Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:27:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юни 2014  (Прочетена 50161 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 05, 2014, 11:59:12 »

Съжалявам че нахлувам при вас не с нещо весело и хубаво, а с това тъжно събитие.Но всяка една от нас е бъдеща или настояща майка и ще ме разбере!
https://www.facebook.com/events/744328748923442/?notif_t=plan_edited

Това е страница за протеста, който организираме след нелепата смърт на едно малко дете.Мисля че всеки родител трябва да помисли, че може да промени нещо и да се помъчим, това са нашите деца!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: юни 05, 2014, 13:25:50 »

milenkata, благодаря за пожеланията и добре дошла при нас!
магито, видях това във Фб и със сигурност ще отида в Пловдив на протеста.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 05, 2014, 15:19:14 »

Здравейте!
Свекърва, честит рожден ден на майка ти! Да ти е жива и до колкото е възможно здрава още дълги години! А аз си пожелавам и моите родители да достигнат възрастта на майка ти /поне/, защото много си обичам и не знам без тях какво ще правя!
Маги, много жалко за детенцето!
Миленити, вашата бивша хазяика да ви представи документи- изравнителната сметка, кога са отчели водомерите и фактури за вода. Как така ще ви се обажда след толкова време и дай пари!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #33 -: юни 08, 2014, 19:07:55 »

Минавам да ви покажа само още една абитуриентка, която мярнах преди малко във фб:
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 08, 2014, 19:20:35 »

Май и Еми ни е беше показвала. Иначе и аз тъкмо я stalk-нах във ФБ тази девойка good

Аз досега гледах тенис и съм много доволна, че моят любимец Рафа Надал пак спечели  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #35 -: юни 08, 2014, 21:28:32 »

Девойката е много сладка, и изглежда някак в народна носия... Евала на мацката smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 09, 2014, 08:43:48 »

e, прекрасна е! Много е идейна с тези мотиви на носия, на фона на почти еднаквите останали, които мярнах.

Искам да ви благодаря за съветите относно водата. Ще искаме клиентския номер и да видим всички бележки за плащания. Междувременно ММ и звънна и и каза, че преди да сме се видяли лично и не сме видяли/обсъдили всичко не смятаме да превеждаме абсолютно никакви суми (винаги сме плащали кеш, а сега държи да е по банков път, че да не ни разкарвала...дрън дрън).

Слънцето направо ми пълни душата тези дни...smile И вчера прекарах деня супер приятно - първо бях в парка, правих семейна фотосесия на едно семейство с един уникален бебок (за жалост не мога да ви споделя някоя снимчица, защото ме помолиха да не качвам в интернет, особено такива с бебето). После майсторих неща за хапване, защото беше рожденния ден на ММ.
Днес, обаче, макар и щастлива от времето, направо не мога да се движа. Даже ми става смешно - заради корема вчера съм клякала по много странен начин за снимките и сега имам ужасна мускулна треска. Сигурно е забавно да ме наблюдават как се движа...хаха.

Обзело ме е едно такова лятно, приятно настроение, въпреки, че съм затрупана с работа. Тази сутрин една колежка донесе много накъсани маслодайни рози от Казанлък. Е, няма такив аромат! Отдавна не бях помирисвал ароза, която да ухае истински. Та, да ви питам: Някой разхождал ли се е в района на Розовата долина? Тъй като няма да се ходи на море това лято, чудех се, дали има условия за туризъм натам. Надали е като в Тоскана, но все пак...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 09, 2014, 09:23:12 »

това е абитуриентката от бала на който бях в Монтана . Прекрасно и скромно момиче. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 09, 2014, 09:59:19 »

М, аз направо съм си израстнала в Розовата долина. Майка ми е от Казанлък и там прекарвах всяко лято. Много харесвам Сопот, Карлово, Калофер и Казанлък. Могат да се съчетаят и с Стапосел и Хисар, или пък Стара Загора. Според мен има какво да се види - тракийски гробници и съкровища, възрожденски къщи, може и до гр. Шипка да се иде или до върха, а и самите градчета са ми много приятни (най-много Казанлък разбира се Wink ) Така че, определено го препоръчвам за екскурзийка. Има е еко пътеки, ама не знам дали ти се броди точно сега.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 09, 2014, 10:04:14 »

М, аз направо съм си израстнала в Розовата долина. Майка ми е от Казанлък и там прекарвах всяко лято. Много харесвам Сопот, Карлово, Калофер и Казанлък. Могат да се съчетаят и с Стапосел и Хисар, или пък Стара Загора. Според мен има какво да се види - тракийски гробници и съкровища, възрожденски къщи, може и до гр. Шипка да се иде или до върха, а и самите градчета са ми много приятни (най-много Казанлък разбира се Wink ) Така че, определено го препоръчвам за екскурзийка. Има е еко пътеки, ама не знам дали ти се броди точно сега.
Звучи страхотно. Аз само в Карлово и Калофер съм била и то много отдавна. Броди ми се, ама с почивки Wink. Всичко, което не е свързано със седене пред компютър ми се прави...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: юни 09, 2014, 11:07:58 »

Към розите да добавя и дестинации в брезовския край - Зелениково и Чехларе. Много е красиво, пък и все още берат рози, защото е по- високо. Миналата година бях там и ми подариха кошница с розов цвят /като изсъхнат розите, изобщо нямат този аромат/ и шише с нещо средно между розова вода и розово масло. Шишето още го имам в хладилника и не е мръднало от аромата на откъсната роза.
Аз от вчера ходя с топка в сърцето...След дълга борба с рака почина едно младо момче, с което малкият син играеше преди години в баскетболния отбор на мъжете в Академик Пловдив. Беше красив тъмноок мъж, над 2 метъра висок, здрав като скала и много, много добър във всяко отношение. Мир на праха му и сила на близките му.
Та така, не мога да се съсредоточа, а ме чака много работа. Успешен ден на всички! good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #41 -: юни 09, 2014, 12:24:28 »

svekarva много съжалявам cray

За съжаление винаги си отиват първо стойностните и добри хора! Баба ми имаше теория , че Господ си ги прибира рано добрите хора, за да не им се налага да се мъчат и живеят в днешния жесток свят...

Сина ти как се чувства?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 09, 2014, 12:58:37 »

milenkata, благодаря. Ами и той е скапан...По Коледа си беше тук и ходи в болницата да го види и да му занесе подарък за рождения му ден. Имам чувството, че още тогава се беше простил с него, макар че само повтаряше, че има надежда. Щеше да ходи вчера да запали свещичка, то няма и какво друго да направи сега. Като се върне другия месец, може да измислят нещо за 40-тия ден с баскетболистите. Те до последно държаха връзка и помагаха кой с каквото може. Та с две думи, опитва се да гледа философски на нещата сега. Но като се върне и се съберат всички, сигурно ще е по- тежко. Още повече, че това е първият приятел, когото губи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юни 12, 2014, 09:21:43 »

Здравейте, къде се губите?
То и във форума е тишина, няколко сватби само....
Пускам ви едно кафе за събуждане  Wink. На мен ми е топло и влажно. Имам чувството, че оставям дири, като охлюв.
Все още не пускам климатик в офиса. Отварям врата към коридора и правя течение с прозореца. От вратата гледам кой кога скитосва по коридора, а от отворения прозорец влизат мухите на квартала. Като нямат друг избор, кацат върху мен и ме вбесяват. С един нагънат вестник си спомням за храбрия шивач, дето ги трепел по 7 с един удар crazy. На мен не ми се получава. Хихи, вчера във Фб видях едно пионерско поръчение - какво да правиш през лятото. Имахме такива глупости, ама се сетих и за едно чавдарско. Трябваше да предадем по една кибритена кутийка убити мухи. Къде ти дете ще трепе и събира мухи.....Цялото семейство беше ангажирано. Имах си приятелка на отсрещната страна на улицата, на нея дядо и и събра 4 кутийки и много и завиждахме. Обаче.....Като отидохме да ги предаваме, учителката рече да провери дали кутийката на едно известно като по- голям калпазанин момче е пълна. Отвори я и като литнаха мухите - цял облак. Явно са били само зашеметени. Голям майтап. и тогава са откачали на тема опазване на околната среда от химикали Wink.
Пожелавам успешен ден, на мен само глупости ми се въртят из главата yahoo


* s rosa_n.jpg (34.15 KB, 554x554 - видяно 219 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #44 -: юни 12, 2014, 10:05:08 »

При мен мечето имаше Рожден Ден вчера и малко бяхме от едните роднини при другите роднини хахах

Аз пък искам да се оплача, в най голямото безпаричие и на връх рожденния ден на милото ме заболя зъб... Защо се оплаквам? Защото никога не ме е болял зъб в живота ми nea Винаги съм имала безумно здрави зъби и имам една пломба за 25 години...

И понеже явно съм по - мъдра аххаха имам 4 мъдреца напълно израстнали още когато бях 9ти клас. Проблемът - двата ми долни мъдреца са с някакви корени тип S и единия е създал някакъв въздушен джоб, който не само боли ужасно но и се оказва че може би ще трябва да го вадят. angry shok С тези корени ще бъде голяма болка, не искам и да си представям cray Никога не съм имала проблеми и идея си нямам какво ме чака но звучи много болезнено....

Извинете, но няма да кой да си измрънкам (все пак с рожденния ден и роднините не беше момента аз да се оплаквам)

Като изключим това последните дни съм в супер настроение и даже извадих (най-накрая) летните рокли от гардероба Sunshine Sunshine
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines