Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 172525 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #240 -: юли 26, 2015, 15:43:07 »

То не е проблемът само, че е червена, ами че е супер гадна, изобщо не е нещо стилно. Аз 100 пъти ѝ казах! Да е такива и такива цветове евентуално, да е нещо изчистено, но тя не, та не. Не ѝ отивали, нам си кво, плюс то като имаш такъв вкус, си го имаш и тва е. Беше ми обещала да се снима преди да купи с идеята да кажа ако не ми харесва и накрая не си изпълни обещанието. И даже ми се тросна ако не съм я харесвала, да ѝ избера аз. Ма аз вече ѝ бях избрала, няма само с нея да се занимавам егати. Оф, подпалих пак. Изобщо няма да я има на повечето снимки при тва положение blum Ааааа. tease

Сега се чудя дали да ѝ кажа да си вземе друга рокля и дали не е твърде нахално от моя страна. cray Баси.
« Последна редакция: юли 26, 2015, 15:50:38 от dreamcometrue88 » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #241 -: юли 26, 2015, 15:55:02 »

А, щом е казала "избери ми" , избирай ако ме питаш  lol Като ти е кума, няма как да я отрежеш от снимките до така а степен, все пак предполагам ще сте на една маса  smile Не го разбирам аз това. Все пак вярно искам кумата да се чувства добре, но е Моята сватба, предполагаемо единствена  lol Сигурна съм и на нейната сватба няма да и е приятно да дойда с тениска на Slayer щото видиш ли се чувствам добре и се харесвам така.

Мисля ако пак и обясниш, щом си я избрала за кума и т.н., ще разбере, все пак нали уж не хващаме за тази длъжност седмата братовчедка, която сме виждали 2 пъти преди 10 години, че да е такъв проблем да ти "угоди на огромната прищявка" да изгледат всички добре и в тон...

Това ми напомня да разцелувам моята кума, честно. Че тя заради мен би се качила на висок ток, нещо което е правила само веднъж в живота си, но каза "заради теб и това ще направя".. Бягам да и звъня  bouncinggirl
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #242 -: юли 26, 2015, 15:57:21 »

Ама аз 100 пъти ѝ казах, тя явно си има някаква нейна визия и си я следва. Не мога да я накарам насила. Плюс аз ѝ бях избрала рокля...но тя държеше сама да си избере. Накрая ще я помоля все пак аз да ѝ поръчам от тези на шаферките, но в друг цвят. Не знам. Супер съм крива, егати, единствено нещо я бях помолила. Мъжът ми твърди, че не е нахално да ѝ кажа да вземе друга :-D
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 26, 2015, 16:22:24 »

Имам подобен проблем с моята кума, тъй като не мога да си позволя да и купя дрехите и казах сама да си избере, но я помолих за черно. Защото там шанса да не ми е по вкуса е по-малък. Сега обаче ми се яви друг проблем - не иска да ходи на грим и на фризьор.  huhhuh.gif
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #244 -: юли 26, 2015, 16:34:20 »

О, моята сигурно и гримът и косата ще са ѝ ужасни, 100% angry Ама поне роклята да е хубава, на мен ми се иска да поръчам същата като на шаферките, но в друг цвят, все пак да се отличава. Нещо в тъмно лилаво или пепел от рози (цветът на сватбата е официално екрю заради морските звезди, но пастелни няма да се бият с него, шаферките са с бледо розово)
« Последна редакция: юли 26, 2015, 16:38:54 от dreamcometrue88 » Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #245 -: юли 26, 2015, 21:37:20 »

Казах ѝ и тя ми се разсърди... cray
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 27, 2015, 00:35:10 »

Офф тия хора... приела си, съгласяваш се. Какво има да се сърди?!?! Не и даваш тон как да се облече на нейната сватба, а на твоята. Не знам как да те успокоя просто.  kitty
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #247 -: юли 27, 2015, 07:42:34 »

То стана някаква драма, каква съм била, че да казвам на гостите как да се обличат, тя не искала да е в тон, нейното мнение било еди какво си, не съм я уважавала като човек и съм я искала само за красота. Егати. Честно. Не съм спала за глупости цяла нощ. Честно вече не ми дреме. cray
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #248 -: юли 27, 2015, 08:08:18 »

Оооох много зле с тия приумици на гостите, особено ако са кумове...на последната сватба, на която бях булката каза, че кумата така е искала да се облече в ярко червено, но фотографът е казал, че не е подходящо, защото е много ярко и на всички снимки ще отнема вниманието от булката, пък и не стои много добре на снимки, особено ако всичко друго е в по-нежната гама...така че опитай с нещо такова да я замотаеш, ако не - здраве да е smile Успех   good
 Според мен също не е нахално да ѝ кажеш да си вземе друга...предложи ѝ да я си разделите разходите, за да не е съвсем нахално ако така ти изглежда smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #249 -: юли 27, 2015, 08:20:39 »

То стана някаква драма, каква съм била, че да казвам на гостите как да се обличат, тя не искала да е в тон, нейното мнение било еди какво си, не съм я уважавала като човек и съм я искала само за красота. Егати. Честно. Не съм спала за глупости цяла нощ. Честно вече не ми дреме. cray

Ама тя не ти е само гост, тя ти е КУМА..  huhhuh.gif смисъл... Фериботка е дала добър съвет, може да опиташ за нещо с фотографа, самия ресторант.

Но това ме разби де   lol lol "не съм я уважавала като човек и съм я искала само за красота"
Предполагам държиш на нея, щом е кума, но аз съм цапната в устата и на такова изказване директно щях да и сервирам, че по-скоро не искам да грози и щом е така, ще поканя друга дама за кума. Но аз съм драсни пали клечица. Ще и мине, сигурна съм smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #250 -: юли 27, 2015, 08:21:31 »

Ами аз ѝ казах, че не ми харесва цвета, защото ще стои като петно до бледорозовите ми шаферки и няма да си отива, но тя каза, че за пръв път чувала булката да дава нареждания на гостите и че според нея кумата трябвало да изпъква и който била питала (все едно ми дреме!) ѝ бил казал, че кумата НЕ трябвало да е в тон с шаферките angry Е какво да я правиш такава, нямам думи просто. Щяла да си помисли, моля ви се. angry Все едно кой знае какво съм я помолила.

Момичета, то не е спор, в смисъл...не е нещо, което ще спечеля с аргументи, тя си харесва тая рокля и туй то. Моето мнение явно я обижда. Не искала да е в тон, явно не иска да ми е хубава фотосесията, (защото ѝ казах, че няма да стои добре с другите), най ѝ е важно да си е с роклята явно.

Гехена, аххахаха, аз бях супер дипломатична! blum
« Последна редакция: юли 27, 2015, 08:23:17 от dreamcometrue88 » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #251 -: юли 27, 2015, 08:44:24 »

А, това с кумата и шаферките винаги последно време е драма. Пусти западни привички за шаферки... Аз за това няма да имам шаферки, единствената всъщност "шаферка" ще е кучето ни, която ще е с прасковено туту  lol На запад да и кажеш кумата или т.нар. maid ot honor наистина обикновено е с различен цвят, НО той или е малко по-тъмен, или по-светъл от на шаферките. Тоест да си личи, че им е "шефка", но и да личи, че са от една и съща група  smile 
Другият начин е да е със същия цвят, но тотално различна рокля, примерно шаферките с къса, а кумата с дълга и обратното.
На запад булката винаги има правото да определи тези тоалети, нали и за това по филмите е винаги драма и дават едни грозни рокли- че булката е прекалила с цветчетата, пискюлчетата, обема и т.н.

Ама не си искала да се заяждаш и те разбирам  smile smile Иначе ето ме пак- драсни пали клечица. Щеше 15 минути да ми заеква на телефона "ама, ама".

Не знам, просто съм protective така някоя булка като каже за такива проблеми, нали вече разбирам и съм от тъмната страна. Иска ни се всичко да е красиво, префектно за нас си, съчетано, координирано, а-у.

Поне щом имаш и шаферки (както разбирам), можеш спокойно да се снимаш повече с тях  smile
А понякога кумата е мега важна част от сватбата, не само за вас лично. Била съм на сватби, на които младоженците отпрашиха навън да се охладят и пушат и да видиш вътре кумата как иска, не иска, води 30 минути хора и DJ-я я подлудява. Но нали, изпълнява си задълженията, мятка там с кърпичката и води. И всички виждаха коя е кумата. Тааа..
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 27, 2015, 08:54:49 »

dreamcometrue88 въобще не се ядосвай.. Не знам колко ти е близка, но няма право да ти говори така. Ти ако искаш на всички гости ще кажеш как да са облечени.. Това е твоята сватба..
И при мен имаше малко недоразумения, но още в началото видях, че няма да ме послушат и спрях да се ядосвам, като се надявах поне да са официални да не се излагаме..
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 27, 2015, 12:10:36 »

Алеле... аз какъвто съм кибрит, направо щях да и кажа, че нямам желание повече да ми е кума. Баси, побеснях докато чета. Тия хора...не, не ...думи нямам.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #254 -: юли 27, 2015, 13:06:06 »

То и аз съм кибрит, ама гледах да съм максимално дипломатична, а то бтв не е никак само цветът, самият модел е  bad
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines