Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:24:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 146098 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #315 -: февруари 01, 2015, 14:58:13 »

Аз се отчайвам, знам, че звучи идиотско, ама нищо не ми грабва окото. Скай не ме кефи, че няма хотелска част, Експото е далече, Сюит има грозен мокет, гледах още десетки други на снимки и нищо не ми харесва, направо...ми се реве. Ще стана и аз една брайдзила и това си е. Знам, че има много хотели, но са толкова малко с хубави зали, с хотелска част и с градина, чее...Трябваше да помрънкам някъде, че мъжът не ме разбира.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 01, 2015, 15:04:20 »

dreamcometrue88 Обмисляли ли сте вариант Тера? Няма мокет, прекрасно е местенцето, аз ако не бях такъв инат със сигурност щяхме да сме там smile

Cerise, шефа ми и управителката са супер близки приятели, провеждат се сватби и е хубаво, но мен не ме грабна. По мнения на хора присъствали там е ок като цена/качество.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #317 -: февруари 01, 2015, 15:07:14 »

Тера ми е болната тема, просто сме много малко хора за там, иначе ми беше мечта голяма (но пак няма хотелска част де)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 01, 2015, 15:16:33 »

Е както коментирахме, това с хотелската част далеч не е непоправим момент.. Просто трябва да си подредите приоритетите.. За нас беше важно отношението и професионализма на персонала, кухнята, естествено цената и какво е включено в куверта и това да се чувстваме обгрижени и че ние сме най-важните. Все пак, както са казали хората "Който плаща, той поръчва музиката".. Помислете и спокойно ще намерите мястото  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 01, 2015, 15:37:38 »

За малка сватба вижте Арена Ди Сердика http://www.arenadiserdica.com/bg/pages/restorant-s-gradina-v-sofiya-centar.html#.VM4rjWisXfc много им е достъпно менюто като цени, разположението е супер удобно (като изключим паркиране), а нямат градина, но може да се направи много красива и различна церемония сред руните  pardon
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 01, 2015, 16:10:16 »

Хотел Феста на бул. България организира сватби. Куверт от 55 лева, възможност за изнесен ритуал на терасата на ресторанта на 2 етаж с изглед към Витоша или във фоайето на хотела.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #321 -: февруари 01, 2015, 20:06:35 »

Ходихме сега да го погледнем Фестата, ама не ме грабна, тъмно е и има найсе колони.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 01, 2015, 22:09:09 »

Вече много бледи спомени имам как точно изглеждаше. Питам защото си го бях харесала за бала и тогава си казах, че в него ще се оженя. Та ей така... от любопитство. Разбира се, сега ситуацията ми е коренно друга. girl_wink
Активен
ina_simeonova
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #323 -: февруари 02, 2015, 23:03:00 »

Здравейте момичета,

не правете компромис с мокета, защото на снимки се набива само той!!!!!!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #324 -: февруари 03, 2015, 03:25:49 »

Момичета, в София има много ресторанти за сватби, защо след драмата с Берлин се спрягат само 2-3 ресторанта и виждам, че зацикляте? Обобщете какво точно се търси и в кои райони на София, за да можем с колегите да ви изготвим един бърз примерен списък.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 03, 2015, 08:16:49 »

Deliysky , явно нещо като обстановката в Берлин, стилен изчистен ресторант с куверт около 50-60лв, а като разположение... пак в тоя район хахахах
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #326 -: февруари 03, 2015, 08:58:03 »

Аз не зациклям, прегледала съм десетки ресторанти и нищо не ми харесва. Искам нещо светло, просторно, стилно, да не е цигания от цветове, с хотелска част и градина/тераса за изнесен ритуал. По възможност да има паркинг и да е на удобно място, ама това са вече детайли. И няма, всички са криви, грозни, шарени или тъмни като катакомби. Изчетох последните 3 теми и прегледах всички ресторанти. Засега сме били във Фестата и в Скай Уей, днес ще ходим в Зест да гледаме, а и се надявам от Берлин да ми се обадят както обещаха.

А иначе съм прегледала в нета:
Аякс, Силвър Хаус, Бест уестърн (и двата, колебая се дали да ходя на място в този в Експото), Арена ди сердика, Каза Бояна, Атлантик, Холидей Ин, Грийнвил, Парк хотел москва, Вега, Акорд, Шато, Лебед, Тера и други :-)))
« Последна редакция: февруари 03, 2015, 09:04:59 от dreamcometrue88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 03, 2015, 09:42:04 »

dreamcometrue88 Идете до Експото, нали Зест не ти харесваше, или се бъркам? Експото на Цариградско е с красив ресторант, не знам какъв ви е бюджета, разбира се, но кувертите са 55-60 лв (без украса), което е горе долу стандартното  good

А колкото до това, че се въртим все около едни и същи... И аз в началото гледах и се коментираха само 4-5, викам си, а бе в София има 8924289374392 ресторанта, няма как да се въртят около едни и същи. Е да, ама не, като започнах да разглеждам избрах 10 по снимки, като съобразих с капацитета - останаха 7, като отидохме на място остана 1-2... Така, че разнообразието е за по-непретенциозните.. smile Или са много тъмни, или имат лоша кухня (важно е менюто ми да не е шопска салата и кебапчета!!!), или имат кофти организатори... куп глупости.. накрая пишеш + и -.. Идеалното място е доста размито понятие... 

Аз и на Берлин доста кусури му виждам, така че... За някой неща ще трябва да се примириш, иначе започвайте да строите мечтания  blum smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #328 -: февруари 03, 2015, 09:46:52 »

Зест не ми харесва по снимки, но ще ида да го видя все пак, и в Експото ще ида. Почвам да си мисля да резервирам Скай и някакъв хубав хотел наблизо за взимането/гримирането ит.н., ама ще го мисля като ги видя тия двата :-)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 03, 2015, 10:01:37 »

За снимките, казах че дори не исках да го гледам Зест,.. Но, както и да е, ако не го бях видяла за мероприятие, също едва ли някога щяхме да сме там.. Но го усетих 100%

Ако не си усетила Скай като твоето място от първия път .. не знам, при нас беше любов от пръв поглед, дори не забелязах мокета, излязохме говорихме 2 часа отпред в "лобито" пред ресторанта и по едно време й викам на Славяна, а бе на снимките имаше един ужасееен мокет и сега ли е там, тя вика ами върни се.. чак тогава осъзнах, че въобще не се забелязва в цялостната концепция, която беше направена в ресторанта..и тя ми каза, че много често им го казвали и дори се замисляли да го сменят.. викам на снимките е мега грозен, посмяхме се и продължихме, а като излизахме от хотела с приятеля ми се погледнахме и си казахме.. Намерихме го!.. Преди това мислехме да ходим до Тера отново и да се виждаме с другата организаторка, но дори не стана и на въпрос след като говорихме и разгледахме всичко в Зест...

Та мисълта ми беше... търси мястото, което да те грабне и да не ти се търси друго след него..
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines