Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:38:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 93959 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #75 -: октомври 10, 2014, 10:50:44 »

Въх... уплаши ме... ще знам за напред ама ... това ми се ядеше give_rose

Благодаря
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 10, 2014, 11:04:13 »

Е Мариолка, те пък в тая статия са се поувлякли. Само за бактерии тук и там! Не е чак толкова страшно положението. Но е хубаво все пак да се знае дали бременната има имунитет за токсоплазмоза. Аз имам и смело си хапвам сурови меса и не ми пука.
А това за фреша направо ме разби!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #77 -: октомври 10, 2014, 11:11:30 »

Пънки да не разводнявам месечната сега с отчетни неща но токсоплазмата не е само при животните а и в плодовете/ зеленчуците, те затова предупреждават за фрешове, за суровото месо е по опасна листерията. Това са все пак 9 месеца въздржане от тази храна нищо страшно няма.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 10, 2014, 11:26:49 »

Свекс, гледала съм и преди Забраненият плод, ама него мога да го гледам по 1000 пъти, като Пепел от  Рози и като Сексът и Градът . blum

С тия сиренени супи и на мен ми се дояде, а чорби уж не ям. ША ви трепя. beating 8

Утре съм на авиошоу , а вечерта ще ходя за втори път да гледам огнен театър в руините зад Шератон. Уникално е. Обичам си града още повече, откакто намерих толкова безплатни мероприятия  Xixixi Xixixi Xixixi
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: октомври 10, 2014, 11:35:37 »

Е, за фрешове, приготвени навън става въпрос... Иначе всичко друго да минава задължително през термична обработка и не е толкова строга диетата. После остава навик, че и за децата има същите ограничения за храната. Хехе, първо да опитват мъжете, ако оживеят, тогава ние и децата Wink
Като каза огън Еми, булките в положение хич да не ходят и да го гледат, че после като родят червенокоси деца, да няма "не е мое, не е твое" Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #80 -: октомври 10, 2014, 12:44:04 »

Бременните момичета, пазете се, наистина и да добавя, мийте салатите мнооого хубаво. Като бях бременна умирах за салата, но не смеех, защото тука ги продават много натурални, целите в кал и ме беше страх дали ще ги измия добре. Като родих още в болницата се смлях от ядене на салата, пушена сьомга и сирена  tease
Еми, откъде ги изнамираш тия културни мероприятия, искам и аз, ама не ми се очертава скоро, изпусках летния фестивал тука, ще чакам догодина blum

Като чета за тези сериали, да ви кажа какво ме боли мене. Аз турски не гледам, ама ми се е догледал един така сочен латино сериал, много ме забавляваха навремето с припаданията и как серията свъра от типа "Анхела, трябва да те питам нещо"...тадададъм (драматичен поглед) и следващата серия започва с "Знаеш ли къде са ми ключовете за колата", при което Анхела въздъхва облекчено  funnytooth

Иначе сега гледаме с мъжо "Дневниците на вампира", ама нещо взе да ми става досадно. Преди гледах толкова много сериали, сега нещо ми писват бързо...старост-нерадост.
Отвреме на време успяваме да пуснем Нова през интернет и хвърлям по едно око на Биг брадър, ама честно казано ограничавам, защото имам чувството, че ми измират мозъчните клетки.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #81 -: октомври 10, 2014, 12:50:27 »

ахаххахах Alleksia и аз се бях затъжила за латиноамерикански сериал на Presenta! ей навява ми спомени, зима, топличко и в 5 часа на обяд вече тъмно навън, печката на дърва ропоти, баща ми хърка след работа, а  по телевизия Пинк ми почваха сериалите, заради тези сериали научих испански, понеже по нашите телевизии бяха със субтитри, а не озвучени. Когато записахме първи курс в ЮЗУ и записахме всички македонци втори език испански, преподавателката беше в шок, вика колеги вие от къде всички знаете испански  Yes
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #82 -: октомври 10, 2014, 13:05:47 »

Хехе, Мариолка, разби ме с тоя испански! Иначе явно и на мен явно от същите сантиментални спомени ми се е догледало smile
Иначе, докато ходех на работа преди да изляза в майчинство, накрая си казвах, сега само да излезна в майчинство и ще гледам Гала всяка сутрин. Да беее, досега за 5 месеца не знам дали ми се събират 10 пъти да съм гледала smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #83 -: октомври 10, 2014, 14:10:01 »

Еми какви са тея хубавини в наш'та столица , за които аз не знам? Сподели повечко инфо моля
smile

А за испанските сериали - наскоро засякох Розалинда и Есмералда по някоя от кабеларките и си ги гледах със страшен кеф.

А сега по същата кабеларка дават Трима братя , три сестри и Жената в огледалото... Права е  Alleksia за драматичната музика и дъъъългите погледи.  funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: октомври 10, 2014, 14:19:52 »

Що само там, в Дързост и красота също героините леко отварят уста и гледат умно Wink, докато минат рекламите и дойде време за следващата серия. Стари похвати, много ме забавляват и мен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 10, 2014, 14:40:32 »

Миленка, Алекс, добавила съм в ФБ разни културни странички и следя какво постват. Примерно Британският съвет, Френският културен институт. И после ходя.
Розалинда много ми харесваше като бях дете и Касандра де. blum blum blum

Мариолка, уби ме с тази ПИнк телевизия smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #86 -: октомври 11, 2014, 07:49:55 »

като говорите за сериали, като малка имаше един за сираче Селесте, смътно го помня, но ми е останало като хубав спомен
Ама аз нали съм си прасенце, на мен любимият ми сериал е за готвене, жалко че не даваха рецепти. Лорена се казваше момичето, но заглавието пак не помня и съответно пак е сираче. Изглежда си падам по сирачета
приятен ден мами.
Аз днес съм на фитнес
брата на моя има изпит за професионален инструктор и му трябват 4-ри човека да тренира, та ние с Тон се оказахме доброволци
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #87 -: октомври 12, 2014, 10:18:37 »

Цоп и аз в новата месечна темичка.
На вън наистина започва да си мирише на зима sad Сутринта преди работа целия град беше потънал в мъгла. Едната партида топли дрехи беше изкарана, но както спомена Свекърва май май ще се изкарват всички и окончателно ще се приберат летните.
Алекс и аз от много време искам да гледам някое сериалче, но все не остава време. Плъзнаха едни индийски тип Дързост и Красота  blum . От време на време хващам някоя серия и като цяло не виждам голяма развръзка в сюжета.
Еми как изкара на авиошоуто? Видях снимки, много добре изглежда, но може да разкажеш новини от кухнята Wink
Хубава неделя от мен.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #88 -: октомври 12, 2014, 12:14:36 »

Между другото, Миши, в петък си бях пуснала една от френските телевизии за фон и по обяд гледам пуснали Дързост и красота. Загледах се и какво да видя Брук и Ридж се женят за пореден път и тъкмо се зачудих за кой ли път и имаше прочувствена сцена между Брук и майка му, която й каза колко много трябвало да й се извинява, че не е подкрепяла връзката й със сина й и дадоха ретроспекция на всичките им сватби, та има няма 5-6 пъти са се женили  crazy

Зимата си идва май... Тази сутрин излизах на разходка с дреби и беше мноого студено, измръзнах чак, а сутринта като ставах да му давам да яде излязох малко на терасата и небето едно ясно-ясно и звездите блестят едно такова зимно smile

Хубава неделя и от мен
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 12, 2014, 14:38:38 »

Ох,че носталгично се почувствах с тези сериали.Върнахте ме в студенството ,когато имах Юность ,без дистанционно ,разбира се и се събирахме целият етаж от общежитието в моята стая да гледаме сапунки.Оттогава не намерих време за такова нещо.Зарибих се яко по д-р Хаус,обаче като един доказано нетърпелив Стрелец буквално го изгълтах за няколко седмици ,докато Явчето спи следобедният си сън.
Ние следобед се поразходихме до един водопад в околността ,Явор се изкефи много,той обожава водата ,а аз се пробвах да снимам.Ами трудно е да ви кажа,то Явор ли да гледам ,водата ли ,статива съм си забравила в другата кола,абе чудо.При цялото асистиране от страна на съпружеското тяло ей това изкарах накрая.

Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines