Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 02:08:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 89308 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #90 -: септември 08, 2014, 08:48:29 »

Юхуууу,  cap cap cap Как сте мили дами?
 Аз пак нагло нагло надничам какво си правите. През последната година много емоции / и хубави и лоши / и грам време не остана да пиша. Липсват ми много сладките приказки с Вас и за това при първа възможност идвам да досаждам  blum
Хайде идвайте насам да кажете какво правите в първия работен и така мрачен  ден.
Успешна и ползотворна седмица от мен. give_rose give_rose give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 08, 2014, 12:27:37 »

Здравейте,

Минавам само да ви почерпя, че Пандето ми днес е рожденник! Да ми е жив и здрав и все така прекрасен!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 08, 2014, 12:45:43 »

честито на пандовеца.

Миши, минавай по -често , пък може и да ни въведеш в някоя от промените покрай теб ако решиш smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 08, 2014, 13:00:35 »

Панди, честито на твоя мъж, да ти е жив и здрав и много да те глези!
Днес е малка Богородица, честито на именниците, къде е нашата Мариолка, за нея специално ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
Аз мислех да се оплача при вас, ама айде няма да почвам с лошо понеделнишки!
Приятна седмица на всички!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #94 -: септември 08, 2014, 13:08:02 »

Честит Рожден ден на Пандолинец! Да е жив и здрав и много да слуша нашата Пандичка!

Мерси ratatui , 3-я ми имен ден и остава и още един по макеоднски smile

Аз днес съм много заета, нямам време да се разпиша  girl_impossible Поздрави и лека седмица
« Последна редакция: септември 08, 2014, 13:28:35 от mariola85 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #95 -: септември 08, 2014, 13:19:25 »

Здравейте и от мен. smile

mariola85, честит имен ден, мила. Много усмивки и слънчево настроение ти желая!

pandapanda, да ти е жив и здрав рожденика. Още 100 години да го празнувате заедно този ден.

ratatui, даваййй...оплачи се. Аз ти давам.  heart gu6

Миши, здравейййй. Като видях, че си писала, много ти се зарадвах. Дано имаш повече възможности за напред да досаждаш!  kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 08, 2014, 14:49:32 »

Щом, имам разрешение ще се оплача blush
В събота на обяд свекървата се обади на патето и казала, че ще мине в неделя да ни остави чушки и домати. Той като ми каза и му предложих да поканим нея и баба му в неделя на обяд. Обадих се аз поканих ги и се съгласиха да дойдат към 12-13, аз ентусиазирано и притеснено отидох да напазарувам и да се поприготвя за другия ден. След толкова приготовления в събота вечерта се обади наемателката от апартамента на патето и каза, че в неделя в 14 ще е готова да ни предаде апартамента. Аз видях, че свекъ е в фб и започнах да й обяснявам, какво е станало и я помолих да дойдат към 16, тя каза че ще решат на другия ден дали да идват. В неделя, докато бяхме при наемателката, на се обади на патето и му каза, че е пред блока. Аз слезнах, тя ми даде торбата и ми каза, че те отивали да ядат кебапчета в Банкя. Опитах се да я разубедя, че ако изчакат 10 мин. ще тръгнем заедно към в къщи и че аз вече всичко съм купила и приготвила, обаче те пак решиха да отидат в Банкя.
Знам, че не е кой знае какво, но ми стана страшно тъпо. И без това много рядко ги каним на гости, а те пак решиха че имат нещо по-важно, а всеки път когато ние отменим ходене при тях и става страшно нещо.
Благодаря на тези, които ще го прочетат! Олекна ми!
Ниделинка, аз се чудех да питам ли или не /за да не те подсещам/, как върви отказването от цигарите?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #97 -: септември 08, 2014, 14:54:36 »

Ех радвам се, че не сте ме забравили. Вече не само ще наминавам ами заседявам в хубавите темички. Изпуснах им аз края, но ще имам време да си наваксам.
Еми с най- голямо удоволствие бих ви въвела, стига да не Ви отегча. Гледайки се от страни ми е много забавно, но реално ми се плаче понякога какви решения трябва да взимам сама. И та така като за начало.
Пандичке да ти е жив и здрав рожденника. Много успехи и положителни емоции да има.
Честит празник и на именниците. С гордост да носят името си и крепко здраве, всичко останало може да се купи и постигне Wink
А Свекърва къде се е скрила? Бързо да наминава, че така да ми липсват нейните разкази.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 08, 2014, 14:57:35 »

Миши, за съжаление най важните решения взимаме сами, и няма кой да ни подкрепя. Разказвай smile

Рататуйче, убиваш ме. Какво те засягат толкова свекърите, гледай си твоето щастие и нерви . Пак щяха да измислят за кво да те ядосат, дори и да бяха останали. heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 08, 2014, 15:03:12 »

Миши, давай с разказите! Започна да ми става интересно.
Права си Еми, ама много мразя да се провалят плановете, особено заради глупости. Но патето е прав, затвърди ни се мнението, че не бива да ги каним у нас.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 08, 2014, 15:27:00 »

Хайде и аз да се разпиша blum

Панди, аз заради такива издънки от страна на свекърите спрях да ги каня. Ама те пък имат и навика да идват без да предупредят, което е още по лошо.  Аз нали съм си скрипя и като ми идват така и ги държа на празна ясла, пък да се научат за другия път. Не им се връзвай, гледай да сте си добре с Пандьо  Wink Да ти е честит рожденика!

Днес ще имаме гости /отново/ и съм в процес на мислене на меню. Искам да е бързо, но пък вкусно, а не ми идва на ум абсолютно нищо. Приемам идеи всякакви smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #101 -: септември 08, 2014, 15:39:09 »

AliTia, аз си купих на обяд готово тесто. Направих от него малки гевречета с намазнени ръце и ги изпекох за 20-тина минути. После ги намазах със смес от олио, чесън, сол, черен и черен пипер. Стават уникални, изядох 9 (повече от половината). Лесни са и бързи и интересни. Естествено не предлагам това да ти е основното ястие....ама за "бързото" става.

ratatui, не им се ядосвай. Много често хората с идеята да не се натрапват, да не нахалстват и да не притесняват, правят точно обратното. Вероятно жената си е помислила, че ще ви пречи и не точно сега е момента за обяд у вас, а ти си просто учтива и мила с нея, подхождаща с уважение. Сигналите, които даваме на хората мнооого рядко са прочетени правилно! А иначе не пуших 5 дни, видях, че мога да ги спра лесно и сега пак припалвам, защото не ми е яйцето на дупето.

Миши, разкажи какво се случва с теб. Пред какви дилеми те изправя животът?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #102 -: септември 08, 2014, 15:44:52 »

Само да метна една снимка и после ще обяснявам  Wink


* u4eni.JPG (56.29 KB, 397x298 - видяно 1797 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 08, 2014, 15:53:30 »

Али, аз правих котлети със лук и топено сирене отгоре, не искат много работа- само ги поначукваш и овкусяваш, режеш им на едро лук, малко бяло вито и като са готови им слагаш от тия триъгълните сиренца от горе да се запекат и стават много хубави.
Неделинка, тия гевреци, ако хлебопекарната сега на правеше хляб, щях да я пусна, да направи тесто, ама айде утре. Нещо като съм сама и няма какво да правя и само ми се преяждат някакви неща.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 08, 2014, 16:40:54 »

Али, наскоро ядох лодки от патладжан, пълнени с други зеленчуци и ръснато отгоре кашкавал; запичат се после.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines