме в София. Сватбата ще е на 05.09 на Равно Поле. Църковната церемония ще бъде преди гражданската (много удобно) в манастира, който е в непосредствена близост до голф игрището. Ще има изнесена церемония на градинката отпред със саксофон, флейта и клавир.

Dj-ят е Стоян Петров (капариран), фото - Гого Кехайов. За видео сме се спрели на Ана Попова, чакаме да ни изпрати договор за депозит.

Ами май това са най-важните неща, остава приятната част по организацията като рокли, декорация, сватбен танц и пр. danceg danceg danceg


Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #97 -: януари 06, 2015, 17:44:08 »

Браво за организацията и за професионалистите! Ние бяхме със същите хора (само ДЖ ни беше Хорхе)

Ресторанта съм чувала само хубави неща - за колко хора е горе долу?
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 14, 2015, 11:40:05 »

Някой може ли да сподели мнение за Метрополитън и Арена ди Сердика? И двата ни харесват много и не можем да изберем. Всеки ден преглеждаме офертите и коментираме плюсовете и минусите ... и не можем да решим. crazy
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #99 -: януари 14, 2015, 14:25:17 »

Метрополитън Милото е бил на сватба и не е очарован. Аз гледах видеото и също не съм във възторг от разположението най вече, но може би е по- скоро заради самата сватба...

Накратко - няма много място за хорА - трябва да се минава през стълби за да се извие хоро или танци, мястото за пушачите е много далече - милото каза че поради тази причина половината сватба били навън, защото каза че поне по 5 мин им е отнемало да стигнат до мястото за пушене и поне още 5 да се върнат - с 5 мин цигара - милото каза, че редовно масите на гостите били празни и много гости изпуснали части от ритуалите именно защото не са наблизо , за да видят и да се върнат ... Като храна каза че му е харесало, но е било на бюфет (предполагам това си е избор на младоженците) и много са се бутали хората,заради "бабите" дето все си мислят че ще свърши (това пак си зависи от гостите , не от ресторанта). Иначе знам че на двойката тортата е била от там и много красива изглежда на видеото, казаха че е била вкусна... като цяло младоженците са били много доволни

Най- добре отиди и провери, може би моето са впечатления от самата сватба не от ресторанта...
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #100 -: януари 14, 2015, 14:55:40 »

Здравейте! От известно време и ние се оглеждаме за ресторант в София, разпитваме наскоро бракувани приятели как са се справили с тази задача. Предпочитаме градина (открита или остъклена), но след като прегледах няколко форуми по темата, се оказа, че има проблем с музиката за вечерните сватби и живущите около въпросното място. Насочили сме се за сега основно към Парк Инн. Някой може ли да сподели мнения за мястото и обслужането, както и други подходящи предложения. Планираме сватба около 80 човека.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #101 -: януари 14, 2015, 15:47:18 »

В Овча купел в непосредствена близост до Р-т Фантазия има ресторант с градина (мисля, че се казва Александрия, но това не е Александрията до летището). Градината не е нещо особено, ресторанта не е скъп, но не е и луксозен. С повечко украса може да стане уникално smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 14, 2015, 15:51:05 »

Някой може ли да сподели мнение за Метрополитън и Арена ди Сердика? И двата ни харесват много и не можем да изберем. Всеки ден преглеждаме офертите и коментираме плюсовете и минусите ... и не можем да решим. crazy

Фризьорският салон, който посещавам се намира в Метрополитън, не съм чувала положителни коментари за сватби там (Не са и много като брой). Става за фирмени партите, има супер кухня (поръчвали сме си за хапване от там, докато сме били в салона), но за сватби няма много добри отзиви. Разположението на залата, мястото за пушене, по-скоро разгледай и други места. Разбира се накрая решението си изцяло ваше smile  good
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #103 -: януари 14, 2015, 15:52:59 »

Благодаря за предложението. Ако ресторанта е това http://www.hotels-bg.com/alexandria/restaurant.htm не мисля, че би ни свършило работа. Планираме сватба за около 80 човека, така че Ресторант Александрия разполага със салон с 90 места и 10 места, разположени в градината. ме отказва.  sad
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #104 -: януари 14, 2015, 16:11:57 »

Точно в същия ресторант градината се преобразява по време на сватба и нещата са съвсем различни. Отидете на място и проверете, снимали сме сватби за 90 души в градината smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines