Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:44:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 87594 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: септември 30, 2014, 15:20:06 »

Февруари-март мисля започва регистрацията, април-май е класирането за следващата учебна година (т.е. за септември 2015). Иначе има текущи класирания през годината горе-долу ежеседмично, но е доста трудно да се класираш - обикновено са по 1-2 места - трябва да се следи непрекъснато къде и какви места се освобождават и дали изобщо има шанс.

П.П. Сега видях, че сте още на месец. Тогава изчаквате февруари-март, попълвате си профила, избирате си градини и следите непрекъснато, особено непосредствено преди класирането - в коя градина какви шансове имате и се нареждате там, където шансът за влизане е най-голям.
« Последна редакция: септември 30, 2014, 15:22:27 от menyanthe » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #331 -: септември 30, 2014, 15:30:27 »

Здравейте в последния ден на Септември smile  Да се надяваме че октомври ще бъде такъв хубавичък и светъл и топличък. blum


Нели , радвам се че вече си добре, успешно възстановяване smile

Целувам ви всичките и отпрашвам отново да наваксвам с работата smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #332 -: септември 30, 2014, 16:27:05 »

Здравейте и от мен, момичета, аз успях да  се доредя най-накрая да пиша smile

На всички болни, оздравяващи, очакващи ги консултации и т.н стискам палци smile

Оф, с тия ясли и градини, много обичам някой като почне "ооо вече сте закъснели", при нас тенденцията е да се записват неродени бебета, което за мен е безумно.

Иначе ние май ще се местим, което ме хвърля в тих потрес, като си представя търсене на жилище, опаковане, местене, разопаковане, чистене, административни подробности bad

Свекърва, с тия ябълки ме разби! Тука до нас в едно селце има ябълкова градина, където можеш да отидеш да си набереш ябълки от дървото, мерят ти ги и ги плащаш, излизат малко по-скъпо отколкото в магазина и народа го намира за голяма атракция. Аз като селско чедо (като ученичка са ме мъкнали на разни плодово-зеленчуково събирателни дейности) всяка година пропускам Blush

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 30, 2014, 17:02:18 »

Февруари-март мисля започва регистрацията, април-май е класирането за следващата учебна година (т.е. за септември 2015). Иначе има текущи класирания през годината горе-долу ежеседмично, но е доста трудно да се класираш - обикновено са по 1-2 места - трябва да се следи непрекъснато къде и какви места се освобождават и дали изобщо има шанс.

П.П. Сега видях, че сте още на месец. Тогава изчаквате февруари-март, попълвате си профила, избирате си градини и следите непрекъснато, особено непосредствено преди класирането - в коя градина какви шансове имате и се нареждате там, където шансът за влизане е най-голям.
menyanthe, мерси!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: септември 30, 2014, 17:23:10 »


Оф, с тия ясли и градини, много обичам някой като почне "ооо вече сте закъснели", при нас тенденцията е да се записват неродени бебета, което за мен е безумно.

Свекърва, с тия ябълки ме разби! Тука до нас в едно селце има ябълкова градина, където можеш да отидеш да си набереш ябълки от дървото, мерят ти ги и ги плащаш, излизат малко по-скъпо отколкото в магазина и народа го намира за голяма атракция. Аз като селско чедо (като ученичка са ме мъкнали на разни плодово-зеленчуково събирателни дейности) всяка година пропускам Blush


Оф ... аз най малкото съм суеверна. Странна раб с това записване на неродени shok

Мен инициативата ме влече, щото лятото на село се развличах именно  с бране на ябълки  и квот се сетиш, все от чужди дървета.

Що ще се местите, ако не е тайна? Не ви ли харесва вече местенцето дет сте? smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #335 -: октомври 01, 2014, 06:39:14 »

Да не отварям новата тема с опити за еманципация, че нали ни критикуват за феминистки форум Wink


* piss_2828.JPG (63.09 KB, 415x312 - видяно 1994 пъти.)
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #336 -: октомври 01, 2014, 07:15:32 »

Айде като за последно в тая тема, за такова чудо свекърва само бях чувала, ама ако видя някой да ползва бихнпаднала от смях. За детските градини и при нас ги записват неродени, ние Елина я записахме още Август, да започне другия август, но много жени ползват по-кратко майчинство и в този случай записваш преди да се е родило детенцето, в Белгия например майчинството е 3 юесеца, няма как да чакаш да се роди, преди да го запишеш. Wink
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines