Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:50:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 87890 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #315 -: септември 29, 2014, 09:20:16 »

Добро утро  give_rose

Аз се подготвям за натоварена седмица, пак имам клиенти на гости цяла седмица и хич не съм на кеф да се мазня, че тази бременност ме направи много искренна и плямпам каквото ми е на душата  diablo

Да ви почерпя вчера станах отново леля, братовчед ми си има син, казва се Йосиф, за втори път ставам леля на бебе име Йосиф, така е като човек има голяма рода имена се повтарят  *THUMBS*Ама пък името е хубаво, с благослов от Владиката е избрано

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #316 -: септември 29, 2014, 09:34:32 »

Хаха, Мариолка, азпък само стисках зъби и изобщо не говорех първите месеци. Целият свят ми беше крив, горчив  и миризлив  bad
Тук Йосиф го има само по католиците и евреите. Моята колежка, нали е католичка, има петима първи братовчеди Иосифовци, а те - задължително по един син с това име. Имат и много Францовци, Цицилии и Вероники. Нещо като Лазаровците по пиринския край. Трябва да уточняваш за кого точно става въпрос. Йосифовци, които познавам, са все весели, чернооки и с много хубави зъби. От мен това пожелание за бебето, плюс най- важното - да е живо и здраво!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #317 -: септември 29, 2014, 10:25:27 »

Ааа при нас Йосиф си е често срещано име smile апък те искаха и да е хирстиянско името празник да има детето smile

Иначе и на мен всички са ми виновни, но по някакава причина съм решила да бъда на 100% откровенна с всички. Ония ден на една среща във фирмата направих всички да мигат на парцали, казах им всичко което съм им събирала с години  shok

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: септември 29, 2014, 11:20:39 »

Гледам са като се връщам назад, че сте коментирали мъжете везни. Аз съм везна, не познавах мъже везни до миналата година, но не мога да кажа че съм очарована с изключение на един екземпляр. Другите двама непрестанно ги хващам в художествени измислици, слаби характери, слаби психики, дето сте казали по-горе- не е добре това за мъж. То не че аз съм много нормална, но все пак тия ме бият отвсякъде. angry

Мариолка, само така, кажи си им всичко дето ти тежи. Сега е моментът! smile Йосиф е мн хубаво име.

Фийбс, мен концерти ме огряха, огря ме и португалските дни на киното= гледах 2 тежки но изключителни филми, нищо общо с американските напъни за изкуство. pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: септември 29, 2014, 12:25:35 »

svekarva ама опасна си значи.То и сега не пречи да качите пък някой по млад колега smile

mariola85 имаш си идеално оправдание за настроенията.Аз пък през цялата бременност бях над тези неща.Никой не можеше да ме ядоса за нищо.Бях твърде заета да се страхувам sad

fibi какво стана с птичето?Ами Изабел какви ги върши днес?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #320 -: септември 29, 2014, 12:48:59 »

оле Фийби, ти вярно от страх, ами аз бях нещо подобно на теб, нали работих до 5-ти месец, еее никой не можеше да ме ядоса, една отвратителна усмивчица ми беше лепната на лицето, със сигурно съм ядосвала много хора. Една туркиня с която изобщо не съм работила, ме помни и каза че доста съм се вталила хаха, казах и – Да, след като бебето се роди вече нямам корем. Тя остана със зяпнала уста....

Когато се реших да отида при птичето да му дам трохички то него вече го нямаше, сигурно се осъферило от удара и е отлетяло. Огледах цялата градина, до сега не ми се е случвало птици да ми се удрят в стъклото. Сетих се за ония филм, ужасите (не съм го гледала, но си спомням от рекламите), та вече чаках цяло ято да ми се изсипе.

Изабел е добре, заспа като бебе само след 10 мин. има си ново легло, ама ще доразкажа в  темичката, че едва ли на всички ще им е интересно тук.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #321 -: септември 30, 2014, 07:41:43 »

Добро утрооо дами,

Днес мама си идва от Англия yahoo и съм много щастлива heart 2 седмици на никой няма да стигнат, но по - добре отколкото без хич.

Нека денят да бъде изпълнен с радост за всички вас!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: септември 30, 2014, 08:08:30 »

Добро утро и от нас! Ние следобед сме на първа консултация да чуем сърдечните тонове, та стискайте палчета всичко да е наред!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #323 -: септември 30, 2014, 08:12:22 »

hulcy, представям си колко сте щастливи двете! heart heart heart
За съжаление ябълките били палметни /нискостеблени/ и няма да има интересни гледки Wink.
fibi, при нас пък в остъклената тераса беше се намъкнало едно врабче и само се чукаше по стъклата, не му стигаше акъл да излезе от отворения прозорец. Вън се наскупчиха цяло ято да цирикат и котката пощуря. Страх ме беше да излезна на терасата, че да не се промъкне и тя. Ама си излетя, нищо не му се случи след толкова удари.
Аз да се оплача - страшно много миризливки /онези, зелените/ пълзят по прозореца и вчера две се намъкнаха в офиса. Изпускат нещо лепкаво, миризливо  bad
 punk_girl123, да чуете силно  и здраво сърчице!  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: септември 30, 2014, 08:26:32 »

Добро утро!
Пънки, стискаме палци после да чуете сърчицето и да се похвалиш. Алекс ще я водите ли с вас?
Мариолка, изливай си каквото имаш, нищо не задържай в себе си!
Аз все пак май ще ходя на мача и то в сектора на испанците и съм страшно щастлива danceg . Толкова време търсихме билети, а вчера те сами ни намериха.
Днеска ни е последния ден в таи тема, от утре почваме новата.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: септември 30, 2014, 08:49:41 »

Да се запиша и аз в последния ден от темата smile

punk_girl123 стискам палци всичко да е наред  good

hulcy, приятно посрещане на мама  heart

Аз в неделя най-после отидох да видя Камбаните, оказа се, че даже служебните деца са ходили  pardon

Хайде аз отивам да готвя. От както стана по-хладно нещо много взех да се мотая  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: септември 30, 2014, 10:53:55 »

Оф и аз се подмотвам като е по-хладно. Спя до по късно, не си върша работата както трябва...
 beating

Приятен ден на всички, и пак да подсетя за Софийската форумска среща, който му се иска- да се записва, вече сме доста. smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: септември 30, 2014, 12:01:43 »

Аз това хладното време много си го обичам.Днес поработвам здравата.Явката се гледа с тате.
Пънк, стискам палци за сърчицето.
hulcy,леле това си е супер.Дано да си и в отпуск и да с еуспеете да се набъбрите с мама на воля.
Свекс ,ако има паднали ябълки по земята ,може и вие да предоставяте гледки  tease
Пандичке ,уредихте се значи.Предполагам това не измества Мадрид на заден план.

Привет на всички останали.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #328 -: септември 30, 2014, 12:50:55 »


Свекс ,ако има паднали ябълки по земята ,може и вие да предоставяте гледки  tease


Хихихи, аз определено ще съм "гледка", че както ме болят колената, ще събирам без да клякам sad.
В този дух да кажа какво намерих в един немски магазин вчера /ама забравих да снимам/: накрайници, които дават възможност на жените да чишкат прави tease. Направено е от непромокаема хартия, прилича на фуния. Аз срамежливо си купих едно пакетче, че в тази градина ще ме е страх от змии да клякам в тревата crazy. Също ми дойде на ума, че може и в самолет да се ползва, понеже там пространството е много малко и създава ред неудобства. Не съм репетирала още....
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: септември 30, 2014, 13:11:28 »

Свеки, супер забавно ми е да чета всичките ти постове smilesmile.

Пънки, успех с тоновете. На останалите, привет.

И на мен хладното време ми е едно такова уютно, но го харесвам хем да е свежо и прохладно, хем да е ясно и слънчево. Много се радвам сега на циганското лято. Дано и за срещата на софийските форумки в събота бъде такова.

Понеже покрай Явчето на Фийби стана дума за ясли и градини, имате ли представа кога се регистрира за ясла/градина? Вчера ме уплашоха, че сме закъсняли вече...
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines