Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:07:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92956 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #90 -: октомври 13, 2014, 09:05:00 »

fiibi_bg , прекрасна снимка, ама есенна...
Няма не искам, няма не знам, зимата наближава. Wink
Аз пък си имам нова храненичка, чака ме всяка сутрин на покрива под прозореца на офиса. Как можа да е толкова грозна, голям късмет на животни вадя. Wink Мноого отдавна една съученичка ми беше подарила пиленце, което после стана кокошка Станка. Живя до дълбоки старини в центъра на Пловдив. Беше милата адски грозна и тя - някакви пера, преливащи в червената гама с черни петна, все едно, че е с брадавици и е келява. Хехе, Сияйна Жулиета Гагарин Ф...ва също не е красавица crazy....Ама то не може на човек да му са красиви и децата, и съпругът, че и домашните любимци, пък какво да говорим за снахите funnytooth
Ей, пак е понеделник, отгоре на всичко и 13-ти! Съвсем не ми се стои в офиса, пак ми се ходи някъде, но не зная точно къде crazy. Планирали сме едно ходене до Златоград в почивните дни. Много приказки чувам колко било хубаво, колко било интересно...Хвърлих едно око в Интернет и не мисля да се настройвам предварително и да имам огромни очаквания. Ако минем през Смолян поне ще видя най- прекрасната част на Родопите.


* 8.jpg (47.61 KB, 720x405 - видяно 152 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #91 -: октомври 13, 2014, 10:00:40 »

svekarva това за снахите изби рибата хахахахаххаахахахахахахаххах funnytooth

Здравейте понеделнишки и от мен... На мен пък деня ми почна много яко - две от старите ми колежки ги видях сутринта в новия ми офис на интервю... Оказва се че от както съм се махнала, много неща са тръгнали надолу и .. ами очертава се евентуално пак да се сберем старата дружина yahoo yahoo Много съм доволна. Направо си умирам от кеф smile Bravo Ако ги вземат на работа ще ми е супер - те са си моите мацки и най-много ми липсваха .

Уикенда мина и замина , но пък времето беше прекрасно. smile Разходихме се по парковете, купихме разни дреболийки (страхотни свещи си намерих за църквата) абе въобще , беше ме яд че свърши уикенда smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #92 -: октомври 13, 2014, 14:53:05 »

Хелоу и от мен  give_rose малко след обедно, но докато се разпиша навсякъде мина деня.


fiibi_bg снимката е разкошна, ох искам и аз там

svekarva не е грозна просто породата и е такава, балканска улична контейнерджийска  blum

milenkata ах че хубаво че се събирате тайфата  good ти ся от старите колеги ще каниш ли на сватбата? а от новите?

Аз този уикенд го излежах. ММ изчисти, спростря дрехите, качва ламинат до новия апартамент ходи три пъти до там. Не ми е гузно че лежа ама хич да знаете.    :LAUGHTER:Просто в този апартамент където сме сега не мога да чистя, на два етажа е не мога кофи и прахосмукачки да качвам нагоре надолу , перланята е на втория етаж, не мога да сваля дрехите по тесните стълби и са съм като принцеса, само вдигам краката да мине с прахосмукачката  girl_haha но пък всеки път като чисти казва ох трябва да си наемем чистачка   bqsnasym

ЧРД НА ПАТЕРИЦА НА ЕМИ!!! ЧАК ДНЕС ВИДЯХ!  banana banana banana
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: октомври 13, 2014, 15:35:38 »

mariola85, забранено ми е тряба да казваш, не не мога. Wink, че като идеш в другия апартамент да не забрави какво е казвал.
Хахаха, да, породата и е такава, ама поне уличните котки трябва да са черни или сиви, да не им личи мръсотията. Пък тази се измислила бяла почти цялата...
Миленката, провлачи крак, да не вземат сега да се женят и забременяват старите колежки Wink
Еми, кажи къде беше с тази синя рокля и какви подаръци получи?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #94 -: октомври 14, 2014, 09:21:27 »

хахахаххаах да може Свекс... ама се съмнявам - май крак повлачих само да сменят работата.

Иначе на въпроса на Мариолка - от новата работа само шефа ще каня, а от старата най-най близките ми колеги  - 4души с половинките им, които не сме спряли да се чуваме и виждаме , дори след като напуснах smile

Днес ми е много забавно - имам си нова колежка и трябва да я обуча smile Възложиха ми на мен, дето съм нова представете си smile Голямо признание, много ме зарадваха give_rose

Иначе не ми се работи днес, мързеливо ми е......
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 14, 2014, 09:27:26 »

Мариолка, мерси smile

Свекс, получих чанта за козметика, чанта коктейлна, книга ( от приятел който не чете, а е улучил и авторката и книга нейна, която нямам  shok  ) , парички и плюшена котка. Кумът като най- практичен, ми подари вино и бонбони- следствието беше че 2 дни закусвам бонбони сутрин beating pardon .
Със синята рокля- бяхме в един бар, билярд клуб, който ни е на пеша разстояние, а има и коктейли.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 14, 2014, 09:33:37 »

Добро утро!
Фийби, снимката е разкошна  heart heart heart, ти ли си я правила? Къде е това райско кътче?
Свекърва, в Златоград е много хубаво. Ако минете през моя роден град /Смолян/, отидете на планетариум, на поне никога не ми писва и много ми харесва да ходя. А котката е красива по свой начин. Аз много искам да си осиновя коте, но за сега няма как да стане.
Мариолка, сега ти се е паднало, почивай си максимално! Ние пък мъкнахме врати, че и ние почнахме да правим ремонт.
Миленка, дано да се съберете старите колежки, ама само да не дойде и онази, дето те ядосваше.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: октомври 14, 2014, 10:15:28 »

Привет!
Еми, нали не се сърдиш, че разпитвам за подаръците доста нетактично...Аз трупам идеи, щото пак се е задала Коледа, после РД-ни на личната и на майка ми снахите.
Котката отново ме чакаше, даже ми мяукаше, щом чу, че отварям вратата на стаята. Не искам да я свиквам, кой ще я гледа след мен януари crazy. Ама от нашата лигла остава доста храна, която за кучето на съседите е само една хапка и я нося тук. Има една коткарка колежка, трябва да ги запозная. Wink
Да я видите и в друга поза, на същото място. Май не е толкова грозна.....
ratatui , може пък като почнеш работа да те хареса някоя служебна котка Wink.


* IMG_2963.jpg (69.99 KB, 565x424 - видяно 136 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #98 -: октомври 14, 2014, 10:26:37 »

Еми у емоушъна ли ходи? брей много подаръци много чудо, въпреки че аз най-обичам парички и рокли да ми се подаряват  blush

ratatui какви ги вършиш ти напоследък, ходиш ли на практика?

svekarva не е чак толкова грозна, изглежда добричка даже, виж колко мило те посреща всеки ден  heart

Ох аз съм ядосана, днес станах в тъмни зори за да хода на преглед и накрая се оказа че лекарката ми е казала грешна дата и утре пак същото упражнение... ужас  beating
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 14, 2014, 10:37:33 »

рататуй, привет smile

Свекс, не се сърдя, хич. даже ако искаш мога да ти пиша в фб за подробности ако нещо те интригува.

Миши, авиото беше наистина олицетворение на истинските мъже в БГ. Такава емоция няма на света...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 14, 2014, 10:56:11 »

Еми, привет и на теб! Я каже как беше огненото шоу, сигурно е било много яко!
Мариолка, аз почти свърших, даже съм напред с материала, но не ми дават да свърша по-рано и съответно да се явя на изпит по-рано, а без правоспособност нищо не става, ходих на едно- две интервюта, ама никой не ме иска сега  sad, дано януари да се получат нещата.
Свекърва, дано! Много искам котка, ще й нося храна, ще я галя... Ще ми се да е у нас, ама няма кой да ми гледа, като отидем някъде.
Момичета, кажете какво готвите, че съм в дупка, имам чувството, че всичко готвено се повтаря и не мога да се сетя какво да сготвя.  GROAN
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 14, 2014, 11:03:19 »

Рат, страхотно беше, театър с гримирани актьори с музика!
Мариолка,  Емоушъна, да. любим ми е.

Свекс, котката не е грозна, особена е. кефи ме.

патладжани са ми се дояли , на лодки пълнени, във фурна.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 14, 2014, 16:04:24 »

Аз последно готвих картофена кремсупичка /уж за детето, ма аз си я изядох/ и таскебап с оризче за гарнитура. Пък тези дни си мисля за на Мариолка сиренявата супа. Те доста често я правят в млечната кухня! Като заговорихме за детска кухня, днес на мъниците им бяхя сготвили ориз с праз и ябълки. Видя ми се доста странно, но пък дребната си го хапна. smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #103 -: октомври 15, 2014, 08:59:03 »

Добро утро! smile
Аз сънувах кошмар със щипулки (на някой позната ли му е думата). И исках да проверя в съновника какво означава, но уви - нито съновник, нито гъгул знае думата "щипулка".  funnytooth

Вие как сте?

П.П. Намерих гооо! Казвало се щипАлка!  funnytooth

Желая ви успешен ден!
« Последна редакция: октомври 15, 2014, 09:06:04 от nadelina88 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 15, 2014, 09:01:46 »

Добро утро!
Неделинка, да не са щипалки някакви?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines