Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:36:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 160031 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: септември 05, 2014, 14:04:31 »

Девисилче, ще те помоля много да споделиш какво ще ти каже АГ-то, че съм на ЖК чак края на месеца, а не е нещо спешно, че да занимавам АГ-то по тел. blush Много ще съм ти благодарна give_rose

Стаси, от Вис Виталис взех едното, а другото от Джъмбо. Да, не уточних, че са пластмасови, но и в този комплект са такива, така че реших, че такива търсиш. Но иначе са по 10-11 лв. наистина - малкото беше 10 лв., а голямото 10.90 лв. Аз взех с каучукови накрайници и се чудя сега да вземам ли и силиконови, че ме накарахте да се замисля дали бебо няма да ги отхвърли..Щеше ми се каучукови, защото са естествен материал.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: септември 05, 2014, 14:21:14 »

Аз ще взема и от двата материала и ще пробвам - те едни биберони само са по 2-3 лева, така че не е кой знае колко голяма покупка  blum
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: септември 05, 2014, 14:26:40 »

Ади, незнам ти къде си ги намерила тия шишета за по 10 лева, но навсякъде където гледах шишета на НУК от стъкло говорим за 15 лева голямото и 14 лева малкото (което е 29 лева само шишетата). Сега обаче като гледам в този комплект са явно пластмасови шишета, защото вместимостта на пластмасовите е точно 150 и 300 мл, а на стъклените е 120 и 240 мл. Ами явно ще взимам поотделно нещата, пък и все още се колебая наистина за тия шишета какво да правя.  tease

Аз съм на Магнерот 3x1 и засега не чувствам контракции, само крампи в краката имам на 2-3 седмици веднъж.

Jumbo! Там са по толкова. smile И аз съм с тези.

И наистина си вземи с дупка S, защото при нас малкият се оливаше с дупката М, а малката е перфектна. Аз съм много по-доволна от тези биберони на NUK, отколкото от тези на AVENT.

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: септември 05, 2014, 14:48:19 »

А каква е разликата в основата на бибероните на НУК - примерно межу този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2392&cat=40 (Биберонът е анатомичен против колики със средна дупка за мляко "M", с широка основа) и този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=15865&cat=40 (Биберонът е анатомичен против колики със средна дупка за мляко "М" , с тясна основа)?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: септември 05, 2014, 15:14:28 »

А каква е разликата в основата на бибероните на НУК - примерно межу този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2392&cat=40 (Биберонът е анатомичен против колики със средна дупка за мляко "M", с широка основа) и този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=15865&cat=40 (Биберонът е анатомичен против колики със средна дупка за мляко "М" , с тясна основа)?
Ние сме с широка основа. Много по-близко е по форма с жнската гърда. В болницата даваха с тесна основа и на мен лично не ми допаднаха като ф-ма. Незнам дали има други разлки освен ширината на основата.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: септември 05, 2014, 15:26:23 »

Мисля, че само в ширината на основата беше разликата - по-тесните ми се струват по-издължени някак, с по-широка основа съм си взела аз.

М, мерси за обратната връзка, радвам се, че има хубави отзиви за Нук от мами, които вече ги използват give_rose А ти с каучук ли си или със силикон? А на Дани как му понася, предпочита ли някое?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #531 -: септември 05, 2014, 17:13:17 »

Разликата е в ширината. Друга разлика няма. Всяка марка се стреми към индивидуална форма, за да може да се купуват техни накрайници. В противен случай си купуваш скъпо шише и някой го имитира, после ти купуваш евтиния накрайник и първата фирма губи пари. Това си е сериозен бизнес, не забравяйте Wink Затова големите марки имат по много серии, най-различни разновидности.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #532 -: септември 05, 2014, 18:53:47 »

Alichkaheart
Едно време се изпотрепвахме да търсим скосени. Казваха, че са ергономично по- добри за устата на бебето, не предизвикват промени в челюстите. Аз като си погледнех зърната веднага след кърмене, точно такава форма имаха  crazy

 И аз така се бях насочила, но моята дребна, като всяко уважаващо себе си инатче, предпочете тези на Avent  pardon  Така че в крайна сметка не се знае вашите фъстъци какво ще си харесат.

 В последно време засичам няколко майки с такива неща:

http://newviva.bg/higiena/32-nuvita-stericiuccio-uv-.html

 И започвам да се причудвам дали пък няма да се окажат полезна придобивка...
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: септември 08, 2014, 07:54:17 »

Момичета, минавам набързо да ви се похваля - от вчера сме собственици на ето тази количка. Направо се влюбих като я видях и решихме да се възползваме от промоцията. 2 в 1 е. Кошница за кола ще търсим от някой познат, който може да ни даде. Така или иначе кошницата се ползва по-малко. А след 9 килограма ще вземем пак на Cybex директно столче 9-36 килограма.
Дано ни е удобна при ползване  yahoo tease yahoo
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #534 -: септември 08, 2014, 08:31:35 »

Леле Стаси количката е страхотна и вече ме убиват с тея цени то като една кола,не че нашата е евтина trends for kids пак е около 1300лв ама направо производителите се оливат,а тук за нашите пътеки и пътища ми трябваше метална количка smile Момичета искам да ви споделя колко много ми тежи вече всеки изминал ден ,не мога да спя,на където и да се завъртя е с 300 зора и веднага почва да ме боли страната днес съм решила да си направя една разходка пък може беба да реши да излезе smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: септември 08, 2014, 10:56:58 »

Оххх и на мен мрого ми тежи.... Като лежа само не ме боли а като стана.... Направо все едно иска да излезе. Таз ли какво е направо нито мога ва се обърна, нито мога да стана нормално с 300 зора и боллки. Но шпа не помага.... Магнерота пък не спира тия подготвителни контракции а дори по- начесто ги усещам. Ся днес ще ховя на тонове и ще питам какво да правя.....реве ми се направо че нищо не мога да правя. Повечето в 9-тия месец правят разходки  като луди аз за 2м и умерам....
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: септември 08, 2014, 11:26:40 »

А някой ползвал ли е този тип колани за тежестта: http://www.izamama.com/index.php?lnk=MDA1MDAxMDAyMDAw. Аз онзи ден ги гледах в мола, жената ми сложи един такъв и наистина докато бях в магазина и го държах на себе си не усещах тежест. Като го махнах и започна веднага ниско долу да ми опъва. Не ми се случва често засега да ми тежи, обаче има дни в които направо трудно ходя...
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: септември 08, 2014, 18:29:05 »

Бъдещи мами,

след подготвителния курс за раждане, който посетих тази Събота, ме информираха за чая от малинови листа, че е добре да започне да се пие след 36седм. за тонизиране на мускулите на матката и за по-ефективни контракции и безболезнено раждане. Също и чай от коприва. По време на раждането знам, че е добре да се пие чай от босилек (също подпомагал контракциите).
Вие пиете ли такива чайове?
Има ли мами, които могат да споделят мнение дали им е помогнало?


Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: септември 09, 2014, 00:09:52 »

Здравейте момичета,

Все не стигам да се разпиша, иначе си ви чета редовно  give_rose

Леки финални метри на всички, които очакват септември  give_rose give_rose give_rose Пожелавам ви леки раждания и здрави бебоци на финала  smile

devisil, чай от малинови листа почнах да пия 36 седмица и въпреки това преносих 2 седмици. Със сигурност не вреди обаче и ми беше вкусен  good.

Моето дете не поиска ни един предложен биберон, без значение от форма, размер, материал. Смука си палеца вместо това и нищо не можеше да я откаже  pardon (вече не де, самоотказа се).

Аз съм на преглед другата седмица и се надявам бебе да се е обърнало главично, че да ми е по-спокойно. Иначе като кг съм +14, което пак си е много и въпреки че този път се "ограничавам" килцата се трупат   pardon Общо взето гледам да не го мисля чак толкова. Едва миналата седмица накупихме най-необходимото за бебо, но още не съм прала и подготвяла нищо. Малката и татко й се прибират към края на месеца до Бг за две седмици и се надявам да имам малко повече време да подготвя нещата за новото бебе. Малко се притеснявам да не ни изненада бебето по-рано и да ни хване докато съм сама, ама си казвам, че едва ли... Пък в крайна сметка каквото дойде  tease Да сме живи и здрави само, другото са бели кахъри!
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #539 -: септември 09, 2014, 13:32:33 »

Хей момичета къде се загубихте?Аз толкова съм станала нетърпелива че искам да раждам веднага вече само тва ми е в главата.Днес мисля малко гимнастика да направя да видим smile
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines