Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:33:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 171309 пъти)
 
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #225 -: март 30, 2015, 20:15:24 »

И аз съм в същата ситуация, но от другата страна. Кума съм на моята най-добра приятелка, моята половинка ще присъства на сватбата, но ще е на отделна маса - най-вероятно със сестрата на булката, защото познава само нея. После пък моя приятел е кум на неговия най-добър приятел, но на тази сватба ще сме 6ма на вип масата. Това за танцуването изобщо не сме го говорили  tease  Освен това двамата ще сме кумове на наша много близка двойка. Та във връзка с целия сватбен сезон- младоженеца идва да вземе кума с шише ракия, а ние приготвяме бъклицата? В бъклицата вино ли се сипва?
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #226 -: март 31, 2015, 09:15:31 »

Младоженецът идва да вземе кума с бъклицата и му я дава, тоест остава си за кума после. Навсякъде чета различни неща и явно всеки си сипва каквото иска- вино, ракия.. smile Ние още не сме решили какво ще има вътре smile
П.С. Бъклицата е украсена със здравец и червен конец.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 02, 2015, 17:42:13 »

Да младоженеца тръгва с бъклица с ракия ( може и друг алкохол ) за кума и букет за кумата. Бъклицата остава за кума, а може да вземете на заем и после да я върнете, както се разберете с кума.
А относно за това какво купуват кумовете, аз знам тези неща: воал, букета на булката, сватбените чаши и свещите за църквата.
Активен
Orange
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #228 -: април 26, 2015, 21:20:02 »

Момичета, здравейте! Моля за съвет къде да си потърся рокля (ще съм кума в края на май месец)? Обиколих по ул. Пиротска, но там като казвах, че сумата, в която искам да се вместя е 150-200 лв максимум ме гледаха все едно съм казала 15-20лв..... Благодаря предварително!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #229 -: април 26, 2015, 22:37:54 »

Момичета, здравейте! Моля за съвет къде да си потърся рокля (ще съм кума в края на май месец)? Обиколих по ул. Пиротска, но там като казвах, че сумата, в която искам да се вместя е 150-200 лв максимум ме гледаха все едно съм казала 15-20лв..... Благодаря предварително!

В quiz в Сердика, аз само от там купувам официялни рокли
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 27, 2015, 09:30:37 »

в Елизабет също има хубави модели рокли, които стават и за офис след това. Имат магазин на Витошка и в някой от моловете...ама кой беше-не се сещам.
Активен
Orange
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #231 -: април 27, 2015, 19:00:05 »

Благодаря ви! При първа възможност ще ги обиколя! Добавям си ги в списъка  smile
Активен
Ekaterina_M
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #232 -: юни 04, 2015, 10:56:53 »

Можете ли да ми дадете идея за интересен подарък от кумуве за младоженци. Видях идеята за трите бутилки и ми хареса, но искам и с нещо друго да изненадам младоженците.
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 04, 2015, 11:19:24 »

Не знам за кои 3 бутилки говориш, но на лично съобщение (за да не изглежда като реклама) ти пуснах линк към нещо, което аз съм си добавила към любими, ако ми се наложи скоро да подарявам подарък на младоженци.. За останалите да кажа, ако е интерсно на някой, че става въпрос за 4 бутилки за специални поводи на младото семейство - 1ва годишнина, 1вородно детенце, сребърна и златна сватба..
Изключително красиво направени и според мен доста подходящ подарък smile
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 04, 2015, 11:23:23 »

Друг често срещан подарък и винаги приятен предполагам е почивка някъде.. било то 1 уикенд или по-дълга, още по-хубаво ако отидете 4мата, ние поне това ще подарим на нашите кумове. Мисля че обратния вариант също е подходящ smile
Активен
Ekaterina_M
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #235 -: юни 04, 2015, 11:33:01 »

Да ние ще ходим на почивка заедно, това са ни подаръците. Но исках да ги изненадам с нещо забавно, което да им остане за спомен.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 23, 2015, 19:09:48 »

Това беше кумското пиле за кумовете и любеница за нас  tease


* 11200874_856377734442917_7949687703021885439_n.jpg (21.51 KB, 448x269 - видяно 548 пъти.)
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #237 -: юли 26, 2015, 13:55:10 »

Оф, момичета, мега бясна съм!!!  angry angry angry Кумата ми има ужасен вкус за дрехи, първоначално се бяхме разбрали аз да ѝ поръчам като на шаферките, само че с друг цвят, тамън да поръчам, вече се бяхме уговорили, цвят и размери, но неее искала сама да си избере. Хубаво, отмених поръчката. Щеше да ми покаже снимка преди да я вземе, обеща ми...сега е купила някаква мега цигания, честно. Исках да е нещо пастелно, пепел от рози, екрю, да ми се връзва с пясъчно морската тема, а тя е взела някакво крещящо червено иии довечера щяла да ми я покаже, но съм супер крива. Отиде ми цялата концепция. Знам, че е дребнаво и тъпо, но знам, че вие ще ме разберете. Ся не знам дали да не ѝ се нацупя.
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 26, 2015, 15:01:08 »

Да... и мен никой не ме отразява с моите цветови претенции biggrin като цяло се опитвам да нямам много такива, ама хубаво щеше да е при положение, че всички знаят че цветовете са бяло и златно (шампанско и там всичките им производни цветове) мааалко от малко да нагласим нещата biggrin накрая усещам, че ще стане манджа с грозде ама здраве да е smile
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 26, 2015, 15:04:27 »

Ако тактично се опиташ да и обясниш, че тази червена рокля не отива много на цялата концепция дали ще се засегне? жените са доста докачливи на тая тема де ама като се има предвид, че ще я има на повечето снимки до теб, ще е кофти всеки път като ги гледаш да се ядосваш на червената й рокля .. smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines