Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:13:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - август 2014  (Прочетена 62400 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 01, 2014, 11:27:00 »

Панде, да се оправяш вече и дано всичко лошо е зад гърба ти, че направо ужас. give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 01, 2014, 11:29:37 »

http://zamunda.net/browse.php?search=%E8%E2%EA%EE%E2%E0+%F1%EB%E0%E2%E0&incldead=&field=name
Дени, ето го линка към филма и аз вчера го свалих.
Мерси, панди, айде дано скоро да си напълно във форма!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #17 -: август 01, 2014, 11:30:26 »

Пандичке, и ти големи перипетии по тези болници, радвам се че си по добре и си в къщи, както каза Свеки като родих, "че в къщи и стените помагат".

Миленка УСПЕХ, стиснати палчета и от нас

Мариолка, хехе много мило ми стана, че си абонат на зверчето, съжалявам че напоследък не пиша щастливи моменти, но кризите при нас са прекалено цветущи и пресъздаването ще затрудни дори писателите

Миеле с времето ще се опознаем, не се чувствай като на разпит

Наделина, ама доколкото разбрах е склад, значи продавате на едро

Някой заминаваше утре на море, пожелаваме му приятна и пълна със щастливи емоции почивка.

И на мен ще ми е интересно да разбера за годишнините, нали вече съм омъжена, та значи и мен ме чака памучна догодина
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: август 01, 2014, 11:35:50 »

ох милото Панденце! звучиш добре и скоро скоро да се оправиш!

Деница Звездица Ооо чедо "Несаница" е култова  danceg така ми иде да счупа нещо като я слушам ахахах. Ей са чекнах в замундата има си я ивкова слава.Само че имай в предвид да не търсиш в другата замунда ( v zamunda.net го има http://zamunda.net/details.php?id=138216&hit=1)

Иначе ако не си гледала тези също да се поправиш веднага :

http://www.imdb.com/title/tt0383846/?ref_=fn_al_tt_1
http://www.imdb.com/title/tt0279248/?ref_=fn_al_tt_1
http://www.imdb.com/title/tt0418887/?ref_=fn_al_tt_1 ( тук влизат и 1,2 и 3, като втора част е най-велика)
http://www.imdb.com/title/tt0181182/?ref_=fn_al_tt_1 това е много старо но много култово също
http://www.imdb.com/title/tt0076276/ този също е култов но много стар smile


fibi звера лош добричък винаги ми е любим! Аз работих много време с холандци и са ми много на сърце! а и ти разказваш толкова яко. Още се смея на " ето това е нашето ако" ако си спомняш  give_rose
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2014, 11:38:06 »

Фиби, не се чувствам на разпит, споко smile Просто казвам ако има нещо питайте пък аз ще отговарям Wink Иначе знам, че с времето ще се поопознаем smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #20 -: август 01, 2014, 11:38:30 »

fibi,да, на едро продаваме по принцип, ама се появят и някои баби, направили си сметката до последните 5 стотинки разлика с магазините.
Аз не съм омъжена, ама хванах 8-мата година за ушите гаджелък.  blush

pandapanda, бързо да се оправяш!!! Съвсем скоро да си копче - и физически, и психически силна!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: август 01, 2014, 11:44:18 »

Пускам ви Несаница петъчно!

Само да не изпочупите офиса!  tease

https://www.youtube.com/watch?v=iTYwhD09IU4
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 01, 2014, 11:45:26 »

Благодаря на всички за укоражителните думи  give_rose give_rose give_rose

И аз си дърпам филма за Мариола smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: август 01, 2014, 11:59:08 »

Дано докато дойде време за изследването си съвсем здрава и да се откажат! Само дето за туберкулоза не са те изследвали с тези симптоми crazy....Наредили са все хубави болести под съмнение. То здрав да си, ще се разболееш. Стискам палци най- вече да оздравееш, но и да попаднеш на свестен лекар good
 mariola85 , за бой си beating. Имам работа, а ще умра от любопитство дали съм ги гледала тези култове, защото линковете нищо от заглавията не издават.
Хихи, ще ви видя и вас като родите какви ще сте ми скици първите дни Wink. Фиби беше толкова притеснена тогава, пък вие да се смеете, калпазанки такива beating. Най ми беше жал за Тон тогава, защото човекът беше на работа, докторите не се обаждаха....
Ей сега ми светна да открия една тема "Първите дни с бебе вкъщи". Аз лично имам страхотни спомени с първия син. С течение на времето ги гледам откъм веселата страна, но тогава си беше чиста трагедия. Малко ме е срам,  че ще говоря за нещо от преди повече от 30 години..., та може да помоля колежката свекърва Деничка да е първа heart.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 01, 2014, 12:03:00 »

Свекърва, твоите истории и на 100год. да са пак евер грийн, така че давай смело с историите! Тамън да се посмеем, че тези дни с това време, сме затворени вкъщи с братовчедка ми и вече подивяваме!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: август 01, 2014, 12:03:27 »

svekarva аз от тези темички се чувствам готова 10 деца да изгледам  girl_impossible, но ще видим някой ден аз какви ще ги пиша дай боже! Аз си спомням като четях че Фиби беше много притеснена но сега ми е много смешно, знам за бой съм  beating blush, дано само Фиби не се сърди  nea

А такава тема би била култова! с удоволствие бих я чела!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #26 -: август 01, 2014, 12:23:42 »

хаха, разбира се че помня Мариола и не се сърдя изобщо, даже и аз се разсмях че помниш точно това. Изабел беше на 2 месеца и не акаше с дни, ако ака беше на барабонки, не я кърмех  и ми беше много трудно да я накарам да се изходи
Бях бясна. лекаря на почивка, от консултациите не вдигаха телефона, отидох им на крака с памерса и те не отвориха вратата, абе онзи ден няма да забравя никога.

, затова въведох плодови пюрета още на 3 месеца, та това ни спаси, смених и млякото, включих каши с пробиотик и положението постепенно се оправи
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 01, 2014, 12:27:27 »

svekarva, излседваха ме и за туберколоза. Аз първите два дни на два пъти имах кръв в храчките. След това и храчки ми изцледваха, и на манту, и първа посявка от бронхоскопия са отрицателни. Ама и една посявка за 45 дена от бронхоскопията и тогова ще я отхвърлят напълно. Чудно ме подредиха. А за хив ме накараха да се иследвам в частна лаборатория, че да станело бързо и като взеха да дават зор за тва изследване почнах да се притеснявам. Поодъхнах си като видях, че и то е отрицателно smile

аз сега като бях болна, майка ми беше постоянно до мен и осъзнах, че въопще не съм порастнала достатъчно и като бебе първите дни си мисля, че ще ми е много необходима да е до мен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: август 01, 2014, 12:43:20 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32859.330.html
ето, щом Фибс не се сърди - смейте се на воля Wink
Панди, просто не я беше споменала туберкулозата, и се притесних, да не са я пропуснали. В Пловдив е много модерна в последно време.
Внасям поправка и то много важна - Това е моето ако, а не нашето. То по- смешно е написаното преди това как ще рови за "насрания" памперс. funnytooth
« Последна редакция: август 01, 2014, 12:47:41 от svekarva » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #29 -: август 01, 2014, 13:31:20 »

Ох, свекърва, то аз само за резил бих била в такава тема, нямам с какво да се похваля. Бях нервна, нетърпелива, много раздразнителна. Половинката ме дразнеше с всичко, нон стоп питаше някакви неща, струваше ми се адски муден, прекалено самоуверен с бебето, а бе само кусури му намирах. В болницата не ми помогнаха с кърменето, та беше приключение. Първите седмици и аз като повечето млади майки зяпах пъпове, памперси, диша ли бебето, мърда ли, колко спи, ох, малко спи, ама като заспи, що спи толкова, нормално ли е, жив ли е.... ужас, ужас. И едновременно с това някакво вцепенение, че имам мое бебе, че мога да му се радвам колкото си поискам. Някакви чувства в двете крайности нон стоп ме измъчваха. Исках сами да се справим с всичко, а моят мъж не взе и два часа отпуск дори, в деня на изписването треперих кога ще дойде, акушерката ме притискаше, че имала други бебета да изписва. А бе, големи драми. Добре че мина и намерих себе си, ама бях много смотана тогава, сега бих се опитала да съм много по-спокойна. Кажи твоите спомени, че ти много благо разказваш. И да не ми се сърдиш по други теми като се сърдя за свекърви, това не значи всички. Просто толкова приятелки бяха притискани от техни свекърви за някакви отречени и нелогични неща покрай бебетата, че просто отдалече ме хващат нервите, като чуя такива неща. Разбира се, има много съвременни и готини майки на синове, които знаят какво и как да кажат и най-вече дали да казват нещо в такива мигове.
 give_rose

Мариолче, Рататуй, мерси за линковете. Единият филм съм го гледала, друг го знам, а останалите не съм и чувала. Таман ще си имам сега нещо за гледане и тия дни, че се изчерпах. Макар че, ако се замисля, от над година нито един филм не съм успяла да догледам докрая.

Панде, супер, че си по-добре. Като каза за мамите, дето имаме нужда от тях, вярно си е. Всяко дете си е дете на майка си. Моята и сега като дойде у нас, ми една клечка да вдигне от земята съм й благодарна, а свекърва ми като донесе една кутия с храна и й се радвам.

Миеле, добре дошла! Разкажи нещо за теб? Кога ще се жениш? Къде? Харесва ли ти форумът?

Ох, моето дете успя да се наяде с една чепка грозде и половин ябълка, докато пиша тук и сега горкият се бори да ги сдъвче наведнъж. Толкова е смешен, че седя и му се хиля, а той се чуди да се обиди ли или да се разсмее с мен.  heart
« Последна редакция: август 01, 2014, 13:37:25 от Деница Звездица » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines