Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:12:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 156476 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 27, 2014, 14:17:26 »

Поръчахме я от магазин Румина на Пиротска 1. Поръчката дадохме на 17 май и трябваше първата проба да е около 15ти. Шивачката обаче се разболяла, та имаше забавяне от 10 дни и вчера бях на първа проба. Всъщност роклята е в доста завършен вид. В понеделник ще си я взимам.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 27, 2014, 14:35:12 »

Хаха, да не им е навик на шивачките да се разболяват!? biggrin И моята била болна... трябваше утре да съм на първа проба, а сега ще съм след две седмици, защото делник мога късно, а те са до по-рано, другата събота ме няма и оставам за някога си...
Имам опасения обаче, че ако я взема много по-рано има вероятност да ми утеснее или да ми е голяма sad
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 27, 2014, 14:56:08 »

Ще се стараеш да поддържаш едно и също тегло. С връзки ли е отзад твоята? Ако е, няма нужда чак толкова да се притесняваш. Аз се притеснявам за друго - тенът не ми е и няма да бъде равномерен...
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 27, 2014, 15:02:29 »

Ами понякога от нерви свалям, понякога пък се тъпча и пълнея... Миналата година бъдещата ми етърва напълня доста и се наложи корекция на роклята в последния момент и не беше както си беше в началото sad Ами старай се за тена - по монокини smile Иначе моята ще е с връзки, да smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 28, 2014, 16:06:49 »

 За по-различните булки оставям една страхотна идея тук - боядисване на кринолина на роклята!  pardon






"Dyed crinoline" - това може да напишете в гугъл за още резултати.  Wink
« Последна редакция: юни 28, 2014, 16:11:18 от tinycat » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #185 -: юни 28, 2014, 16:33:58 »

Охх, че яко!! Страхотни са! Толкова весели, искам и аз такава!! Но при мен няма как да стане, роклята ми е от тюл над няколко сатенени фусти. А на сатен няма толкова яко да изглежда  sad
Активен
cvetkata
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #186 -: юни 30, 2014, 08:31:26 »

Момиче,някоя от вас знае ли какви са цените на роклите в Jovani на Евлоги Георгиев?
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #187 -: юни 30, 2014, 13:12:04 »

Бях на проба в събота и някак не можах да се влюбя в роклята така както при покупката cray

Пак си я харесах много, но може би защото бях в къщата на шивачката, която ще прави корекциите, без грим и прическа и някак я нямаше магията от магазина... А и роклята ми беше големичка (понеже поръчахме по-големия размер спрямо роклята, която пробвах при покупката, че беше една идея прекалено тясна в ханша...)

Но нищо, сигурна съм, че след като ми е по-мярка, а и нагласена на деня ще е различно smile

Иначе роклята е Justin Alexander, дантелена, цвят ivory.

П.С. Нещо, което не бях предвидила е, че в дантелена рокля (а може би просто всяка булченска, че хич не са леки) си става доста топличко.. в по-тесни пространства поне blum
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 30, 2014, 13:27:16 »

Не се притеснавяй, ще я направят като за теб и ще се харесаш!
Аз какво да кажа, като дори не съм се виждала с нея smile Взаимствам от няколко рокли и накрая не зная какво ще се получи sad В трепет съм...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #189 -: юни 30, 2014, 13:29:36 »

Feli, ти си смелчага girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 30, 2014, 13:34:56 »

Имам рокля  heart Днес, след втората проба, вече с зашита дантела и залепени камъчета, тя е готова. Стои ми вълшебно, много е лека и в нея е прохладно.  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 30, 2014, 13:38:57 »

Честитооо! Леле, благородно ви завиждам smile
Radiant, може и така да се каже, другата дума е - откачена pleasantry
Просто ми стои добре една линия, а модела като акценти примерно не ми харесва, а пък друга рокля ми харесва, но не ми стои добре... и се принудих да рискувам sad
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 30, 2014, 23:46:08 »

Имам рокля  heart Днес, след втората проба, вече с зашита дантела и залепени камъчета, тя е готова. Стои ми вълшебно, много е лека и в нея е прохладно.  heart

Честито  give_rose
Супер е, че роклята е станала така както я искаш и че ти стои страхото. Поздравления  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 01, 2014, 02:31:08 »

Момичета, изчетох цялата тема и се вълнувам с всяка една от вас! Във всеки пост откривам по нещо и от себе си и моята "сага" с рокляТА! Аз си я избрах още през Януари и бях споделяла трепети в предишната тема. И някак си през тези шест месеца се бях успокоила доста. Сега обаче наближава първата проба (11.07.) и започвам сериозно да се вълнувам. А относно "изборът" на рокля, която няма нищо общо с първоначалната ни представа - мислех си че ще си избера лека, феерична рокля, без презрамки, най-вероятно от шифон. В крайна сметка роклята няма нищо общо, освен, че е бяла! lol Има дълъг шлейф (който се закача и маха), адски тежка е!!! Особено със шлейфа - нямам идея как ще изкаран първия танц, защото ми се иска поне на него да съм си със шлейфа... Отгоре на всичко роклята е затворена!!! Но си е моята рокля! И нямам търпение да си я видя на живо и да си я облека! lol
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #194 -: юли 01, 2014, 23:08:30 »

Поръчахме я от магазин Румина на Пиротска 1. Поръчката дадохме на 17 май и трябваше първата проба да е около 15ти. Шивачката обаче се разболяла, та имаше забавяне от 10 дни и вчера бях на първа проба. Всъщност роклята е в доста завършен вид. В понеделник ще си я взимам.

Blackisback, ценово как варират роклите в този магазин?     give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines