Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:47:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 92399 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 03, 2014, 13:36:22 »

Направихме и хвърлянето на жартиера въпреки,че Славчо не искаше. Едвам го извади със зъби,още повече когато ми се закачи за обувката. Аз му помогнах,какво да го правя? smile
Жартиера го хвана един много близък приятел на Славчо. smile
След това направихме играта с обувките. Сигурно повечето я знаете.
Но може би не знаете колко забавно им беше на всички. Аз дори не спирах да се смея. Прекрасна игра!
За изненада на всичко,дори и за кумовете направихме още една интересна игра. От нея разбрах от нашия фотограф. Слага се една маса на дансинга. От едната страна 5 чаши и другата също. В тях се налива по желание на младоженците някакъв вид алкохол.
След това булката си избира 5 човека от гостите и младоженеца също. И която група изпие първа всичките си чаши печели една бутилка вино. Е естествено играта може да не се печели това. Всеки може да си го измисли какво иска. Ние просто това избрахме за нашата игра.
Всички много се забавляваха и групата на младоженеца победи моята група. ЕЙ цял ден все на неговото ставаше....
Малко музика и дойде време за рязането на тортата. С дж и милото бяхме решили да си викнем неженените двойки и да направим като един конкурс за най-добре представилата се двойка. Обаче сега се сетих,че забравихме да изберем победител. Всички се мазаха и си изтриваха тортата по лицето с целувки. Бяха супер сладки всички! smile
Всъщност забравих да кажа,че първото парче дадохме на кумовете. Те трябваше да ни показват как се прави работата с тортата. Бяха много еротични!
Накрая вече бяхме ние с милото. Аз му казвах да не ме омазва,защото не искам да си развалям грима,но той го направи и аз се ядосах и го праснах по лицето с тортата. хахах Ех какъв сладък момент. След това с целувки и език ми облиза цялото лице,което аз не исках. Накрая отидохме да се мием и той ми се караше,че съм го омазала по лицето.
През цялата вечер много танцувахме и много се забавлявахме. Макар,че имах сигурно към 20 човека,които не дойдоха. Беше много неприятно наистина. След края на вечерта не можехме да съберем всички багаж. Имаше адски много неща и храна най-вече за взимане. Остана ми алкохол,който трябва да върна. Имаме два етажа от тортата,които трябва да изядем. Дадохме на кумовете,занесох на брат ми и на баща ми. Също така има адски много храна и хляб.Може да ядем с месеци. Ужас!
Украсаната,храната и всичко беше прекрасно! Не съм си и представяла по-хубав сватбен ден! Всичко беше какво трябва да бъде! Адски много съм щастлива и ме яд че свърши толкова бързо. Деня мина като на един дъх - много бързо. Но е незабравимо изживяване и много скъп спомен за мен! Обичам милото,обожавам сватбата ни ! Халките си ги нося с радост!
Не съм впечатлена от подаръците,които ни подариха. Доста ненужни неща. Много букети имаше,които сега ще трябва да ги хвърляме. А бях казала,че не искам букети. Радвам се поне,че повечето гости успяха да дойдат,макар,че 20 не успяха. smile Бяхме може би към 60-65,но пък ни беше адски весело и приятно. Всички идваха да ни поздравяват,да си казват наздраве с нас. Все ми казваха,че съм много хубава. smile Беше наистина прекрасно. smile Пожелавам на всеки да изпита тези чувства и емоции.
 heart give_rose yahoo yahoo
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #211 -: юни 03, 2014, 13:58:18 »

 Bravo Изчетох на един дъх smile Било е много хубаво и емоционално smile
Всяка сватба носи своя заряд и както много пъти съм чувала няма по-хубаво на сватбата от щастлива булка  yahoo
Не се ядосвай, че е отчупил по-голямото парче от питката, все пак той е мъжа в семейството и поверието което аз знам е, че който отчупи повече, той ще носи парите biggrin
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #212 -: юни 03, 2014, 14:19:00 »

Нелкаааа казах ти че ще мине супер! yahoo Искаме снимки!!!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 03, 2014, 14:49:25 »

 Нели, прочетох разказа ти с голям интерес. Радвам се, че сте си изкарали страхотно  heart
 Какви са плановете ви сега? А кога ще има снимки?  blush
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 03, 2014, 14:50:07 »

Еее, супер! Това се искаше - да си доволна! Много хубаво  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 03, 2014, 16:07:07 »

Момичета благодаря ви! Щастлива съм!  LOVING
Снимки мога да ви покажа утре! Чакам ги и аз с нетърпение.  yahoo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 03, 2014, 16:36:09 »

 Нели, ще ви има ли в блога?  smile Ние казахме, че не искаме публични снимки, но ми е итнересно вие какво сте решили.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 03, 2014, 17:47:15 »

Нели, ще ви има ли в блога?  smile Ние казахме, че не искаме публични снимки, но ми е итнересно вие какво сте решили.
Не сме говорили по този въпрос със Славчо. smile
Иначе знам,че малко сухо го написах този разказ,но повече интересни неща ще разкажа и като получа снимките. Сега на момента не мога да се сетя за всичките моменти и случки.
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #218 -: юни 03, 2014, 18:05:58 »

Честито,Нели! Чак сега ми остана време да седна пред компютъра! Пожелавам ви много семейно щастие, все така сладки моменти като на сватбата и да сте винаги един до друг!  give_rose
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 03, 2014, 19:06:57 »

Нели, честито!!!
Прочетох на един дъх всичко! Много се радвам, че сте си изкарали супер - така и звучи от постовете ти!
ГОРЧИВО!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 03, 2014, 19:22:42 »

Нели честито, най-важното е да се обичате и че сте си прекарали добре, а тези които не са дошли са изгубили Wink
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 03, 2014, 22:20:55 »

Стрaхотен рaзкaз Нелкa,рaдвaм се,че въпреки всичките тревоги имaше своя вълшебен свaтбен ден.И времето дори устискa и не вaля blum
И aз се нaреждaм нa опaшкaтa зa снимки Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 04, 2014, 12:19:57 »

СНИМКИ,СНИМКИ!
 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo



обожавам снимките!  heart heart heart heart heart
Повече може да видите в фейсбука ми - Nelly Milenova,  blum


Обожавам и букета си! Всичко ми е прекрасно !  yahoo yahoo give_rose
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 04, 2014, 12:29:26 »

Нели, букета е уникален!
Много красиви и свежи младоженци сте със Славчо smile
Искам ощеееееееее!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #224 -: юни 04, 2014, 12:30:25 »

Нелииииииииии Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo


Страхотни сте! Просто прекрасни... къде правихте фотосесията?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines