Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:28:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 87590 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: септември 01, 2014, 07:13:04 »

Привет и в новата месечна тема! Искаше ми се аз да я започна, защото се очаква да родя през този месец и си е доста вълнуващо и паметно време за мен!  Girl_hide

Дано този месец е благосклонен към всички ни и ни донесе само положителни емоции и красиви спомени!  girl_wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: септември 01, 2014, 07:34:15 »

scilla, браво, че откри месеца с прекрасни предстоящи събития.  heart И аз съм септемврийска майка, пък и родният ми съпруг има рожден ден. Да не забравяме и един от най- хубавите църковни празници за вяра, надежда, любов и мъдрост, също и 15- ти, като първи учебен ден за първолаците. Изобщо, все хубави работи предстоят...Лично на теб да ти пожелая много спокойствие и най- хубавото и здраво септемврийско бебе  good.
Такова хубаво време не сме имали скоро - хладно вечер и сутрин, топло през деня, с много слънце.
Казвайте кой къде ходи и какво прави през почивните дни. Аз в събота бях МОЛ-ка /с 0 покупки/, ама в неделя направихме голямо ходене ей така, да се порадваме на града.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #2 -: септември 01, 2014, 07:52:54 »

Ех, вярно, че има много други вълнуващи събития! Свеки, благодаря, че напомни и за хубавото време навън и за чудните пожелания  heart Като септемврийска майка ще помагаш още по-адекватно с опитностите си  Bravo

Като каза МОЛ-ка много се засмях, аз това го наричам молинг (с 0-та покупки). Напоследък повечето от посещенията ми до МОЛ-а са такива или най-много да съм пила кафе и да съм хапнала там, нещо покупките не успяват да ме впечатлят достатъчно и просто ги подминавам  blum Извън МОЛ-овете например по-интересни нещица  smile

Ние в събота правихме основно почистване или по-скоро ММ го прави, аз не успях да помогна с много, че вече се изморявам изключително бързо и гледам да не стоя много време права. Благодарна съм, че си имам такъв грижовен съпруг  danceg В неделя излизахме малко и после основно почивка и наслада в гледане на мач на любимия ни отбор Ливърпул и съответно тяхната неоспорима победа, а по-късно лепихме стикери в стаята на бебка и много се забавлявахме и бяхме доволни от крайния резултат. Като споменах спортната тема няма как да не отбележим, че Гришко Димитров след победа в мач късно през нощта, отново продължава напред в един от най-сериозните тенис турнири, та пак е повод за наша гордост  Bravo

Аз сега съм на път към личната да говоря с нея да запишем бебето евентуално при нея или да препоръча педиатър, а после трябва да мина и през офталмолог да потвърди, че съм ок за нормалното раждане, тъй като имам много малък диоптър (-0.75), но все пак изискват констатация от офталмолога... Та засега прекрасна утрин от мен и може да се включа пак следобеда  smile

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2014, 08:22:43 »

Добро утро и от мен! Мерси за темичката scilla, дано в нея се похвалиш за прекрасното събитие, което ти предстои give_rose

Наистина започват месеците с най- много емоции, поне в нашето семейство. От тук до  края на годината са всичките ни празници, рождени дни, именни дни, годишнини. И тримата си падаме по месеците с "р" в името smile
Кафето пак ще е от мен, този път си го пия спокойно, че съм оставила мъжете да се гледат поне до обяд с пред текст, че имам за шетане blush ... ама ще почака малко  Wink

Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2014, 08:23:51 »

Добро утро smile

scilla, радвам се, че с толкова положителна енергия откриваш темата. Мога да ти пожелая най-здравото и щастливо бебе.
Какво правих почивните дни ли... Ами бях на работа, почивам сряда и четвъртък, ама пък си обичам работата и и се радвам много. Но пък в събота бях дошли едни приятели от Плд и се видяхме в парка, поразходихме се, пихме по бира и после с мечи си спретнахме разходка до вкъщи. Беше много хубаво.
Желая ви прекрасен ден, дами smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #5 -: септември 01, 2014, 11:44:12 »

Здравейте и честита нова месечна тема. С нея и аз се завърнах на работа от днес. Взех си изпита в петък и подадох молба за държавен. Сега трябва да започна много упорито да чета за него, защото е на 15 септември (няма да мога да присъствам на първи учебен ден sad ).
Спомняте ли си как имах разни аномалии в цикъла скоро? Не съм бременна, но за първи път бях наистина разочарована, че не съм. И осъзнах, че съм повече готова да имам бебе, отколкото се притеснявам от тази крачка. От 1 ден спрях цигарите (знам, че звучи смешно, но се надявам да продължи завинаги). И решихме след 1-2 месеца да започнем да правим бебе!!!  heart  yahoo

scilla, леки последни метри, мила! Харесва ли ти зодията, в която се очаква да се роди бебчето? smile

AliTia, Miele, svekarvabye
« Последна редакция: септември 01, 2014, 11:45:43 от nadelina88 » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #6 -: септември 01, 2014, 12:23:12 »

Ali, Miele, nadelina88, благодаря ви за пожеланията! Flower

Ali, радвам се, че те очакват толкова много и все хубави събития тепърва до края на годината!  smile

Miele, какво работиш с този график? smile

nadelina88, радвам се, че сте предприели тази важна и много хубава стъпка да започвате опити за бебче! Това са наистина едни много вълнуващи периоди от нашия живот! Желая успех с опитите и се опитай да не се превръща във фикс идея yahoo Успех и с подготовката за държавния!

Аз се прибрах преди малко и съм доволна, че успях да свърша почти всички задачки. Личната беше отпуск, но от сестрата разбрахме, че няма да се съгласи да запише бебето при нея, че не записвала бебета, но препоръча няколко други доктори наоколо. А после успях да си уредя час в частната очна клиника тук при нас в квартала, за да не се налага да ходя с разширени зеници надалече. Те милите администраторки като видяха, че съм бременна в 9-ти месец и направиха всичко възможно да изнамерят час, въпреки препълнения график на клиниката и казаха, че много късно са ме изпратили на това изследване, а се правело по-рано  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: септември 01, 2014, 12:26:16 »

nadelina88, здрасти и хич да не поглеждаш вече цигари good Пък дано ти станат и другите работи от раз smile, тъкмо и ти есенно бебе да хванеш. Баба ми едно време казваше, че есенните бебета са най- здрави, защото майките им били яли много плодове и зеленчуци през лятото.
Аз по  принцип гласях да е Лъв, но се преноси и ми се удвоиха Девите. На scilla може и до Везни да докара.
Хаха, молинг звучи добре. Най ми харесва МОЛ-ци, почти като молци, но не съвсем. Ама как нищо, нищо не ми хвана окото, още се ядосвам. Има разпродажби в ТТ, купувала съм много хубави пуловери на мъжа и сина на сносни цени. Основно за това отидох, ама или само малки номера, или не ми харесват.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2014, 12:47:57 »

Привет и от мен!

И аз се включвам набързо, защото след малко тръгвам за работа smile

scilla, благодаря за новата тема! много положително я започнахме, нека така да я и завършим!
Честито за победата на Ливерпул, и ние гледахме мачове през уикенда, но този го пропуснахме. И аз пожелавам успех на Гришо!

nadelina88, успех на държавния изпит, две седмици не са малко, ама не са и много. На мен горе долу толкова ми беше сериозното четене за моя.

svekarva, и аз се кефя на мол-ци, даже си бях явен молец, но напоследък съм фен на Лидл  girl_wink Ама на 12 септември отварям Мол до нас, така че може пак да стана молец. Гледам, че поне H&M ще има.

Аз в събота си бях у нас и приятелката ми дойде на гости и гледахме Дневника на Бриджет Джоунс. А неделя пандите бяха по Тетевенския балкан. Ходихме и до Гложенския манастир. По едно време обсъждахме манастири и серигиите пред тях. Тук имаше само една малка. Доста е спокойно и приятно. Ето и една снимка от мен.

Хубав ден на всички  heart


« Последна редакция: септември 01, 2014, 12:49:34 от pandapanda » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: септември 01, 2014, 14:12:48 »

ехоо здравейте и от мен smile

Както се досещате днес е първо число и аз полудявам  shok, заплати болнични отпуски  crazy гръмна ми главата и реших да спра за момент...

scilla мерси за темичката, наистина ми става много мило че ще раждаш скоро, а и съм сигурна че няма да ни посещаваш често след това тук, та това си ни е последна дружба  give_rose

nadelina88 успех на държавния!

AliTia вие сега на квартира ли сте? в кой квартал сте?

svekarva еми аз съм си чист молец тогава  blum. На мен ми се гади от този мол вече. Не съм слизала до магазините от месеци.А и много ме дразни че трябва за да стигна да си купа цигари да обиколя целия мол. Добре че ми дадоха наскоро достъп до тайните асансьори и обикалям къде по-малко.


Оф някакъви секси мъже с гащеризони и без потници, с тен ми висят на прозореца като от филмите и мият прозорците  Bravo Свекърва ела бързо от Пловдив

Хайде отивам да довърша бонусите  huhhuh.gif
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2014, 14:50:07 »

Мариолка, аз от около половин година съм си в родния Ямбол. Приключихме официално със София и сега се мъчим да свикваме с живота тук. Нали милото започна да се занимава с пчеларство и се наложи да се преориентираме към провинцията. За малкия тук е "рай" заради спокойния живот, но аз съм свикнала със стреса на големия град и сега ми е меко казано депресирано. Знам че с всичко се свиква и с времето ще го преодолея, та нали всичко правим за доброто на дечко pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: септември 01, 2014, 14:57:04 »

Мариолкааааа, снимай! TONGUE
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: септември 01, 2014, 15:16:42 »

Здравейте и от мен Wink
Как бързо се е напълнила новата тема - да ни е честита!
Ние уж щяхме да имаме спокойни почивни дни, то пък какво стана... С мъжо решихме да ходим по центъра - не сме се разхождали там от адски много време. Той си купи книжка за морето, аз гледах банските, ама с гледането си останах. Харесах един (цитат на продавачката) "с камъни Сваровски, има даже и сертификат за камъните" tease
Нещо разочаровани като цяло останахме от обиколката и се изнесохме по-набързо от Пловдив. Бяхме на една вила на чист въздух и с хубава компания yahoo Вчера пак на гости, та днес съм напускала вкъщи перални, съдомиялни, готвя, гледам малката как вилнее из леглото и хвърлям по един поглед тук blum
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: септември 01, 2014, 15:23:12 »

за теб специялно, и само да знаеш не е от малцинствата  blush blush

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: септември 01, 2014, 15:31:34 »

О, нямам  думи...... insane fish
tomatowar, жалко, че и аз правя заплати и не мога да дойда. Гледай да ги задържиш по-дълго...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines