Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:53:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 157641 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #135 -: март 06, 2014, 08:36:51 »

нашата сватба беше в Скайуей, храната беше чудесна, обслужването също, предполагам ви притеснява 4 лева такса за внасяне на алкохол, но имай на предвид че те са в собственост на Фантастико и алакохолът го предлагат на много добри цени, и като теглиш чертата излиза там много по ефтино от куверти за 50 лева. Идете и вижте мястото прекрасно е. Аз съм писала много подробно в предишната тема smile
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #136 -: март 06, 2014, 10:38:36 »

ona_neg, избрахме 20 септември за сватбата chee
За ресторанта общо взето нямаме кой знае какви предпочитания като местоположение... Единствено сме решили, че не искаме да е в крайните квартали като Обеля, Надежда, Люлин и т.н.
Засега от видяното до днес, се колебаем между ресторанта на хотел Галант и евентуално ресторант Зест (хотел Суит) - те най-много са ни допаднали като обстановка и условия общо взето.
Гледахме и ресторантите на Парк хотел Витоша и Панорама на Москва - на първо четене не ни грабнаха, но все пак докато са свободни за датата, ги държим в списъка... Иначе като първи избор бяхме набелязали ресторанта на хотел Централ Форум - уви, запазен бил за целия септември. За там чух от една друга бъдеща булка, че когато те проверявали им казали същото - заето, запазено, капарирано. След известно време обаче младоженецът, уж на пега, решил да звънне по телефона и да пита пак и...казали му, че бил свободен shok huhhuh.gif Ние обаче няма да разчитаме на такъв "късмет" и ще гледаме тези дни да изберем и да запазим, че да минем към следващите точки в организацията. writer Reading
Мариолка85 - благодаря за мнението за Скайуей Victory Ще минем да го видим, а имаме и оферта...
Засега сагата с търсенето продължава...
Хубав и успешен ден на всички smile
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #137 -: март 06, 2014, 10:45:07 »

Dessitka, в офертата на Zest каква е цената на куверта и какво включва?
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #138 -: март 06, 2014, 14:30:55 »

Ona, Зест предалагат 2 сватбени пакета  - единият е Sky Love и включва 4-компонентно меню, торта, сватбена пита, пакет безалкохолни, безплатна нощувка в хотела за младоженците, безплатно внасяне на допълнителен алкохол, дегустация на менюто за двана - всичко за 25 евро на човек. Не се включва никаква украса обаче, която се заплаща отделно за сватбената маса, за масите на гостите и допълнителни аранжировки.
Вторият пакет е Fly away - включва всичко от предното меню, но с украса - за 29 евро на човек.
Като допълнителна услуга предлагат осигуряване на DJ, фотограф и наем на кола с шофьор за младоженците...
Самият ресторант е на последния етаж на хотела, много светъл и приятен.
Единствените му минуси са: един "остров" с колони и плотове, на който се сервират и подготвят ястията и напитките и който е почти до входа на ресторанта. До него се предполага, че трябва да е дансинга - на мен лично това не ми допадна.  Друг "кусур" е, че мокетът на ресторанта на места е доста зацапан и тук таме даже имаше следи като  изгорено от цигари. Което не е много ОК, при все, че хотелът е на 3-4 години, т.е. сравнително нов и въпреки това не се поддържа явно много-много.
Въпреки всичко това, на нас все пак като цяло ни хареса smile Дано да не го заемат, докато мислим още... nea
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #139 -: март 06, 2014, 14:43:30 »

Dessitka, хотелът е открит на 19.09.2013г официално, не преди 3-4 години, така че недоумявам как е възможно това, което казваш. Аз лично бях вманиячена на тема ПОД и ТАВАН при избора на ресторант. Успех с търсенето smile
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #140 -: март 06, 2014, 15:07:35 »

И ние бяхме доста учудени, точно защото е нов хотел.  nea Просто явно не се пази и поддържа много...
Пак казвам, че като цяло ресторантът е много приятен, светъл и съвсем приемлив като място за сватба.
Единствено цените на пакетите им ни идват една идея в горната граница на бюджета... scratch one-s head
Благодаря  много за подкрепата smile Clover
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 06, 2014, 15:44:15 »

Dessitka, предлагам ти още няколко ресторанта за разглеждане :
 хотел Акорд - в Хаджи Димитър, куверт от 33.50 лв, страхотен управител, красива градина с арка в нея, която си се ползва без такса, паркинг в и около хотела, имат два типа маси - кръгли или правоъгълни - по твое желание.Салонът на ресторантът е в прасковено, много е приятен. Била съм на сватба там миналия Август и ми допадна, храната беше чудесна!
р-т Flowers в магазин Лабиринт, Люлин - видях, че страните от крайните квартали, но този ресторант е с много изгоден куверт - 33 лв. ако не се лъжа, имат две зали (една лилава и една розова), предлагат добри условия, управителя (има и колежка) беше симпатичен и обясняваше подробно.
Принцовете на Пиемонте в Интерпред - ресторантът с най-добро разположение на масите! В зелено и бяло е салонът, куверт 40 -45 лв. - това включва торта (ако искаш напитка за  добре дошли е +1 лв. на човек). Управителя е страхотен, има мини градина с мека мебел достъпна от ресторанта.
Това са моите предложения за теб, ако можете да си позволите малко по-висок куверт (49 лв) може да погледнете и хотел Атлантик, Симеоново. Салонът им е много красив - бяло, черно и червено, страхотни мебели, огромни кръгли маси, красива гледка и тераса. Много вежливо обслужване и вкусна храна - това го установих като клиент на ресторанта.
Dessitka, с моя годеник обиколихме точно 18 ресторанта преди да капарираме нашия и имам пресни впечатления и брошурки от тях, пиши ми на лични ако те интересува нещо  give_rose
« Последна редакция: март 06, 2014, 15:48:22 от tinycat » Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #142 -: март 06, 2014, 17:36:16 »

Tinycat, мерси много за предложенията и за подкрепата Flower
Моят половин провери Акорд - зает е за нашата дата за съжаление  nea
Флауърс  сме го гледали на снимки и не ни допада като обстановка и местоположение.
За Принчипи ди Пиемонте - във форума четох много и добри отзиви за там, май май ще минем  да проверим как е на живо  good
И аз си водя записки за всичко, което гледаме и ни предлагат, защото скоро ще трябва да седнем с половина и да решим в крайна сметка къде ни харесва и най-вече дали там, където ни харесва ще съвпадне с това, което ни е изгодно...Защото и това трябва да се мисли... girl_impossible
Тъпото е, че на мен в момента на работа ми е доста натоварено и трябва да съчетавам търсенето, гледането на оферти и сайтове, с другите задачи...Определено положението отива на шесторъкия бог Шива... pc-mainiak Computer mda
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 06, 2014, 17:55:01 »

 Частта с избирането на ресторант на мен ми беше много забавна - ходиш, питаш, гледаш и дерзаеш  write Може да погледнете хотел Експо на Цариградско и залата и ресторанта им са хубави  blush
Активен
margjorit
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #144 -: март 08, 2014, 00:10:04 »

Здравейте, за пръв п
ът съм във този форум защото аз и милото ми решихме че е време да се обвържем. И плануваме сватба през лятото... Както и да е аз съм от София той е от Пловдив и смятаме да направим свадбата в Пловдив но тъй като само съм била в града няколко пъти и само за туризъм и си нямам и наидея какво и как се прави съм захванала всичко буквално от вашите отговори и въпроси... Затова ако някоя булка от Пловдив може да ми даде идеи за ресторанти и орентировични куверти ще съм ви безкрайно мн благодарна. ..
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #145 -: март 08, 2014, 02:00:11 »

Пловдивските булки имат специализирана тема, в която може би ще намериш отговори на повечето въпроси smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36020.0.html
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #146 -: март 08, 2014, 11:35:20 »

Здравейте, нашата сватба ще е на 21 септември и наистина темата с избора на ресторант малко ни позатрудни. Ние ще имаме стотина гости, като част от тях ще са от Пловдив и не искахме да ги разкарваме из целия град. Затова се спряхме на вариант изнесена церемония в ресторанта и за двата ритуала. Е, от тук започна сложното. Трябваше ни ресторант с красива градина, но и с достатъчно капацитет да поеме гостите вътре. Разгледахме доста ресторанти, но или не бяха достатъчно големи, или градината не ни допадаше, или пък бяха вече заети. Нооооо.... сега вече мога да се похваля - имаме си ресторант - Хотел Експо. За наша радост беше свободен на деня, има градина, вътре е светло, няма колони, които да отделят част от гостите, а и  управителя каза, че няма проблем да променим менюто по наш избор.
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #147 -: март 08, 2014, 11:56:34 »

gerinceto_gm, честито за ресторанта, ние търсим същото като вас, но за по-малко гости - 50 човека. Мислех, че ще имаме по-голям избор, тъй-като сватбата не е голяма, но се сблъскахме с обратния проблем - ресторантите не искат да се ангажират със сватба, при която не си запълват капацитета. Докато търсихте ресторант, попаднахте ли на някое хубаво място за малка сватба, което ви е харесало и бихте препоръчали?
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #148 -: март 08, 2014, 12:25:11 »

LoveMeAgain, сега се сещам конкретно само за 3, като първите 2 много ми хареса градината от снимките, но не сме ходили, понеже видяхме, че капацитета им е малък. Това са:
Табиет - Лозенец и Испански ресторант Te Quiero. Третият е ресторант 6aTo, там звъняхме да питаме, офертата им беше добра, но в последствие видеото ни каза, че е малък. Така че може да го огледате, ако ви устройва.
Ако не се лъжа и в нашия хотел Експо организират сватби с по-малък брой гости долу в самия ресторант с изглед към градината, но това трябва да го проверите. Казвам го, понеже нашата сватба ще е на втория етаж, защото ресторанта им нямало да ни побере. Дано да съм помогнала. Иначе, ако имаш време да прегледаш и предните теми за ресторанти може и от там да изскочи някой, който не сте видели досега.
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #149 -: март 08, 2014, 13:05:19 »

Експо вече ми го препоръчаха, харесва ми на снимките и ще отидем да го видим и на живо. Исках да съберем още предложения, преди да тръгнем да обикаляме, така че много ти благодаря за другите предложения!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines