Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:50:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 88329 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: септември 26, 2014, 10:38:21 »

Али, много хубаво, че майка ти ще дойде на помощ. Да ни покажеш после какво си нарисувала. А за косата помисли си, разгледай прически, щом е толкова дълга много неща могат да се направят с нея.
Свекърва, благодаря за информацията. Дано да се ориентираме и да го намерим, че до сега само транзит съм минавала и нямам идея нищо къде е.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: септември 26, 2014, 11:38:47 »

Привет и от мен!
Да ви кажа от няколко дни някой ми е сменил детето.Имам някакво абсолютно диване вкъщи.Днес сутринта бяхме в баба му .Отворил си вратата ,докато бистрим с майка политиката ,излязъл от входа и пере през локвите по домашни обувки.Лошо ми стана ,но тук е момента да се похваля ,че запазих самообладание и даже не повиших глас ,а заобяснявах колко много се е уплашила мама ,че го няма и други подобни свързани с така популярният подход на споделеното Аз напоследък.
И като казах мама AliTia няма по хубаво от това да пия кафе с майка ми /понеже живеем наблизо/ и въобще това майчинство е едно прекрасно изживяване ,споделено /есетествено дозирано / с майка ми.
ratatui май билетите свършват ,защото тази сутрин уредих трима приятели с много крайни места ,но все пак е нещо.Има опашки навсякъде и хубави места май въобще няма.Дано намерите някоя тънка връзка и се уредите с билетчета.
Аз тази сутрин напук на дъжда и всичките дивотии си освежих прическата.
Хайде хубав ден от мен!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: септември 26, 2014, 11:43:28 »

А бе, Вачне, каня се да те питам как мислите да се справяте с Явката като ти свърши майчинството? Имам предвид от гледна точка на това, че ще си ангажирана с работата си. Има ли кой да ти помага!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: септември 26, 2014, 11:50:00 »

Фийбс, а за кой сектор им взе? Ако има за А или В, направо с теб да говоря, че ММ каза, че не иска в Б и Г, да не се вижда нищо.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 26, 2014, 12:05:26 »

Пънки ,тя моята работа си е по скоро бизнес .Другото е ,че аз съм шеф на мъжа си ,така че няма проблем да си го гледаме двамата.Съпруга ми се справя идеално с отглеждането на Явче,неведнъж се е налагало да ходя аз на работа ,а той да го гледа.Имаме и една баба насреща ,когато се налага двамата с мъжа ми да сме едновременно на работа при по напечени ситуации.Но в общи линии както и досега аз и той ще си го гледаме.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

ratatui съжалявам ,вече няма ниаккви билети
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #305 -: септември 26, 2014, 12:23:37 »

Ехоооо вкъщи съъъмммм!!!!!!  Понеделник пак трябва да отида на преглед, но ме пуснаха да се прибера йухуууууууу!!!!! smilesmilesmile yahoo yahoo 

Бебчо е добре, аз съм добре... Благодаря ви за подкрепата прекрасни мили и неверотни девойки! Целувам ви kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 26, 2014, 12:31:42 »

Миленка, браво! Чудесни новини!
Фийбс, много ти благодаря! Видяло се е, че ще се ходи в Испания на мач  witch
Твоя малък мъж, много изобретателен, щом на вън е излезнал да си играе...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #307 -: септември 26, 2014, 14:41:00 »

fiibi_bg, все не смогвам да кажа, че много добре сте решили за Явор да тръгне направо на градина. Малко са тежки зимните месеци, но дано има дечица около вас да им гостувате и те да идват при вас. За тези почасови занимания имам малко наблюдения покрай племенника. Той пък ходеше на една близка частна градина, където децата бяха на възраст от бебе до 4-5 годишни и нямаше никакъв образователен ефект. Там шареха по листове и толкова. Обратната връзка беше, че едва ли не е велик и всестранно развит, нещо в което майка му и баща му изобщо не вярваха, защото много добре знаят как стоят нещата за печелене на бройки деца и сравняване с по- малки. Само другата му баба, като всяка баба им вярваше и държеше детето да ходи половин ден там, а тя да го гледа през останалото време. Сега, през февруари стана на 4г., го записаха на целодневна английска детска градина. Ама той хитър, казва, че там много го стресирали, защото Мистъровците и двете Мис говорели само на английски, карали ги да пишат, да рисуват и смятат и на най- добрите давали точки. Хаха, той точки не искал, искал пари. Всяка сутрин си измислял нещо, най- често, че нещо го боли, че да си остане вкъщи. Миналите почивни дни си приказвахме с него на тема пенсиониране /той попита де/ и от тогава мечтае и той да се пенсионира funnytooth Малкият син пък на неговата възраст искаше първо да е пенсионер, като баба си, пък после да работи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: септември 26, 2014, 18:46:36 »

Свекс, и аз съм по тяхната линия- откога откога, все говорех на нашите че искам да съм пенсионер и да нямам  какво да правя. Позицията ми много не се е променила оттогава. blum blum blum

Фийбс, евала че ще си го гледате с мъж ти, малкия smile , успешно начинание пожелавам и да ви е приятно заедно винаги smile .

Вие говорите за билети, а гладната кокошка просо сънува. Само че за концерти билети- искам да ида и на Ямато и на концерта на Tarja.  LOVING LOVING
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 27, 2014, 18:26:21 »

Pachoran, от тези ресторанти, които ние успяхме да видим за 1 седмица, един-единствен ресторант ни предложи вода и хляб (плюс масло с подправки) безплатно (ресторант Paradise в Саранда). Десерт не е имало никъде. В поне 2 от ресторантите основните ястия (включително зеленчуци на грил, ризото, спагети) почваха от 700-800 лек (т.е. около 8-9лв и нагоре). На мен не ми се струва нормално порция ориз/спагети да струва толкова в един нелуксозен ресторант, който дори не предлага споменатите от теб екстри. По-нормални бяха цените единствено на салати, гарнитури, предястия и пици. Ресторантите, за които говоря, изобщо не изглеждаха луксозни - единият беше крайбрежен, с обикновени пластмасови столове, другият беше част от хотел край пътя и също изглеждаше сравнително обикновено. В други ресторанти пък почти нямаше никакъв избор. Един т.нар. ресторант имаше 7-8 пици за избор, неща за закуска (сандвичи, пържени яйца, омлет и пр.) и салати. Но пък там поне бяха по-нормални цените.

За магистралата от Тирана - там не сме ходили. По крайбрежието, обаче, нямаше тунели. Като тръгнеш от Влоре до Саранде -над 100км са почти само завои, някои от които доста гадни и с повече от 20-30км/ч по тях не може да се кара.. Въпреки че спирахме често и карахме бавно, дъщеря ми успя да повърне по пътя.

Всичко, което съм казала дотук, Е ВЯРНО. Ако не ми вярваш - провери сам - след като ходиш толкова често до Албания, едва ли ще ти е проблем.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 29, 2014, 07:43:32 »

Добро утро!

Ние гледаме Ну погоди и след малко излизаме навън ,че днес моето майче има РД и ще ходим с Явче да й поднесем цветенца като за начало.

Ето ви кафето от мен



Свекс,явно да си пенсионер не е толкова лошо,въпрос на гледна точка  blum
Ем , дано те огрее с концертите.Аз напоследък никаква културна дейност не развивам.Преди почти два месеца ходих на опера и май само това.Трябва да видя поне едно кино да направим с моя мъж.Някой знае ли дали има нещо готино в момента по кината?

Хайде ,прекрасен ви 29.09.Май се задава циганско лято smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: септември 29, 2014, 08:01:27 »

Добро утро и от мен!
Ванче, да ти е жива и здрава майката! А за цигонското лято....а дано, че тия дни се побъркахме в къщи.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: септември 29, 2014, 08:59:03 »


Добро утро от мен!
Не съм влизала отдавна във форума! Може би вече никои от вас не ме помни..
Мен вчера ме изписаха от Пирогов.
Махнаха ми апандисита. Тая година излезе толкова кошмарна. bad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: септември 29, 2014, 09:02:16 »

Добро да е утрото ни, пък и седмицата ни!
Мушкатата по прозорците в офиса се ококориха, пак са пълни с пъпки. Дано да идва циганско лято, че тази сутрин, по новините в 7ч. ме стреснаха, че на 10-ти октомври ще вали сняг в цялата страна.  angry
81- ва, когато се роди големият, пак беше така студено и си спомням, че около октомври започнахме да палим "чудото", че вечер нямаше как иначе да къпем бебето...
Рано в понеделник ме избива на глупости. Wink Имаме една ябълкова градина /служебно/ и ще ходим ние да си я берем тези дни. Та се сетих, че 86 -та пак така брахме ябълки на бригада от завода. Ходехме по една седмица да помагаме в селското стопанство, няколко дни работехме нашата си работа и после пак на полето, докато направим по 1 месец. Хихи, нашият шеф ходеше с едни широки къси панталони и ние само го карахме да се катери по дърветата и ходехме да ни пуска с въже набраните от него ябълки в кофи. Пък беше доста надарен и като прекрачеше на друг клон, гледката беше умопомръчителна blush }:->Де ги сега тези мераци  nea?
Явно дестинацията Албания е много нашумяла, защото и американци /колеги на двамата сина/ искат да ходят там и търсят информация за следващото лято.
menyanthe, когато си готова със снимките, ще ми е интересно да видя. Друго е да имаш достоверен източник на информация.
crazynelly, тъкмо се чудех какво става с теб. Дано това е последното кофти преживяване и болест тази година good
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #314 -: септември 29, 2014, 09:13:27 »

Тъкмо си чета сладко последните страници и една птица ми се удари в стъклото  shok, сега е на пода, дали да излезна да я видя дали е добре, доста силно се удари
Добро утро на всички

хахаха Свеки, след 30 год. едва ли гледката ще е същата. Ама морковите са уникали, смяхме се през сълзи с Тон
« Последна редакция: септември 29, 2014, 09:15:38 от fibi » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines