Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:09:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - август 2014  (Прочетена 62494 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: август 01, 2014, 13:39:46 »

Деница Звездица дай една снимка да видим твоя младеж той толкова е пораснал сигурно!  give_rose
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #31 -: август 01, 2014, 14:41:18 »

аз защо си мислех че си имаше темичка Деница. То напоследък (считай последната година) никой не е редовен в писането и е много жалко че си пропуснала да запишеш прекрасни спомени.

При децата има мнооого, и смешни и трагични случки, неща които тогава са ни изглеждали страшни а сега се смеем, хехе Свеки много бързо намери темичката, направо е за медал. Да се поправя, беше на 3 месеца зверчето, ама тогава още беше ангелче, зверчето се появи към 8 месец, като започна да разглобява къщата и оттогава не се е спряла, беля след беля

п.п. Пандичке значи си Пловдивчанка heart.

« Последна редакция: август 01, 2014, 14:46:50 от fibi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 01, 2014, 14:57:20 »

fibi, не съм. От Враца съм, а сега живея в София  girl_wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #33 -: август 01, 2014, 16:49:19 »

Ето го калпазанинът миналия петък и преди малко:







Свекърва нещо ми избяга по тъча.  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: август 01, 2014, 17:06:21 »

Пу Пу сладур! Одрал ти е кожата! А на последната снимка е голям позьор! Ама що сте го подстригалиии  beating?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: август 01, 2014, 17:18:51 »

Ох, какъв е сладичък  heart!
Тук валят разни дъждове и спря токът, затова зачезнах. Имам и малко работа по изхранването на населението сега. Съвсем скоро ще се вдъхновя и ще напиша за първите дни с Н. Дано ме държи и комичното настроение от днес сутринта, че да не се изплашат бъдещите майки.  Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #36 -: август 01, 2014, 19:53:46 »

Момичета интервюто мина yahoo И мина много добре... До края на др седмица трябва да ми дадат отговор..

Благодаря много за подкрепата на всички ви..

Сега започвам да стягам багажа за морето и отивам на заслужена почивка smile Целувки на всички до другия уикенд
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 01, 2014, 22:50:30 »

Миленка, много се радвам, че е минало добре smile Айде дано след почивката да се похвалиш с нова работа smile Приятно изкарване smile
Деница Звездица, много е сладък твоя малък мъж. Да расте жив и здрав smile Иначе за мен, от София съм, сватбата ще е на 27,06.2015, когато едните ми баба и дядо празнуват 50г от тяхната сватбва и за мен е още по-вълнуващо. Сватбата ще е тук, в София, за сефа сме запазили хотел Акорд, а живи и здрави ноември и ритуалната зала. Иначе форумът мн ми харесва, мн ми е приятно и научих мн полезни неща smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 02, 2014, 07:27:36 »

Добро утро smile Преди работа исках да ви пожелая хубав и спокоен ден и ако имаме късмет и слънчев smile Искам също да ви помоля да ми стискате палци, че днес ще запознаваме наще с на мечи техните и ми е някак вълнуващо. Почти съм сигурна, че ще се харесат и няма да има проблем, но никога не може да си 100% сигурна в това. Довечера, ако имам време ще разкажа как е минало, ако не утре smile

ПП: Съжелявам за двойния пост, но няма как да се редактирам.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #39 -: август 02, 2014, 07:31:08 »

хах, сетих се за комедията "Запознай се с нашите", все пак те няма да живеят заедно, не си го слагай присърце.
Имаш силно стиснати палчета от нас и прекрасен ден на всички съфорумки

Свеки нарамвай торбата с настроение и разказвай!!!

Оф, аз сега трябва да мисля нещо за закуска, нямаме хляб, така че ще трябва да меся. имам само кисело мляко, мислех за бухти ама те никога не ми стават.
Тати се събуди, сега и дъщерята ще стане, а аз закуска нямам girl_impossible
« Последна редакция: август 02, 2014, 07:35:33 от fibi » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #40 -: август 02, 2014, 08:25:11 »

Добро утро и от мен. Аз днес съм до обяд на работа и с усмивка си размишлявам как да си прекарам уикенда. Вие какво ще правите? Ние ще отидем 100% на плаж утре, но дали на Гърция или на басейн не сме решили още. А и днес си идва от София най-добрата ми приятелка и нямам търпение да я видя.  yahoo  heart

Miele, всичко ще мине добре. Притеснителен си е този момент със запознаването на родителите. Да разкажеш после как им е проличало притеснението и на тях. smile

fibi , ти какво спретна за закуска?

Деница Звездица, твоя калпазанин е уникално сладък!!!  heart heart heart Много приятно ми стана да те прочета пак, отдавна не ти бях засичала постове, а винаги много съм те харесвала.  blush

Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 03, 2014, 08:32:34 »

Добро утро smile
Много съм щастлива, снощи всичко мина добре, посмяхме се, позабавлявахме се, пихме по бира и така. В началото беше малко неловко, но после вс се оправи и така. Даже май септември пак ще се виждаме yahoo
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #42 -: август 03, 2014, 08:37:55 »

Браво, много се радвам за теб Miele

nadelina88, бухти направих, първата рецепта която открих в интернет, хехе а те взеха че станаха. Само където госпожицата не иска да яде nea, тя яде бисквити
Ама на баба си бухтите ядеее  Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #43 -: август 04, 2014, 11:33:40 »

Хоппп smile И аз се включвам в новата ни тема smile От Петъка ви следя, но все не ми остава време да се включа. А толкова много се беше и изписало за един ден , че не можах да смогна да прочета  pardon

За Август - това за мен е много специален месец, тъй като това е нашият сватбен месец smile Като на 17-ти август живот и здраве ще направим 1 година от първата сватба, на 23-ти август - от гражданския брак и на 24-ти август - 1 година от втората сватба  heart heart heart Направо се чудим кое да празнуваме като годишнина. А и аз нямам нито една идея и съм оставила на любовта да ме изненада  girl_wink Хехе,шегата настрана за мен е важно, че времето заедно минава толкова прекрасно (пу-пу да чукна на дърво)!!! А това с изненадите и подаръжите вече въобще не ме вълнува. Моят най - голям подарък си е до мен  blush Ох, много любовно подхванах и аз  blush blush

Много , ама страшно много се радвам за хубавите новини - пандичка - най - добрата новина, че се оправяш, здравето е най най най важно!!! още малко и кашлицата ще мине и ще си починеш от болестта и дори ще я забравиш Wink  миленката - за новата работа, дано всичко приключи както ти си мечтаеш да бъде. - свекииии - много ме радват твоите разкази със синовете ти smile много весело ми става  danceg - деница звездица - до сега не съм чела твои постове и не те познавам , ноо мога да кажа ,че имаш един страхотен бонбон, да ти е жив и здрав и да има едно прекрасно и безгрижно детство!  heart - наделинка - успех и да имаш много много продажби Wink - миеле - добра дошла в темата smile ииии разбира се - приятна почивкта на почиващитеее  yahoo

А иначе -рататуйче-, споделяй за идейки за първата годишнина - аз не се сещам за друго освен да отидем да хапнем на свещи някъде  pardon

От друга страна да се оплача , че ме заливат с работа biggrin Нали съм в болничен и взе да ми става скучно и реших да си взема лап топа от офиса. Уговорката беше да работя по 2-3 часа на ден, но увиии..стана така, че взеха да ми пращат таскове за цял работен ден  shok е , аз им казах, де smile и сега нещата се нормализираха. А колежките все ми пишат от нашия работен чат - "Ах, будалаа, за какво ти трябваше този лап топ вкъщи Хю?!?!?!" и много емоции smile Даже сега трябва да поработя малко biggrin Ще се включа пак по - късничко smile

Лека и приятна седмица милиии дамииииии  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: август 04, 2014, 11:56:04 »

Привет в понеделник!
И понеже е обедно време - едно шкембенце Wink, който иска с чесън, който иска само с оцет!
Само ако знаете колко работа имам.....
Изпратихме поредната пенсионерка днес. Аз съм следващата, живот и здраве.
Все се каня да се извиня на Рататуй, че и взех правото на откриване на августовска тема, ама и аз имам основания Wink.Това е месецът, през който започват големите тържества - на 9-ти има РД племенник, с когото са израснали синовете, на 11-ти е родена приятелката, за която писах в миналата тема /ще идва тук, ще се видим и празнуваме добрите резултати/, на 12- ти  роден брат ми, на 18-ти леля ми става на 85, пак на 18-ти е роден близък наш приятел, на 21-ви аз съм раждала малкия син. Последното е най- важно, защото от 2004 не си е празнувал деня в България. А по Америка /и където другаде е бил/, не е получавал подаръци от приятели и сега много се е занадявал. Аз пък ще трябва да подготвя нещо за 20-тина души преди да отидат на бар.  crazy. Ще имам разправии със съседите, те не дават да се гъкне след 22ч. Нямам още никаква концепция за тържеството. Още повече, на 22-ри са на ергенско парти на първия момък от компанията им и трябвало  тържество да е по- запомнящо се Wink. Трудно се преборва ергенско парти, ходи му разправяй blum
hulcy, така е, не ти трябва на баир лозе, ама като си си взела лаптопа....
Хехе, Деничка е и от мен по-стара във форума, стар приятел ми е тя heart heart heart


* 6kembe_n.jpg (33.24 KB, 500x367 - видяно 129 пъти.)
« Последна редакция: август 04, 2014, 12:27:07 от svekarva » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines