Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:09:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 159232 пъти)
 
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #60 -: февруари 21, 2014, 20:49:52 »

Някой има опит с ресторанта в хотел Холидей Инн?

На сайта им предложението звучи доста примамливо. Май и дотам ще трябва да се отиде smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #61 -: февруари 22, 2014, 22:38:09 »

Някой има опит с ресторанта в хотел Холидей Инн?

На сайта им предложението звучи доста примамливо. Май и дотам ще трябва да се отиде smile

Дали не става въпрос за залата ?
По принцип , обслужването е много на ниво както и храната ! Държат на качеството !
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #62 -: февруари 23, 2014, 11:45:16 »

Да, отидохме на място, действително става въпрос за зали Витоша 1 и 2, които обединяват при такива случаи. Предимство е, че няма никакви колонии е доста широко.

Но на нас не ни допадна, защото си е конферентна зала. Друг минус според нас е, че е доста задушно, мирише на прах и застояло ужасно. Незнам дали от климатиците или от мокетите, но не ни хареса. Не е нашето място, явно.
Към сватбения пакет се предлага и нощувка за младоженците в executive стая, която се различава от най-обикновена хотелска стая само по ваната в банята. Но това най-малко влияе върху избора на ресторант, поне за нас.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 23, 2014, 17:51:45 »

  Аз пак искам да помоля за мнения  blum - този път за ресторант "Враня" в х-л Рила. Стори ми се доста широк, светъл и подходящ, но как са обслужването и храната?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #64 -: февруари 23, 2014, 19:32:35 »

Враня - изглежда добре, но на сайта им има календар. Провери в него дали е свободна датата. Другото което е в самия им сайт пише , че има такса за внасяне на алкохол, а някъде четох(май в този форум) че имат много претенции. Примерно. Може да внасяш алкохол но не и вино, не можеш да внасяш безалкохолни и тн... Аз се отказах да им искам оферта пореди тези причини, но ти ако искаш пробвай и така всички ще получим актуална информация
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #65 -: февруари 24, 2014, 10:25:52 »

Здравейте момичета,

И аз съм в трескаво търсене на ресторант и започна ха да пускам запитвания по имейл. От Холидей Ин са много учтиви, но ми предлагат единствено залата, а не ресторанта и ме притеснявава интериора. От Кристал Палас също ми изпратиха оферта, но там не включват украса в цената, а ми се иска тов ада го поеме самия ресторант. много ми хареса от снимки в интернет ресторанта на хотел Централ Форум, но засега не са ми отговорили за условията, ако някой има информация за там ще съм благодарна да сподели. Иначе си мисля и за Макси, но все още не съм пратила запитване. Търсим за около 80 човека ресторант и идеите Ви ще са ми от голяма полза. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #66 -: февруари 24, 2014, 12:04:06 »

Здравей helennna,

бих ти предложила Principi di Piamonte. за около 80 души е супер, управителя е страшен професионалист (както той сам си каза Монк на ресторантите smile )  Кувертите им са 43 -47 лв  и включват сватбена торта. Мястото е красиво и лъха на професионализъм. good


За съжаление не разрешават да се пуши под никаква форма, което беше и една от основните причини да не се спрем на този ресторант. Другото е,че целият е в зелено и малко ограничава украсата.

Иначе мисля че в Макси мисля че е много голямо за 80 души - губят се в пространството.

 Wink Надявам се съм помогнала с 1 2 идеи
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 24, 2014, 12:15:40 »

Това за пушенето на доста места го има. Но пък е недопустимо ( поне за мен ) да се окадява наляво и надясно с цигарен дим...
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #68 -: февруари 24, 2014, 12:57:15 »

Здравей helennna,

аз бях на сватба в ресторанта хотел Централ Форум през септември. Мястото е много хубаво,
имаше достатъчно голям дансинг, обслуването беше много добро. Нямаше бутилки по масите, сервитьорите имаха грижата да не остават празни чаши и действително беше така. Кухнята също беше супер. Единствено беше малко топличко, но при танци и повечко хора, май навсякъде е така. не сме припадали от жега.

Не сме го разглеждали като вариант за нашата сватба, за да не се повтаряме, все пак 70 % от родата беше там  smile
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #69 -: февруари 24, 2014, 13:29:53 »

Момичета много благодаря за съдействието, засега от всичко видяно предимно в интернет може би Централ Форум, но от разглеждането ми днес срещнах и ресторанта на хотел Централ Парк и също на външен вид добре ми изглежда, но трябва да пусна запитване. Ако имате идеи за други ресторанти подходящи за около 80 души споделяйте.  smile smile smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #70 -: февруари 24, 2014, 14:02:36 »

 Offtopic Sunshine87 , принципно съм съгласна с теб и подкрепям закона good Bravo, обаче като помислиш логично, поне за нашата сватба се получава следното - аз, младоженеца и кумовете пушим. Досега не ми е пречело да излизам навън, но си представи с бялата рокля как излизам през 15 - 20 минути и стоя права, хубавка булка пушеща отвън като клошарче - грозна гледка. Кумовете и те са така. Главни дейстащи лица, а да ги няма през 10 мин.  NO

Другото което е 95 % от гостите ни пушат, а баща ми -  който е голям каприз - пуши пури!  Е не мога да си представя как ще му кажа   "абе тате, излез си пуши пурата отвънка ма си вземи и уискито" (всички знаем че пурите не са като цигарите и идеята и красотата им е да се пушат баааавно)... NO Няма как. Съобразявам се със закона през цялата година, но това ще си бъде частно събиране, моята сватба и не искам всичките ми гости през 5 минути да са навън smile Била съм на такава сватба миналата година, вярвайте ми не е яко  girl_impossible

helennna   като получиш отговор от Централ парк, моля те прати ми го на лично. Писах им преди повече от две седмици и ни вест ни кост  shok beating
Така че ще се радвам все пак да им видя офертата
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 24, 2014, 14:11:27 »

Ако толкова държите на пушачите по- добре потърсете ресторант,  където градината/терасата е свързана.  Нашият е така, защото колкото и да уважавам пушачите на сватба ни все пак ще има и деца и бременни и не искам на всички да ни мирише и да ни е задушно.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #72 -: февруари 24, 2014, 14:14:11 »

Получих отговор на Централ Форум хотел и съм доста разочарована преди да съм отишла още. Управителя ми беше изпратил доста непрофесионален имейл и няколко ужасни снимки на украсата им, като държа да кажа че тези в интернет са далеч по-хубави. И съм малко объркана, относно този ни вариант, но може би ще ги посетя и на място. Относно Централ Парк ще пиша да споделя ако ме удостоят с честта да ми отговорят. Milenkata ще ти пиша на лични ако получа smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #73 -: февруари 24, 2014, 14:40:29 »

Госпожица  - съгласна съм с теб, и търсим в момента компромисен вариант, но пък пак казвам всичко си зависи от гостите и хората. Примерно на твоята сватба ще има деца, бременни и тн, а на нашата няма да има. При нас половината гости са диви македонци, дето пушат и пият като казаци, а другата половина са от южна България - същото дередже. Такъв тип хора са че за тях ако не седнат "да апнат,пийнат с цигарка, то не е живот" biggrin А пък останалите гости са наши приятели , млади и всичките пушачи. Мисля че от всичките ни 80 гости около 4 ма не пушат blush То тва не е много хубаво де, но такова ни е семейството , такива са ни и приятелите и... такава ни е и сватбата smile Въпрос на личен избор както казах.
Пак подчертавам, може и да съм пушач, но си подкрепям закона и чинно си го спазвам във всички останали случаи (рожденни дни, партита, събирания, дискотеки.)Дори на някои места продължавам да си излизам, въпреки че другите имат чашки blum

helennna - чакам с нетърпение. Може пък нещо имейла да им е бъгясал huhhuh.gif
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #74 -: февруари 24, 2014, 14:46:36 »

Относно Централ Парк хотел, на снимките изглежда доста добре. И ние си го бяхме харесали но се оказа, че е доста малък (ние също търсихме за 80 души). в сайта на самия хотел пише, че ресторантът е със 64 места. Поради тази причина бързо отпадна от списъка, с възможните места  sad
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines