Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:47:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 147237 пъти)
 
Daissy
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #30 -: май 23, 2014, 13:06:09 »

Много за вила Марциана изчетох, но няма къде да настаним гостите там...не съм никак фенка на разкарваници с автобуси в малките часове на нощта..тъй като това е единственото решение, за което прочетох. smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #31 -: май 23, 2014, 20:55:56 »

Аз също мисля, че Кольовите извори би бил добър варинат- ние (Аз :-)) също го обмисляхме- имат си прилична леглова база, добри цени.

Съгласна съм, че е важно да е помислено за организацията на персонала в ресторанта. Вече няколко булки ме посъветваха да дам точни часове за сервиране, а не да чакам на тяхната преценка. Въпреки, че съм човек на деайлите, мисля да вложа повечко енергия в общото впечатление изхождайки от опита ми като гост. Наистина е важно храната да е поднесена прясна и топла, както и да са  равномерно разпределени етапите от вечерта -да не е наблъскано газ газ на макс хора, игри и после 40 мин балади, или торта, следястие и айде раздигане на чиниите.



Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #32 -: май 24, 2014, 08:39:30 »

Daissy, като ти четох поста, видях, че си писала, че се събирате около 60-70 човека. Незнам защо реши, че Кольовите извори няма да Ви съберат. Към момента легловата им база е 60, а сега разширяват и доколкото разбрах скоро трябва да станат 80. Поне по думите на управителя, ако дори не е готово вече. Незнам, ако си падате по такива места, отидете на място. Така със сигурност ще разбереш за какво става въпрос. Или им напиши мейл, много са отзивчиви и честно казано офертата им е много много добра. Все пак успех, стискам палци бързичко да намерите това, което търсите.
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #33 -: май 25, 2014, 13:58:09 »

Момичета помагайте нямаме ресторант все още я няма време... Отначало исках на открито, но да украсявам столове и маси ще ми излезе скъпо, затова ви питам за рестрант които е с калъфи на столовете и красиви покривки по принцип, за да се нуждае най-малко от украса, ако има и гледка супер ще е  Girl_hide На закрито и открито става smile
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #34 -: май 25, 2014, 22:30:23 »

За колко души търсите,като каза калъфи и се сетих за хотел Казабланка,има супер гледка,но течеше ремонт,незнам дали вече е готов!
Активен
Daissy
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #35 -: май 26, 2014, 08:31:04 »

Daissy, като ти четох поста, видях, че си писала, че се събирате около 60-70 човека. Незнам защо реши, че Кольовите извори няма да Ви съберат. Към момента легловата им база е 60, а сега разширяват и доколкото разбрах скоро трябва да станат 80. Поне по думите на управителя, ако дори не е готово вече. Незнам, ако си падате по такива места, отидете на място. Така със сигурност ще разбереш за какво става въпрос. Или им напиши мейл, много са отзивчиви и честно казано офертата им е много много добра. Все пак успех, стискам палци бързичко да намерите това, което търсите.

Явно информацията в сайта им не е обновена, защото пише 40 места...
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #36 -: май 26, 2014, 08:50:42 »

За колко души търсите,като каза калъфи и се сетих за хотел Казабланка,има супер гледка,но течеше ремонт,незнам дали вече е готов!

Аз точно там исках, но като отидох на място не ми дават в горната зала а в долната, коята е много ретро, другият вариант е на двора като обстановка е добре, ама менюто им е също е доста ретро и като исках да го променям ми казаха че намали меню за клиенти, някой бил ли е там на сватбата, храната как е?
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #37 -: май 26, 2014, 08:51:45 »

Затова ти казах, че е най - добре по телефона. Обади се, поразпитай, те в момента яко рефрешват. Ако изобщо те е заинтригувало като вариант де. Иначе, ние не сме обикаляли много по други места. Просто като го видяхме и чухме офертата, край.... решението беше взето.
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #38 -: май 26, 2014, 09:05:26 »

Вие във коя зала ще сте? И вашето основно да ми кажеш ако може, понеже не запомних... Аз като ходих на другият ден имаше сватба, така че мисля, че ремонта им е приключил и освен пребоядисани стени друго не видях да са правили...  crazy
« Последна редакция: май 26, 2014, 09:07:01 от bulche » Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #39 -: май 26, 2014, 12:26:26 »

Не разбрах за Казабланка ли питаш,булче,или за Кольовите извори.В Казабланка залате вътре е една,но сватбите се провеждат на терсата с гледка към морето.
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #40 -: май 26, 2014, 13:28:33 »

За Казабланка, но ме притеснява храната, някой има ли наблюдения?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #41 -: май 26, 2014, 17:41:55 »

Ами защо не отидете да пробвате нещо като дегустация,доста често срещана практика.Всеки си има различен вкус и виждане за храната.Теб кое те притеснява за нея..
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #42 -: май 28, 2014, 19:28:59 »

Момичета,знаете ли как се казва магазина в уличката зад съда за булченски рокли,днес случайно минах,но не можах да видя името. Как са цените и роклите там,ако ме разбрахте за къде говоря?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #43 -: май 28, 2014, 21:53:34 »

Момичета,знаете ли как се казва магазина в уличката зад съда за булченски рокли,днес случайно минах,но не можах да видя името. Как са цените и роклите там,ако ме разбрахте за къде говоря?

Може да пробваш търсене в Гугъл по името на улицата+булчински магазин или подобно. Иначе аз не се сещам за къде говориш- за районния, окръжния или административния съд? Дай повече инфо, че и аз трябва да пообиколя.

Иначе вече и ДиДжей си имаме и много се кефя, че най-важната част от организацията е вече уредена (ресторант и музика). Ще бъдем с Деси, мисля, че ще стане купон.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #44 -: май 28, 2014, 21:59:52 »

Честит ви ДЖ,ние другата седмица ще вземем окончателно решение кой да е  blush
А магазина е на ул. Фредерик Шопен, просто случайно минах покрай него,дори не съм влизала,но ми стана интересно smile Иначе за рокля,чакам да стане около 10-15 юни,че да пообиколя пак,че ми казаха,че тогава ще имат повече стока.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines