Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:19:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 146051 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #270 -: януари 30, 2015, 11:11:24 »

opice, а има ли някакво ново инфо за хотела? Ох, бележката не е в мен за платеното капаро, тр да ида до вкъщи и аз да я взема евентуално...Ще им звънна след час.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 30, 2015, 11:13:56 »

dreamcometrue88, аз говорих с Десислава Василева, която каза, че не се знае абсолютно нищо. Не са ми искали бележка, поне засега (все още не съм ходила лично), но те си имат списък кой на коя дата е.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 30, 2015, 11:22:34 »

opice, Малко Offtopic , но вие ще имате ли църковен брак?
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #273 -: януари 30, 2015, 11:23:58 »

Опис, извинявай, днес ли говори с нея, щото не си вдига телефона и да не ми върти номерца. angry
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 30, 2015, 11:31:28 »

dreamcometrue88, да, днес, даже тя направи справка и ми звънна обратно, за да се уточним за връщането на капарото.
 alexandrova_90, да, ще имаме венчавка, после изнесен граждански ритуал и после хорца и танци-манци Wink
Активен
liolio
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #275 -: януари 30, 2015, 11:47:01 »

И аз се звъннах в Берлин. Уговорихме се, че във вторник ще ми се обадят за подробности относно ресторанта и евентуално да се връща капарото. Намекнаха ми, че "хотела не работи по технически причини, не други", което аз тълкувам като "има шанс да заработят отново".
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 30, 2015, 11:49:04 »

opice, Просто ми е интересно това с локацията, понеже каквото и да все ще се стигне от точка А до точка Б. Нашия апартамент е в Овча купел например, където ще бъда аз. ММ тръгва от студентски град, там живее негов приятел и ще бъде при него, идва до мен, църквата ще е или Св. Параскева, или Св. София (по-скоро клоним към първата) и след това отиваме в Студентски, където се намира Сюит.. В крайна сметка поне няма да имам разходка и до общината, което не прави обиколката за гостите безкрайна, а църква-ресторант.

Не ми се струва притеснително, но може би защото само 30 от гостите ни не са от София... знам ли  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 30, 2015, 11:49:59 »

И аз се звъннах в Берлин. Уговорихме се, че във вторник ще ми се обадят за подробности относно ресторанта и евентуално да се връща капарото. Намекнаха ми, че "хотела не работи по технически причини, не други", което аз тълкувам като "има шанс да заработят отново".

Не разчитай, причините са по-скоро физически, отколкото технически smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #278 -: януари 30, 2015, 11:55:44 »

И аз се звъннах в Берлин. Уговорихме се, че във вторник ще ми се обадят за подробности относно ресторанта и евентуално да се връща капарото. Намекнаха ми, че "хотела не работи по технически причини, не други", което аз тълкувам като "има шанс да заработят отново".

Хич не им вярвам, ама хич...какво значи технически причини, пък и да заработи няма да седим и да чакаме, я...може ли да им се има доверие?

И аз току-що звъннах и чакам да ми върне обаждането уж да питала някого дали и кога можело да ми върне парите. Изобщо при тая излагация няма да разчитам на чудо.
« Последна редакция: януари 30, 2015, 11:57:32 от dreamcometrue88 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #279 -: януари 30, 2015, 12:10:05 »

opice  В центъра се сещам само за Гранд Хотел София като хотел с градина за изнесен, но до миналата година нямаше много хубави отзиви за него... Не съм проверявала лично и не мога да твърдя, но си струва да го провериш. Иначе се сещам и за Парк хотел Витоша като вариант....

плюс тези за които писах в предишен пост...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 30, 2015, 12:20:03 »

Гранд Хотела е многоооо тъмен sad

П.С Също е добре да има предвид, че хотелската част има стаи, дори непосредствено до ресторанта, ако не се лъжа, т.е няма изолирани 1-2 етажа, за да не пречи шума и има голяма вероятност от проблеми. Иначе не знам какви са били предишните отзиви за там, кухнята им според мен е супер..
« Последна редакция: януари 30, 2015, 12:22:20 от alexandrova_90 » Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 30, 2015, 12:52:08 »

Аз съм присъствала на сватба в Гранда и като цяло е много красиво - хареса ми изнесеният ритуал на терасата, храната беше много вкусна, обслужването перфектно, минусите за мен бяха много малкия дансинг и Г-образната форма.
Други, за които се сещам са ресторант "Враня" в хотел "Рила" и "При орлите", но за тези места нямам лични впечатления.
Била съм на сватба и в хотел "Принцес", кувертът е около 50 лв., но залата е голяма и мисля, че под 150 човека ще изглежда празно  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #282 -: януари 30, 2015, 13:45:51 »

В центъра се сещам за другия Бест Уестърн Сити, имат малка градина за изнесен ритуал. (Малка е обаче)  Враня е най големия ужас който някога съм виждала през живота си. Тръгнахме си потресени от там от една сватба, то не бяха скъсани калъфи и изгорени от цигари покривки, миришехме на манджа, сервитьорите ни вдигаха пълните чинии докато ядем, буквално от ръцете ни ги взимаха  shok
Съвет обаче, отивайте навсякъде за среща не знаете къде ще е вашето място!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #283 -: януари 30, 2015, 13:54:35 »

И на мен от Берлин ми казаха, че във вторник ще ми обадят, за да се разберем за връщането на парите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: януари 30, 2015, 13:54:56 »

Аз съм жив пример за думите ти, mariola85. Така, че напълно подкрепям, отидете и вижте повече места...
opice, Вие Берлин директно ли го харесахте?  shok
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines