Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 146086 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 21, 2015, 13:59:17 »

Здравейте момичета smile  new user
Нова съм в групата  pleasantry и като цяло след като се поразходих из сайта и форума виждам, че ще ми е доста от полза.
Още не е определена датата за щастливото събитие, но аз като една добре организирана жена искам да си проуча нещата о време и да съм по подготвена когато г-на се накани и каже: "айде давай сега да мислим дата"  crazy
Малко съм притеснена от към място за сватбата, тъй като младоженеца е от Казанлък и там ще се проведе сватбата, а аз нямам никаква представа за подходящ ресторант, хотел или иначе хубаво място, в което да прекараме и направим едно хубаво празненство.
Та молбата ми е: моля ВИИИИИ насочете ме   help
Благодаря предварително!
Хубав ден
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #151 -: януари 21, 2015, 14:31:33 »

Момичета да ви се похваля намерих си ресторант и го капарирах!!! Става въпрос за хотел Вега. Много е красив отвътре и управителя ми се струва доста на "ти " с нещатата!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 21, 2015, 16:07:37 »

idinka Поздравления  Bravo И ние сме така, утре капарирам Суит - Ресторант Зест  yahoo Дано всичко да е наред при всяка от нас  chee chee Good luck Good luck
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #153 -: януари 21, 2015, 17:47:25 »

Мерси alexandrova_90  danceg да побързайте , че много дати вече са заети . Ти мойто беше голямо търсене докъто не намерих подходящия girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 22, 2015, 22:51:07 »

Капарирахмеее... Имаме си ресторант  yahoo yahoo Една задачка по-малко.... Заемаме се с Дж, Фото, Видео, Църква..Община.... Уоуууу chee badgirl
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #155 -: януари 25, 2015, 13:42:56 »

Може ли да помоля за малко помощ? Става въпрос за Берлин Парк Витоша. Някой знае ли колко горе-долу е куверта и какво включва? И другият ресторант е Централ Парк Хотел. Там видях кувертите, но ме притеснява как изглежда след ремонта? Ако някой е организирал там сватбата си, или е виждал как изглежда мястото украсено за сватба, ще съм много благодарна да сподели.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 25, 2015, 14:58:16 »

Мога да дам мнение за Берлин. Куверта е приличен към 50лв. Менюто е хубаво, няма такса за внасяне на алкохол, а оувъртайма е 150лв/час. Ресторантът е много красив, изчистен, но за 100човека, какватп е нашата бройка ми се струва много тясно! На въпроса ми дали ще има проблем с музиката след 00ч., заради хотела ми каза "Ами към 23ч намаляваме музиката с 15-20%, но повечето сватби приключват до 1ч." Ние определено искаме да сме сигурни, че ресторанта не ни ограничава за музиката и затова се отказахме категорично. Мога да ти пусна офертата им по имейл, ако искаш smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #157 -: януари 25, 2015, 15:42:14 »

Ние ще бъдем в Берлин, ама капарирахме преди да се сетя да питам за музиката...дано няма проблем. И да я намалят малко ще го преживея. Иначе вътре е много хубаво и има 2 варианта за изнесен ритуал, закрита и открита тераса :-)
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 25, 2015, 15:57:56 »

Ние бяхме в Берлин от 3 куверта ни направиха 1, че съм капризна girl_wink Хапките за коктейла бяха страшни и не сме имали проблем с музиката.
За около 70-80 души е супер, но за повече ще е тясно.

Обслужването беше на ниво,  едитствените ми забалежки са, че забавеха основното и че не можеха да правят коктейли за коктейла.
Иначе страхотно отношение на другият ден ни върнаха останалият алкохол,  торта и фигурките , за които иначе бях забравила.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 25, 2015, 16:00:09 »

Капарирахмеее... Имаме си ресторант  yahoo yahoo Една задачка по-малко.... Заемаме се с Дж, Фото, Видео, Църква..Община.... Уоуууу chee badgirl
Момичета, каква част от кувертите искат като капаро?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 25, 2015, 17:39:13 »

На места 500 лв, на места 1000лв(при нас беше така), на някой места 10%, различно smile
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #161 -: януари 26, 2015, 13:59:07 »

госпожица, понеже аз те питах за останалите неща, но съм пропуснала да питам за музиката, ще може ли да кажеш при вас как беше? Намалиха ли я, ако да, това попречи ли ви на купона и към колко часа го правят това?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 26, 2015, 14:04:59 »

Относно капарото според мен (и не само) трябва да бъде около 10 процента с стойността на каквато и да е услуга. При нас искаха 900 лв. при приблизителна крайна цена 6000, но успяхме да се спазарим на 700.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #163 -: януари 26, 2015, 14:41:41 »

Може ли да помоля за малко помощ? Става въпрос за Берлин Парк Витоша. Някой знае ли колко горе-долу е куверта и какво включва? И другият ресторант е Централ Парк Хотел. Там видях кувертите, но ме притеснява как изглежда след ремонта? Ако някой е организирал там сватбата си, или е виждал как изглежда мястото украсено за сватба, ще съм много благодарна да сподели.

Winter_sun и аз отначало се бях спряла на Central park hotel , много ми да падаше, но момичето, с което контактувах беше адски несериозна. Отговаряше на емайлите със закъснение или въобще не го правеше, на телефона пък да не говорим.

За капаро навсякъде ти искат 500 или 1000 лв, или пък 30% от сумата , което ти излиза все между 500-1000лв
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 26, 2015, 16:43:38 »

Благодаря за отговорите.
Аз днес за първи път звънях в ресторанта, който съм харесала и ми казаха, че датата ми е заета, съответно смених датата.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines