Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:23:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Юли 2014 :sunshine:  (Прочетена 66161 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #210 -: юли 31, 2014, 09:31:16 »

Ехооо Добро Ютрооо!

Къде сте се затрили всички?

Пандолина как си? Има ли подобрение? Хайде да закрием месечната тема с повечко активност!

Аз съм малко ядосана пак от някои писаници във форума, но.... ще си замълча.

Свекърва как е невъзвръщаемaта инвестиция? Мина ли му jet lag-a?

Иначе при нас нищо ново. Търсим майстори за апартамента, до под кривата круша сме, ММ се оказва ще го местят октомври в друг офис и май ще трябва и втора кола да купим. Ама нищо ще се справим girl_wink

Пенсионерки раскажете как сте вие?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 31, 2014, 09:38:27 »

оо мариолке, здравей и на теб , пенсиоо biggrin
На кво се ядоса, я  кажи .
Аз се подмотвам, а тр да ида да се запиша на физиотерапия, че се влачих 3 седмици с ринофарингит.
Са закрепих нещата.
Иначе се опитвам да намирам време за извън София,колкото мога, поне уикендите.
Скиторя на макс, че после зимата... nea
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #212 -: юли 31, 2014, 09:58:12 »

Еми кат ти гледам аватара мисля и аз да заема същата поза хахаха няма значение... не се връзвам вече аз на такива писаници  girl_wink

Къде ще ходиш уикенда? На мен след толкова пътуване не ми се ходи никаде а и сега август ще имам много работа, ще идва клиента от САЩ, някъкви баш шефове, а момента хич няма да ми е подходящ ама карай.

Ох как искам да съм наистина пенсионер! Аз расказвала ли съм ви за на една моя приятелка дето мъжа и е пенсионер на 25?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 31, 2014, 10:41:49 »

Добър ден!
Мариолка, вчера се бях сетила да те питам как върви турския сериал в офиса ти? Предложение имаше ли? Може и да си казала, ама аз да съм забравила или пропуснала.
На мен тоя уикенд ми се ходеше някъде, ама свекървата има РД в неделя и ще ходим да я уважим.
Някоя ходила ли е на о. Тасос, че патето каза че може септември да се измъкне за ден-два и го обмислям като дестинация. Ако можете да препоръчате нещо ще се радвам на мнения.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: юли 31, 2014, 11:17:43 »

mariola85, нещо ми се върти из главата за младия пенсионер, ама какво точно беше направил, не си спомням crazy, та разкажи пак.
Като каза за писаници из форума и се стреснах, да не съм объркала без да искам пак нещо crazy. Колкото пъти гледам рекламата на сладолед Меджик /една мацка с рокля на точки върви по покривите на колите да си търси сладоледа/ си спомням за Езра. Тя има същите красиви очи и общо напомня на манекенката. Та ми става мъчно как нещо беше засегната и спря да пише....Да не те изпуснем и теб, ей...Пък ако ще си сменяш аватара с овца, Еми има една, дето пие вода от чешмичка, много е готина heart heart heart, вземи нея.
Не зная какво е jet lag, ама нищо не му е минало на малкия. На мен и на баща му - също. След една липса от къщи цяла нощ го помолих да пуска смс какви са му намеренията и да не чакам. Аз не че го зная какви ги върши, когато не е тук, но без да искам се будя непрекъснато и си мисля, че някоя глутница кучета го гони. Щото той все едно няма да си дойде с такси, ама.....на. Та снощи в 2:45 /тази сутрин по-точно/ получих следното съобщение "sa zabaa, spete si!" Определено се забави, дойде си в 7, пи кафе, къпа се и си легна. В крайна сметка, човекът всичко направи, даже удивителна е сложил Wink. Смятам да запазя съобщението,така както пазя е- mail - а на големия, в който ми съобщава, че ще се жени LAUGHTER
ratatui, ходила съм на о.Тасос, но местостоянката ни беше на отсрещния бряг. Много е красиво, малко като нашия Несебър е, заслужава си да се види.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #215 -: юли 31, 2014, 11:31:58 »

свекс не овчицата а новата на аватара на Еми, може да не я виждаш все още smile

Та  на тази прителка мъжа и е работил в Швекцария като месар, и е имал някакъква злопоука на работа и си повредил гърба и за му дали доживотна пенсия от 5000 франака и забрана да работи до края на живота. Тогава е бил на 19. Та сега те двамата живот си живеят, имат голяма къща на село в мк взимат си пенсията и си гледат детето. Тя каза че повредата не била мног сериозна, като валяло дъжд го наболявал гърба малко!

Верно ли за Езра? Леле такава мила душичка кой я  засегна? Ааа аз съм инат няма да се дам, някой друг да спре да пише. Иначе аватар не сменям, това е Мариола от Ивкова Слава ( сръбски филм) и много ме кефи  blum

https://www.youtube.com/watch?v=2nGM8MEbPAk който не е гледал филма веднага да се поправи има го в замундата с бг субтитри, ако сте гледали Зона Замфирова, този е от същите режисьори  girl_wink

Иначе jet lag е точно когато се сменят часови зони при пътуване и невъзможноста да се напсанеш на новата времева зона. и се казва на английски I am Jet lagged

Хахаха това sa zabaa, spete si ми отне време да го разчета

ratatui пандето беше ходила май миналата година на Тасос, та може да се включи. Иначе за Турската драма не питай. По време на почивката пак ми бяха докарали инфаркти, и сега точно преди 5 мин да 6 от тях дадох предупреждения за уволнение
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 31, 2014, 11:51:32 »

ООо, мариолка не си поплюваш! Взела си им страха!
Свекърва, твоя син от часовата разлика не спи по цяла нощ, а моята братовчедка /на гости ни е от 2 седмици/ е на 17год. и я страх от тъмното, до толкова че не може да спи на тъмно. Спи на лампа или телевизор. Вчера точно си бяхме легнали и тока спря и чувам стъпки на горния етаж, идва да вземе лап топа на майка да й свети.
Панди, като се появи ще я питам за Тасос. Дано, скоро се подобри и да се прибере вкъщи, че по тия болници  nea
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #217 -: юли 31, 2014, 11:55:36 »

Здравейте и от мен в последния ден smile

Още 1 ден и тръгваме на море иухууу Bravo yahoo

svekurva тоя смс ме разби хахаха просто паднах от стола хаххахаха

ratatui  аз съм ходила на Тасос, мн е хубаво, но имай предвид че има доста морски таралежи, тъй като повечето плажове са с камъни, скали и тн. Ако имаш кола да обикаляш най-добре. Има една местност, не помня как се наричаше но представлява естествен басейн дълбок 5 метра, разделя го една тънка скаличка и вече е 20 метра дълбоко. Невероятна красота. Обаче не помня как се казваше, нито как се стигаше до него.Само помня че това може би ми е най яркия спомен от там. Това и че има много българи, всяко второ заведение е с БГ персонал smile

Ето няколко снимки, във водата се влиза/скача свободно, но има много таралежи:





Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 31, 2014, 12:03:03 »

Здравейте прекрасни пенсионерки lol)
ама много сте изписали  pardon
Минах и през бебешката темичка - много бебоци много нещо   Girl_hide
Да са живи и здрави и много щастливи  heart heart heart

Mariola, честито за апартамента! Много щастливи години да прекарате там smile
скоро и детската стая да обзаведете  Girl_hide

Панди, дано изследванията да са минали добре и скоро да се прибираш здрава вкъщи smile

Свекърва, около твоите момчета само забавни истории smile Поздравления за работата на малкия ти син. Само снаха остана да намерите за него smile

« Последна редакция: юли 31, 2014, 12:07:37 от ma6ka_ » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #219 -: юли 31, 2014, 13:46:06 »

Ехо, привет и от мен - да се разпиша в последния ден от месеца!  blum

Ratatui, последно бях на Тасос 2012 г. в курорт наречен Скала Потамяс, има страхотен голям пясъчен плаж в залив, мисля, че ще ви допадне, а и всичко на острова е наблизо с кола, та ако нещо не ви харесва обикаляте и на ново местенце smile Като цяло Тасос е страхотен остров, има зеленина, има и красиви плажове. С две ръце съм за! Иначе ние останахме страшно доволни от почивката ни на Ситония, Халкидики отпреди две седмици, който ми има фб е видял и малко снимчици - голяма красота и спокойствие!

Панди, ти какво направи - мен за малко ме нямаше, а ти по болници, чудесии - моля те, стягай се и оздравявай!! Достатъчно силна си!

Мариолка, не се връзвай на писания по форума, а и като цяло понякога писмената комуникация играе големи шеги, друго си е изражение на лице, език на тялото и т.н.

svekarva, да си призная аз пък дори не успях да го разчета sms-a, но добре, че беше разяснението ти след това, че се е забавил, за да разбера, че това означава  Girl_hide Идеята да си го запазиш е добра, само гледай да не си смениш апарата, че може и да изчезне, ако не е запаметен на симкартата  smile

Гледам, че и hulcy се е появила най-после в месечните теми, добре си ни дошла! А и ma6ka_ се е позавърнала, липсваше ни, какво ново при теб? smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #220 -: юли 31, 2014, 14:37:52 »

А вече виждам за какво иде реч Wink на аватара. Малкият често ползва лафове от Мецо Пуг , подобни са.
За тези, които тепърва ще се мъчат да разгадават смс- а "Ще се забавя, спете си!". Питате ли ме мен в 3 часа как съм го разчитала Wink без очила? Доста усилия ми струваше да вникна в литературния начин на водене на чат- разговор на поколение 88 момчета, спортисти crazy на латиница...Обаче, пусто любопитство кой какви ги върши girl_wink, справям се вече и няма скрито-покрито. Направо е владеене на чужд език, развивам се. Дано го израсте....Писането е едно на ръка, съдържанието също може да намери място в "алеята на славата".
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #221 -: юли 31, 2014, 17:04:59 »

Трябваше да попадна тук за да разбера че пандичка е болна. Бързо оздравяване и пожелавам.
И аз не знаех за Езра, какво се е случило че да спре да пише

Свеки пак ме разсмя със смс-а на синът ти, ама ти пусна бълхата сега за имейла за женитбата и не спира да ме сърби любопитството.

Ще взема да следя по често седмичните темички
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 31, 2014, 18:40:03 »

А вече виждам за какво иде реч Wink на аватара. Малкият често ползва лафове от Мецо Пуг , подобни са.
За тези, които тепърва ще се мъчат да разгадават смс- а "Ще се забавя, спете си!". Питате ли ме мен в 3 часа как съм го разчитала Wink без очила? Доста усилия ми струваше да вникна в литературния начин на водене на чат- разговор на поколение 88 момчета, спортисти crazy на латиница...Обаче, пусто любопитство кой какви ги върши girl_wink, справям се вече и няма скрито-покрито. Направо е владеене на чужд език, развивам се. Дано го израсте....Писането е едно на ръка, съдържанието също може да намери място в "алеята на славата".

Свекс, добре дошла в групата почитатели, жени, сестри, майки на мъже спортисти 87-88 година.
Мецо ПУг е главен герой у нас, както и Спиндерман, може би затова те разчетох ОДма.  danceg
това не ми попречи да се посмея на глас на физиономията, която вярвам че си направила на смса.
Други моди тук са , да се казва по телефона , крещейки : What's upppppppppppp  nea
a за довиждане : А чааааааааааааааааааааооооооооо, с интонация леко надолу..
Ако следващия път получиш смс : КП, KP (на латиница), да знаеш че значи че любезно те питат Какво правиш.... Girl_hide
Аз една година подред се чудех МХМ, обида ли е, съкращение ли е, ма понеже съм русо, се оказа че е съгласие, като ЪХЪ.
Та такива ми ти работи, забавен ми е животът като твоя. blum

МНого се радвам че днес сте писали повечко, всичките !
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #223 -: юли 31, 2014, 19:09:11 »

хаха Еми, аз пък много време не знаех че "xxx" са целувки. хаха, колко съм хвърлила в тъча  funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 31, 2014, 19:39:36 »

хаха Еми, аз пък много време не знаех че "xxx" са целувки. хаха, колко съм хвърлила в тъча  funnytooth
пак научих нещо ново girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines