Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:25:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юни 2014  (Прочетена 50160 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #120 -: юни 20, 2014, 12:16:36 »

Али, предполагам, че протакането и недомлъвките са ти скосили нервите. Има си разни хора. Случи ми се и на мен с колежката, тази, на която и подготвях годишнината и после изпращането в пенсия. Сега съпругът и имаше годишнина и цяла седмица ми се моташе и усукваше ще ме кани ли или не, със съпруга ми или без, с родата ли, когато празнуват, с приятелите ли, когато празнуват... Не съм получила още покана, криво ми е, че пред мен си прави сметката, кога ставали много, кога ставали малко и бройката не била за ресторант....Ама тя си е такава, мотлива, да имаш нерви да дочакаш края на събитието. Пък е и докачлива, мисли си неща, дето не са ми и минали през ума crazy. Единият /с приятелите/ рожден ден мина и даже ми прати снимки. Имаме много общи приятели, а и съпругът и ни беше дълги години колега и съвсем си ми беше там мястото. crazy Карай...кой знае на още колко хора е опънала нервите, ама си я знам, че не е лично отношение.
gucci е от доста време в Плевен с децата, съпругът и снощи едва се е прибрал, но и той е добре. Сега нямали ток.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 20, 2014, 14:20:03 »

Аличка, дай да ти го прегледам случая под друг ъгъл- да знаеш че аз примерно се кефя и ми е смешно вече, някой ако не ме ще така. Ми то си е за негова сметка, той губи. Който ме мрази, под мен да  лази. tease

Пандич, и аз като теб винаги вазирам от всякакви сем мероприятия. Хич не ми и трябват.

Свекс, тази твоя приятелка да не е зодия близнаци ( ще ме прощават близначките от форума, те си знаят че си ги обичкам )

Муун, радвам се че писа, аз отдругаде се осведомих че си ОК.

Виви, банята изглежда спретната и наредена, както аз обичам.

Мен от това време само ми се спи, ебаси. чак имам чувството че съм болна от нелечима болест и затова все дремя хахахаха. pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #122 -: юни 20, 2014, 14:32:25 »

Чиста рачка е!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #123 -: юни 20, 2014, 14:32:34 »

Аличка през оная работа да ти е. Ти си такъв сладур, явно много те обича свекито та етървата ти се дразни и не иска да те вижда  blum нали малката на нея я кръстихте  Wink

Оф аз да се оплача, на ММ му откриха подагра. От две седмици му беше поддут пръста до палеца на крачето му и едвам вървеше днес правихме и рентген и ПКК и се оказа подагра. Какво е това чудо за първи път го чувам. Уж на по възрастни мъже се появявало. И сега трябва да е на диета която абсолютно противоречи на моята диета и ще трябва да спре бирата завинаги. Ми че той само това пие...  cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: юни 20, 2014, 14:46:06 »

mariola85 , спокойно! С диета ще се подобрят нещата. Ще си позволява и бира след време, сега трябва да се стабилизира. Това е болестта  на богатите, така казват....за утешение.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 20, 2014, 14:48:51 »

Чиста рачка е!
те са стиснати на куче... ясно. поне моите познати от тази зодия ...

Мариолче, спазвайте диетата и всичко ше се регулира.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #126 -: юни 20, 2014, 15:00:00 »

Мерси, момичета give_rose Съвсем ми оправихте настроението днес Wink
Мариолка, съжалявам много за случилото се! Ще свикне с диетата - ще видиш. Искам да ти кажа, че баща ми беше с много висока захар, като му откриха диабета. Той обаче беше упорит и с диета и определени лекарства успя да регулира захарта си. Така и не се наложи да минава на инсулин. Всяко лечение си иска време и нерви.
Ох, сега си припомних случка от преди точно 10 г. В Пловдив беше придошла Марица. Бяха залети мазета, постройки из крайните квартали. Бяха спрели движението по мостовете и не можеше да се минава от единия край на града до другия за няколко дни. Бяха залети и помпените станции, та в части от града нямаше вода, а в други - едва църцореше. Беше настанала паника за минерална вода по магазините.
Един наш съсед се занимаваше с прасета в село до Пловдив. Та той обясняваше, че бил там, когато придошла страхотна вълна. В бързината беше хващал малките прасенца и ги хвърлял на покрива на фермата. В този момент вълната го повлякла и едва не се удави. Много се беше стреснал!
Тогава всички знаехме, че стреснати от обилните дъждове, пак бяха изпускали по-рязко язовирите. Официално не било така, но факт, че хората не помнеха такова чудо. Мисля си, дали ще им помогнат на тези хора, поне финансово да си стъпят на краката? И ако пусна смс, дали този лев ще отиде при някой в нужда или пак ДДС, процент за оператора...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #127 -: юни 20, 2014, 15:39:52 »

Спомням си, ние живеем близко до Марица. Ходехме да гледаме през час до къде е стигнало нивото и пълнехме чували с пясък за дига. Коритото беше затлачено с дървета и други наноси. Тогава за първи път го изчистиха и изрязаха дърветата, поникнали вътре в реката. Баба ми е преживяла друго голямо наводнение в Пловдив, с много жертви. Тя казваше, че когато си купуваш къща, не бива да виждаш с просто око воден басейн -река, езеро, море....
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 20, 2014, 16:13:16 »

Мен от това време само ми се спи, ебаси. чак имам чувството че съм болна от нелечима болест и затова все дремя хахахаха. pardon

Не ми ги разправяй тия - нали те виждам, че си на Френската ривиера Wink И ... защо овцата ти е станала по-голяма?!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 20, 2014, 17:21:04 »

Ситуацията във Варна е направо потресаваща! Освен катаклизма и бедстващото положение на цял един квартал, коментарите на политиците, стекли се да "помагат", са направо потресаващи. И всякакви медии и медиики, които бълват "дълбокомислени" статии и коментари на всеки 5 мин  Cow-boy
Сутринта гледах по Нова коментара на Орешарски - ама толкова нагъл, направо как имаше очи да се покаже! Бил пътувал цяла вечер, как да знаел какво е положението?!?
Да докарат цялата държава до DMS номерата - здравеопазване, помощ за сираци, възстановяване от бедствия ....
Дано събраните средства стигнат до хората!
Като пиша, пак се ядосвам!

Много ще ми е интересно да видя резултатите на експертите, отишли да оценят ситуацията. Не вярвам само от дъжд да се получи това!

Mariolka, много неприятно се е получило с мъжа ти, но и аз зная, че в началото е по-строга диетата, а след като се стабилизира, може да включва от време на време забранените храни и напитки.
(Ние сме добре, нищо ново при нас - работим, венчахме се тази година и вече чакам лятото smile )

PandiAshamed
« Последна редакция: юни 20, 2014, 17:47:08 от ma6ka_ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 20, 2014, 17:38:28 »

Не ми ги разправяй тия - нали те виждам, че си на Френската ривиера Wink И ... защо овцата ти е станала по-голяма?!
това е една прекрасна книга с любима моя фотография, на фотограф на Vogue. Само че тук е направена като картина.
http://www.assouline.com/9781614282563.html
Вътре има и други страници снимани, разгледай, уникално е.

А овцата, видях че предната е "счупена" и не излиза, и днес се наложи да си напазарувам нова овца, неспазвала диети. biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 21, 2014, 00:07:23 »

Ситуацията във Варна е потресаваща за мен!
Вчера и днес с милото и семейството му гледаме когато можем новините и кадрите,които виждаме ни остават без думи. Такъв ужас аз съм виждала само по филмите.  cray
С милото и брат му пращаме смс-и. Дано това да помогне с нещо поне малко.  sad
Тея дни се чувствам ужасно. Бяхме с кумата ми на профилактичен преглед при гинеколог и мамолог.
Имам кисти на яйчниците пак и на всичкото отгоре ме изследват сега за човешки папиломен вирус и съм адски уплашена.  cray В Понеделник отиваме да ми взимат кръв и да ми изследват 15 хормона,защото пак нямам цикъл. Абе направо се чувствам много зле ..  cray Направо ме е страх!
На гърдите ми поне им няма нищо.
И болестите са страшно нещо..  sad
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #132 -: юни 22, 2014, 09:08:58 »

Добро утро от мен smile

Черпя по едно кафенце да се отсрамя, че отдавна не съм влизала тука



Муунче, като чето за бедствието при вас стисках палци да сте ок, но после видях темичката ви с Дани и се успокоих,че си писала smile

По-напред сте писали за преустройствата в жилищата - при нас е по същия начинкак е описала свекърва - също сме в кооперация.
А за чистенето - преди много ме смъзяваше и чистех в събота и неделя само и все си мислех, че нямам време достатъно, но откакто се роди бебето и като си тръгна майка ми, много бързо се организирахме с мъжа ми smile

Започнахте ли да планирате летнитепочивки? На мен как ми се ходи на море, ама това лято няма да ме огрее  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 22, 2014, 11:28:45 »

Алексче, радвам се че намина.
Аз минавам да ви поздравя и да покажа едно доста странно изкуство.
http://www.culturainquieta.com/es/escultura/item/4130-anders-krisar.html

Мен лично ми допадна като символика, човекът в кутията. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: юни 22, 2014, 12:48:05 »

emmmmmy, на мен също ми харесва - като хрумване и като символика.
Alleksia , хубаво, че се включи. Почнаха ли жегите при вас? Хехе, за чистенето е ясно. Като се роди  бебе и всичко е "на педал". След година, две, човек така се изморява, че му идва да бяга...Вярна е приказката, чу кучето скача според тоягата. Лично аз за лятото не мисля, половината отпуска мина за екскурзията в Испания и дребни еднодневни почивчици, когато  децата си бяха тук. Другата част, около 8 дни я "стискам" ако се наложи нещо пак, когато си дойде малкият другия месец и за Коледа, преди пенсионирането  Wink.
crazynelly , спокойно! На лекарите им дай да правят изследвания и да точат парички от ЗК  crazy. Ти доста се притесни и тича около сватбата, може и това да е оказало някакво въздействие на цикъла. Каквото и да е, за всичко има лекарства, стискам палци good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines