Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:43:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92943 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: октомври 06, 2014, 10:02:27 »

crazynelly за какво съжляваш?


Аз говорих с едни Бразилци, и там се оказа че гласуването е задължително. Представете си в тази огромна държава е задължително. Ако не гласуваш не можеш да си изкараш никакви лични документи. Не можеш паспорт да получиш, лична карта и итн. Имаш право да избереш никой на гласуването. Ако трябва да си извън страната в този период, трябва задължително да изкараш разрешително някакаво че си извън страната и било супер сложно, и повечето хора предпочитали просто да гласуват. crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #31 -: октомври 06, 2014, 10:29:20 »

Здравейте. Аз днес съм почивка и си пия кафето в леглото. Нали си работя в училище, имам 3-дневен уикенд.  danceg

Според мен хората трябва да гласуват, колкото и шмекерии да се правят, ако всеки стане и отиде да си пусне гласа, няма ДПС да има толкова депутати - 90% от турците гласуват, а те дори не могат да прочетат листата, циганите последно видях, че 65% от тях са гласували, не знам колко са били накрая. А общия брой гласоподаватели е под 50%, което е възмутително.  nea

Деница Звездица, какво правихте по нашия край, къде бяхте? smile

milenkata, аз изобщо нямам идея за какво става дума и не мога да ти помогна, ама чети по други форуми или се обади на производителя за съвет. Дано му хванете цаката.

mariola85, не си сваляй якето по цял ден и ще се прикриеш добре.  funnytooth

crazynelly , с това, че съжаляваш, че си споделила тук, пак показваш негативното си отношение към нещата. Я по-ведро, животът е песен, розов е, стига да имаме очи да го виждаме. Всичко зависи от нас! Всеки носи нещо на плещите си, ама от него зависи до колко ще му позволи да го пречупи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 06, 2014, 10:30:56 »

Привет.
Аз си гласувах, мъжа ми не можах да го накарам. дразни  ме...

Гледам че сте хванали темата с позитивизма. Има една приказка- "Мисъл- форма". Затова е хубаво да изразяваме предимно това което желаем да ни се случва. Отдавна се мъча да престана да ползвам думи като страх, ужас, болест и прочие. Вярвам  в силата на мисълта и силата на Вселената, като отговор. smile

И аз мисля че гласуването тр да стане задължително.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Наде, привет и на теб. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 06, 2014, 10:37:05 »

И аз гласувах. Вижда ми се редно. Мъжът ми никога не е гласувал. Негов си е изборът. А майка ми от години е на позицията на свекърва (без да е свекърва хихи  blum)

mariola85, както винаги много ме кефят постовете ти good


Аз пък напоследък съм подхванала Софи Кинсела и ми е една романтично и любовно 24/7.  heart

От миналата седмица се каня да ви питам - вие спортувате ли и какво?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: октомври 06, 2014, 10:46:31 »

pandapanda коя четеш на Софито, много обичам такива no brainer книги smile

Цитат
От миналата седмица се каня да ви питам - вие спортувате ли и какво?

мхм, вдигането на вилица и лажица към устата ми брои ли се? мускулите на ръката ми заякват страшно, вчера забелязах колко много прах има по кростренажора  angry
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 06, 2014, 10:49:08 »

Ние гласувахме. Естествено с отрицатлен вот. Просто на мен ми беше ясно, че ще се стигне до резултата от предните избори и пак ще се върнем в стартово положение.
За спорта....ох как обичах да спортувам. Преди да забременея първия път ходих на фитнес поне 2 пъти седмично. Пусто с детенце нямам време/и сили/.
Но живи и здрави след второто съм решила, че ще се влиза във форма и ще намеря и време и сили.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 06, 2014, 10:56:33 »

mariola85 миналата седмица свърших Can you keep a secret? и много ми хареса. На глас съм се смяла в метрото. Днес приключих I've got your number. Тя не ми е номер 1, ама все пак ми хареса. Аз мисля, че и преди съм го казвала - много държа да има хепи енд, не обичам да се сдухвам, заради измислици. Особено ако съм изчела три тухли и накрая да не съм доволна от края.
У нас един велоергометър е абстрактна закачалка - на рогата отпред ми стои закачена чантата и някой свуитчър, а седалката му е поставка за гребени. Преди ходех на йога и много ми харесваше, ама сега ме мързи да се завлека до там. Сега съм почнала пилатес е една много надъхваща от youtube, ама да видим до къде ще го докарам. Айде отивам да правя Day 3  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: октомври 06, 2014, 11:20:39 »

pandapanda, дано ако въведат задължителност на изборите да освободят от гласуване хора над 60, хаха. Поздрави на колежката /на майка ти/ Wink. Според мен, задължително ще се направи гласуването от страх, че някой кара хората да не гласуват и така да се променят процентите. Да се избегне чуждото влияние, с две думи. Дето се вика, даже по социалистическо време не беше задължително, макар този, който не отиде до урната жестоко да си го отнасяше...Е, докато не го измислят, ще си ползвам правото да решавам какво да правя, но в никакъв случай не е от мързел де.
Аз ходех на каланетика и се чувствах много добре. Обаче групата взе да става от много млади /ученички/ и някак ми падна гарда. Замислила съм се за паневритмия, ама пък ме е страх да не попадна на откачалки crazy, дето ще ходят живи при Св. Петър Wink Сега обикаляме парка със съпруга ми за около час всеки ден. Когато времето е лошо, ходим из Кауфланд или Лидъл, поне са ни близко и са големи магазини, та отнема пак около час обиколката. smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 06, 2014, 12:07:47 »

Здравейте на всички познати и непознати от една стара съфорумка  blum.Много време не съм ви навистявала, пожелавам ви усмихната и успешна седмица.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #39 -: октомври 06, 2014, 12:51:57 »

Здравейте и от мен. И аз като Мариола смятам, че щом не живея тук не трябва да гласувам, ама нали съм си вкъщи и бях на 1 минута от секцията за гласуване, така че гласувах. smile не вярвам, че гласа ми ще постигне нещо, нито вярвам, че има политици в държавата, които заслужават властта, защотп нищо градивно няма да направят с нея. Сега идва забавното, харесва ми че толкова партии влизат, поне сега на всички ще им лъснат простотиите покрай съзеаването на правителството.

Иначе, мъжът ми беше с нас няколко дни, беше толкова хубаво, вчера си замина, от днес пак е в командировка горкия, понякога се радвам, че сме далеч, че поне си учи и работи спокойно, обаче така жестоко ми липсва, че ме боли сърцето даже.

Стискам палци от утре пак да се пооправи времето, да се поразходим още малко, преди да хване зимата. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 06, 2014, 13:06:18 »

аз ходя на фитнес, знаете. Йогата не е за мен.

Свекс, майка ми ходи на паневритмия, да, има луди, но тя ги игнорира и си ходи заради танца и много й помага на психика и здраве.
Виви, Пламък, привет. smile


п.с. Софи Кинсела и аз я чета. Мариан Киис пише също уникално в този жанр.

http://slaveikov.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8/42645/book/

тази нейна ми е любима.
« Последна редакция: октомври 06, 2014, 13:08:34 от emmmmmy » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #41 -: октомври 06, 2014, 13:54:25 »

Емиии книга щеше да ми пращаш по наще въпроси smile girl_wink girl_wink girl_wink

Иначе за спорта - не може да се каже че съм активен спортист, но навреметено се състезавах конна езда и си ми остана слабост. Ходя до базата винаги когато мога и до ден днешен. Нямам нещо определено като гафик и не го правя за да отсабвам а за удоволствие... нооо.... сега до поне догодина по тва време трябва да забравя за ездата хахахах smile Иначе на народни танци ходя, даже и сега но по- умеренко и без много натоварване smile А във фитнес не можеш да ме накараш да стъпя smile Не го разбирам и ми е скучно..

Мариолка защо не си купиш от онези блузи "прилеп" аз имам няколко такива които вършат супер работа според мен
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: октомври 06, 2014, 14:22:02 »

emmmmmy много обичам розови, зелени, лилави книги   blush хаха

milenkata ауу тия блузи са ужасни, аз понеже съм дребна и наистина като прилеп изглеждам в тях  Aviator Aviator а искам и да изчакам с покупки че сега нали сме стиснати заради ремонта, няма много пари за излишни покупки  pardon
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #43 -: октомври 06, 2014, 18:55:00 »

аз пък не гласувах нито нашите, защото ни няма в списъците. Нашите са си в България вече 9 год и ги няма, мен ме има в Бг, а като се има напредвид че живея 13 години на вън, тук съответно ме няма.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 06, 2014, 23:03:46 »

Привет и от мен smile

Гледам за изборите си говорите, аз гласувах и смятам, че всеки трябва да упражни правото си на глас. Ако ще да отиде и да задраска цялата бюлетина, може и послание да остави. Но трябва да се гласува, иначе все ще сме си на този хал.

Иначе да помрънкам малко, мойто мече е скъсало, вчера, връзки на коляното. Сега си взе отпуска цяла седмица и е с шина на крака sad Ама така е, като играе футбол и не се пази.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines