Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:58:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 94147 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 30, 2014, 18:26:22 »

Супер, че ще имате панди на тортата. Нашите бяха от полимерна глина и сега стоят до снимката от сватбата. Чувала съм, че и захарните доста издържат smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 31, 2014, 06:54:36 »

Ей, Нелка, не остана време...утре е ГОЛЕМИЯТ ДЕН! Пожелавам ти най- прекрасната сватба! Знам че всички мъки и неволи около организацията ще останат на заден план,  а ти ще бъдеш много щастлива!  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 31, 2014, 09:17:07 »

Слънчице, нека ти разкажа нещо. Понеже всичко сама си правих, последната седмица преди сватбата не помислях даже за сън. Имах огромни кръгове под очите, постоянно плачех, а двамата с моя мъж бяхме като клечки с кибрит. някой нещо да ни каже и го изяждахме с парцалите. Мислех вече ще започна да припадам от недоспиване и недояждане. Три дни преди сватбата забравих напълно какво означава почивка. мислех, че всичко ми се е струпало на главата и тъкмо свършвах нещо и някой ми звънеше за друго, а кошничките не ми бяха готови и нямах материали за пиафлора.

Беше сутринта на 8 май, когато стигнах крайната точка на всяка сила. Изключих си телефона и даже си казах "Майната му на всичко" Трябваше да правя кошнички, а аз заспах. Наспах се, изкъпах се, после със златото се разходихме и когато се прибрахме, кошничките бяха изсъхнали и започнах да ги украсявам. майка ми ми донесе гъба и рози вечерта. Следващото ми спане беше в нощта преди сватбата и то спане е силна дума - някакви предремвания с ужасни кошмари. А това, че бях сама в леглото, още повече ме сломяваше.

Някъде в 5 сутринта вече реших, че ако заспя сега, просто ще проспя сватбата си, защото няма да има сила на света, която да може да ме събуди. И много плаках, защото изтощението си каза своето и аз мислех, че ще съм най-грозната и най-изтормозена булка, че няма да мога да танцувам от умора, че няма да мога на краката да си стоя всъщност.

А после дойде изгрева, направих си кафе и по някакво чудо в мен толкова много сили. Да не танцувам ли - не седнах. Грозна и изтощена ли - усмивката не слезе и за секунда от лицето ми. Нервна ли - летях от радостни емоции.

Просто самият ден и духа, който носи ще те изправят на крака и дори няма да го осъзнаеш как ще стане.

Не се притеснявай и не мисли в глупости - всичко ще бъде прекрасно - ще видиш
Кали - много тежко и с много нерви наистина минават последните дни преди сватбата. Още по-трудно е,когато няма на кого друг да разчиташ и всичко си правиш сам. Поне при нас е така.
На нас дори родителите ни не ни помагат.
Мисля,че си се справила прекрасно с организирането на сватбата си и най-хубавото е,че според мен всичките нерви и глупости накрая са си заслужавали.
Благодаря ти,че сподели този разказ с мен и остналите булки! Може да черпим вдъхновение от теб,за това как си се справила,когато ти е било най-трудно!  give_rose

pandapanda - много е готино,че са ви за цял живот фигурките панди. Аз бих искала също да си ги запазим,но са от захар и не съм имала време да реагирам и да мисля от какво друго могат да са и къде да търся да ми ги направят.

jully777 - мерси,но утре е големият ден!  give_rose


Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 31, 2014, 09:17:31 »

Вчера и днес времето е гадно,студено и духа.Кучето ме събуди преди час да го нахраня и ето ме сега в темичката да споделя последния ми ден с вас.
Започнах да опаковам багажа ни за хотела.Трябва да се нанесем днес следобяд.
Вчера бяхме почти цял ден с кумовете. Кума трябваше да си купи риза,вратовръзка и колан. А пък за малката шаферка да вземем обувки. Колко ще е сладка просто не е истина!  yahoo Днес трябва  и те да се нанесът в хотела с нас.
Сега като събирам багажа и има адски много неща! Има чаши,кутия за пари,свещи,шампанско,чанти,обувки, бельо, бутониери и т.н. и т.н.
Замислих се колко много неща трябва за една сватба - само за един ден!
Лудост!  LAUGHTER
Толкова много неща трябват,че направо не знам дали не съм забравила нещо!
Напълних един куфар с багаж и трябва още поне 2 или няколко чанти! А и трябва да си вземем и някакви дрехи за хотела. Не знам дали всичко ще се побере в колата!  LAUGHTER
Към обяд съм на маникьор и педикьор. След това трябва да отида да си взема прекрасните рисувани сладки!  yahoo Също така благодарение на tinycat ще имаме и мъфини на сладката маса и днес ще ходим да ги платим и утре те ще ги доставят до ресторанта!  yahoo
Аз не мога да повярвам,че този ден вече почти дойде!
Времето мина адски бързо!
Честно казано съм нервна и притеснена. Утре няма да знам какво да правя,накъде да гледам. Аз ще забравя всичко. Дори в момента се питам сама някакви въпроси за сватбата и нямам отговор.
Примерно : щом нямаме реално взимане на булката,бъклица за кума кога да му я дадем и какво да сипем в нея и задължително ли е да я ползваме,щом няма да имаме взимане на булката?
И ей такива подробности ми се въртят в главата и нямам отговори на въпросите си.
Какво ще стане като отидем в залата и след това в църквата?
А пък за ресторанта се притеснявам най-много! Но пък се надявам да си изкарат добре гостите ни.. smile
Но пък сега имам да приготвям още багаж и забравям да мисля за тези неща,защото ще взема да забравя нещо. Не че не може утре милото да отскочи до тях с колата и да вземе каквото сме забравили,но това ще му отнема от времето да се оправя. Все пак те утре с кума в 8:00 трябва да вземат погачите и да оставят украсените сладки, менчето и ракията в ресторанта. След това трябва да имат и те време да закусят да се изкъпят и т.н. Казала съм на фото и видео да дойдат към 12:30 -13:00,защото тогава някъде трябва да почнат да ме гримират и фризират. А пък милото тогава да го снимат също как се подготвя в съседният апартамент.
Надявам се всичко да е ок. Може да не е перфектно,но да е ок!
 smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 31, 2014, 09:28:38 »

Нели, иска ми се да ти помогна с малко съвет, но...за първи път чувам нещо за кум и бъклица  blush
Искам да ти кажа обаче, направи си списък на какво ще ти трябва за хотела, ритуалната, църквата и ресторанта - и си ги събери нещата така разделени по предназначение. И няма страшно, ако забравите неща - винаги има време и има кой да се върне и да го вземе  smile
В кой хотел ще сте?
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 31, 2014, 09:32:24 »

Нели влизам само набързо да ти пожелая незабравима сватба и много спокойствие.Няма нищо по-лошо в една сватба от нервна и напрегната булка.Пък и като си спокойна ще се насладиш на всеки момент и ще го запечаташ в съзнанието си.
За ресторанта също не се притеснявай.Незнам дали ще ти подейства успокояващо,но историята познава един много фрапиращ случай,т.е. моята сватба.На нас ХЕИ затвори ресторанта в деня на сватбата,защото няколко деца се бяха натровили 3 дни преди това.Въпреки убеждаването от страна на управителя,че всичко ще е наред,в последния момент, часове преди сватбата го затвориха.Естествено на другия ден вече беше отворен,защото остановиха,че са яли нещо друго и не е от храната в хотела.Но за нас остана шока и въпреки това сватба имаше,в друг ресторант,за 2 часа свекърва ми и съпруга ми преорганизираха всичко,а аз научих едва когато всичко беше готово.И беше невероятен купон,гостите и ние се забавлявахме както никога.И накрая остана само хубавия спомен и всичко лошо е вече забравено.
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 31, 2014, 09:37:44 »

Ради, това направо ме разби. Поне бързо сте намерили вариант и всичко е било супер! Когато има организация и желание, нещата се подреждат!

Нели, на теб ще ти кажа, че ще си изкараш страхотно!
Като гледам, доста добре е организирано и при теб, подкрепям идеята със списъка и подреждането на нещата. Ние от сега сме струпали едни купчини вкъщи с надписано кое за какво е и кой трябва да го вземе (че моите шаферки ще мъкнат товари). Така че, чакаме разказ! =)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 31, 2014, 19:13:06 »

 Нели, от сега ти пожелавам невероятен и незбравим сватбен ден утре!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
 Ще си разкошна булка и нямам търпение да се похвалиш колко хубаво е било всичко  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 31, 2014, 22:44:11 »

Ради и мен ме разби с тази история! Напараво не мога да си представя какво е да ти се случи нещо такова на сватбата и то в последния момент.  nea crazy
Благодаря ти за милите думи!  give_rose
На всички останали също благодаря!
Днеспак беше дълъг ден! Пиша ви късничко и вече трябваше да съм легнала,но с милото до сега бяхме за балони за колите и бонбони за ритуалната зала. Леле какви сме шматки!  LAUGHTER
Сега трябва да се изкъпя и да си лягам. Малко късничко ще е,но нямам друг избор.
Влезнах само,за да ви пиша последно преди сватбата. Днес ми направиха маникьора и педикьора и докато чаках да ми изсъхне лака направо заспах. Толкова съм изморена тея дни ,че чак ставам и разсеяна и мога да заспя навсякъде. Успяхме да се нанесем в хотела чак към 18:00 и след това зачакахме да дойдат кумовете и да отидем на една вечеря преди големия ден. smile За пореден път се убедих,че много правилен избор сме направили с тях.Страхотни са!  smile
Взехме сладките с милото и платихме мъфините за сладката ни маса. Нямам търпение да я видя!  yahoo Искам да видя и украсата в бяло и синьо! Мисля,че ще бъде суперско!
Все се притеснявам,че нещо ще забравя,но за сега няма такива признаци.  Надявам се всичко да е ок утре! smile Ще бъде дълъг ден!  smile Като мога ще влезна веднага да ви разкажа как е минало и да покажа снимки!  yahoo give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 01, 2014, 00:12:37 »

Останаха броени часове, мила!
От цялото си сърце ти пожеалвам безупречен, много щастлив и изпълнен с много страхотни емоции сватбен ден. Безаварийно приземяване в люлката на брачния живот...

Очакваме после включване
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 01, 2014, 07:34:01 »

Весел празник и от мен!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 01, 2014, 08:29:12 »

Здравейте момичета! Влизам за последен път да ви пиша.
Закусвахме до преди малко и сега ще се изкъпем и оправим и чакаме свекървата и брата на милото д дойдат с още багаж. Вчера напълнихме колата!
Адския студ е! Аз ще замръзна! Дават го да се оправи следобяда! ДАно!  cray
Стискайте палци! Иначе всичко друго трябва да е ок!
 smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 01, 2014, 08:34:15 »

Честит сватбен ден Нели!  Пожелавам ти да си изкарате страхотно.  Стискам палци за времето, макар че съм сигурна,  че като пийнеш едно малко за кураж и те обхване адреналинът, ще ти се стори 30 гладуса Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 01, 2014, 09:07:43 »

Честито!
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 01, 2014, 09:34:46 »

ЧЕСТИТО!!! Много любов и щастие ви желая! Стискам палци за времето!  weddingday
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines